ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΕΞ....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 34
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796

    ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΕΞ....

    :(
    Δεν ξερω αμα ειναι λογω φαρμακων η αμα απλα ετσι ετυχε, παντως με εχει στενοχωρησει πολυ το ολο θεμα...
    Το θεμα βασικα ειναι οτι δν μπορω να τελειωσω. κ οτι γενικα δν το ευχαριστιεμαι οπως παλια π τα δινα ολα τωρα το κανω μηχανικα οχι βεβαια δυσαρεστα (αν τοσο πια δν αντεχα δν θα το κανα καν δεν ειμαι μαζοχα) αλλα απλα δν νιωθω κ σκεφτομαι ασχετα πραγματα. Κ λογικα θα επρεπε να ειμαι παθιασμενη μιας κ ηταν μηνες αρκετοι που απειχα απο το αθλημα, αρα λογικα δν θα πρεπε να μ βγαινει το αντιθετο? Κ το χειροτερο ηταν αυτο π εγινε τν Κυριακη κ σιγουρα το αγορι μ ξενερωσε αλλα δν μ ειπε τπτ ουτε κ εγω εκανα βεβαια καποια αναφορα. Ειχαμε κλεισει δωματιο κ στη φαση π αρχισαμε τα γουτσου γουτσου παιχνιδακια κτλ φιλια προκαταρκτικα κτλ ημουν πολυ παθιασμενη κ μετα οταν περασαμε στ κυριως πιατο ημουνα σαν ρομποτ τηλεκατευθυνομενο. ΕΓΙΝΑ ΡΕΖΙΛΙ. Το πιθανοτερο ειναι απ τα φαρμακα, αλλα η συγκεκριμενη αγωγη ειναι η καλυτερη by far π ειχα κ δν θελω να τν αλλαξω... αλλα θελω να εχω κ το αλλο γτ δν γινεται αλλιως.. any ideas???:eek:
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    784
    Καλη μου καταρχην πρέπει να ρωτήσεις τον γιατρο που σου χορήγησε τα φάρμακα αν μπορεί όντως να προκαλέσουν μείωση στην σεξουαλική διάθεση.
    Δευτερον μην πανικοβάλλεσαι , είναι δυνατον να΄λες ότι έγινες ρεζίλι?συμβαίνουν σ' ολους μας κάποια στιγμή αυτά, δεν πατάς ενα κουμπι και το ερωτικο παθος παιρνει μπρος..
    Ψάξε ηρεμα τι σου συμβαίνει αν αυτό κρατάει σε μάκρος και δεν είναι προσωρινο, με ηρεμία όμως, γιατί το άγχος λειτουργεί τελειως ανασταλτικα και αποτρεπτικα και το ξέρεις αυτό.
    Και γνώμη μου , να το μοιραστείς με τον φίλο σου, ιδιαιτερα αν διαπιστώσεις ότι έχει να κάνει με τα φάρμακα
    Να μετατρέψεις το "ετσι συνέβη" σε "ετσι το θέλησα" αυτό και μόνο ονομάζω λύτρωση ΝΙΤΣΕ

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    και εγω δεν μπορω να το κανω μηχανικα πια εχω αναγκη αισθηματα για να καυλωσω

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    φρινη ρεζιλι εγινα με την εννοια οτι ενω στα προκαταρκτικα ημουνα πολυ παθιασμενη κ εκανα διαφορα κτλ μετα οταν περασαμε στο κυριως πιατο ημουνα σαν ρομποτ οπως ειπα κ στανταρ αυτος θα σκεφτηκε "καλα με δουλευει τωρα?" κ αυτος τελειωσε κανονικα εγω δεεεν ενω παλια δν ειχα τετοιο προβλημα τα φαρμακα δν θελω να τα αλλαξω γτ στο προβλημα μ ηταν τα πιο αποτελεσματικα μεχρι στιγμης αλλα δν γινεται να τα χω κ τα 2?
    αχλ γαμησε τα καταστρεφουν τα φαρμακα τη σεξουαλικη ζωη.. τι παιρνεις εσυ?
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    σεροπραμ παιρνω, αλλα δεν φταινε τα φαρμακα νμζ, απλα το σεξ δεν με ενδιαφερει οπως παλια, με ενδιαφερει πιο πολυ η επικοινωνια μην την παρτενερ και οταν δεν υπαρχει δεν καυλωνω καθολου

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    καταλαβα... εγω ενω θελω κ του εδειχνα οτι θελω κτλ μετα δν μ βγαινει.. λες να του το πω οτι εχω ενα θεμα κ οφειλεται μαλλον στα φαρμακα κ οτι θα προσπαθησω να το διορθωσω η να περιμενω αμα μου κανει αυτος καποια νυξη? (μαλλον το πρωτο, ε?)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    ποιο ειναι αυτο που σε ξενερωνει ακριβως? εγω ξενερωνω οταν δεν νοιωθω ποθητος

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    δν ξερω αμα ενιωσα ποθητη... απλα σιγουρα ο αλλος ξενερωσε μαζι μ.. απλα δν το ειπε ισως επειδη ντρεποτανε.. απ τν αλλη να αρχισω να "απολογουμαι" δν μ φαινεται καλη ιδεα γτ ουτε εγκλημα εκανα αλλα κ θα φανει οτι "εχω τη μυγα κ μυγιαζομαι... δν ξερω γμτ.....
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    δν ξερω αμα ενιωσα ποθητη... απλα σιγουρα ο αλλος ξενερωσε μαζι μ.. απλα δν το ειπε ισως επειδη ντρεποτανε.. απ τν αλλη να αρχισω να "απολογουμαι" δν μ φαινεται καλη ιδεα γτ ουτε εγκλημα εκανα αλλα κ θα φανει οτι "εχω τη μυγα κ μυγιαζομαι... δν ξερω γμτ.....
    μπορει απλα να μην ταιριαζετε σεξουαλικα, ή να μην ειστε ετοιμοι για αυτην την φαση

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Τι έγινες ρεζίλι παιδί μου??? Μην αυτομαστιγώνεσαι... Και να ξέρεις, για να ταιριάξεις με τον άλλον ερωτικά, πρέπει να συμβεί αρκετές φορές. Δεν είναι αντιπροσωπευτική η πρώτη φορά...

    Χρειάζεται επαναληπτικές δοκιμές... ;)Και να μην ολοκληρώσεις μια φορά, και τι έγινε? Το θέμα είναι να περνάς όμορφα!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Μα δεν περασα ομορφα γτ δν εφτασα.... σαν να μν υπηρχε λογος να το κανω ενα πραμα... κ φοβαμαι οτι μου προξενησαν τα φαρμακα μονιμη βλαβη...... μηπως παιζει ρολο κ το οτι απειχα απ το αθλημα σχεδον 1 χρονο? αλλα ισα ισα αμα παιζει αυτο δν θα συνεβαινε λογικα το αντιθετο?
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Μα δεν περασα ομορφα γτ δν εφτασα....
    Μην κοιτάς μόνο τον προοορισμό... Το ταξίδι είναι το νόημα... (Κλισέ, αλλά με εκφράζει...)

    Το θέμα δεν είναι να φτάσεις... Φτάνεις και μόνη σου. Το θέμα είναι όλα τα υπόλοιπα...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by kuxumuxu View Post
    Μην κοιτάς μόνο τον προοορισμό... Το ταξίδι είναι το νόημα... (Κλισέ, αλλά με εκφράζει...)

    Το θέμα δεν είναι να φτάσεις... Φτάνεις και μόνη σου. Το θέμα είναι όλα τα υπόλοιπα...
    ναι ρε συ πραγματι... αλλα νιωθω ανεπαρκης κ οτι δν ειμαι ενταξει κ αργα η γρηγορα θα φυγει κ δν θελω να συμβει αυτο σε καμια περιπτωση....... :(
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    ναι ρε συ πραγματι... αλλα νιωθω ανεπαρκης κ οτι δν ειμαι ενταξει κ αργα η γρηγορα θα φυγει κ δν θελω να συμβει αυτο σε καμια περιπτωση....... :(
    Πίστεψέ με, ο άλλος δεν φεύγει μόνο αν δεν φτάνεις εσύ... Μόνο στο μυαλό σου είναι αυτό. Αν το ευχαριστιέται, το αν φτάσεις εσύ δεν είναι δικό του θέμα. Γιατί λοιπόν να φύγει??? Το πολύ πολύ να προσπαθήσει να σε βοηθήσει περισσότερο να φτάσεις...

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    402
    Lacrymosa poso kairo eisai me to paidi?? :/ Eisaste stis arxes akoma?

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. δεν μπορώ να κάνω φίλους
    By sheldon in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 205
    Last Post: 02-01-2016, 01:02
  2. ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ?
    By eleon in forum Κακοποίηση
    Replies: 25
    Last Post: 07-12-2012, 12:11
  3. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΠΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΕΞ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 76
    Last Post: 18-09-2011, 13:59
  4. Δεν μπορω να κανω σχεση
    By Constanse in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 63
    Last Post: 12-07-2011, 17:23
  5. Δεν μπορώ να βρω τι να κάνω στην ζωή μου...
    By Densoulew in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 15-05-2011, 03:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •