BAΣANIZOMAI
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9

Thread: BAΣANIZOMAI

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    264

    BAΣANIZOMAI

    πειτε με εγωιστρια πειτε με αντιδραστικη, αλλα δεν μπορω εχω βαρε8ει...τοσο καιρο κανω σπασμωδικες κινησεισ μπας και βγω απο αυτην την γαμωκατασταση..πλεον νιω8ω εχω φτασει σ ενα τελμα προσπα8ω αποτελεσμα δεν βλεπω.και αυτο ειναι χειροτερο.το κλασικο προσπα8ησε ο αν8ρωπος δεν σταματαει ποτε να προσπα8ει ειναι μια μουφα και μιση.οταν προσπα8εις και απογοητευεσαι βγαζεις ενα συμπερασμα.ΕΙΜΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΣ.και τι κανεις τοτε??συνεχιζεις ως ενασ μισαν8ρωπος ερμαιο των αλλων,και 8εατης της ζωης σου?ως ενα ηλι8ιο πλασμα που ζει εις βαρος των αλλων και του εαυτοθ του?αποσυρεσαι?μα αμα αποσυρ8εις δεν εχεις ζωη...προσπα8εις?το κανεις και απογοητευεσαι....και τι κανεις τοτε...?μπρος γκρεμος και πισω ρεμα...υπαρχει παντα αυτη η γαμημενη η ελπιδα οτι καποια μερα 8α αλλαξουν τα πραγματα που σε αποτρεπει απο το γκρεμο,και αυτη η γαμημενη απογοητευση που σε οδηγει στο ρεμα..ΒΑΣΑΝΙΖΟΜΑΙΙΙΙ.βαρε8η κα να παλινδρομω,νιω8ω σαν ενα εκρεμμες που συνεχεια αμφιταλαντευεται...προσπα8ω και δεν τα καταφερνω...και στην τελικη τι ζηταω?μια φυσιολογικη ζωη που για αλλους ειναι αυτονοητη....την οποια προσπα8ω και δεν μπορω να την εχω.τα φιλοσοφικα τα εχω εξαντλησει στην πραξη εξαλλου κρινονται ολα.και αυτη η πραξη ηταν αποκαρδιωτικη.τοτε τι κανεις?αποδεχεσαι την αδυναμια σου και συνεχιζεις?(εισαι δηλαδη το απογοητευμενο αξιολυπητο αν8ρωπακι ή απο αντιδραση σε ολα αυτα που εχεις δει γινεσαι ο κακιασμενος γεματος μισος σκληρος σκαταν8ρωπος?και στις δυο περπτωσεις απω8εις τους παντες.οσο ανωτερος και να 8ες να το παιξεις ολοι την αν8ρωπινη συντροφια εχουμε αναγκη και στην κοινωνια που ζουμε το παρασιτικο στοιχειο δεν ευδοκιμει)και τι κανεις τοτε?8ες να βαλεις το τελος και δεν μπορεις....δεσποζει ως η μονη σου λυση αλλα δεν μπορεις. και τι κανεις !ζεις!Στην κυριολεξια υπαρχεις και βασανιζεσαι.δυστυχως ετυχε να σαι σ αυτην την μειονοτητα...ααααααααααααα� �αααααααααααααααα δεν μπορωωωωωωωωωωωωωωωωω δεν ειμαι κα8ολου καλα.η8ελα να γραψω κ αλλα αλλα αυτην την στιγμη δεν ειμαι στο αναλογο νοητικο επιπεδο το σιγουρο ειναι οτι ειμαι απεγνωσμενη.δεν αντεχω αλλο η αυτοκτονια φανταζει ως η μονη λυση ντρεπομαι και μονο που το λεω για το πως εχω καταντησει ετσι.και η προσπα8εια μοιαζει βουνο πλεον για το πιο απλο πραγμα.το εκανα δεν ειδα αποτελεσμα.ΒΑΡΕ8ΗΚΑΑΑΑ.δεν βλεπω που8ενα λυση.δεν αντεχω αλλη υποτιμηση.δεν την μπορω.οπωσ δεν με μπορω και τωρα που κλαιγομαι...ΔΙΟΤΙ ΚΛΑΨΑ= ΕΠΑΝΑΠΑΥΣΗ,ΑΔΡΑΝΕΙΑ,ΝΟ8ΡΟΤ� �ΤΑ ΣΤΑΣΙΜΟΤΗΤΑ,ΚΡΙΣΗ ΕΥΑΤΟΥ,ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑ8ΕΙΑ=ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ,ΕΠΙ� �ΕΒΑΙΩΣΗ ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑΣ,ΑΧΡΗΣΤΙΑ,ΚΡΙΣ Η ΕΑΥΤΟΥ....το ενδιαμεσο ειναι η τιμωρια σου.δεν αντεχω.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    Κοριτσάκι είσαι οι αντρες την πεφτουν στα κοριτσάκια οπότε καντούσ να σ την πέσουν να ηρεμήσειπσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    264
    τι εννοεις?απ ολο το κειμενο αυτο εχεις να σχολιασεις?

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    οι λεξεις που χρησιμοποιεις μου θυμιζουν λιγο εμενα. τελικα ο χειροτερος εχθρος μας ειναι ο εαυτος μας. να μπορεσουμε να τον συγκρατησουμε και να ισορροπησουμε. για να γινουμε αποδεκτοι στους αλλους. τουλαχιστον εσυ σαν κοπελα θα εχεις πιο πολλες επιλογες. αν και σημερα δεν υπαρχουν τοσες γενικα κι ολοι ζοριζομαστε.

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΕΛΙΝΑ.ΕΙΜΑΙ 36 ΚΑΙ ΠΑΣΧΩ ΑΠΟ ΜΑΝΙΟΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΚΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΦΟΒΙΑ.ΠΡΟΣΥΠΟΓΡΑΦΩ ΟΛΑ ΟΣΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ.ΣΑΝ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ.ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΖΗΤΑΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΦΙΛΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΑΠΟ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ.ΜΟΝΟ ΟΣΟΙ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΥΚΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ.ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ...ΒΓΕΣ ΕΞΩ,ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΚΑΦΕ,ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ,ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ.ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΑΚΟΥΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΩ.ΚΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΑΡΑΙΝΕΣΕΙΣ.ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΙΔΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΣΤΩ ΜΙΑ ΑΡΧΙΚΗ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ.ΜΟΝΗ ΣΟΥ...ΟΧΙ ΜΕ ΑΛΛΟΝ !Η ΕΣΤΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΠΟΥ ΠΡΟΧΩΡΑΣ.ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΑΣΗ..ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΕΚΛΕΚΤΟΙ ΤΟΥ ΘΕΟΥ.ΕΓΩ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΙΖΩ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕ ΚΡΑΤΑΕΙ ΟΡΘΙΟ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ...ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ..ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΜΕΡΑ!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    264
    Σε ειδικο εχω παει και σε ψυχολογο και σε ψυχιατρο.αλλος ελεγε για διαταραχη προσωπικοτητας αλλος για ηπια κατα8λιψη και μου συνεστησαν καποιο αντικα8λιπτικο και ψυχο8εραπεια.ξεκινησα ψυχο8εραπεια φαρμακα ομως δεν πηρα.εχω την εντυπωση οτι σε απομακρυνουν ακομα περισσοτερα απο τον εαυτο σου ειναι κατι σαν ενα ιατρικο ντομπιγκ.και εκτος απο αυτο τι να σου κανουν τα φαρμακα οταν δεν εχεις κοινωνικη ζωη..8α σου αντικαταστησουν αυτα που δεν εχεις για ναα νιω8εις ετσι λιγο χαροθμενος μεσα στη μαστουρα σου ενω ο χρονος κυλαει κ εσυ μενεις πισω. δεν αναφερομαι σε κανεναν προσωπικα απλα ειναι αποψεις δικες μου για τα φαρμακα.εγω 8ελω ουσιαστκη λυση και αλλαγη.βαρε8ηκα τη στασιμοτητα την κλαψα αλλα απο την αλλη οι προσπα8ειες που εχω κανει δεν ειχαν αποτελεσμα και αυτο ειναι διπλη απογοητευση.απειρες γορες εχω σκεφτει την αυτοκτονια να ησυχασω να ηρεμησω πλεον φανταζει ως η μονη λυση.αλλα ουτε αυτο μπορω να το κανω

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    5
    ΜΕΛΙΝΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΑΠΟ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΛΥΝΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΣΑΝ ΠΑΡΑΣΤΑΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΝΑ ΠΑΛΕΨΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΡΑΣ ΠΟΥ ΣΕ ΒΑΣΑΝΙΖΕΙ.ΑΥΤΗ Η ΑΠΟΨΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ.ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΓΑΖΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΥΡΙΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΔΩ ΠΙΟ ΚΑΘΑΡΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΓΥΡΩ ΜΟΥ.ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ,ΝΑΙ.ΑΛΛΑΞΑ ΑΡΚΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ ΣΥΝΟΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΜΑΣΤΟΥΡΑ ΚΑΙ ΧΑΧΑΧΟΥΧΑ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΑ ΛΑΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ Ο ΛΑΘΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ.ΠΡΟΣΟΧΗ!ΟΤΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΟΥ!ΚΑΝΕΝΟΣ ΑΛΛΟΥ!ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΟΤΙ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΜΙΑ ΑΝΙΣΗ ΜΑΧΗ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΑΝΙΣΧΥΡΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΙΚΑ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΜΕΛΙΝΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ.ΑΛΛΟΤΕ ΣΤΕΚΟΜΑΙ ΟΡΘΙΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΤΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ.ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΩΓΗ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΩ...ΑΚΟΜΑ.ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΕΓΡΑΦΑ ΤΩΡΑ ΕΔΩ.......

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    264
    ακουει κανεις???????

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    o el gkreko τα λεει καλα ετσι ειναι τ πραγματα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •