HΜΑΡΤΩΝ!! ουτε τα "χρονια πολλα" δεν μου εστειλε!! τοσο πολυ πια!!!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 25
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129

    HΜΑΡΤΩΝ!! ουτε τα "χρονια πολλα" δεν μου εστειλε!! τοσο πολυ πια!!!!!

    Αληθεια τη ψυχη, τη ανθρωπος μπορει να εισαι που να μην εχεις την αξιοπρεπεια να στειλεις εστο με ενα μην. υπαρχουν παρα πολυ τροποι στην εποχη μας να πεις σε καποιον τα "χρονια πολλα", αληθεια τοσο δυσκολο ειναι να μου το ελεγε!!
    Ο.Κ. Καταλαβα οτι δεν θελει -"παρε δωσε"- μαζι μου! αλλα τοσα ζησαμε! τοσα περασαμε! δεν λεω γι τους ερωτες που ελεγε πως ζουσε! αυτα ξερω που πηγαν!! αλλα οταν εισουν ερωτευμενος με καποιον κι εχεις χωρισει ενα μηνα ,ειναι ευπρεπεια να πεις μια ευχη! δεν σου πα να μου πεις να τα ξαναφτιαξουμε!! εδω μου εστειλαν ευχες προιν μου! πριν χρονιααα!! πολλαα, κοπελες που τα σπασαμε με ασχημους τροπους κι ομως με θυμηθηκαν! αυτη??? τι να πω!! τοσο βλακας ειμουν !!
    Ξερω! ξερω!! σας εχω πριξει με δαυτην! αλλα πειτε με ρε παιδια εχω τοσο λαθος?? αλθεια, εσεις που ειστε κοπελες , δεν ειναι σωστα αυτα που λεω? δεν θα λεγατε μια ευχη σε καποιον που τα σπασατε πριν ενα μηνα?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    οδός φαντασία
    Posts
    1,199
    ισος το κανει για να νιωσεις όπως νιώθεις αυτη τη στιγμη ..για να την ξεχασεις για να την "αφορισεις"μεσα στο μυαλο σου..μη ψάχνεσαι αλλο σε αυτο το κομματι τσαλακωσε το κ παρε καινουργιο χαρτι..δε σου λεω να την πεταξεις με μισος απο τη ζωή σου αλλα αφησε την να φυγει απο μεσα σου κ κρατα τα ομορφα που ζήσατε ως μονοπατια της ζωης που επρεπε να περασεις.
    Η νίκη επί των παθών μας συνιστά την πρώτη κ ουσιαστικότερη νίκη -Βίκτωρ Ουγκώ

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by ΗΛΙΑΝΝΑ View Post
    ισος το κανει για να νιωσεις όπως νιώθεις αυτη τη στιγμη ..για να την ξεχασεις για να την "αφορισεις"μεσα στο μυαλο σου..μη ψάχνεσαι αλλο σε αυτο το κομματι τσαλακωσε το κ παρε καινουργιο χαρτι..δε σου λεω να την πεταξεις με μισος απο τη ζωή σου αλλα αφησε την να φυγει απο μεσα σου κ κρατα τα ομορφα που ζήσατε ως μονοπατια της ζωης που επρεπε να περασεις.
    Πολυ ομορφα τα λογια σου, ευχαριστω! μπορει να ειναι κι ετσι, πλεον, μετα απο αυτα που μου εκανε τις τελευταιες μερες δεν ξερω πως σκεφτετε! ειναι ολα πιθανα κι ολα απιθανα. Ισως ειναι πιο σωστα ετσι, για να σβησει κι το παραμικρο μεσα μου, αν κι δεν το βλεπω ετσι, δεν εχει να κανει με ερωτα αυτο, το να πεις μια ευχη!
    Δηλδη εσυ ΗΛΙΑΝΝΑ δεν θα ελεγες ενα"χρονια πολλα" σε καποιον που χωρισες μολις πριν ενα μηνα?
    Υ.Γ. πριν 25 μερες ,ενω μολις ειχαμε χωρισει εγω της ειπα "χρονια πολλα" στα δυκα της. κι παραδεχτηκε οτι ηταν πολυ σωστο κι ασχετο με την σχεση μας. Ελπιζω να τα εχει ξεχασει απλα! κι να ειναι ολα μπουρδες αυτα που λεω!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    οδός φαντασία
    Posts
    1,199
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Δηλδη εσυ ΗΛΙΑΝΝΑ δεν θα ελεγες ενα"χρονια πολλα" σε καποιον που χωρισες μολις πριν ενα μηνα?
    Υ.Γ. πριν 25 μερες ,ενω μολις ειχαμε χωρισει εγω της ειπα "χρονια πολλα" στα δυκα της. κι παραδεχτηκε οτι ηταν πολυ σωστο κι ασχετο με την σχεση μας. Ελπιζω να τα εχει ξεχασει απλα! κι να ειναι ολα μπουρδες αυτα που λεω!
    ναι αν ηθελα να ξεκόψω τελείως..απ'οτι φαίνεται αυτο επιθυμεί η πρωην σου
    Η νίκη επί των παθών μας συνιστά την πρώτη κ ουσιαστικότερη νίκη -Βίκτωρ Ουγκώ

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    δλδη αμα πεις σε καποιον "τα χρονια πολλα" του φερνεις ελπιδες? δεν ξερω, μπορει κι να το βλεπει ετσι, αλλα εδω μου εστειλαν ευχες κοπελες που εχουμε χαθει καιρο!! που ειχαμε χρονια σχεσεις, κι που ειχαμε ασχημο τελος! κοπελες που αλλες ειναι παντρεμενες η εχουν αλλους !

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    οδός φαντασία
    Posts
    1,199
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    δλδη αμα πεις σε καποιον "τα χρονια πολλα" του φερνεις ελπιδες? δεν ξερω, μπορει κι να το βλεπει ετσι, αλλα εδω μου εστειλαν ευχες κοπελες που εχουμε χαθει καιρο!! που ειχαμε χρονια σχεσεις, κι που ειχαμε ασχημο τελος! κοπελες που αλλες ειναι παντρεμενες η εχουν αλλους !
    θεμα χαρακτηρα καλε μου Γιωργο
    Η νίκη επί των παθών μας συνιστά την πρώτη κ ουσιαστικότερη νίκη -Βίκτωρ Ουγκώ

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Εχεις δικιο, ετσι ειναι, οπως κι θεμα τροπων, ευγενειας

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    14
    Ουτε σε μενα εστειλε στα γενεθλια μου οταν χωρισα!.... και ημασταν και 6 χρονια μαζι...
    Ξερω πως νοιωθεις..
    Αστην..δεν αξιζει..

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by rista View Post
    Ουτε σε μενα εστειλε στα γενεθλια μου οταν χωρισα!.... και ημασταν και 6 χρονια μαζι...
    Ξερω πως νοιωθεις..
    Αστην..δεν αξιζει..
    ισως εχεις δικιο, δυστυχως καθε της κινηση τους τελευταιους καιρους αυτο μου δειχνουν! οτι ηταν τελειως διαφορετικη απο αυτην που ηξερα τοτες!
    αυτο που με τυρανα ακομα ειναι αν ειναι αυτη -η περιεργη κι τοσο χωρις αισθηματα κοπελα- η αν ειναι η αλλη η καλη κι συναισθαλμενη κοπελα! ποιες απο τις δυο μορφες της ειναι η πραγματικη κι ποια ειναι αυτη που υποκρινετε! αυτο ειναι που με κανει ακομα να την σκεφτομαι !

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    159
    σεβαστο αυτο που λες αλλα δεν σημαινει πως η κοπελα δεν αξιζει. απλα θελει να ξεκοψει πληρως. και στο λεω εμπειρικα αυτο. Δεν ειναι οτι δεν σκεφτηκε να σου στειλει, ειναι οτι απλα δεν βρισκει τον λογο εφοσον αν εσυ την γουσταρεις ακομα μεχρι και τα "χρονια πολλα" μπορεις να τα παρεις αλλιως, σαν μια ελπιδα να ξαναειστε μαζι! Ξεχασε την και προχωρα. Κρατα μονο τα καλα και συνεχισε στην ζωη σου. Δεν ειναι κατι δυσκολο και σε μερικες περιπτωσεις ειναι απαραιτητο! Υπαρχουν τοσες κοπελες εκει εξω που ψαχνουν το αλλο τους μισο!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    Χρονια πολλα Γιωργο!!! ευχομαι να εχεις οτι επιθυμεις!!!! να εισαι υγιης και ευτυχισμενος!!! :)
    ο καθενας για τον εαυτο του..κι ο θεος εναντιον ολων

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by nflu View Post
    Χρονια πολλα Γιωργο!!! ευχομαι να εχεις οτι επιθυμεις!!!! να εισαι υγιης και ευτυχισμενος!!! :)
    Σε ευχαριστωω πολυυ "nflu" , αληθεια ! να εισαι καλα! μακαρι να πιασουν οι ευχες σου! μονο την υγεια μου θελω! τυποτα αλλο δεν ζητω!! την σοματικη &ψυχικη μου υγεια θελω!!
    Οσο για το παραπονο που εγραψα , ναι τωρα που το ξανα σκεφτομαι ισως ειναι υπερβολικο! αμα δεν θελει να εχουμε καμια επαφη ειναι σεβαστο, απλα αλλα ελεγε κι αλλα κανει, βεβαια αυτο το πραμα ειναι κατι που το κανει με πολυ παθος τελευταια! κι αυτος ειναι ο λογος που αντιδρω ετσι! δεν αξιζει ουτε υπαρχει λογος πλεον να κατσω να γραψω τι επεξε με αυτην την κοπελα κι γτ. τα λεω ολα αυτα! δεν ειναι οτι παρακαλω να γυρισει πισω! ειναι το οτι την πατισα απο μια πολυ μικροτερη μου , αυτο ειναι που μεκανει να γραφω τετοι!

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕ !! ΧΕΧΕ
    Ναι μετα απο δεκα μερες -που περασαν απο την γιορτη- μου εστειλε, αλλα οχι χρονια πολλα , μου εστειλε ενα μηνυμα οπου με κραζει ! γτ. λεει ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ! ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ! ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ!
    Το θεμα ειναι οτι εκλεισε για παντα για μενα αυτο το προσωπο!! κριμας πολυ κριμας γτ. νομιζα οτι αξιζε, ειχα πιστεψει καποια πραματα ,αλλα τελικα εκανα μεγαλο λαθος!!
    Τ ψεματα της ειναι ατελειοτα! να αρχισω απο αυτο που ελεγε οτι δεν μπορει να ψαχνει για γκομενο οταν ειναι φρεσκος ο χωρησμος της! οτι δεν θα παει ουτε με τον πρωτο τυχοντα ουτε με τον προιν ης! οτι δεν θα ξανα "ανοιξει ευκολατα ποδια της απο δω κι περα θα ψαχνει τον ανδρα πνευματικα κι μετα θα δυνει το σωμα της" ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΨΕΜΑ!! ΜΕΣΑ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΕ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ!! ΚΙμαλιστα στον προιν της!! σε ενα παιδι που μαζι καθομασταν κι τον κοροιδευε!! που μου ελεγε πως μπορουσε και ηταν μαζι του!!
    Δεν θα γραψω πολλα ακομα , ειναι αμετρτητα τα σφαλματα της, μαλον τελικα δεν ειναι σφαλματα της ειναι "σφαλματαμου" που νομιζα οτι εχει αλλαξει! κι οτι αδικα ολο το χωριο της την ελεγε οπως την ελεγε!
    Αντι να λεει τα καλυτερα για μενα! που πρωτη της φορα την πηγε ανδρας βολτα σε ολη την αθηνα! ηρθε απο το χωριο της κι οποιος ανδρας ηταν δυπλα της ηταν μεχρι το κρεβατι της! κανεις δεν την ειχε για παρα πανω! , εγω το κοροιδο την πηγα σε παραλιες , σε βολτες , σε διακοπες που κανεις δεν την ειχε παει!! πρωτη της φορα την κερασαν! πρωτη της φορα την πηγαιναν οπου ηθελε , πρωτη της φορα ενιωθε ασφαλης οταν ηταν εξω στους δρομους!! κι το ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !! για ολα αυτα ηταν να μου πει οτι με μησει!! οτι ειχε βρει γκομενο ενω ακομα μου ελεγε πως κατι νιωθει!!! αυτη ηταν λοιπον η κοπελα που μου σταθηκε στα δυσκολα!!
    Στα δυσκολα ? στα δυσκολα που κι αυτο ηταν ενα ακομα ψεμα αφου δεν το εκανε απο ερωτα ουτε απο αγαπη!! το εκανε απο την αρρωστεια που εχει στο μυαλο απο την αναγκη να κανει την νοσοκομα!! κι με βρκε σε αυτην ην δυσκολη ψυχολογια , το εκμεταλευτικε κι τα φτιαξαμε , μου πουλησε ιστορια οτι κι καλα της χρωσταω που μου σταθηκε , μου σταθηκε , στα καλυτερα ηταν παντα! χωρις ενα ευρο να χαλασει!!! περασε μια χαρα!!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    with my master
    Posts
    105
    Εχεις δίκιο George .

    Βγάλε τον θυμό σου με κάθε τρόπο . Τώρα, πάρε ένα μολύβι γραψε το πλήρες ονομά της σε ένα χαρτί, θάψε το σε ένα σημείο που μόνο εσύ ξέρεις, κλάψτην, βγάλε και εναν νοερό επικήδειο λόγο, και μην ξαναπεράσεις απο εκεί.

    Περνάς ενα πένθος, το πένθος απαλύνεται με την "κηδεία", μονο απέφυγε τα "μνημόσυνα".

    Ελπίζω να νοιώσεις σύντομα καλύτερα.

    Α! πλακωσου και στην γυμναστική και κάνε κορμάρα............

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    ΜΑΚΑΡΙ να εσβηνε το θεμα αυτο! αρκετα εγραψα! η αληθεια ειναι οτι το παρακανα!
    Μπορει το φορουμ να προσφερετε για τετοια, δλδη να βγαζεις απο μεσα αισθηματα που σε βασανιζουν! κι που δεν μπορεις να τα πεις αλλου, ειδικα για εμενα εν μπορω να πω σε ολους γυρομου τι παιζοταν με αυτην! αφου θα πρεπει να αναφερθω κι στην εξαρτησημου! πραμα που δεν μπορω!
    Δεν το γυρισα ουτε μετανιοσα για οσα της ειπα! για οσα ειπα κι κατευθιαν στη ιδια! πολυ χοντρα λογια που δεν τα χω ξανα πει! δεν τα γραφω ολα αυτα επειδη μπαινει κριφα κι κοιτα τι γραφω!
    Αλλα το κανω γτ. βαρεθηκα! κουραστικα, κι δεν γουσταρω αλλο πια, ας παει στο καλο, ευχομαι να ειναι καλα κι να κανει οτι σχεδιαζει στην ζωουλα της. δυστυχως η δικιαμου η ζωη ειναι πολυ πιο μαυρη, ετσι λοιπον πρεπει κι εχω μεγα αγωνα για να γινω καλα!εκει λοιπον θα αφοσιοθω απο δω κι περα!! τι να τα κανω ολα τα αλλα? τι να τις κανω τις ευχες για τα χροια πολλα αμα δεν ειμαι καλα στην υγεια μου?
    Ετσι λοιπον αποφασησα να κανω οτι μπορω να βαλωτα δυνατα μου γτ. δεν ειναι μονο η σωματικη υγεια - οπου κι αυτη ειναι σκατα πλεον για μενα- αλλα δεν ειναι μονο εκει, ειναι κι στο μυαλομου, η ψυχικημου υγεια! οπου θελω θεραπεια!! ενας εξαρτημενος απο ηρωινη ειδικα δεν εγινε καλα οταν κοψει την ηρωινη! ειναι κι παλυ πρεζακιας , απλα με διαλυμα, δεν πινει εκεινο τον καιρο δλδη! αλλα κι χρονια να περασουν δεν παει να πει κατι, ο λογος ειναι πως θελει ψυχοθεραπεια ! πρεπει να αλλαξω λοιπν την σκεψημου, το πως βλεπω τα πραγματα,συμπεριφορα κι πολλες συνηθειες!!
    Αυτο σκεφτομαι κι κολαω!! εχω τοση δουλεια να κανω!! που μονο στην ιδεα πελαγονω! αλλα πρεπει , αμα θελω να ζησω! πρεπει να τα κανω ολα αυτα, θα ξενερωσω για καποιο καιρο , αλλα αμα γινω καλα μετα θα μπορω να ζησω!!

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. \"ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ\" & \"ΑΓΧΟΣ\".ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΘΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΛΟΥΣ!!!
    By beba in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 07-03-2018, 22:01
  2. Ειναι τοσο απαραιτητο "το πακετο" ;
    By equilibrium in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 235
    Last Post: 13-03-2011, 22:20
  3. Είναι τόσο δύσκολο να πει κάποιος "όχι";
    By kaupunki in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 30
    Last Post: 02-11-2010, 12:25
  4. "Χρονια Πολλα" σε μια ψυχη...
    By Lenaki in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 10-11-2006, 01:51
  5. \"Έρωτας\" με προβλήματα υγείας!, ...τότε χωρισμός \"κάνει καλό\", όχι σε μένα πάντως...
    By BlueNote in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 14-08-2006, 12:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •