I don 't care if it hurts, I wanna have control.... :( - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 46 to 60 of 72
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Εγω πηγαινα παλια εκανα διαδρομο στεπ ελλειπτικο κ ποδηλατο κατα βαση (αεροβια μορφη ασκησης δλδ). Τα οργανα που ειναι για ποντικια τρικεφαλους τετρακεφαλους κτλ δν τα κανα σχεδον ποτε κ καλο ειναι να αποφευγεις ασκησεις ενδυναμωσης κ φουσκωματος αλλα να κανεις αεροβια! οχι βεβαια οτι αμα κανεις βαρη κτλ θα γινεις Σβαρτζενεγκερ αλλα καλο να τα αποφευγεις!
    Ναι τωρα ειναι 10 ευρω αλλα δν ειναι τπτ αμα σκεφτεις οτι εξω σε οποιοδηποτε γυμναστηριο πας δινεις πανω απο 60!
    Ενταξει στη λεσχη δν ειναι κ Η ποσοτητα π βαζουν στ δισκο! Μια φορα βεβαια ετυχε να παρω κ δευτερο δισκο. Αυτο π μ τη σπαει ειναι με τα βρεγμενα πηρουνια κ το ξυδι! Βρωμανε μετα κ νιωθω σαν απλυτα να ειναι! Αλλα τι ν κανουμε!
    Ναι η φωτο τα λεει ολα....

    Λουση μου προεκυψε εξοδος εκει π δν το περιμενα!! Σε αφηνω τωρα με κατι ανεβαστικο κ καλοκαιρινο! (Μην απορησεις, καμια φορα ακουω κ τετοια!)
    Τλμ κοριτσι να σε προσεχεις!!
    Μακια!!! <3

    http://www.youtube.com/watch?v=o5dqtRULD6w
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    στα σύννεφα
    Posts
    434
    κ εμενα μου τη σπανε οι βρεμενοι δισκοι οπως επισης και που δεν εχουν παντα μαυρο ψωμι! αν και συνηθως αποφευγω να τρωω ψωμι αλλα οταν σκυλοπειναω μια χαρα το τρωω...χαχα
    θα προσπαθησω να πηγαινω απο φετος γυμναστηριο αν και μαλλον δυσκολο γιατι θα εχουμε αρκετα απαιτητικο προγραμμα :(
    κι εγω εχει τυχει να παρω δευτερο δισκο, οταν ειχε ομελετα!!! το αγαπημενο μου! :)))
    ναι ρε συ για φουσκωματα ειμαστε, κι εγω την αεροβικη προτιμω, ετσι κι αλλιως για να φουσκωσω θελω πολυυυυ κοπο!! ασε που δε θελω κιολας! προτιμω να ειμαι skinny (κοινο μυστικο :Ρ)
    καλα να περασεις κοριτσαρα, τα ξαναλεμε!! παρε και μια λανα απο μενα που την αγαπω, απλα.....

    http://www.youtube.com/watch?v=2QVC__Uvd8s

    φιλουμπες!!!
    Will I ever be free?

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    I 'm back!! Και ειμαι χαρουμενη οσο ποτε αλλοτε!
    Κι εμενα το skinny μ αρεσει κ ειναι αυτοσκοπος μ αυτο νυχτα μερα δν υπαρχει ουτε ενα δευτερολεπτο π να μν σκεφτομαι το πως ειμαι κ αν ειμαι χοντρη η αδυνατη κ τρωω φρικες καθε τρεις κ λιγο!
    Ωραιο τραγουδι αν κ απο lana del rey μονο το blue jeans ηξερα!!!
    Κι ενα αγαπημενο μ για σενα (το οποιο οποτε ακουω πραγματικα ανατριχιαζω)

    http://www.youtube.com/watch?v=evfZer3-TeA
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    στα σύννεφα
    Posts
    434
    hellooooooo!!! πολυ χαιρομαι που εισαι καλυτερα απο ποτε!! εγινε κατι στην εξοδο μηπως;
    να μη μιλησω για τη δικη μου... πριν βγω εφαγα τον αμπακο, ξερασα... εξω πηγαμε για ουζα τελικα, τσιμπησαμε κιολας, εγω μονο που δεν τσιμπησα, ολο τον τοπο εφαγα!!! αλλα ευτυχως πεινουσαν κ οι αλλες στην παρεα οποτε δεν ημουν η μονη που ετρωγε ετσι.. :Ρ μετα συνεχισαμε για ποτο και χορο, γιναμε κι αλλο ντιρλες, με το που γυρισα σπιτι ρε συ δεν ξερω τι μ'επιασε εφαγα μισο ταψι ρυζι με κοτοπουλο, λες και δεν ειχα φαει εξω...ε.λ.ε.ος.!!! αλλα ημουν τοσο κουρασμενη για να ξερασω που επεσα σα τουβλο για υπνο....
    ωραιο το τραγουδακι! οι him σου αρεσουν;
    αν και αυτο διασκευη ειναι, ωστοσο πολυ μου αρεσει!! :)) στο αφιερωνω για να εχεις μια πολυ ομορφη μερα! :*

    http://www.youtube.com/watch?v=pBW--bgyezg&feature=related
    Will I ever be free?

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Ελα Λουσυ σορρυ που απαντω αργοπορημενα!
    Ναι στην εξοδο επαιξε κατι με ενα αγορι κ αμα το διαχειριστω σωστα την Κυριακη που θα ξαναβρεθουμε μπορει να γινει κατι πολυ πολυ ωραιο!!! Τα καλυτερα ερχονται εκει π δν το περιμενεις βεβαια!!
    Οι HIM μ αρεσουν παρα πολυ!!! Θα σου εβαζα το Join Me In Death αλλα λεω μν επηρεαστεις ασ το καλυτερα!!
    Θα σε αποζημιωσω ομως με Alice Cooper κ το κορυφαιο κομματι του το Poison!!!
    Ρε συ.... διαβασα οσα εγραψες κ προβληματιστηκα αρκετα.... κανεις απανωτα βουλιμικα αυτες τις μερες.. μηπως να παρεις το γιατρο τηλ κ να τον ενημερωσεις? Παρ τον κ πες τον οτι ειναι επειγον κ να σου κλεισει ραντεβου το συντομοτερο δυνατον... ειναι κριμα να τα περνας ολα αυτα... κ μν δισταζεις επειδη ειναι περιοδος διακοπων, αν ειναι σωστος επαγγελματιας οφειλει να σε βοηθησει..
    Πραγματικα ευχομαι ο,τι καλυτερο κ συντομα να σταματησουν τα βουλιμικα! Γιατι καταλαβαινω πως σε κανει να νιωθεις κ σωματικα αλλα προπαντων ψυχολογικα...

    http://www.youtube.com/watch?v=GSzfRRNoGD8

    Αυτο κ αν γαμαει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    στα σύννεφα
    Posts
    434
    μμμ και κατι καλο μου μυριστηκε...! μπραβο ρε συ!!!! ευχομαι να εξελιχθει σε κατι πολυ καλο...!! :)) εγω πιστευω οτι μερικες φορες χρειαζεται να βαλουμε κι εμεις το χερακι μας για να εξελιχθει το πραγμα, μην τ'αφηνεις ολα στην τυχη..!
    εγω παλι ειτε το περιμενω ειτε οχι, σκατα μου ερχονται! αναρωτιεμαι, αντροαπωθητικο εχω ενσωματωμενο πανω μου;; τρατζικ! κατι πηγε να παιχτει τις προαλλες, αλλα εκει που μου εταζε τον κοσμο, τελικα δεν εμφανιστηκε καν στην εξοδο... τι να πεις
    σημερα δεν αντεξα και πηρα 3 ex-lax.....ηταν μια τεραστια παρορμηση!! το μετανιωσα παντως...:( νιωθω χοντρη ρε συ... η ζυγαρια δειχνει 50,5 και συνεχιζει να ανεβαινει, θα τρελαθω....οσο για τον ντοκτορ θα κανονισω να παω απο βδομαδα! αλλα δε νομιζω οτι μπορει να μου πει και κατι το τρομερο.. ηδη απο το μηνυμα καταλαβα οτι δε μπορω να περιμενω και πολλα απο εκεινον.. μαλλον μονη μου πρεπει να το ελεγξω το θεμα!
    σου στελνω κατι πιο light αποψε γιατι δεν ειμαι και στα χαι μου δυστυχως..:(
    http://www.youtube.com/watch?v=niIcxMuORco

    απο τ'αγαπημενα μου! λιγο sad αλλα μ'αρεσει..
    Will I ever be free?

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Γεια σου Λουσυ!! Μιλησαμε με το παιδι στο τηλ κ σε καμια ωριτσα θα βγουμε!! Δν φανταζεσαι ποσο χαιρομαι ολη τν ωρα γελαω κ η μαμα μ λεει "Τι ειναι βρε κ γελας, πες να γελασουμε κι εμεις!!"
    Σιγουρα πρεπει να βαζουμε κι εμεις το χερακι μας! Αλλα νταξει να μν μας γινεται κ αυτοσκοπος κ κανουμε αμαν κ πως θαρρεις κ χαθηκαν τα χρονια μας κ οι γκομενοι! Απλα οταν ερχεται η ευκαιρια να την αρπαζεις απ τα μαλλια! (Κι αφησε την φαλακρη στην τελικη, nevermind!)
    Τωρα που ειπα nevermind θα σου βαλω nirvana για σημερα!!
    Ωστε κανονισατε ραντεβου κ δν ηρθε καν? Τι μαλακας ελεος! Χεστον φανηκε τι ητανε αλλωστε!
    Κριμα ρε συ για τα ex-lax.. Δν τα χω παρει ποτε οποτε δν ξερω με ακριβεια να σου πω αν τα 3 που πηρες ηταν πολλα η οχι.. προσπαθησε να μν το ξανακανεις.. ξες τι πολλες φορες τα λαθη κ οι ατασθαλιες μας μπορουν να λειτουργησουν αποτρεπτικα για ενδεχομενη μελλοντικη υποτροπη! πετα τα η κρυψτα!
    πως εισαι σημερα? ελπιζω να εισαι πιο ανεβασμενη!
    Ευχομαι να εισαι πραγματικα καλα!!
    Μακια!!! <3

    http://www.youtube.com/watch?v=hTWKbfoikeg
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    στα σύννεφα
    Posts
    434
    Αχχχ μωρεεε ερωτας!!! τι καλα πολυ χαιρομαι για σενα λακρυ μου!!!! :))) κοιτα να το απολαυσεις οσο μπορεις!! κι αρπαξε την ευκαιρια απο τα μαλλια οπως λες κι εσυ απ'τη στιγμη που ειναι καποιος που σ'αρεσει ! περιμενω τις εξελιξεις ε!
    τα ex-lax δε με πιανουν τοσο οσο τα dulcolax, ειναι πιο ελαφρια δηλαδη, οποτε ηταν σα να μην πηρα καθολου..σημερα απο ατασθαλιες που εκανα ηταν ενα σουβλακι και μιση τουρτα σοκολατινα.....αντε το σουβλακι δε μετραει αλλα η τουρτα...; πηρα και ex-lax δεν αντεξα...αλλα μου τελειωσαν και ειμαι αποφασισμενη να μην ξαναπαρω. τελος. εξαλλου απο βδομαδα γυρναω θεσσαλονικουλα, θα ειμαι μονη και θα στρωσω επιτελους τη διατροφη μου! ανα 2-3 ωρες θα τρωω κατι υγιεινο για να μην εχω την αναγκη να κανω βουλιμικα. και τελος οι πιτσες, τα παγωτα, τα πατατακια, οι παστες και τα σουβλακια! ηρθε η ωρα να σοβαρευτω.!
    τραγουδαρα μου εστειλες παλι!
    να περασεις τελεια στο ραντεβου και περιμενω νεοτερα...!!
    σου στελνω aerosmith και.......DREAM UNTIL YOUR DREAM COME TRUE!
    φιλακια κοριτσακι μου! <3
    http://www.youtube.com/watch?v=txlXcJDtDwM
    Will I ever be free?

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Ελα βρε κοπελα! Τι μου κανει το κοριτσι μου σημερα? :)
    Καλα το κομματι που εβαλες δεν υπαρχει, ετσι??
    I always dream cause that 's the least I can do in my life and hope my dreams come true! Instead, I 'll be proud to myself that I tried!!
    Λοιπον με το παιδι βγηκαμε περασαμε τελεια κ αυριο εχουμε κλεισει δωματιο σε ξενοδοχειο!!! Με ο,τι αυτο συνεπαγεται !!!!
    Ρε ειμαι τοσο χαι γτ περυσι ειχα χωρισει με το αγορι μου κ το ειχα παρει πολυ βαρια κ επι ενα χρονο σχεδον δν εκανα τπτ σοβαρο με καποιον, κ λογω φαρμακων δν ημουν κ στα καλυτερα μ, κ το ειχα ψιλοξεχασει το θεμα ερωτας! Κ ηρθε αυτο κ μ φερε τα πανω κατω!
    Ελπιζω βεβαια ο ενθουσιασμος μ να μην καταρρευσει καποια στιγμη κ ξενερωσω με κατι, αλλα ειπαμε σκεφτομαστε θετικα κ κοιταμε το παρον κ δν κανουμε αγχωτικα σεναρια για το μελλον!!
    Ελπιζω τωρα που θα ανεβεις θεσσ να καλυτερεψουν τα πραγματα οσον αφορα τα βουλιμικα! Τα ex-lax πετα τα ρε συ πανε σε εναν καδο κοντα σφιξε τα δοντια κλεισ τα ματια νιωσε οργη κ πετα τα με δυναμη κ πες "αντιο κωλοχαπια"! Επιστρεφοντας σπιτι θα νιωσεις απαλλαγμενη κ απελευθερωμενη!!
    Ξερω δν ειναι ευκολο αλλα προσπαθησε! Κ να θυμασαι τπτ δν ειναι για παντα! Ο τροχος γυριζει κ οταν ειμαστε χαμηλα η μονη λυση ειναι να ανεβουμε!

    http://www.youtube.com/watch?v=1w7OgIMMRc4

    Γλυκο μου κοριτσι εσυ !!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    στα σύννεφα
    Posts
    434
    αχ ρε κοριτσι ερωτευμενο μου!! σε ζηλευω, με την καλη εννοια! :)) εννοειται πως αφου τα ειπατε και τα συμφωνησατε (λολ) σκεφτεστε θετικα κι οπου σας βγαλει! σημασια εχει το παρον! σου αξιζει αλλωστε αφου ησουν νταουν τοσο καιρο να περασεις καλα χωρις πολλες σκοτουρες στο κεφαλι.. ποσο μου ελειψε να κανω κατι με καποιον! εστω χαλαρα! να μη μιλησω για σεξ, το εχω ξεχασει το σπορ!!!!
    καλα οτι ειμαι ηδη πολυ χαμηλα το αναγνωριζω, εχω υπαρξει και πιο χαμηλα ομως.. ισως γι'αυτο αναβαλλω συνεχως την επανοδο μου :Ρ δυστυχως σημερα πηγα και ξερασα παλι.. σκεφτομουν οτι θα κανω piercing στον οφαλο και οτι πρεπει να εχω φλατ κοιλια.. ποσο χαζη μπορει να ειμαι; τελοσπαντων.. περιμενω πως και πως να φυγω!!
    πιστευεις πραγματικα οτι μπορω να αλλαξω οταν παω θεσσαλονικη; η θα συνεχισω τις κρεπαλες με goody's και τα λοιπα; και τοτε θα ειναι ακομα χειροτερα, γιατι θα μπορω να ξερναω ελευθερα, γιατι θα ειμαι μονη.. θελω πραγματικα να αλλαξω.. να το ελεγξω μονη μου! αλλα οχι νοσηρα, να τρωω φυσιολογικα, οπως εκανα πριν λιγους μηνες!
    ερχεται κ εξεταστικη, φοβαμαι οτι αν αγχωθω λιγο τα αποτελεσματα θα ειναι καταστροφικα.. εσυ ποτε ξεκινας διαβασμα;
    σου στελνω florence που εχω φαει κολλημα τον τελευταιο καιρο!! την αγαπω!!!!

    http://www.youtube.com/watch?v=O6Fq1omslWU

    ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!!!
    YOU are shiniiiiing and YOU will never be afraid again!!!! :**** <3 <3
    Will I ever be free?

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Τελειο τραγουδι!!!!!!!!!!!! Πραγματικα με ταξιδεψε!!
    Εμεις ξεκιναμε πρωτο μαθημα Τριτη 28 Αυγουστου! Ελπιζω να τα παω καλα κ να περασω την εξεταστικη! Διαβαζω καθε μερα, εχω τα βιβλια μαζι μου. Δν μαθαινω απ εξω μν φανταστεις, πχ σε καποια μαθηματα ο καθηγητης δινει βαση στις σημειωσεις οποτε εστιαζεις εκει, η αλλοι πχ που εχουν συγκεκριμενες "αποψεις" τις παιρνουμε χαμπαρι κ γραφουμε αυτα που θελουν ασχετα αμα δν συμφωνουμε!
    Εσυ ποτε αρχιζεις εξεταστικη? Ποσα μαθηματα χρωστας? Ξεκινησες διαβασμα?
    Εσας ειναι κ δυσκολα γαμωτο κ πολυ απαιτητικη η σχολη, καμια σχεση, οποτε δν δικαιουμε να γκρινιαζω..
    Πιστευω με το διαβασμα θα σου φυγουν οι σκεψεις για βουλιμικο.. Εξαρταται πως αντιδρας στο αγχος, αλλοι οταν αγχωνονται βρισκουν διεξοδο στο φαι, αλλοι τους κλεινει το στομαχι..
    Αυτο που μου ειχε λειψει ειναι η σχεση, να μοιραζεσαι πραγματα συναισθηματα κ σκεψεις με τον αλλον, να κανετε ονειρα μαζι, να εισαι μαζι του σαν να μν υπαρχει αυριο κ να μν σε νοιαζει τπτ αλλο! Αυτο μου ειχε λειψει ενα χρονο κ επειδη ημουν πολυ δεμενη συναισθηματικα με το πρωην αγορι μου ειχα απογοητευτει! Αλλα τωρα μπηκα σε αλλη φαση!!
    Σε αφηνω να παω για διαβασμα, καλα που μου το θυμισες, κ να κανω κ ενα μπανακι!!
    Καληνυχτα κ αυτο αφιερωμενο εξαιρετικα!!!

    http://www.youtube.com/watch?v=bLpCSc6q8s8&feature=g-vrec
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    στα σύννεφα
    Posts
    434
    Μια χαρα θα τα πας, αφου ξεκινησες απο τωρα διαβασμα! εγω τιποτα δεν εχω ανοιξει ακομα! το ποσα χρωσταω ειναι μεγαααλο θεμα...πανω απο 10....υπηρχαν εξεταστικες που περνουσα ενα μαθημα μονο γιατι ημουν ενα ρακος ψυχολογικα, δε μπορουσα οχι να διαβασω, να ελεγξω τον εαυτο μου με τιποτα, στα εχω πει κιολας. βλακεια που δεν εκανα μια διακοπη να μην κυλανε τσαμπα τα εξαμηνα.. ο,τι εγινε εγινε ομως, θα προσπαθησω απο δω και περα να συμμαζεψω ο,τι μπορω! κι ας αργησω να παρω και πτυχιο δε χαλασε κι ο κοσμος... αρκει να μη με διωξουν βεβαια :Ρ
    εξεταστικη αρχιζω 31, ειπα θα δωσω σχετικα ευκολα μαθηματα για να μου ανεβει λιγο το ηθικο! 4 αν περασω θα ειμαι ευχαριστημενη.. εσυ ποσα σκοπευεις να δωσεις;
    παντως μην το λες για δυσκολες κι ευκολες σχολες, ολα θελουν την καταλληλη προσοχη, ποσο μαλλον αν εχεις περασει και δυσκολες στιγμες! θελει προσπαθει πολυ οπου κι αν εισαι, εγω αυτο εχω καταλαβει.
    Θα ερθει και η στιγμη που θα ερωτευθεις ξανα, ολα στη ζωη ειναι! δε θελει βιασυνη απλα, απολαυσε τη στιγμη κι ολα θα γινουν. κι εμενα μου ελειψε να ασχολουμαι με κατι γκομενικο, στη σχολη μου πχ με ολους παρεα κανω αλλα κανεις δεν εχει δειξει ενδιαφερον...τι να πω. και βλεπω αλλες κοπελες που τους την πεφτουν ο ενας μετα τον αλλο!! και λεω πως γινεται;; δεν ειμαι ο τυπος που θα μιλαει συνεχεια, εκτος κι αν ειμαι σε υπομανια, αλλα αυτες οι εποχες εχουν περασει! :( αρα τι να περιμενω; να παρω αντικαταθλιπτικα για να μου ρθει υπομανια; λολ
    ευχαριστω για την κομματαρα!!
    σου στελνω pixies γιατι θυμηθηκα αλλες εποχες τωρα...

    http://www.youtube.com/watch?v=qrdpliMfoAM
    With your feet in the air and your head on the ground
    Try this trick and spin it, yeah
    Your head will collapse
    But there's nothing in it
    And you'll ask yourself

    Where is my mind?

    υγ:θα παμε για γυρο, ελπιζω να μην καταλληξω σε ξερεις-τι...
    Will I ever be free?

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Εδω ειμαι ακομα Λουσυ! Ξερω ξερω τι εννοεις, κ το απευχομαι βεβαια! Ακου τι να κανεις μπορει να πιασει μολις φας το πρωτο πιτογυρο πανε τουαλετα κ ριχνε για κανα λεπτο κρυο νερο στο προσωπο σ! Βοηθαει καποιες φορες το χω κανει αποφορτιζεται η ενταση π μπορει να οδηγησει σε βουλιμικο!
    Θα χαρω πολυ να σε δω αυριο να γραφεις οτι νικησες την επιθυμια!! Κ δεν υπεκυψες στον πειρασμο!!
    καλα κ εγω σε υπομανια το τι εκανα.. ασε.. τα σκεφτομαι κ ντρεπομαι οποτε προτιμω να μην τα σκεφτομαι καλυτερα κ χαλαει η διαθεση μ.
    8 μαθηματα θα δωσω ειμαι αποφασισμενη να τα περασω! εχω παρει σοβαρα την αποφαση να παρω πτυχιο!
    Καλη επιτυχια κ σε σενα κ να πας καλα στην εξεταστικη σ!
    Καληνυχτα κοριτσαρα!!!

    http://www.youtube.com/watch?v=_tm-1yRZtQg

    Aν κ δεν ξερω αν μετα τον Μανσον κατα ποσο θα εισαι σε θεση να κοιμηθεις, anywayz, tlm !! :)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    στα σύννεφα
    Posts
    434
    Τα εκανα ολα σκατα. Δε θα σου πω αυτο που θα ηθελες να ακουσεις δυστυχως... Αυτο που δε μπορω να καταλαβω ειναι ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΤΡΩΩ ΕΝΩ ΕΧΩ ΧΟΡΤΑΣΕΙ. ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ?????? Αν λυθει αυτη η απορια μου θα ειμαι πολυ ικονοποημενη. απλα τα εβλεπα ολα εκει στα πιατα να στεκονται και να μην τα τρωει κανενας και δεν μπορουσα να σταματησω...!!! επρεπε να τα φαω ολα ΕΓΩ;; γιατι γαμωτο μου; :'( οι αλλοι πως καταλαβαινουν οτι χορτασαν; εγω γιατι συνεχιζω ακαθεκτη; ποσα σουβλακια ποσα μπιφτεκια και τα γυρω τους....φυσικα δε μπορουσα να ξερασω καπου. θα κινουσα υποψιες. και με το που γυρισα σπιτι πηρα 4 exlax σα την εθισμενη...και καλα να παθω, αυριο ειμαι καταδικασμενη να μην παω θαλασσα γιατι θα χρειαστει να τρεχω σε τουαλετες..
    μιλησα με το γιατρο μου και θα με δει απο βδομαδα... δεν ξερω και τι να του πω!!
    μισω τον εαυτο μου που δε μπορει να σταματησει να τρωει γαμωτο πως το καταφερνα αλλες φορες τι σκατα εχω παθει; λακρυ μου βοηθεια :'( θελω να φυγει η κωλοβουλιμια και να μη ξαναγυρισει......θελω να μεινω για παντα 50 κιλα γινεται; εδω κοντευω να καταστρεψω στομαχι κ εντερο θα μου πεις και σκεφτομαι τα κιλα μου....ελλεινη αχρηστη και τρισαθλια...μου αξιζουν ολα οσα παθαινω :'(
    αντι να σκεφτομαι την εξεταστικη και να στρωθω λιγο στο διαβασμα εγω ασχολουμαι με τις διατροφικες μου σαβουρες...

    http://www.youtube.com/watch?v=RHQagJU16Rw

    No matter what I say, no matter what I do, I can't change what happened.....

    Καλο ξημερωμα κοριτσακι! σ'ευχαριστω για ολα....<3
    Will I ever be free?

  15. #60
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    koukaki
    Posts
    174
    c c c c c c c cc combo breaker

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Similar Threads

  1. μεθοδος σιλβα,Mind control
    By sunset in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 17-03-2010, 18:11

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •