σεξ στην εφηβεια - Page 9
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 121 to 130 of 130
  1. #121
    Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    30
    Ήρθαμε σε επαφή εχτές... Νομίζω δεν τελείωσα μέσα της... Βασικά όλα έγιναν τόσο γρήγορα... Και... Αααχ δεν ξέρω...

  2. #122
    Είναι πολύ δύσκολο να σου πω κάτι που θα σε βοηθήσει. Το μόνο που μπορώ είναι να εύχεσαι να μην έχει γίνει τίποτα στραβό, και φυσικά ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ξανά μην κάνετε έρωτα χωρίς προφυλακτικό. Αυτό που σου λέω είναι πολύ σημαντικό, όχι μόνο για τη σχέση που έχεις τώρα, αλλά και για τη μετέπειτα ζωή σου. Σκέψου μόνο πόσα πράγματα διακινδυνεύεις.........

  3. #123
    Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    30
    Θεοφανία ευχαριστώ... Να πώ την αλήθεια θα μου άρεσε λίγο η ιδέα να είμουν πατέρας αν και ξέρω την απάντηση σε αυτήν μου την σκέψη: είσαι μικρός ακόμα, δεν είναι σωστό, δεν έχεις την ευθήνη να μεγαλώσεις ένα παιδί, γιατι είσαι ακόμα ο ίδιος παιδί, το παιδί θα σε βλέπει σαν φίλο και όχι σαν πατέρα, έχεις πολλά ακόμα να ζήσεις κ.τ.λ...
    Πάντως δεν υπάρχει περίπτωση κάποιας σωματικής βλάβης, ή κατι τέτοιο εε?

  4. #124
    Τι εννοείς σωματική βλάβη?

  5. #125
    Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    30
    Δέν ξέρω είδα σε ένα post πιο πάνω, που έλεγε ένας μπορεί να πάθουν κάτι τα παιδιά και κάτι τέτοια...Δηλαδή εκτός της εγκυμοσήνης και του aids δεν υπάρχουν άλλοι κίνδυνοι?

  6. #126
    Σου φαίνονται λίγοι? Έτσι και αλλιώς είστε πολύ μικροί για κάτι τέτοιο, αλλά από τη στιγμή που έγινε δεν έχει νόημα να σου κάνω κύρηγμα.....μείνε εκεί, στο προφυλακτικό.....

  7. #127
    Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    30
    2 πράγματα...
    1ν μόλις ανακάλυψα οτι είσαι 19 χρονών!!! Δηλαδή 5 χρόνια (μόλις) μεγαλύτερη απο μένα...
    Πάντως για να μην παρεξηγούμαι, δεν παροτρηνα εγώ την κοπέλα μου... Αυτή βασικά κατα κάποιο τρόπο με βίασε... Χώρις να ενοώ όλη την λέξη και χωρίς να γίνομαι αδερφή...

  8. #128
    Δεν είμαι τόσο, είμαι 37, και το έγραψα για να γελάσουμε!
    Παναγιά μου!!!!!!!!!! Θα μπορουσες να είσαι παιδί μου!!!!!
    Σημασία δεν έχει ποιος άρχισε, αλλά να προσέχετε. Ζήστε όσο πιο πολύ έντονα μπορείτε τον έρωτα σας, αλλά μην αφήνετε τόσο σοβαρά θέματα στην άκρη.............

  9. #129
    Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    30
    αχαχα ουφ καλύτερα που μιλάω με 37 χρονη παρά με 19 χρονη... Αυτό θα κάνω... Αυριο που είναι να ξαναπάω, θα πάρω και προφυλακτικά...

  10. #130
    Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    30
    Και καλά θα κάνεις άμα κάνεις παιδί να του μιλήσεις όταν είναι νωρίς, πριν αρχίσει να σε ντρέπεται... Και κάντο να σε νιώθει φίλη μα παράλληλα να νιώθει και ένα βαθμού σεβασμό...

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •