HΜΑΡΤΩΝ!! ουτε τα "χρονια πολλα" δεν μου εστειλε!! τοσο πολυ πια!!!!! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 25 of 25
  1. #16
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    ΜΑΚΑΡΙ να εσβηνε το θεμα αυτο! αρκετα εγραψα! η αληθεια ειναι οτι το παρακανα!
    Μπορει το φορουμ να προσφερετε για τετοια, δλδη να βγαζεις απο μεσα αισθηματα που σε βασανιζουν! κι που δεν μπορεις να τα πεις αλλου, ειδικα για εμενα εν μπορω να πω σε ολους γυρομου τι παιζοταν με αυτην! αφου θα πρεπει να αναφερθω κι στην εξαρτησημου! πραμα που δεν μπορω!
    Δεν το γυρισα ουτε μετανιοσα για οσα της ειπα! για οσα ειπα κι κατευθιαν στη ιδια! πολυ χοντρα λογια που δεν τα χω ξανα πει! δεν τα γραφω ολα αυτα επειδη μπαινει κριφα κι κοιτα τι γραφω!
    Αλλα το κανω γτ. βαρεθηκα! κουραστικα, κι δεν γουσταρω αλλο πια, ας παει στο καλο, ευχομαι να ειναι καλα κι να κανει οτι σχεδιαζει στην ζωουλα της. δυστυχως η δικιαμου η ζωη ειναι πολυ πιο μαυρη, ετσι λοιπον πρεπει κι εχω μεγα αγωνα για να γινω καλα!εκει λοιπον θα αφοσιοθω απο δω κι περα!! τι να τα κανω ολα τα αλλα? τι να τις κανω τις ευχες για τα χροια πολλα αμα δεν ειμαι καλα στην υγεια μου?
    Ετσι λοιπον αποφασησα να κανω οτι μπορω να βαλωτα δυνατα μου γτ. δεν ειναι μονο η σωματικη υγεια - οπου κι αυτη ειναι σκατα πλεον για μενα- αλλα δεν ειναι μονο εκει, ειναι κι στο μυαλομου, η ψυχικημου υγεια! οπου θελω θεραπεια!! ενας εξαρτημενος απο ηρωινη ειδικα δεν εγινε καλα οταν κοψει την ηρωινη! ειναι κι παλυ πρεζακιας , απλα με διαλυμα, δεν πινει εκεινο τον καιρο δλδη! αλλα κι χρονια να περασουν δεν παει να πει κατι, ο λογος ειναι πως θελει ψυχοθεραπεια ! πρεπει να αλλαξω λοιπν την σκεψημου, το πως βλεπω τα πραγματα,συμπεριφορα κι πολλες συνηθειες!!
    Αυτο σκεφτομαι κι κολαω!! εχω τοση δουλεια να κανω!! που μονο στην ιδεα πελαγονω! αλλα πρεπει , αμα θελω να ζησω! πρεπει να τα κανω ολα αυτα, θα ξενερωσω για καποιο καιρο , αλλα αμα γινω καλα μετα θα μπορω να ζησω!!

    Οταν στα λεγαμε αυτα μας ελεγες σκατοψυχες...Never mind!!Good luck!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    ..εχω μεγα αγωνα για να γινω καλα!εκει λοιπον θα αφοσιοθω απο δω κι περα!! τι να τα κανω ολα τα αλλα? τι να τις κανω τις ευχες για τα χροια πολλα αμα δεν ειμαι καλα στην υγεια μου?
    Ετσι λοιπον αποφασησα να κανω οτι μπορω να βαλωτα δυνατα μου γτ. δεν ειναι μονο η σωματικη υγεια - οπου κι αυτη ειναι σκατα πλεον για μενα- αλλα δεν ειναι μονο εκει, ειναι κι στο μυαλομου, η ψυχικημου υγεια! οπου θελω θεραπεια!! ενας εξαρτημενος απο ηρωινη ειδικα δεν εγινε καλα οταν κοψει την ηρωινη! ειναι κι παλυ πρεζακιας , απλα με διαλυμα, δεν πινει εκεινο τον καιρο δλδη! αλλα κι χρονια να περασουν δεν παει να πει κατι, ο λογος ειναι πως θελει ψυχοθεραπεια ! πρεπει να αλλαξω λοιπν την σκεψημου, το πως βλεπω τα πραγματα,συμπεριφορα κι πολλες συνηθειες!!
    Αυτο σκεφτομαι κι κολαω!! εχω τοση δουλεια να κανω!! που μονο στην ιδεα πελαγονω! αλλα πρεπει , αμα θελω να ζησω! πρεπει να τα κανω ολα αυτα, θα ξενερωσω για καποιο καιρο , αλλα αμα γινω καλα μετα θα μπορω να ζησω!!
    Γιώργο μου,
    μην ξεχνάς ότι η αρχή της κάθε προσπάθειας είναι η μισή διαδρομή της.. Στο χέρι σου λοιπόν είναι να περάσεις αν το θέλεις από το σκοτάδι στο φως!
    Ξεκίνα από σήμερα, μην αναβάλλεις! Κι όσο από ευχές, δεν είμαστε καθόλου τσιγκούνηδες, γιατί δεν κοστίζουν και τίποτα, παρά μόνο καλή πρόθεση!
    Άσε τη ζωή που κάνεις... και ψάξε για τη ζωή που χάνεις

  3. #18
    πφφφ γυναικες αλλου τρωνε αλου πινουν και αλλου για αλλου το δινουν

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    with my master
    Posts
    105
    ενας εξαρτημενος απο ηρωινη ειδικα δεν εγινε καλα οταν κοψει την ηρωινη! ειναι κι παλυ πρεζακιας , απλα με διαλυμα, δεν πινει εκεινο τον καιρο δλδη! αλλα κι χρονια να περασουν δεν παει να πει κατι, ο λογος ειναι πως θελει ψυχοθεραπεια ! πρεπει να αλλαξω λοιπν την σκεψημου, το πως βλεπω τα πραγματα,συμπεριφορα κι πολλες συνηθειες!!

    Κάνε και μια κηδεία στην πρέζα ταυτόχρονα, ή συνέχισε τα "μνημόσυνα" και πίνε αβέρτα, οτι γουστάρεις δηλαδή.... δεν μου πέφτει λόγος....τι λές μπορείς? ή θα πεθάνεις τελικά ΓΙΩΡΓΟ?

  5. #20

  6. #21
    Την θες Γιώργο, την θες πισω, την ποθεις.... όλο αυτο το μπλα μπλα εδω δεν ειναι βρισιδι, ειναι παράπονο που σου εφυγε, αλλιώς δε θα μπαινες καν στον κοπο να γραφεις και να ξαναγραφεις γι αυτην. Γυναικα που δεν τη γουσταραμε, που δεν περασαμε καλα μαζι της σταματαμε να ασχολούμαστε μαζι της συντομα μετα το χωρισμο, στη μνημη μας το περασμα της υπαρχει απλα σαν ενα συμβαν, δεν καθομαστε να μιλαμε γι αυτην όπως κανεις τωρα εσυ. Αν σου ελεγε επιστρεφω κατα βαθος δε θα της ελεγες όχι, μόνο απο εγωισμο μπορει να της ελεγες όχι.
    γιάννης

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    συμφωνω με τον Ιωαννη...πως την θες ακομα την κοπελιτσα...ειναι ξεκαθαρο σε οσα εχεις γραψει εδω και στα καλα και στα ασχημα....
    οπως και να ναι ομως..η κοπελιτσα τελειωσε...γιαυτο Γιωργο πρεπει να το παρεις αποφαση και να κοιταξεις την ζωη σου και τον εαυτο σου.....σε οτι αφορα τα ναρκωτικα που νομιζω ειναι και το πιο σοβαρο θεμα..ειναι πολυ θετικο που δεν πινεις πια ....οπως λες....
    αν πραγματικα οσα εγραψες τα πιστευεις για μενα εισαι σε καλο δρομο.....
    μη το βλεπεις σαν βουνο μπροστα σου...ενα βημα την φορα ειναι αρκετο...εγω θα σου πω μονο πως γνωριζω προσωπικα ατομα...πρωην χρηστες ηρωινης και οτι αλλων ναρκωτικων βαλει ο νους σου...που τα καταφεραν να ξεκοψουν τελειως....
    ο ενας μαλιστα ειχε φτασει...στο σταδιο να κανει ενεσεις στα γεννητικα οργανα γιατι δεν του ειχε μεινει φλεβα....σημερα εχει καταφερει κι εχει φερει ολη την ζωη του τουμπα....πηγε σε σχολη...την τελειωσε..βρηκε δουλεια....παντρευτηκε και εχει κ ενα παιδακι....
    τιποτα δεν υπαρχει που να μη μπορει με την θεληση και την προσπαθεια να καταφερει ενας ανθρωπος...κι οταν το κανει...μπορει να ξαναγγενηθει...χωρις ετικετες και ταμπελες στην πλατη του....
    ευχομαι να φροντισεις τον εαυτο σου οσο μπορεις περισσοτερο.....
    ο καθενας για τον εαυτο του..κι ο θεος εναντιον ολων

  8. #23
    mplampla mplamplampla mplamplampla mplamplampla mpla 1+1 kanoun 3mplampla mplamplampla mplamplampla mplamplampla mpla 2 poulakia ka8ontan mplampla mplamplampla mplamplampla mplamplampla mpla

    ayta eixa na pw

  9. #24
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    1
    Γιώργο, έχω κι εγώ την ίδια στεναχωρια με εσένα. Θέλει να ξεκοψει μάλλον για αυτό δε μου έστειλε μνμ για τη γιορτή μου και εγώ είμαι τρελά ερωτευμένη με αυτόν. Μου ζήτησε χρόνο. Μου είπε ότι λόγω Covid19 είναι επικίνδυνο να βρεθούμε. Έφαγα πόρτα κανονικά. Γιώργο, αυτοί που μας θυμήθηκαν, θα τους θυμόμαστε. Κι αυτοί που μας ξέχασαν από εδώ παν κι άλλοι, τους ξεχνάμε κι εμείς Γιώργο. Είναι δύσκολη η απόρριψη, μας θυμίζει ότι δεν αρέσουμε σε όλους παρόλο που αλλά μου έλεγε, μάλλον ψέμματα ή ενθουσιασμός της στιγμής. Άβυσσος η ψυχή του ανδρός!

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Andromeda22 View Post
    Γιώργο, έχω κι εγώ την ίδια στεναχωρια με εσένα. Θέλει να ξεκοψει μάλλον για αυτό δε μου έστειλε μνμ για τη γιορτή μου και εγώ είμαι τρελά ερωτευμένη με αυτόν. Μου ζήτησε χρόνο. Μου είπε ότι λόγω Covid19 είναι επικίνδυνο να βρεθούμε. Έφαγα πόρτα κανονικά. Γιώργο, αυτοί που μας θυμήθηκαν, θα τους θυμόμαστε. Κι αυτοί που μας ξέχασαν από εδώ παν κι άλλοι, τους ξεχνάμε κι εμείς Γιώργο. Είναι δύσκολη η απόρριψη, μας θυμίζει ότι δεν αρέσουμε σε όλους παρόλο που αλλά μου έλεγε, μάλλον ψέμματα ή ενθουσιασμός της στιγμής. Άβυσσος η ψυχή του ανδρός!
    Καλα Χριστουγεννα Ανδρομεδα
    Αν ακι το θρεντ μου, ειναι πριν 7 χρονια περιπου ,εχω να πω οτι τα θυμαμαι ακομα , και τα συναισθηματαμου υπαρχουν ως χαραγμα.Βεβαια δεν νιωθω σε καμια περιπτωση το παθως που ειχα εκεινη την εποχη, εξαλου απο τοτες εχω ξανα ερωτευθει, καμποσες φορες το ιδιο και εκεινη. Ετσι και εσυ φιλη μου κανε λιγο υπομονη και θα δεις που ολα αυτα που σημερα σε ενοχλουν θα ερθει η μερα που θα τα θυμασαι ως περιπετεια ,ποσο μαλον εαν εσπασε αυτη η σχεση με ασχημο τροπο και με δικη του αποφαση, τοτε ακομα πιο λιγο θα την θυμασαι.Ειμαι συγουρος οτι συντομα θα υπαρξει καποιος ανδρας στην ζωη σο που θα ειναι πιο αξιολογος απο εκεινον, αφου λογικα οι αναμνησεις σου θα σε προστατεψουν ως κριτηρια για νεο συντροφο, αρα μπορεις να πεις οτι μεσα απο τα ασχημα οπου εφεραν στο τελος η προηγουμενη σχεση σου εφερε και κατι θετικο, σου εδωσε την γνωση για να μπορεις να κρινεις καλυτερα στο εξεις τους ανδρες, διοτις δεν ειμαστε ολοι οι ανδρες το ιδιο, οπως ολες οι γυναικες δεν ειναι το ιδιο, καθε ανδρας ειναι μοναδικος και σημαντικο ζητημα ειναι αυτο που θα του παρουσιασεις εσυ! την εικονα που θα αποροφησει, εαν λοιπον καταλαβει οτι θα εχει να κανει με μια γυναικα, και οχι με μια κοπελιτσα τοτες θα ειναι κι αναλογη η συμπεριφορα του, οπως και ο ανδρας που θα ερθει σε εσενα αυτο που θα αναζητα θα ειναι σχετικο με αυτο που θα παρουσιασεις εσυ, απο εσενα δλδ εξαρτατε εαν θα ερθει καποιος για να περασετε καλα καποιους μηνες, με σκοπο ομορφες σαρκικες εμπειριες και χαβαλε, εξοδους, και βολτες μονο! η αν θα ερθει καποιος με σοβαροτερο οριζοντα και μελον, οπου θα θελει ολα αυτα που ειπα, αλλα θα υπαρχει και σκοπος για να ειστε μαζι για χρονια! και οχι για βδομαδες! οπου σκοπος θα ειναι να μην ειστε οι δυο σας στην σχεση σας, αλλα να υπαρξουν καποια μερα και νεα μελη, 1 και 2 και 3 παιδακια! Ολα αυτα κατα μεγαλο βαθμο εξαρτιοντε απο εσενα, αφου αποδεχτουμε οτι ο ανδρας ειναι αυτος που ερωτικα διεκδηκει μια γυναικα, και η γυναικα απο τους ανδρες που την διεκδικουν κανει την επιλογη της. συμφωνεις?

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. \"ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ\" & \"ΑΓΧΟΣ\".ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΘΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΛΟΥΣ!!!
    By beba in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 07-03-2018, 22:01
  2. Ειναι τοσο απαραιτητο "το πακετο" ;
    By equilibrium in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 235
    Last Post: 13-03-2011, 22:20
  3. Είναι τόσο δύσκολο να πει κάποιος "όχι";
    By kaupunki in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 30
    Last Post: 02-11-2010, 12:25
  4. "Χρονια Πολλα" σε μια ψυχη...
    By Lenaki in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 10-11-2006, 01:51
  5. \"Έρωτας\" με προβλήματα υγείας!, ...τότε χωρισμός \"κάνει καλό\", όχι σε μένα πάντως...
    By BlueNote in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 14-08-2006, 12:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •