φοβος μην περασω παλι το προβλημα υγειας που ειχα παλια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    2

    φοβος μην περασω παλι το προβλημα υγειας που ειχα παλια

    καλησπερα.πανε 4 χρονια που ειχα αντιμετωπισει ενα προβλημα υγειας και εκανα καποιεσς θεραπειες!δοξα το θεο μου πηγαν ολα καλα.απλωσ τα τελευταια 1 μιση χρονι καθε φορα που κανω επανεξεταση με πιανει τρομερο αγχοσ και φοβια μην μου ξαναπερασω τα ιδια!επισης εχω μεγαλο προβλημα το αν γνωρισω εναν ανθρωπο και του πω οτι ειχα ενα θεμα υγειασ φοβαμαι την αντιδραση του και την αποριψη του.η αληθεια ειναι αυτο μου το δημιουργησε ενα φλερτ που ειχα οταν περνουσα τοτε το προβλημα και με κανε και αισθανθηκα απαισια.το θεμα ειναι οτι ενω καταλαβαινω οτι κανω κακο στον εαυτο μου με αυτες τις αρνητικες σκεψεις συνεχιζω και ''κακοποιω'' τον εαυτο μου.δεν ξερω πως να το καταπολεμησω.θα εκτιμουσα πολυ αν με βοηθουσατε με καπιο τροπο.σασ ευχαριστω

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    νεα μακρη
    Posts
    194
    κιζι μου δεν καταλαβαινω απο την στιγμη που εχεις ξεπερασει τ προβλμα σου να το φερνεος παλι στην επιφανεια σκεφτομενη πως θα τ πεις!!!!!το οτι ειχες ενα προβλημα υγειας δεν σημαινει πως θα πρεπει ν απολογθεις η να σκεφτεις πως θα τ παρεις ο καθενας!!!!ο τυπος που σ εκανε ν αισθανθεις απαισια προφανως ηταν κομπλεξικος μην μαινεις στν παγιαδα τ!!!!εουν περασει 4 χρονια πο τοτε ειναι λογικο ν φοβασαι ο καθενας στην θεση σου αλλα πιστεψε με οτι κ αν ειν αι εφοσο τ παρακολουθειις δεν θ σ συμβει τπτ!!!!το προβλημα υγειας σου πρεπει ν σ κανει πιο δυνατη ν πεις τον εαυτο σου ειμαι εδω και σ νικησα,θα πρεπει ν εισαι περηφανη για τον εαυτο σ π τ καταφερες και οχι ν νιωθειςσ ασχημα!!!!πιστεψε με δεν υπαρχει καποιος τροπος για ν τ πεις σ καποιον που θ κανεις σχεση μαζι τ....ο τροπος ειναι ενας απλα ν του τ πεις,τ θεμα ειναι ο καθε ανθρωπς που ειναι κοντα σ ν σ σεβεται και ειναι μαζι σ απο αγαπη και ερωτα η οτιδηποτε αλλο...αν καοιος τ περνει στραβα δεν αξιζει να ειναι μαζι σ!!!!!ελπιζω ν σ βοηθησα!!!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    νεα μακρη
    Posts
    194
    τα σκοτωτα εγραφα γρηγορα!!!!σορυ αν δεν καταλαβαινεις κατι!!!ξαναστειλε μου!!!

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    2
    σευχαριστω πολυ!!!με βοηθησες αρκετα!!!να σαι καλα!!!

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    28
    ειχες προβλημα υγειας κ τωρα παειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι τ ε λ ε ι ω σ ε !!!!!!!!ειναι λογικο οταν κανεις εξετασεις να σε πιανει αγχος αλλα μεχρι εκει!!!να χαιρεσαι που εισαι καλα!!!!!οσο για τον αλλον αυτος εχασε,,,σιγα μην ασχοληθεις μαζι του!κ δενχρειαζεται σε οποιον γνωριζεις να λες για κεινο το προβλημα...αλλα κ οταν το πεις να μην σε νοιαξει τι θα σκεφτουν οι αλλοι,,χαμογέλα!!!!!!!!!

Similar Threads

  1. ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ ΧΩΡΙΣ ΛΥΣΗ!
    By babis1925 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 19
    Last Post: 17-04-2012, 14:41
  2. ΦΟΒΟΣ και ΠΑΛΙ ΦΟΒΟΣ.
    By kan in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 13-03-2012, 17:17
  3. Ας θυμηθουμε τα παλια...ενα νημα για παλια ποστ που μας εκαναν εντυπωση:)
    By keep_walking in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 03-07-2011, 13:44
  4. ΦΟΒΟΣ/ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ/ΥΠΟΧΟΝΔΡΙΟΣ
    By mixalakis in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 12
    Last Post: 13-02-2010, 01:40
  5. προβλημα υγειας
    By stefanos in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 8
    Last Post: 16-06-2009, 03:12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •