Πρωτη φορα και ελλειψη στυσης
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    4

    Πρωτη φορα και ελλειψη στυσης

    Γεια σε ολους! Ανοιγω αυτο το θεμα γιατι με "καιει" ιδιαιτερα και ελπιζω να μην εχει ηδη ανοιχτει απο καποιον αλλον φιλο... Το θεμα ειναι το εξης. Ειμαι 18 χρονων και πριν λιγες μερες πηγα να κανω σεξ με την κοπελα μου. Για μενα θα ηταν η πρωτη φορα ενω για κεινη οχι. Γενικα ειχα αρκετες επαφες με κοπελες για την ηλικια μου, οποτε γενικα δεν ειχα αγχος, ωστοσο σεξ για διαφορους λογους δεν ετυχε να εχω κανει. Φτανει λοιπον καποια στιγμη η ωρα να προχωρησουμε με την κοπελα μου, και ενω ειμασταν καμια ωρα πρωτα με φιλια κτλ, την ωρα που πηγαινα να βαλω το προφυλακτικο αρχισε να...πεφτει μεχρι που τελικα γιοκ! Παρολο που το ηθελα πολυ και το ηθελε και αυτη πολυ! Το χειροτερο ειναι οτι μετα απο λιγες μερες ξαναδοκιμασαμε και λιγο πολυ το σκηνικο επαναληφτηκε. Την ωρα που πηγα να "μπω" ο φιλαρακος μας παρατησε... Και εκει ειναι που με εζωσαν τα μαυρα φιδια και τα ειδα ολα και αρχησα να ανησυχω.. Να αναφερω οτι οσο καναμε τα διαφορα στην αρχη και ημουν με το εσωρουχο μου η στυση μου ηταν κομπλε! Ξερω οτι πιθανοτατα να ειναι ψυχολογικο, αλλα εκεινη τη στιγμη μπορω να πω πως δεν ενιωθα ιδιαιτερο αγχος. Γενικα παντως εχω παρατηρησει πως καποιες φορες το πεος μου μπορει να βρισκεται σε στυση αλλα να μην ειναι ιδιαιτερα σκληρο, κατι το οποιο εγινε τις 2 φορες που σας ανεφερα, λιγο πρωτου "πεσει" οριστικα. Τι με συμβουλευετε να κανω;;; Η κοπελα μου φερθηκε πολυ σωστα παντως και φενεται πως δεν ξενερωσε μ αυτο. Αλλα φοβαμαι πως αν γινει και 3η φορα, τοτε θα χαλαστει και δεν θα χει και αδικο.. Να επισκευτω καποιον γιατρο, να παρω καποιο χαπι τι να κανω:confused:; Ευχαριστω!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    greece
    Posts
    203
    Mια ωρα με φιλια? οχι φαρμακο 18 εισαι ,οχι 40+

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    4
    φιλια και τα διαφορα τα προκαταρκτικα που λεμε..οτιδηποτε δηλαδη πριν το σεξ. Και γω το πρωτο πραγμα που σκεφτηκα ηταν αυτο! οτι 18 ειμαι, τι γινεται εδω περα;; Αλλα αν υπαρχει καποιο θεμα;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Μη βάζεις λάστιχα επανω στο πουλι σου γι αυτό δε σφύραει

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Μη βάζεις λάστιχα επανω στο πουλι σου γι αυτό δε σφύραει
    Χαχαχαχαχαχαχαχαχα καλο αν κ δν το καταλαβα πληρως!
    Εγω εχω να σου δωσω 2 πιθανες εξηγησεις φιλε μου
    1) Κανοντας μια ωρα προκαταρκτικα οπου ηταν το ηθικο "ακμαιοτατο" ε μαλλον τα δωσες ολα εκει κ μετα λογικο το ηθικο να "πεσει"
    2) Λες οτι με το εσωρουχο εχεις μια χαρα στυση. Μηπως οταν το βγαζεις "κομπλαρεις" κ δν νιωθεις ανετα γι αυτο ο μητσος πεφτει?
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    επαναληψη, επαναληψη ,επαναληψη
    το προφυλακτικο ειναι προβλημα,αλλα τι να κανεις; βασικα ειναι το συνηθες για την-τις πρωτες φορες, το κοριτσι πρεπει ναχει υπομονη κ Κυριως να σε θελει, κ σενα αλλα να γουσταρει κ το πουλι σου , κ το σωμα σου, δηλαδη να σε ποθει. θα γινει θα δεις,, θα γινει!!!!!!

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    4
    Elis οντως ειχε φαση το σχολιο σου αν και το λαστιχο δυστυχως ειναι απαραιτητο :P
    Lacrymosa, μπορει να ηταν πως κομπλαρα, δεν ξερω θα μπορουσε. Αλλα αυτο το ξεπερναμε ενταξει!
    Path το κοριτσι οντως με γουσταρει πολυ οπως και γω. Και για αυτο δεν θα θελα να ξαναγινει κατι τετοιο γιατι μπορει να ξενερωσει ή να αρχισει να σκεφτεται περιεργα πραγματα για μενα :P. Θεωρειτε δηλαδη πως απλα πρεπει να ξαναδοκιμασω χωρις να συμβαινει τιποτα; Και αν ξαναγινει τοτε τι κανουμε;; Επισης θελω να ρωτησω το εξης. Σκεφτομαι πως αν επαιρνα καποιο βοηθητικο χαπι ισως να βοηθαγε ακομα και στον ψυχολογικο τομεα γιατι εγω θα σκεφτομαι καλυτερα και θα θεωρω πως λογω αυτου, δεν θα υπαρξει παλι προβλημα! Ποια ειναι η γνωμη σας;;

  8. #8
    Φίλε μου αυτό είναι κάτι που το παθαίνει το 85% των ανδρών τις πρώτες φορές που κάνει σεξ...ειναι απόλυτα φυσιολογικό να σου συμβεί και παραπάνω από 2-3 φορές

    Νο 1 λόγος είναι το άγχος (πολλοί πιστεύουν οτι δεν είναι αγχωμενοι αλλά είναι)
    Νο 2 λόγος είναι το προφυλακτικό αλλά όπως πολύ σωστά λες είναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ

    Εγώ σου προτείνω:

    1ον αποχή από κάθε "χειρονακτική πράξη" για το λιγότερο μια εβδομάδα,
    2ον μετά την τοποθέτηση του προφυλακτικού ας συνεχίσει τα προκαταρκτικά για να στον κρατήσει όρθιο (το στοματικό είναι οτι πρέπει γι αυτό),
    3ον μόλις αισθανθείς ντούρος πες της να σε καβαλήσει (είναι η πιο εύκολη στάση για την πρωτη φορά)

    Ελπίζω να βοήθησα...

    Ps μην ακούω φάρμακα και αηδίες...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    γιατι μπορει να ξενερωσει ή να αρχισει να σκεφτεται περιεργα πραγματα για μενα <<<<

    για να μην αρχισει να σκεφτεται διαφορα ,καλο ειναι να την προλαβεις εσυ κ να της μιλησεις με ειλικρινια,
    ,ελπιζω να της ειπες οτι ειναι η πρωτη σου φορα (?) ,,
    κι εγω διαφωνω για χαπια κλπ ,ειδικα χωρις γνωμη γιατρου.
    Αυτο που λεει ο αποπανω μου , στοματικο κ προφυλακτικο , ειναι λιγο αηδια , απεφυγετο καλυτερα..
    Ενδιαφερον εχει η σκεψη να τη φερεις πανω σου και να αναλαβει εκεινη δραση !!!! (να την παροτρυνεις παιζοντας δηλαδη να γινει η 'δασκάλα σου' )

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,004
    Quote Originally Posted by boris View Post
    φιλια και τα διαφορα τα προκαταρκτικα που λεμε..οτιδηποτε δηλαδη πριν το σεξ. Και γω το πρωτο πραγμα που σκεφτηκα ηταν αυτο! οτι 18 ειμαι, τι γινεται εδω περα;; Αλλα αν υπαρχει καποιο θεμα;
    μαθε να βαζεις το προφυλακτικο χωρις να σου πεφτει, η να στο βαλει εκεινη οσο παιζετε

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    greece
    Posts
    415
    αν ακολουθησεις τις παραπανω συμβουλες,απλα χρησιμολοιηστε προφυλακτικο με γευση. Τα αλλα αναδυουν μια πολυ εντονη λαστιχιλα,και θα σε ξερασει η κοπελα. Εκει κι αν θα πεσει ο Μητσος....

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    20
    elis εγραψες με το σχολιο σου!! φιλε boris με το που εχεις στυση να βαλεις το προφυλακτικο,οχι αρκετα μετα τα προκαταρκτικα.

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    4
    "Τα αλλα αναδυουν μια πολυ εντονη λαστιχιλα,και θα σε ξερασει η κοπελα. Εκει κι αν θα πεσει ο Μητσος..." χαχαχα πολυ σωστα!!
    Ωραια φιλοι μου, σας ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες σας!! αν εχει καποιος να προσθεσει και τιποτα ακομα, καλοδεχουμενο:D

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    8
    Να ξέρεις ότι το προφυλακτικό σε ρίχνει μέχρι να το συνηθίσεις και ειδικά τις πρώτες φορές. Απο εκεί και πέρα αποχή για μία εβδομάδα, μίλα ειλικρινά στην κοπέλα σου και πες της να σε φροντίσει. Δεν είναι ανάγκη να κάνεις διεισδηση για να έχεις σεξ, το στοματικό είναι καλό, ισπανική, handjob, ουουουυυυ και άλλα τόσα, θα έρθει και το άλλο, σίγα σιγά.Πίστεψε με έχει τύχει σε όλους το συμβάν.

Similar Threads

  1. καταρρεω για πρώτη φορά....
    By kokkinoskoufitsa in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 29
    Last Post: 10-05-2012, 17:15
  2. πρώτη φορά
    By TTK in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 16-11-2010, 17:48
  3. Πρώτη μου φορά σε ψυχίατρο
    By grtt in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 29-06-2009, 16:16
  4. η πρώτη φορά
    By geiasas in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 06-08-2008, 12:50
  5. Πρώτη μου φορά
    By siga_siga in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 214
    Last Post: 31-03-2008, 11:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •