θα σκασω
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4

Thread: θα σκασω

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700

    θα σκασω

    παιδια καλημέρα,
    την κυριακη γύρισα από διακοπες, είχα παει στο πατρικό μου στο νησι με τον φιλο μου κ ενω περάσσαμε υπέροχα το σαββατο το βραδυ ενω κοιμόμασταν ακουω φωνες και χαστουκια κατεβαίνω στις σκάλες τι γινεται εκει στριγγλιζω και ο φιλος μου το ίδιο και ανεβαίνει τις σκαλες ο πατριος μου..ηταν λεει σενα μπαρ και η μανα μου ηθελε να φύγουν στις 3 κ αυτος τις ελεγε με το χειροτερο τροπο να φύγει μονη της και να τον αφησει..
    ο ανθρωπος δεν παει καλα να ειναι 45 φευγα και τσακωνονται συνεχεια για το εξω και τις προαλλες ηταν τσακωμενοι γτ γυρισε στις 6 το πρωι..
    Εντομεταξύ εχει πολλα νεύρα δεν μπορείς να του αντιμιλησεις ή να πεις εχει άδικο..
    σημέρα της ειπε θα παει σε δικηγόρο να χωρίσουν γιατι του χει κανει πολλά ας γελάσω αυτος μας εχει κανει πολλα με τα νευρα του..κ εμενα στο παρελθόν με είχε χτυπησει κ εγιναν πολλα αλλα κοντευω να σκασω είναι ο 3ος γάμος που κανει η μαμα και ολοι ειναι μ..
    σκέφτομαι τωρα τι θα περναει και δεν είμαι εκει..
    εντομεταξύ η κόρη του δηλαδη η αδερφη μου 18 χρονων θελει να χωρίσουν γιατί αυτος δεν θα αλλαξει και θα δημιουργει τσακωμου και προβληματα..
    παμε καλα?
    [url]http://psychilogos.blogspot.com/[/url]

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Quote Originally Posted by elirene View Post
    παιδια καλημέρα,
    την κυριακη γύρισα από διακοπες, είχα παει στο πατρικό μου στο νησι με τον φιλο μου κ ενω περάσσαμε υπέροχα το σαββατο το βραδυ ενω κοιμόμασταν ακουω φωνες και χαστουκια κατεβαίνω στις σκάλες τι γινεται εκει στριγγλιζω και ο φιλος μου το ίδιο και ανεβαίνει τις σκαλες ο πατριος μου..ηταν λεει σενα μπαρ και η μανα μου ηθελε να φύγουν στις 3 κ αυτος τις ελεγε με το χειροτερο τροπο να φύγει μονη της και να τον αφησει..
    ο ανθρωπος δεν παει καλα να ειναι 45 φευγα και τσακωνονται συνεχεια για το εξω και τις προαλλες ηταν τσακωμενοι γτ γυρισε στις 6 το πρωι..
    Εντομεταξύ εχει πολλα νεύρα δεν μπορείς να του αντιμιλησεις ή να πεις εχει άδικο..
    σημέρα της ειπε θα παει σε δικηγόρο να χωρίσουν γιατι του χει κανει πολλά ας γελάσω αυτος μας εχει κανει πολλα με τα νευρα του..κ εμενα στο παρελθόν με είχε χτυπησει κ εγιναν πολλα αλλα κοντευω να σκασω είναι ο 3ος γάμος που κανει η μαμα και ολοι ειναι μ..
    σκέφτομαι τωρα τι θα περναει και δεν είμαι εκει..
    εντομεταξύ η κόρη του δηλαδη η αδερφη μου 18 χρονων θελει να χωρίσουν γιατί αυτος δεν θα αλλαξει και θα δημιουργει τσακωμου και προβληματα..
    παμε καλα?
    Όπως τα ακούω, είναι τελειωμένη η υπόθεση. Καλύτερα να χωρίσουν παρά να δυστυχίσουν κι άλλο.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    συμφωνώ με την αδερφή σου. σιγά μη αλλάξει ο πατριός σου. φύγετε μακριά και κάντε τη ζωή σας και άστε τον μόνο του.
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  4. #4
    βοηθήστε τους να χωρίσουν για το καλό σου και της αδερφης σου...
    ελπίζω όλα αυτα τα χρονια να έμεινες "καθαρή" από ψυχολογικα....
    κι απορω πως η μάνα σου την πάτησε για τρίτη φορά...
    γιάννης

Similar Threads

  1. είμαι έτοιμη να σκάσω......βοήθεια......
    By mina@@ in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 9
    Last Post: 06-06-2012, 01:28
  2. θα σκασω προβλημα με ταχυτητα
    By sunset in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 23
    Last Post: 20-10-2009, 02:18

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •