ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    264

    ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ
    ΘΕΛΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΗ Μ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΓΡΑΦΩ ΣΤΗ ΣΩΣΤΗ ΣΤΗΛΗ ΑΝ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ,Η ΑΝ ΕΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΣΤΟ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟ ΜΟΤΙΒΟ ΤΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑΣ ΜΟΥ.ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΙΛΑΩ ΑΙΝΙΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΜΟΥ.ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΩ ΤΟΝ ΟΡΙΣΜΟ ΤΗΣ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΗ ΑΥΤΟΕΚΤΙΜΗΣΗ,ΟΧΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗΣ ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ(ΕΙΜΑΙ ΕΜΦΑΝΙΣΙΜΗ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΩ)ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΤΗΣ ΕΛΛΕΙΨΗΣ ΠΙΣΤΗΣ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΚΑΠΟΙΩΝ ΚΡΙΣΕΩΝ ΠΑΝΙΚΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΥΠΟΣΤΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ Κ ΜΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΣΩΣΤΡΕΦΕΙΑΣ ΟΠΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΗΤΑΝ Η ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ,Η ΠΑΡΑΔΟΧΗ ΤΗΣ ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑΣ,Η ΑΙΣΘΗΣΗ ΚΕΝΟΥ,Η ΑΔΡΑΝΕΙΑ,Η ΕΛΛΕΙΨΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΣΥΝΑΠΤΩ ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑ ΣΕΞ(ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΣΥΜΒΙΒΑΣΜΟΣ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ) ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΕΘΕΤΑ ΟΡΙΑ,ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΜΙΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ,ΜΙΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΝΙΚΑΝΟ ΠΛΑΣΜΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ,ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΘΕΛΕΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ,ΟΤΙ ΟΙ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ.ΕΧΟΝΤΑΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΣΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΣΑ ΚΑΝΕΝΑΝ,ΔΙΟΤΙ ΘΕΩΡΩΝΤΑΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝΙΚΑΝΗ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΣΕΞ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΚΑΝ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΩ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΗΓΑΙΝΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΑ ΝΕΡΑ ΤΟΥ ΟΝΤΑΣ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΤΟ ΘΥΜΑ ΠΟΥ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΝΤΙΛΗΠΤΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΕΓΩ Η ΙΔΙΑ.ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ,ΠΟΣΑ ΒΡΑΔΙΑ ΠΕΡΑΣΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΡΑΣΙ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΣ ΜΗΤΡΟΠΑΝΟ,ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΩΝΑΞΩ ΣΕ ΘΕΛΩ,ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ,ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΝΙΓΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΣΚΑ ΤΗΣ "ΑΝΕΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΕΕ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΟΛΑ ΧΑΛΑΡΑ"".....ΤΩΡΑ ΠΟΛΛΟΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΚΗ,ΡΗΧΗ Η ΠΕΖΗ,Η ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΣΕΞ ΑΦΟΥ ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΧΕΣΗ, Η ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΚΡΙΤΙΚΗ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ,ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕ ΚΡΙΝΕΤΕ ΑΛΛΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΕΙΣΤΕ ΕΞΟΙΚΕΙΩΜΕΝΟΙ ΜΕ ΖΗΤΗΜΑΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΣΕΤΕ.ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΣΤΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟ ΖΗΤΗΣΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΕΞ ΑΡΧΗΣ................Ο
    ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΑΙ Μ ΑΥΤΟΝ ΩΣ ΣΧΕΣΗ-ΣΕΞ.ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ,ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΗΡΘΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ, ΜΙΛΑΜΕ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΜΣΝ,ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΔΙΚΗ ΤΟΥ,ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΑΡΑΖΕΙ ΑΥΤΟΣ...ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ Κ ΕΒΛΕΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ,ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΣΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ????Κ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ?????ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ?ΦΟΒΑΤΑΙ?Η ΑΠΛΑ ΒΟΛΕΥΕΤΑΙΙ??ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙΞΕΙ ΚΑΤΙ, ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ Μ ΛΕΕΙ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΕΙΜΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΗ.ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΚΦΡΑΖΟΜΑΙ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΤΩ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ.ΑΚΟΜΑΙ Κ ΕΝΑ """""""ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ¨""""""" ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΑΘΛΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ.....((ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΕΙ ΣΕ ΤΟΣΟ ΕΚΔΗΛΩΤΙΚΕΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ....ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΑΥΤΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΛΕΥΕΤΑΙ!!))ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΠΑΤΗΜΑΤΑ,ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ,ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΕΚΦΡΑΣΤΩ....ΠΙΣΤΕΥΤΕ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ???Κ ΑΝ ΝΑΙ ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ??ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΩ...ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ """"""""ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ Σ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΕΙΞΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ"""""""""""" Κ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ.ΟΣΟ ΠΗΓΑΙΝΩ ΜΕ ΤΑ ΝΕΡΑ ΤΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΟΝ ΒΟΛΕΥΩ.ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ 8Α ΤΟΝ ΠΙΕΣΩ ΑΝ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΘΕΙ.....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΟΣΟ ΑΥΤΟ,Η ΟΤΙ ΘΑ ΧΑΘΕΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΛΑΣΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ............ΑΛΛΑ ΤΕΛΩΣΠΑΝΤΩΝ!
    ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΑΠΟΤΥΠΩΣΩ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΓΙΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΤΗ ΟΥΤΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΑΠΟ ΕΣΑΣ.ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΚΤΗ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΟΛΩΝ :):):)

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Μην φοβάσαι τόσο πολύ να ζήσεις...

    Δείξε ή πες αυτό που σκέφτεσαι και ότι θέλει ας γίνει. :)

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    διαβασα το μισο, μου εβγαλαν τα ματια τα κεφαλαια:(

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    29
    συμφωνω με τον axl100. και εμενα με κουρασαν τα κεφαλαια..
    μην φοβασαι να μιλησεις στο παλλικαρι για το τι θες, τι νιωθεις, για τα ονειρα σου..κατα πασα πιθανοτητα το ιδιο σκεφτεται και αυτος για να μιλατε ατελειωτες ωρες στον υπολογιστη και να ερχεται σπιτι σου να σε δει εστω για λιγο κατι βαθυτερο νιωθει..μην φοβασαι, καλλιεργησε το!

  5. #5
    Γεια σου Μελίνα! Συμφωνώ με τους υπόλοιπους, να του πεις αυτά που σκέφτεσαι και μην φοβάσαι το αποτέλεσμα. Με αυτό τον τρόπο θα κάνεις την αρχή.:)

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    στα σύννεφα
    Posts
    434
    """"""""ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ Σ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΕΙΞΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ"""""""""""" Κ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ
    το λες και μονη σου! κανε την αρχη και μη σε νοιαζει.. το να του πεις ενα "σε σκεφτομαι" οπως λες κι εσυ δεν ειναι και μεγαλη πιεση προς τη μερια του! λεγε του μικρα πραγματα για να δειξεις οτι τον νοιαζεσαι αλλα ταυτοχρονα να μη φανει οτι τον πιεζεις.. αν και κατα τη γνωμη μου οπως το παρουσιαζεις εκεινος θελησε να κανει τη σχεση σας πιο δεμενη..
    Will I ever be free?

  7. #7
    Διαβάζοντας τον τίτλο του θέματος νόμιζα οτι επρόκειτο για κάτι σοβαρό...πες του πως νοιώθεις και θα δεις τι θα γίνει...απορώ γιατί το κρατάς μέσα σου...μήπως φοβάσαι οτι αν του πεις αυτά που νοιώθεις αυτός θα εξαφανιστεί? ε ας εξαφανιστεί..δε σου αξίζει τότε...

    πάντως εμφανίσιμη κοπέλα όπως λες και με έλλειψη αυτοεκτίμησης και αυτοπεποίθησης είναι σπάνιο φαινόμενο και αναρωτιέμαι αν πηγάζει από το οικογενειακό περιβάλλον...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Quote Originally Posted by Cristiano View Post

    πάντως εμφανίσιμη κοπέλα όπως λες και με έλλειψη αυτοεκτίμησης και αυτοπεποίθησης είναι σπάνιο φαινόμενο και αναρωτιέμαι αν πηγάζει από το οικογενειακό περιβάλλον...
    Αντιθετως θα ελεγα ειναι συχνο φαινομενο... Τα μοντελα μονο να παρεις ποσο μεγαλυτερη ανασφαλεια και κομπλεξ εχουν.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    264
    Παιδια ευχαριστω ολους για τις απαντησεις σας και που με ενθαρρυνετε να εκφραστω.Το παλευω εδω και καιρο μεσα μου και θυμωνω καθε φορα με τον εαυτο μου οταν δεν μπορω να το κανω γιατι ετσι δεν μαθαινω απο την καθε περιπτωση και ταυτοχρονα κατατασσω τους αλλους σ ανωτερη θεση απο εμενα.Αλλα οπως ανεφερα εχω χαμηλη αυτοεκτιμηση,λογω καποιων γεγονοτων που εχουν συμβει και συμβαινουν στη ζωη μου και ισως ψαχνω απεγνωσμενα να βρω διεξοδο σε καποιον,με αποτελεσμα να λειτουργω σπασμωδικα.Οσο για τα οικογενειακα προβληματα που μου ανεφερες christiano ναι ζω σε μια πολυ δισλειτουργικη οικογενεια(ο αδεφος μου ηταν μπλεγμενος με ναρκωτικα και απεκτησε σοβαρα ψυχολογικα προβληματα με αποτελεσμα απο ενα σημειο και μετα ολοκληρη η προσοχη των δικων μου να εχει διοχετευτει εκει.Αυτο στην αρχη,τωρα και οι δυο μου γονεις ειναι στην κοσμαρα τους απογοητευμενοι απο την κατασταση του αδερφου μου,ο πατερας μου εχει μπλεξει με αλκοολ,ειχε κ εξωσυζυγικες σχεσεις με αποτελεσμα να εχουν προστεθει και τσακωμοι συναμα με οικονομικα προβληματα.....παρτο αυγο και κουρεφτοοοοοοοοοοοοο δλδ!!!!)Απο την αλλη παλι καλα εχω καποιους φιλους αλλα και αυτοι τι να σου κανουν ο καθενας εχει τη ζωη του.Ισωσ να φοβααμαι να ανοιχτω λογω ολων αυτων,εχω μιλησει πολλες φορες με την παρτη μου και ξερετε τι λεω???ποιος θα με ανεχτει με μια τοσο προβληματικη οικογενεια?οχι υπο την εννοια οτι θα κανει σχεση με την οικογενεια μου,αλλα θεωρω οτι για να κανεις μια σχεση θα πρεπει σε καποιους τομεις της ζωης σου να ειναι ενταξει,ο ανθρωπος που θα ειναι διπλα σου δεν σου φταιει....Δεν θελω να γινω βδελλα κανενος,αλλα απο την αλλη θελω να ξεφυγω.Γι αυτο ισως περιμενω να ερθει καποιος σαν απομηχανης θεος,που θα μου δειξει το ενδιαφερον του,θα με διεκδικησει....μπορει να τα περιμενω ολα απο τους αλλους,διοτι δεν θελω να παρω στο λαιμο μου κανεναν ανθρωπο,εαν εγω νιωθω ετσι για τον εαυτο μου γιατι να δειξω ενδιαφερον σε καποιον?Για να το κανεις αυτο πρεπει και να εχεις κατι να προσφερεις,εγω δεν ξερω αν εχω,η τουλαχιστον δεν το βλεπω,η ισως θελω μια ωθηση για να το βρω................αυτα!ξερω σας μπερδεψα.....γενικα τα εχω πολυ συγκεχυμενα ατο μυαλο μου.ισως και λαθος τοποθετημενα αλλα αυτα σκεφτομαι και αυτα με κωλυουν στο να κανω οποιαδηποτε κινηση!αν μπορει καποιος να με βοηθησει να ξεμπερδεψω το κουβαρι......τον ευχαριστω,γγτ κ εγω δεν ξερω τι να προτοπω!

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Θεοι δεν υπαρχουν, πρεπει και εσυ να ανοιχθεις και να διεκδικησεις, γτ ολη η φαση "να με διεκδικησει και εγω να κανω την δυσκολη για να ανεβαζω τον εγωισμο μου" δεν λειτουργει η στην καλυτερη θα πεσεις σε κανα μ@λ@κα...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    264
    δεν το παιζω δυσκολη και ουτε θελω να το παιξω.αυτο που ειπα και παραπανω ειναι οτι λογω της ανασφαλειας μου,δεν ξερω αν ετσι οπως εχει διαμορφωθει ο χαρακτηρας μου και με ολες αυτεσ τις καταστασεις μπορω να προσφερω.για να δειξεις ενδιαφερον,σημαινει οτι εισαι σιγουρος για τον εαυτο σου και οτι εχεις κατι να προσφερεις.δεν μπορεις να πιεσεις καποιον οταν ο ιδιος δεν εισαι σιγουρος για τον εαυτο σου.αυτο ειναι οξυμωρο.και αυτο που ειπα οτι περιμενω καποιος να με διεκδικησει,ειναι οτι ισως ετσι μπορει να ξεμπλοκαρω απο ολα αυτα!αλλα οπως λες και εσυ στην καλυτερη να ναι μαλακας................αυτος

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    στην αρχη δεν χρειαζεται να προσφερεις πολλα, την παρεα σου, το χαμογελο σου και μετα βλεπεις...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •