τα έχασα όλα.....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369

    τα έχασα όλα.....

    εγώ φταίω που έφυγε ο άνθρωπος μου από δίπλα μου...εγώ φταίω που έφυγαν οι φίλοι μου από δίπλα μου.....γενικά εγώ φταίω που έμεινα μόνη μου....εγώ προκάλεσα τόσο κακό στον εαυτό μου....το τελευταίο μήνυμα που πήρα από μια "φίλη" μου έλεγε ο Γ σ αγαπάει αλλά δεν πρόκειται να γυρίσει έπρεπε να αλλάξεις νωρίτερα....τα έχω κάνει ένα μπάχαλο στη ζωή μου....έχω αρχίσει κ αλλάζω έχω ακόμα την ελπίδα ότι θα τα καταφέρω να γυρίσει πίσω......τα λάθη μου σε αυτή τη σχέση ήταν ότι δεν έκανα πολλές δουλειές στο σπίτι ότι άφησα τη ζωή μου στην άκρη (το σημαντικότερο), ότι δεν είχα κ την τέλεια επικοινωνία με τους φίλους του κ ότι τον τελευταίο καιρό λόγο κάποιον προβλημάτων που αντιμετώπιζα δεν ήμουν κ πολύ ευδιάθετη.......

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    7
    Ένα τέτοιο μπάχαλο εντόπισα κι εγώ σήμερα στη δική μου ζωή..νομίζω ότι το πρόβλημα ξεκινάει από εκεί που αρχίζει η κοινή ζωή,εννοώντας ότι:είναι λάθος να αφήνεις την ζωή σου στην άκρη και να ζείς μέσα από τη δική του ζωή.Αφήνεις τον εαυτό σου και μετά όταν αυτός φύγει-απομακρυνθεί-έστω απουσιάσει για ένα διάστημα πρωτού το συνειδητοποιήσεις μένεις μόνη. Τώρα το θέμα της διάθεσης νομίζω δεν υφίσταται καν. Ίσα ίσα που έπρεπε να σου συμπαρασταθεί στα προβλήματά σου και όχι να δημιουργηθεί πρόβλημα.Με συγχωρείς που δεν μπορώ να αναπτύξω άλλο την σκέψη μου αλλά δεν είμαι κι εγώ στα καλύτερά μου...
    Την καληνύχτα μου!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου.....ακόμα κ αν δεν ήταν μεγάλη.....το μόνο που παρακαλάω όλη μέρα είναι όταν θα κάνω την κίνηση μου να βρω αποδοχή.....το εύχομαι με όλη τη δύναμη της καρδιάς μου γιατί πραγματικά άλλαξα κ ελπίζω να μην είναι πολύ αργά πλέον...!!!!

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    7
    Τίποτα!Άργησα να απαντήσω γιατί έγραφα κι εγώ τον δικό μου πόνο :) .Να σου πω κάτι?Μην αλλάξεις για κανέναν.Διόρθωσε ότι πιστεύεις ότι χρειάζεται σε εσένα,για να είσαι εσυ καλά.Και αν αξίζει θα έρθει πίσω!Σου εύχομαι καλή επιτυχία:) :) :) Μακάρι να βρεις ανταπόκριση και να είστε σύντομα μαζί!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    πραγματικά σε ευχαριστώ για την ευχή σου κ εγώ σου εύχομαι ότι καλύτερο στη ζωή σου......από την καρδιά μου πραγματικά....!!!!!ααα κ κάτι ακόμα αυτά που προσπαθώ να αλλάξω το κάνω κ για μένα...απλά ελπίζω πως θα βοηθήσει να έχω πίσω κ τον ανθρωπό μου

Similar Threads

  1. Έχασα τη γατούλα μου...
    By Κύκνος in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 25
    Last Post: 30-11-2022, 19:39
  2. εχασα την ελπιδα
    By ΔΗΜΗΤΡΗΣ17817 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 9
    Last Post: 28-08-2012, 00:51
  3. Εχασα 2 στηριγματα..
    By Chisora in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 0
    Last Post: 02-07-2012, 14:23
  4. εχασα τον αντρα μου,τη ζωη μου ολη.
    By ΝΑΤΑΛΙ in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 4
    Last Post: 27-04-2011, 20:09
  5. Εχασα τον αδερφο μου
    By UtErO in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 8
    Last Post: 26-11-2010, 12:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •