Ζηταει χρονο μετα απο σχεση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    52

    Ζηταει χρονο μετα απο σχεση

    Lzvghbehelwns
    Last edited by sullengirl_deleted; 29-08-2012 at 18:01.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    159
    τρεχα οσο ειναι καιρος! ειναι τελειωμενη κατασταση, δεν θα βγαλει πουθενα! ποτε και για κανεναν δεν πρεπει να ερχεσαι δευτερη! οοοοτι και να σου λεει, σιγουρα σκεφτεται την σχεση του και την κοπελα του ποσο μαλλον αν ηταν η πρωτη του σχεση!

  3. #3
    Ειναι κολλημενος με την πρώτη (απόδειξη και το ότι αυτη από άλλους το εμαθε για τη μεταξυ σας γνωριμια και όχι από κινηση του ιδιου να την χωρισει, δεν εκανε καθολου κατι τετοιο αυτος), εσενα σε βλέπει σαν εφεδρική. Αμα δεν κατορθωσει να τα μπαλώσει και να τα ξαναφτιαξει μαζι της θα ρθει σε σενα (που σημειωνω για να κανει όλες αυτες τις κινησεις να σε γνωρισει σε γουσταρει και αρα σε περιπτωση αποτυχιας με την πρωτη θα θελε να προχωρησει μαζι σου) γι αυτο κανει τα παντα να σε κρατα σε αναμονη (ενω συγχρονως κανει τα παντα να τα φτιαξει ξενα με την πρωτη). Αν οντως ειχαν χωρισει τωρα δε θα ανοιγες θεμα εδω.
    γιάννης

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    128
    γεια σου εγω θα σου πω την προσωπικη μου εμπειρια ειχε χρονια σχεση πριν απο μενα και ηταν πολυ συντομο το χρονικο διαστημα που περασε για να ναι μετα μαζι μου ...εγω πριν απο αυτον ειχα παντα την αποψη οτι οι μεγαλες σχεσεις συνηθως δεν τελειωνουν με την μια και παντα υπαρχουν πισωγυρισματα αυτη την αποψη την ειχα σχηματισει γιατι αυτο εβλεπα τριγυρω μου σε ολους οσους ειχαν μακροχρονιες σχεσεις ...ημουνα πολυ αρνητικη στην αρχη που ξεκινησα κτ με αυτο το ατομο ομως εκεινος μου λεγε πως αν τελειωσει κατι για αυτον δεν ξανα γυρναει δεν τον πιστεψα ομως εκεινος ηταν πολυ τρυφερος και καλος οπως λες και συ τωρα για το παιδι που σε ενδιαφερει ..περνουσαμε παρα πολλες ωρες μαζι ηταν λες και δεν ξεκολλαγαμε ... εε περνοντας οι μηνες πιστεψα πως θα συνεχισουμε ετσι ...μην σου τα πολυ λογω εγω παρα εφαγα τα μουτρα μου με χωρισε για να γυρισει στην πρωην ...για αυτο και γω σε συμβουλευω οπως και τα αλλα παιδια που σου απαντησαν φυγε οσο ειναι νωρις απο αυτο το ατομο μην ρισκαρεις γιατι θα πληγωθεις ...και οπως σου ειπαν αν ακομα δεν ηθελε την πρωην του θα το λεγε εκεινος απευθειας στην κοπελα του και δεν θα το μαθαινε απο τριτους ..μην αφηνεις τον εαυτο σου να ναι δευτερος και πανω απο ολα μην αφησεις αυτο τον ανθρωπο να χρησιμοποιησει εσενα για να ξεπερασει την πρωην με λιγα λογια μην γινεις το αντιβιωτικο του σορρυ που στα λεω ετσι απλα το χω βιωσει 2 φορες και στην 2η πληγωθηκα πολυ δεν θελω να βρεθεις και συ σε αυτη τη θεση ...για μενα το πιο σωστο για εναν ανθρωπο που βγαινει απο σχεση ειναι να μεινει λιγο μονος του για να ξεκαθαρισει μεσα του τι αισθανεται και οταν πλεον δεν θα νιωθει κατι για την προηγουμενη σχεση τοτε θα πρεπει να ξεκινησει κατι με καποιον αλλον...ειναι πολυ λαθος κατα την γνωμη μου βγαινοντας απο μια σχεση να κανεις αμεσως σχεση με καποιον αλλον γιατι στην τελικη ο αλλος τι φταιει ??????γιατι να γινει αυτη που θα τον περιθαλψει???

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    52
    Phfxycukufx
    Last edited by sullengirl_deleted; 29-08-2012 at 18:02.

Similar Threads

  1. SM και μετά vanilla σχέση και γάμος
    By Yposxesi in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 28-07-2010, 16:23
  2. Μετά από 1 χρόνο φαρμακευτική αγωγή κάτι στράβωσε!!!!
    By Dimitris1979 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 18
    Last Post: 25-05-2010, 19:26
  3. Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ, ΓΑΜΟ & ΠΑΙΔΙ
    By Marnek in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 28-07-2008, 00:50
  4. Ο ΥΠΟΥΡΓΟΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ ΖΗΤΑΕΙ ΔΙΩΞΕΙ ΑΞΙΟΤΙΜΟΥ ΔΙΚΑΣΤΗ...(για ψυχανάλυση)
    By Σήφης in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 22
    Last Post: 08-07-2008, 23:24
  5. χωρισμος μετα απο πολυχρονη σχεση-αραβωνα
    By leo79 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 246
    Last Post: 21-02-2008, 20:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •