γιατί; τι κάνω λάθος;;; - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 42 of 42
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    greece
    Posts
    415
    Quote Originally Posted by ~Lucy~ View Post
    Το ελπιζω να βρεθει καποιος!! :)
    παντα βρισκεται ! ;)

  2. #32
    Πείτε μου τι μπορεί να κάνω λάθος τελικά....
    Γιατί δε με προσεγγίζουν εύκολα;
    Είμαι πρόσχαρος άνθρωπος και κάνω καλή παρέα άλλα παραπάνω τίποτα.....:-(

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Quote Originally Posted by b.m View Post
    Πείτε μου τι μπορεί να κάνω λάθος τελικά....
    Γιατί δε με προσεγγίζουν εύκολα;
    Είμαι πρόσχαρος άνθρωπος και κάνω καλή παρέα άλλα παραπάνω τίποτα.....:-(
    Αν νιωθεις κατι παραπανω για καποιον, τοτε προσπαθησε να τον προσεγγισεις εσυ. Δεν εχεις κατι να χασεις...
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  4. #34
    Quote Originally Posted by ALIA View Post
    Αν νιωθεις κατι παραπανω για καποιον, τοτε προσπαθησε να τον προσεγγισεις εσυ. Δεν εχεις κατι να χασεις...
    μα προσπαθησα αλλα δε βγαζω ακρη...ισως ειμαι ντουβαρι..
    μεχρι στιγμης τελειως αδιαφορος μου κανει...

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Quote Originally Posted by b.m View Post
    μα προσπαθησα αλλα δε βγαζω ακρη...ισως ειμαι ντουβαρι..
    μεχρι στιγμης τελειως αδιαφορος μου κανει...
    Ελα, μη σε παιρνει απο κατω! Ολοι λιγο-πολυ εχουμε φαει τις χυλοπιτες μας. Δε γινεται να ταιριαζουμε ολοι με ολους. Παψε να το κυνηγας και ν'απελπιζεσαι κι αργα ή γρηγορα θα βρεις κατι καλο. Νεα εισαι ακομα...
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    Μεχρι τωρα τι εγινε με τις σχεσεις που ειχες?

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    351
    b.m. η ηλικία των 20 με 30 ειναι για την γυναικα το πικ. Εχει πολλους άντρες στα πόδια της. Αυτό δεν σημαινει ότι αυτός που θα επιλέξει θα ειναι ο άντρας της ζωής της, αυτός που πραγματικά θέλει, και οτι θα υπαρχει αμοιβαιότητα. Συνήθως αυτούς που θέλουμε πολυ δεν μας θέλουν ή μας θέλουν για κατι εφήμερο και αυτους που δεν θέλουμε και τοσο μας κυνηγανε και μπορει να καταλήξουμε και σε κάποιον τέτοιο αν έχουμε φαει απορριψεις από άντρες που θέλουμε πολυ. Τί θέλω να πω: ειμαι σιγουρη ότι υπαρχουν αρκετά αγορια που σε θέλουν. Απλά εσυ δεν θέλεις τους συγκεκριμενους και θέλεις αυτό που έχεις στο μυαλό σου. Συνήθως έτσι γινεται. Δεν μπορω να πιστεψω ότι μια γλυκια κοπέλα 24 χρονών δεν έχει πολλές κατακτήσεις. Εχει αλλά δεν ειναι αυτό που θέλει. Το να βρεις τον μεγαλο και αμοιβαιο έρωτα ειναι κατι πολυ σπανιο, συμβαινει σε λίγους και σε άλλους δεν συμβαινει ποτέ. Σου ευχομαι να εισαι από αυτές που θα της συμβει.

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Αθήνα
    Posts
    157
    Quote Originally Posted by b.m View Post
    Δεν αντεεεχω άλλο τη μοναξιά....
    Φταίω που δεν είμαι ξεκωλο, δε ντύνομαι προκλητικά, δε μαρεσει να είμαι το κέντρο του κόσμου;;;
    Που είμαι λογική και δε κολλάω σε κάποιον;;;
    Τι από όλα;;;
    Η μήπως το ότι δε βγαίνω γιατί τίποτα δε μου κάνει αίσθηση...;;;
    Ποσό δύσκολο είναι τελικά να νιώσω ποθητή και ότι αρέσω σε κάποιον;;;
    Δόξα τω Θεό και τις κυβερνήσεις τις μεταπολίτευσης εγώ (όπως και πολλοί συνάνθρωποι) ασχολούμαι με το ενδεχόμενο να σιτίζομαι από τους κάδους και έτσι το ότι δεν είμαι ποθητός δεν με πολυαπασχολεί

    Εστάλη από Redmi 4X στο E-Psychology.gr Mobile App

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Quote Originally Posted by Alucard View Post
    ενα συμπερασμα ηταν, απ'οτι εχω καταλαβει με ατομα π μιλαω. ετυχε να κανω quote σε εσενα. γιατι αδικο εχω ? αμα δν εχει λευτα για club καθε μερα, αμαξακι για βολτουλες κλπ, κλπ. ΔΕΝ. ΔΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΝ. δεν πα να ειναι το μεγαλυτερο 'κωλοπαιδι'. αμα τα εχει αυτα τσιμπατε οι περισσοτερες κ δν το λεω σαν 'μισογυνης' η κλαψομπιμπ και ουτε μιλαω γενικα αλλα το μεγαλυτερο ποσοστο ετσι λειτουργει κ τωρα 100% καποιες θα μου απαντησουν,οτι τα αγορια κοιτανε εμφανιση κ αν ειναι ψηλη ξανθια κλπ δεν τις κοιταμε τοτε, κουνια π σας κουναγε, κ ουτε κοιτανε να σας πηδηξουν κ να σας αφησουν ολοι.
    Αν δεν εχεις φραγκα αμαξαρα κτλ ομως, και κανεις σχεση με μια ωραια κοπελα, μετα θα αρχισουν οι ανασφαλειες, πως και αυτη γουσταρει εμενα, ρε μηπως απλα με εχει επειδη δε μπορει να ειναι μονη, μαλλον με παιζει, ε εφαγε τις π....ες της και τωρα θελει να αραξει κτλ κτλ.

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Κοζανη
    Posts
    160
    Quote Originally Posted by b.m View Post
    Πείτε μου τι μπορεί να κάνω λάθος τελικά....
    Γιατί δε με προσεγγίζουν εύκολα;
    Είμαι πρόσχαρος άνθρωπος και κάνω καλή παρέα άλλα παραπάνω τίποτα.....:-(
    Καλημέρα b.m. Εγώ στην αρχή που διάβασα το πρώτο σου post αναρωτήθηκα αφού δεν βγαίνει έξω δεν ντύνεται δεν είναι ανοιχτός χαρακτήρας εχει μετρια εμφανιση πόσες ελπίδες θα έχει για να κάνει μία καινούργια ενδιαφέρον γνωριμία . Μήπως να αρχίσεις να δουλεύεις στο κομμάτι αυτό? Πηγαίνεις σε κοινωνικές εκδηλώσεις γυμναστήρια σχολές?
    Οι γυναίκες που ενδιαφέρονται για σχέση καλλωπίζονται και βγαίνουν συχνά έξω.
    Μήπως κατά βάθος δεν σε ενδιαφέρει . Επίσης όταν βγαίνετε έξω χαμογελάτε και Ρίξτε και μερικές ματιές στο χώρο. Συνήθως βλέπω κοπέλες σοβαρές ανέκφραστος οι οποίες είναι δύσκολο να τις προσεγγίσεις
    . Προκαλέστε και εσείς λιγάκι το φλερτ μην τα περιμένετε όλα από τους άντρες

  11. #41
    Banned
    Join Date
    Dec 2017
    Location
    Πλανήτης Γη
    Posts
    137
    Quote Originally Posted by dimitriseas View Post
    Καλημέρα b.m. Εγώ στην αρχή που διάβασα το πρώτο σου post αναρωτήθηκα αφού δεν βγαίνει έξω δεν ντύνεται δεν είναι ανοιχτός χαρακτήρας εχει μετρια εμφανιση πόσες ελπίδες θα έχει για να κάνει μία καινούργια ενδιαφέρον γνωριμία . Μήπως να αρχίσεις να δουλεύεις στο κομμάτι αυτό? Πηγαίνεις σε κοινωνικές εκδηλώσεις γυμναστήρια σχολές?
    Οι γυναίκες που ενδιαφέρονται για σχέση καλλωπίζονται και βγαίνουν συχνά έξω.
    Μήπως κατά βάθος δεν σε ενδιαφέρει . Επίσης όταν βγαίνετε έξω χαμογελάτε και Ρίξτε και μερικές ματιές στο χώρο. Συνήθως βλέπω κοπέλες σοβαρές ανέκφραστος οι οποίες είναι δύσκολο να τις προσεγγίσεις
    . Προκαλέστε και εσείς λιγάκι το φλερτ μην τα περιμένετε όλα από τους άντρες
    Το ποστ είναι πριν 5 χρόνια. Η κοπέλα έχει γράψει ότι έχει σύντροφο πλέον.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Κοζανη
    Posts
    160
    Ότι να ναι

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Αφήστε με να κάνω τις λάθος ερωτήσεις...
    By kuxumuxu in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 54
    Last Post: 18-08-2012, 13:03
  2. Τι λάθος κάνω και έχω αυτή την αντιμετώπιση???
    By apo in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 58
    Last Post: 09-05-2012, 17:22
  3. Διαλέγοντας πάντα λάθος άτομα να με ελκύουν..Γιατί, τι κάνω λάθος?
    By flower22 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 07-05-2012, 22:35
  4. γιατί δεν κάνω σχέση?
    By defrag in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 122
    Last Post: 13-01-2011, 08:27
  5. μήπως κάνω κάτι λάθος?
    By capr7 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 135
    Last Post: 25-02-2009, 15:22

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •