ΥΠΝΩΣΗ - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 71 of 71

Thread: ΥΠΝΩΣΗ

  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Και ποιος σου εδωσε το δικαιωμα επειδη πηρες ενα πτυχιο να λες οτι θες...μηπως νομιζεις εμεις κατεβηκαμε απο τα βουνα...ξεκαβαλα το καλαμι και πηγαινε κοιταξε τον εαυτο σου.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Therapist_q έχουμε ένα κοινό που δεν ξέρω αν σε κάνει καλό για ψυχολόγο αλλά κοινό είναι αυτό...Τσαταλιαζόμαστε κατάτι εύκολα....Σε αγαπώ βρε γιατί μου μοιάζεις....

  3. #63
    Ίσως θα αργήσετε να το αποκρυπτογραφήσετε … ο επόμενος please

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Originally posted by therapisrt_q
    Όλοι σας την Ζωή αντί να μάθετε να ζείτε θα ειστε κολλημένοι σε μια οθόνη και θα περιμένετε την επόμενη ημέρα, η οποία θα είναι πάλι η ιδία
    Γιατί εσύ τώρα τι κάνεις?Κολλημένος σε μια οθόνη δεν είσαι?

  5. #65
    Originally posted by keep_walking
    Και ποιος σου εδωσε το δικαιωμα επειδη πηρες ενα πτυχιο να λες οτι θες...μηπως νομιζεις εμεις κατεβηκαμε απο τα βουνα...ξεκαβαλα το καλαμι και πηγαινε κοιταξε τον εαυτο σου.
    Οχι!! ακομα στο βουνο εισαι... μη μπερδευεσαι

  6. #66
    Originally posted by kassi_21
    Therapist_q έχουμε ένα κοινό που δεν ξέρω αν σε κάνει καλό για ψυχολόγο αλλά κοινό είναι αυτό...Τσαταλιαζόμαστε κατάτι εύκολα....Σε αγαπώ βρε γιατί μου μοιάζεις....
    Εγω kassy θα το έλεγα επιμονή

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Τι να αποκρυπτογραφησουμε...πρεπ� �ι να μας περνας για χαζους ενω εισαι σαν ανοιχτο βιβλιο...ασε πολυ ασχοληθηκα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #68
    Originally posted by keep_walking
    Τι να αποκρυπτογραφησουμε...πρεπ� �ι να μας περνας για χαζους ενω εισαι σαν ανοιχτο βιβλιο...ασε πολυ ασχοληθηκα.
    Δίκιο έχεις μέχρι εδω μπορείς … τέλειωσες

  9. #69
    Originally posted by keep_walking
    Τι να αποκρυπτογραφησουμε...πρεπ� �ι να μας περνας για χαζους ενω εισαι σαν ανοιχτο βιβλιο...ασε πολυ ασχοληθηκα.
    Ανοιχτό βιβλίο??, μα γιαυτο είναι τα βιβλία, τα κλειστά βιβλία είναι άχρηστα! Εκτός και αν σου αρέσει να το παίζεις μυστήριος και σκοτεινός… σου αρέσει αυτό??

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Το χαζο παριστανεις...τσαντιστηκες και αρχισες να προσβαλλεις τους παντες...τωρα πας να πεις οτι υπαρχει καποιο σχεδιο πισω απο αυτο...τι να πω...ειπα να γραψω αλλο ενα μηνυμα εδω...αλλα νομιζω ειναι ανουσια μια τετοια αντιπαραθεση.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #71
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Η τροπή της συζήτησης έχει ξεφύγει από τα όρια και τους στοχους αυτής της κοινότητας.

    Το θέμα θα κλειδωθεί. Παρακαλώ όλους να μην ανοιξετε νέο θέμα προς συνέχιση και κλιμάκωση της έντασης.

    Ευχαριστώ.
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •