Boηθεια...Αρχισα να χτυπαω τον συντροφο μου.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 87
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    129

    Boηθεια...Αρχισα να χτυπαω τον συντροφο μου.

    Αυτες τις μερες μαλωσαμε για το θεμα απιστια.Τις 2 τελευταιες μερες τα ειμασταν και μαλωναμε με αποκορυφομα να μου πει να μαζεψω τα πραγματα και να φυγω απο το σπιτι.Δεν εχω που να παω βεβαια.
    Τα βρηκαμε και σημερα του ειπα οτι τον χρειαζομαι.Τον χρειαζομαι πολυ σε σημειο να του πω οτι δεν θελω να παει στην δουλεια.
    Το βραδι στο σπιτι κατα τις 9 το βραδι ειμασταν σπιτι και αρχισε να ασχολειται με αλλα πραγματα.Αρχισα να το χανω....Στις 10 αρχισα να κλαιω...στις 11 αρχισα να σκεφτομαι οτι περνανε οι ωρες απο την ζωη μου και χανω τον χρονο μου περιμενοντας...λιγο αργοτερα μπηκα σε τετοια οργη που αρχισα να τον χτυπαω και να φωναζω οτι τον μισω.Μπηκα σε τετοια οργη που δεν εβλεπα μπροστα μου.Πραγματηκα και κυριολεκτικα...δεν θυμαμαι τιποτα απο αυτα τα 30 δευτερολεπτα που του επιτεθηκα.απλα θυμαμαι οτι το οτι με επιασε τοσο δυνατα απο τα χερια που μου αφησε μελανια στα χερια αλλα το οτι με πονεσε με εφερε λιγο στα ισα μου και στραγκιξε λιγη απο την ολη οργη που ενιωθα.
    Πριν του επιτεθω εκλαιγα τοσο πολυ και εκεινος απλα με κοιταγε και δεν ελεγε ουτε εκανε τιποτα.Απλα ανεκφραστος με κοιταγε.
    Νιωθω ασχημα που συνεβει αυτο.Δεν θελω να ειμαι τετοιο ατομο...
    Θελω να ειμαι καλος ανθρωπος αλλα η ζωη νιωθω οτι ειναι τοσο αδικη μαζι μου και ενω ειμαι καλος ανθρωπος μου συμβαινουν ασχημα πραγματα.Ποσο μαλλον απο ανθρωπους που αγαπαω....:/

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Γεια σου sublime, όταν λες απιστία να υποθέσω από την δική του πλευρά δεδομένου ότι θυμώνεις τόσο;
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    129
    οχι...ειναι μεγαλη ιστορια...που ξεκιναει απο εκεινον.Εγω απλα οταν μαλωσαμε ενα Σαββατο επειδη με παρατησε εξω μονη μου και εφυγε εστειλα μνμ σε καποιον και του ζητησα να βγουμε.Εκεινος μετα απο καιρο και αφου μαλωσαμε επειδη δεν ξεκοβει με καποια κοπελα που η σχεση τους (φιλικη)με κανει να νιωθω αβολα,ειδε το log στο σμν που συζηταγα με μια κοπελα και ελεγα οτι δεν εκατσε με τον αλλον και οτι λυπαμαι και τετοια....Αλλα απιστια με την ενοια να παει καποιος με καποιον δεν συναιβει

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Κατάλαβα. Εγώ σε τέτοιες περιπτώσεις νομίζω πως μετράει η πρόθεση. Αν "καθόταν" με τον άλλον δηλαδή θα το είχες κάνει ήδη οπότε δεν έχει νόημα να λες ότι δεν συνέβει. Προσωπική μου άποψη βέβαια, έτσι; Αυτή η φίλη του, έχει δείξει σημάδια ότι μπορεί να συμβαίνει και κάτι άλλο μεταξύ τους; Γενικότερα να τις προσέχεις τις "φίλες". Ο καυγάς σας από που ξεκίνησε;
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    129
    ξεκινησε προχθες.Ημουν διπλα του και κοιταγε τα mail του στο κινητο του.Και το εκρυψε ετσι ωστε να μου το κανει γνωστο οτι δεν θελει να δω τι και πως.Αυτη η κοπελα ειναι καποια για την οποια καθε φορα μαλωνουμε.Ειναι "κολλητη" του.Ηταν μαλλον....στην αρχη της σχεσης μας τον επερνε τηλ και ενα βραδι στο μσν του εκανε σκηνη σαν γκομενα οτι και καλα βρηκε κοπελα τωρα και την κλανει και τετοια...εγω επαθα πλακα...Μετα απο καιρο βγηκαν εξω και της ειπε οτι περνω αντισυλιπτικα και οτι εκεινη "χαρηκε που ειμαστε τοσο κοντα"????Και τετοια εξωπραγματηκα.Και εγω απλα λεω τοσο καιρο οτι δεν γουσταρω να εχει επαφες.Αυτος συνεχιζει παρολο που καθε φορα εχουμε δραματα.Προχθες λοιπον επρεπε να καπνισω(Ολλανδια μενουμε)για να με παρει ο υπνος απο τα νευρα και να σταματησω να κλαιω επειδη με βλεπει να πληγονομαι και συνεχιζει....
    Γενικοτερα μου ειχε περιγραψει παλαιοτερα οτι εκαναν μασαζ ο ενας στον αλλον και τετοια εμετικα...Βγαλε ακρη...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Έκαναν μασάζ ο ένας στον άλλο ενώ έχει σχέση μαζί σου; Δεν πάμε καλά. Πόσο καιρό είσαι μαζί του;
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    129
    oxi οχι προς θεου!!!εκαναν μασαζ οταν ηταν στην εφηβεια και εκαναν παρεα καθε μερα.Και στο δημοτικο τα ειχαν και καλα και τετοια...
    ειμαστε μαζι 2,5 χρονια...3 τον μαρτιο

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    αχ συγγνώμη που το λέω αλλά εμένα δεν μου αρέσουν αυτά. Μια τέτοια σχέση, μπορεί πολύ εύκολα να εξελιχθεί σε ερωτική. Είναι δεμένοι μεταξύ τους απ' ότι φαίνεται. Αυτή έχει σχέση; Αν δεν έχει, γίνονται πιο επικίνδυνα τα πράγματα.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  9. #9
    σαμπ...πριν παω στο τριτο μνμ σου, σκεφτομουν τι πινεις..(λολ)....μετα το είπες μόνη σου.

    κοίτα...όλα αυτά μου κάνουν το τελος μιας σχεσης που εσύ απλά την τραβάς με το ζόρι να πάει παρακάτω.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    129
    ριχνεις λαδι στην φωτια.Ρε συ...εδω το λεω σε φιλους και γνωστους οτι θελω να κοψει καθε επαφε να την σβησει και απο το φεισμπουκ και τερμα...και εκεινος λεει θα την πληγωσει και δεν θελει.Ολοι οι φιλοι μου με λενε παραλογη...επειδη θελω να ξεκοψει...Διανοησε????παει να μου στριψει....

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    129
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    σαμπ...πριν παω στο τριτο μνμ σου, σκεφτομουν τι πινεις..(λολ)....μετα το είπες μόνη σου.

    κοίτα...όλα αυτά μου κάνουν το τελος μιας σχεσης που εσύ απλά την τραβάς με το ζόρι να πάει παρακάτω.
    ...ρε κοπελια...Μην τα λες ετσι ειμαι που ειμαι σκατα...δωσε λιγη ελπιδα.
    επισης δεν ειμαι χρονια χρηστης.κανα κανα τσιγαρο τον μηνα και ΑΝ.ζητημα να εχω καπνισει 4 φορες το τελευταιο 5 μηνο

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Η δική του στάση πως είναι; Αισθάνεσαι ότι γίνεται προκλητικός με την συμπεριφορά του για να σε κάνει να ζηλέψεις; Προσπάθησε να πάρεις και μια μικρή απόσταση από τον εαυτό σου πριν απαντήσεις γιατί ενδέχεται να είσαι υπερβολική.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by Sublime View Post
    ...ρε κοπελια...Μην τα λες ετσι ειμαι που ειμαι σκατα...δωσε λιγη ελπιδα.
    επισης δεν ειμαι χρονια χρηστης.κανα κανα τσιγαρο τον μηνα και ΑΝ.ζητημα να εχω καπνισει 4 φορες το τελευταιο 5 μηνο
    Έλα καλέ χαλάρωσε! Δεν θα σου πάρουμε το κεφάλι για ένα τσιγαριλίκι! Δεν τρέχει τίποτα εκτός και αν δικοί σου άνθρωποι έχουν παρατηρήσει σημαντικές αλλάγές στην συμπεριφορά σου.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    129
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    Η δική του στάση πως είναι; Αισθάνεσαι ότι γίνεται προκλητικός με την συμπεριφορά του για να σε κάνει να ζηλέψεις; Προσπάθησε να πάρεις και μια μικρή απόσταση από τον εαυτό σου πριν απαντήσεις γιατί ενδέχεται να είσαι υπερβολική.
    οχι.Αυτο που με ενοχλει σε εκεινον ειναι οτι βαζει τα συναισθηματα της,το να την πληγωσει,πανω απο τα δικα μου....που με πληγωνει καθε φορα οταν μιλανε.δεν μιλανε συχνα πλεον απλα εγω δεν νιωθω ανετα.Δεν δεινει αφορμες εκεινος η αλιθεια.Ουτε θελει να με κανει να ζηλευω.Αλλωστε ξερει οτι τον αγαπαω πολυ.
    Η σταση του ειναι οτι την προστατευει περισσοτερο απο οτι προστατευει εμενα.
    Γιατι γινομαι υπερβολικη?
    απλα ολοι μα ολοι με βγαζουν παραλογη που θελω να ξεκοψει ρε συ...κανενας δεν μου δεινει δικαιο....Δεν το αντεχω.

  15. #15
    Quote Originally Posted by Sublime View Post
    ...ρε κοπελια...Μην τα λες ετσι ειμαι που ειμαι σκατα...δωσε λιγη ελπιδα.
    επισης δεν ειμαι χρονια χρηστης.κανα κανα τσιγαρο τον μηνα και ΑΝ.ζητημα να εχω καπνισει 4 φορες το τελευταιο 5 μηνο
    κοιτα...δεν ξερω καθε ποτε πινεις, αλλα σημερα που γραφεις...(;-) )...αυτο βέβαια ειναι δικό σου θέμα, δεν σε κρίνω, απλά ψιλο-δυσκολευτηκα να πιασω το συντακτικο σου.

    Ενιγουει, το θεμα μας δεν ειναι αυτο, το θεμα ειναι πως για να φτασεις σε τετοια οργη σημαινει πως δεν υπαρχει επικοινωνια και στην συγκεκριμενη περιπτωση ΕΣΥ θες να εχεις επικοινωνια και εκεινος οχι, οποτε σου κανει το παραλογο/λογικο.
    Ξερεις σε τι μεταφραζεται αυτο? Εχεις χασει τη δυναμη σου πανω του και τη βγαζεις με νευρα.......αλλα........μονο χειροτερα το κανεις...:ρ

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Όταν άρχισα να αγαπώ τον εαυτό μου πραγματικά.
    By crazy_diamond in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 25
    Last Post: 01-05-2011, 17:15
  2. Η κολλητή μου δε συμπαθεί το σύντροφό μου...
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 18-06-2010, 18:39
  3. ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ ΤΙ ΜΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!
    By xristina10 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-2010, 12:19
  4. Με τι κριτήρια να επιλέξω τον σύντροφό μου?
    By πανος12345 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 67
    Last Post: 25-07-2009, 20:57
  5. BOΗΘΕΙΑ!..
    By sweetgirl in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 35
    Last Post: 24-10-2008, 15:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •