ο αποχαιρετισμος του αλλου εγω... - Page 7
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 91 to 95 of 95
  1. #91
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    189
    [quote][i]Originally posted by kassi_21 Εγώ θα έλεγα πάντως για την δικιά σου ότι είναι 25 στα 26....Εμφανισιακά ψηλός μελαχρινός με καστανά μάτια.......Αγαπημένη σου συνήθεια να καπνίζεις...Αγαπημένη σου ατάκα για το άτομό μου \"Εσύ Μαρία μας δουλεύεις όλους\"Μπορεί να είχες και δίκιο βρε....

    Κάνεις λάθος ! Είμαι 34, όχι ψηλός αλλά ούτε και τάπας, τα μάτια μου είναι πράσινα και δεν καπνίζω παρά μόνο σπάνια. Τα μαλλιά μου έχουν αρχίσει να γκριζάρουν και να αραιώνουν επικίνδυνα, και δεν γνωρίζω καμμία Μαρία. Το τηλέφωνό μου στη διάθεσή σου είπαμε. Αρχίζω να το διασκεδάζω.

  2. #92
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    kassi οσο κακια κα να φανω ειναι σταση ζωης το να ειμαι ευθης αδιαφορωντας για τα επακολουθα

    ασε τα ορικα κατα μερος γιατι δεν ειναι το point σου κ κοιτα τα ιδεοψυχαναγκαστηκα σου
    αυτα εχεις να παλεψεις γιατι αυτο εχεις
    ναι μεν γιατρος δεν ειμαι αλλα με 5 χρονια διπλα σε ειδικους μπορω να πω οτι εχω τοση ενημερωση για τα οριακα τα οποια τα πολεμαω χωρις χαρα κ να πω οτι περα απο καποια κοινα που ισως ολοι να εχουμε δεν μοιαζεις για μεταιχμιακη ΤΡΩΣ ΟΜΩΣ ΣΠΗΛΜΠΕΡΙΚΑ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ για αυτο κοιτα να ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ Κ ΝΑ ΠΟΛΕΜΙΣΕΙΣ ΑΥΤΟ!

    ΦΙΛΙΚΟΤΑΤΑ

    Ιωαννα
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  3. #93
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by Mοναξιά
    [i]Originally posted by kassi_21 Εγώ θα έλεγα πάντως για την δικιά σου ότι είναι 25 στα 26....Εμφανισιακά ψηλός μελαχρινός με καστανά μάτια.......Αγαπημένη σου συνήθεια να καπνίζεις...Αγαπημένη σου ατάκα για το άτομό μου \"Εσύ Μαρία μας δουλεύεις όλους\"Μπορεί να είχες και δίκιο βρε....
    Κάνεις λάθος ! Είμαι 34, όχι ψηλός αλλά ούτε και τάπας, τα μάτια μου είναι πράσινα και δεν καπνίζω παρά μόνο σπάνια. Τα μαλλιά μου έχουν αρχίσει να γκριζάρουν και να αραιώνουν επικίνδυνα, και δεν γνωρίζω καμμία Μαρία. Το τηλέφωνό μου στη διάθεσή σου είπαμε. Αρχίζω να το διασκεδάζω.

    εγω θα προτεινα να λυσετε αλλιως τις διαφορες σας και εκτος φορουμ.
    Εκτος αν ειναι απαραιτητο στην ταινια που γυριζετε να γινομαστε ολοι οι υπολοιποι, αναγκαστικοι θεατες αυτου του δραματος....

  4. #94
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    τελικα ακομα κ δυαδικτιακα η επικοινωνια ειναι δυσκολο να επιτευχθει χωρις παρατραγουδα
    να φανταστει κανεις τι γινεται face to face...
    μαλλον το κυριοτερο που πρεπει να αποχωριστουμε ειναι ο στραβος κι αναποδος εαυτος μας!
    γιατι αλλο ειναι να εχεις τα ψυχω σου κι αλλο ειναι να τραβας το σκοινι
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  5. #95
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    εδω ειναι ενα βημα ρε να αναλυθουμε να αναλωθουμε κ να επικοινωνησουμε
    τουλαχιστον μεταξυ μας
    εεεε καμια ελπιδα για επικοινωνια με νορμαλ κοσμο.........
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •