κανείς δεν μπορεί να με βοηθήσει πλέον....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369

    κανείς δεν μπορεί να με βοηθήσει πλέον....

    προσπαθώ εδώ κ καιρό να πάρω μια απόφαση....είναι ότι πιο δύσκολο έχω κάνει από τότε που γεννήθηκα....μου είναι πολύ δύσκολο να αποφασίσω αν πρέπει να το κυνηγήσω ή όχι....να κυνηγήσω την αγάπη μου ή να τον αφήσω να πάει στο καλό του????το θέμα είναι για πόσο θα με τρώει αυτό το αν???πάντα ήμουν τις άποψης πως όταν θες κάτι πολύ το κυνηγάς με όποιο τίμημα....είναι όνειρο είναι θέληση....κ εκτός αυτού καλύτερα να μετανιώσεις για κάτι που έκανες παρά για κάτι που δεν έκανες ποτέ....δεν ξέρω τι να κάνω???το πως τ ξέρω αλλά το τι να κάνω δεν ξέρω....κ το χειρότερο είναι ότι δεν μπορεί κανείς να πάρει την απόφαση αυτή για μένα...!!!!!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    817
    εγω ξερω οτι μετανιωσα για οσα δεν εκανα.ας πληρωνα για τα δικα μου λαθη και οχι για λαθη αλλων.σου ευχομαι να παρεις την σωστη αποφαση, αλλα ποιος μπορει να ξερει πια ειναι η σωστη αληθεια;κανεις αυτο που νιωθεις εκεινη την στιγμη,αυτο που επιθυμει πραγματικα η καρδια σου ή μετρησεις τα υπερ και τα κατα.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    είναι η πιο δύσκολη απόφαση της ζωής μου ειδικά τώρα που δεν έχω χρόνο...η απόφαση πρέπει να παρθεί το αργότερο μέχρι την τρίτη....μετά το χάνω το πλοίο....μετά τα πράγματα θα είναι εναντίων μου όχι ακατόρθωτο αλλά πάρα πολύ δύσκολο....αυτόν τον άνθρωπο τον θέλω....αλλά φοβάμαι πολύ συνάμα....!!!!!!!!δεν ξέρω τι να κάνω...?????

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    νεα μακρη
    Posts
    194
    μινα μου δεν εχω καταλαβει σε τι πραγμα θελεις βοηθεια?προφανως για καποιο αγορι....φευγει την τριτη κ πρεπει ν τον προλαβεις?πιστεψε με η απαντση για το τι θ κανεις ειναι μεσα σ,κανε αυτο που λεει η καρδια σ κ πιτεψε με δεν θα χασεις...ακομα και ν μην ειστε μαζι θα νιωσεις καλυτερα γιατι εσυ τουλαχιστον προσπαθσες!!!!λενε πως αν θες καποιον πολυ αστον να φυγει αν γυρισει ειναι δικο σ αν οχι δεν το ειχες ποτε!!!!ειμαι ανθρωπος που ακουει παντα την καρδια τ και ας πληγωθω....αν ακουσεις την λογικη τοτε καποτε θα πονεσεις!!!!αυτα ελπιζω ν βοηθησα!!!!περιμενω νεα..

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    ναι είναι για αγόρι...είναι για τον άνθρωπο που λατρεύω....έκανα την κίνηση μου....θετική αντιμετώπιση μάλλον κατάλαβε τι θέλω....περιμένω νέα του....για την ακρίβεια ώρα μέρα κ σημείο συνάντησης για τον καφέ που του ζήτησα...!!!!!ελπίζω όλα να πάνε καλά κ να βρω το κουράγιο που χρειάζεται μια τέτοια συνάντηση....κ να δεχτώ το όχι με χαμόγελο κ ήρεμη ψυχή κ καρδιά...!!!!! σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας....!!!!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    κ όχι δεν φεύγει την τρίτη αλλά σε 3 μήνες περίπου...κ θα γυρίσει μετά από 7 μήνες...οπότε όπως καταλαβαίνεις δεν έχω χρόνο...!!!!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Την απόφαση την πήρες όταν πηγές με τον άλλο τώρα τι ψάχνεις τρόλ στα άχυρα

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Την απόφαση την πήρες όταν πηγές με τον άλλο τώρα τι ψάχνεις τρόλ στα άχυρα
    κ αυτός έχει πάει με άλλη για να μην πω άλλες τι πάει να πει αυτό είμαστε χωρισμένοι....δεν μετράει κ δεν μπορεί να επιβαρύνει ή να ελαφρύνει τα πράγματα...κ το τι νιώθει ο καθένας στην καρδιά του αυτό το ξέρει ο ίδιος....!!!!!!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    159
    οτι ειναι να γινει, θα γινει! αν το θες πολυ, κυνηγησε το. Αλλα βεβαιωσου οτι δεν ειναι απλα θεμα εγωισμου. Το ξερω πως ειναι δυσκολο να τα διαχωρισεις αυτα τα 2 συναισθηματα! αλλα προσπαθησε!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369
    Quote Originally Posted by edim View Post
    οτι ειναι να γινει, θα γινει! αν το θες πολυ, κυνηγησε το. Αλλα βεβαιωσου οτι δεν ειναι απλα θεμα εγωισμου. Το ξερω πως ειναι δυσκολο να τα διαχωρισεις αυτα τα 2 συναισθηματα! αλλα προσπαθησε!
    το έχω ξεκαθαρίσει το θέμα...το έχω σκεφτεί πάρα πολύ καλά κ ξέρω τι είναι αυτό που θέλω.....κ αυτό είναι μια ζωή δίπλα του...έχω βάλει κάτω κ τα θετικά κ τα αρνητικά....το έχω ψάξει πάρα πολύ...!!!!!

Similar Threads

  1. ψαχνω ψυχολογο, αν μπορει καποιος να βοηθησει
    By cocomero in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 09-04-2012, 18:59
  2. Μπορει να με βοηθησει καποιος;Δε ξερω τι να κανω και φοβαμαι πολυ.
    By Agia in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 26
    Last Post: 08-04-2011, 13:04
  3. Εχω ξεχασει ποια ειμαι...Κανεις δεν μπορει να βοηθησει..
    By carriebradshaw.com in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 28-10-2010, 02:45
  4. αν μπορει καποιος να βοηθησει,.....
    By KOSTAS1979 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 13-04-2009, 02:20
  5. Με έχω πλέον σιχαθεί!!!
    By bouffos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 30
    Last Post: 06-02-2009, 17:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •