μοναξιά....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 15 of 15
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369

    μοναξιά....

    υπάρχει κανένας που να νιώθει κανένας όπως εγώ????αν υπάρχει ας έρθει εδώ να μοιράσουμε τις μοναξιές μας.......

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    ειναι αρκετοι

  3. #3
    Member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    88
    Συγνωμη που το γραφω εδω αλλα ειναι φουλ τα μηνυματα σου και δεν μπορω να σου στειλω πρεπει να διαγραψεις μερικα.

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    15
    Είμαστε πολλοί..μην νιώθεις άσχημα..
    Quote Originally Posted by mina@@ View Post
    υπάρχει κανένας που να νιώθει κανένας όπως εγώ????αν υπάρχει ας έρθει εδώ να μοιράσουμε τις μοναξιές μας.......

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    ολοι εδω μεσα ετσι ειναι, αλλιως θα καναν κατι καλυτερο απ'το να κλεινονται με τον υπολογιστη παρεα. και που τα γραφουν εδω ομως δε κερδιζουν τπτ μεσω διαδικτυου. εκει εξω πρεπει να κανεις την αλλαγη.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    στα σύννεφα
    Posts
    434
    ναι ΚΕΝΟ, πολλοι νιωθουν μοναξια, αλλα πολλοι θελουν να βοηθησουν και το συνανθρωπο τους που αντιμετωπιζει παρομοια προβληματα με εκεινους...
    Will I ever be free?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    ολοι εδω μεσα ετσι ειναι, αλλιως θα καναν κατι καλυτερο απ'το να κλεινονται με τον υπολογιστη παρεα. και που τα γραφουν εδω ομως δε κερδιζουν τπτ μεσω διαδικτυου. εκει εξω πρεπει να κανεις την αλλαγη.
    Εφοσον εχεις αυτογνωσια, ξεκινα απο τον εαυτο σου ΚΕΝΟ!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    Quote Originally Posted by mina@@ View Post
    υπάρχει κανένας που να νιώθει κανένας όπως εγώ????αν υπάρχει ας έρθει εδώ να μοιράσουμε τις μοναξιές μας.......
    τωρα μολις που ξυπνησα νιωθω ενα κενο μια μοναξια..δεν ξερω..

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    αθηνα
    Posts
    2
    καλησπερα παιδια και καλο ξημερωμα!!! εγω ειμαι μολις 20 χρονων και νιωθω μοναξια απο το δημοτικο!!! ποτε δεν ειχα φιλους παντα καθομουν μονοι μου στο προαυλιο με ενα βιβλιο στο χερι!!! εχω περασει στο εμπ , εκει βεβαια εχω παρεες οποτε δεν ειμαι μονη αλλα οταν γυριζω στο χωριο μου(γτ ειμαι και απο επαρχια) για διακοπες αισθανομαι απιστευτα μονη μου γτ δεν εχω καποια φιλη ή φιλο για να βγω να πω 2 κουβεντες. οταν ημουν δευτερα λυκειου πιστευα οτι ειχα φιλους κατι παιδια απο το φροντιστηριο μου και φανταζομουν οτι θα καναμε τελεια παρεα οπως η παρεα της φεηηαροπετρας ενα πραγμα(μυστικα της εδεμ -μεγκα) αλλα για εναν ανεξηγητο λογο με αυτους δεν μιλαμε πολυ και με τον ενα δεν μιλαμε καθολου λες και εχω ενα πραγμα που διωχνει ολους τους ανθρωπους. παλια δεν με ενοιαζε και τοσο που ημουν μονη αν και υπηρχαν φορες που μιλαγα με τν εαυτο μου για να μη νιωθω ασχημα. να φανταστητε στην 6η δημοτικου ειχα ενα αρκουδακι και του χα δωσει ονομα και μιλαγα μαζι του λες και ηταν ανθρωπος. τωρα ομως η κατασταση μου χειροτερεψε δεν ξερω τη να κανω... εχω βυθιστει στην καταθλιψη και θελω οπωσδηποτε μια παρεα. να σκεφτητε οτι παω για μπανιο στην παραλια και δεν εχω ορεξη οχι απλα να μπω στην θαλασσα να κολημπησω ουτε καν τα ποδια δεν θελω να βαλω, εγω που καθομουν και 2 ωρες συνεχομενες μεσα. τωρα καθομαι στην ακτη!! δεν ξερω τη να κανω... και δεν ξερω τη φταιει στον εαυτο μου... μια φιλη μου στη σχολη μου ελεγε οτι ειμαι επικοινωνιακη γτ μιλαω με πολλους απο κει μεσα... αλλα γτ στο χωριο μου δεν με θελει κανεις??? γτ ειμαι μονη μου?? :( :( :( :(

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    koukaki
    Posts
    174
    an niwtheis monos pare me twra sto στο 90 91 92 1795

    από σταθερό: 1,72€/1' με ΦΠΑ
    από κινητό: 1,97€/1' με ΦΠΑ

    pliris exemitheia gemati agrio pathos...

    sergio

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    αθηνα
    Posts
    2
    καλο χαχα!!! :)

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    koukaki
    Posts
    174
    tha to thela poly na kanoume parea alla den kserw auth i fegaropetra ti exei na pei gia afto

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    α ρε παιδιά τι άσχημο είναι να είσαι μόνος...κ καλά να είσαι μόνος χωρίς απλά να υπάρχουν άνθρωποι γύρο σου αλλά να είσαι μόνος μ κόσμο αυτό είναι αβάσταχτο.....κ το ακόμα χειρότερο είναι να σε έχουν προδώσει οι άνθρωποι που πίστευες περισσότερο στη ζωή σου....!!!!!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Quote Originally Posted by μαρια(παρεα φεγγαροπετρας View Post
    καλησπερα παιδια και καλο ξημερωμα!!! εγω ειμαι μολις 20 χρονων και νιωθω μοναξια απο το δημοτικο!!! ποτε δεν ειχα φιλους παντα καθομουν μονοι μου στο προαυλιο με ενα βιβλιο στο χερι!!! εχω περασει στο εμπ , εκει βεβαια εχω παρεες οποτε δεν ειμαι μονη αλλα οταν γυριζω στο χωριο μου(γτ ειμαι και απο επαρχια) για διακοπες αισθανομαι απιστευτα μονη μου γτ δεν εχω καποια φιλη ή φιλο για να βγω να πω 2 κουβεντες. οταν ημουν δευτερα λυκειου πιστευα οτι ειχα φιλους κατι παιδια απο το φροντιστηριο μου και φανταζομουν οτι θα καναμε τελεια παρεα οπως η παρεα της φεηηαροπετρας ενα πραγμα(μυστικα της εδεμ -μεγκα) αλλα για εναν ανεξηγητο λογο με αυτους δεν μιλαμε πολυ και με τον ενα δεν μιλαμε καθολου λες και εχω ενα πραγμα που διωχνει ολους τους ανθρωπους. παλια δεν με ενοιαζε και τοσο που ημουν μονη αν και υπηρχαν φορες που μιλαγα με τν εαυτο μου για να μη νιωθω ασχημα. να φανταστητε στην 6η δημοτικου ειχα ενα αρκουδακι και του χα δωσει ονομα και μιλαγα μαζι του λες και ηταν ανθρωπος. τωρα ομως η κατασταση μου χειροτερεψε δεν ξερω τη να κανω... εχω βυθιστει στην καταθλιψη και θελω οπωσδηποτε μια παρεα. να σκεφτητε οτι παω για μπανιο στην παραλια και δεν εχω ορεξη οχι απλα να μπω στην θαλασσα να κολημπησω ουτε καν τα ποδια δεν θελω να βαλω, εγω που καθομουν και 2 ωρες συνεχομενες μεσα. τωρα καθομαι στην ακτη!! δεν ξερω τη να κανω... και δεν ξερω τη φταιει στον εαυτο μου... μια φιλη μου στη σχολη μου ελεγε οτι ειμαι επικοινωνιακη γτ μιλαω με πολλους απο κει μεσα... αλλα γτ στο χωριο μου δεν με θελει κανεις??? γτ ειμαι μονη μου?? :( :( :( :(
    Δεν χρειάζεται να πηγαίνεις στο χωριό σου για πολύ καιρό... Πήγαινε 5-6 μέρες, δες τους συγγενείς σου και γύρνα στο σπίτι σου. Βρες και μια δικαιολογία και γύρνα. Πού να τις βρεις τις παρέες στο χωριό, αφού δεν τις βρήκες όταν έμενες εκεί? Αυτό που ζητάς δεν γίνεται. Οπότε βρες εναλλακτική!!!

    :)

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Αν είσαι φοιτήτρια κ πιστεύεις ακόμα αυτα που δείχνει η τηλεόραση τότε έχεις πρόβλημα

Similar Threads

  1. Μοναξιά μου όλα..
    By Ελίζα in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 30
    Last Post: 08-07-2011, 01:26
  2. Μοναξια..
    By MrsCasablancas in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 22-04-2011, 09:47
  3. Μοναξια
    By Oneiroplasmenos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 26-03-2010, 00:26
  4. μοναξιά
    By coma in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 32
    Last Post: 30-05-2009, 13:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •