Διαγραφή Λογαριασμού
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    athens
    Posts
    153

    Διαγραφή Λογαριασμού

    Παρακαλώ τους διαχειριστές για την διαγραφή του λογαριασμού μου.

    Ευχαριστώ.

  2. #2
    ...τι έχετε πάθει σήμερα με τις διαγραφές λογαριασμών?
    Εγώ σε όσα φόρουμ γράφτηκα και δεν μου τράβηξαν την προσοχή απλά δεν ξαναμπήκα.
    Απλούστατο.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ...τι έχετε πάθει σήμερα με τις διαγραφές λογαριασμών?
    Εγώ σε όσα φόρουμ γράφτηκα και δεν μου τράβηξαν την προσοχή απλά δεν ξαναμπήκα.
    Απλούστατο.


    όταν γράφεσαι κάπου για να νιωσεις καλυτερα αλλα εν τελει νιωθεις χειροτερα, ποιος ο λογος να διατηρησεις το λογαριασμο σου?

  4. #4
    Quote Originally Posted by howtodream8 View Post
    όταν γράφεσαι κάπου για να νιωσεις καλυτερα αλλα εν τελει νιωθεις χειροτερα, ποιος ο λογος να διατηρησεις το λογαριασμο σου?
    ...κανένας.
    Απλά αποχωρείς και δεν ξανασχολείσαι.
    Ετσι και αλλιώς δεν γράφεις με το ονοματεπωνυμο σου ώστε να φοβάσαι πως μετά από ένα χρόνο θα μπει κάποιος γνωστός και θα καταλάβει ποιος/α είσαι.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    εγω βρισκω μια λογικη στο να θελει να διαγραφτει, ΔΕΝ θα μπορει οσο κ να θελει να συνδεθει αμα ειναι διαγεγραμμενος, το να αποχωρησει απλα ξερει οτι οποτε βαλει username κ code το login θα γινει κανονικοτατα, φιλε στειλε εδω [email protected], κ αμα δν ασχοληθουν σ εχω κ αλλη λυση αμα εχεις mozilla firefox εγκατεστησε ενα προσθετο, το BlockSite, εκει π λεει add γραψε την ιστοσελιδα e-psychology.gr πατα οκ κ δεν θα σε αφηνει να μπεις ΚΑΝ στην αρχικη οποτε καθαρισες!!!!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  6. #6
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    εγω βρισκω μια λογικη στο να θελει να διαγραφτει, ΔΕΝ θα μπορει οσο κ να θελει να συνδεθει αμα ειναι διαγεγραμμενος, το να αποχωρησει απλα ξερει οτι οποτε βαλει username κ code το login θα γινει κανονικοτατα, φιλε στειλε εδω [email protected], κ αμα δν ασχοληθουν σ εχω κ αλλη λυση αμα εχεις mozilla firefox εγκατεστησε ενα προσθετο, το BlockSite, εκει π λεει add γραψε την ιστοσελιδα e-psychology.gr πατα οκ κ δεν θα σε αφηνει να μπεις ΚΑΝ στην αρχικη οποτε καθαρισες!!!!!
    Αλήθεια ειναι τοσο απλό, με ενα κλικ, το να διαγραφεις μια και καλή για πάντα?
    Αμα δεν έχεις ξεφύγει από αυτα που σε φερανε εδώ δύσκολα διαγραφεσαι, εκτος κι αν εχεις βρει εκει εξω τα καταλληλα άτομα να συζητας όλα αυτα που συζητας εδω.
    Ειναι και το άλλο, το οποιο όμως βρισκω αλληλενδετο με το πρωτο, το να "συνδεθεις" με το χωρο... τοτε ειναι θαυμα να διαγραφεις.
    Ίσως ειναι δυναμη χαρακτηρα το να φυγει κανεις από το χωρο μια για πάντα.
    Το αν θα μαθευτουν τα προσωπικα δεδομενα κάποιου απο τον ιδιο εξαρταται, αλλιως κανεις δε θα μαθει γι αυτον το παραμικρο.
    Ειναι και το να νοιωσεις καλυτερα που λέει ο howtodream8, φτανει να μην κολλάς στο φορουμ για να νοιωσεις καλύτερα. Η προσωπικη επικοινωνια θα σε κανει να νοιωσεις πραγματικα καλυτερα.
    γιάννης

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    ωχουυυ πια το παιδι να διαγραφτει ζητησε κ το κανατε ολοκληρο θεμα κ η αναλυση της αναλυσης ηδη τον διεγραψαν χιλιους δυο λογους μπορει να ειχε π ηθελε κατι τετοιο κ αρχιζετε τι πως που ποτε κτλ ελεοςςςς..............
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Similar Threads

  1. Προσβαση στις επιλογές του λογαριασμού μου
    By tzina in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 4
    Last Post: 29-05-2012, 01:26
  2. Διαγραφή λογαριασμού
    By Μουχλαλούδα in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 7
    Last Post: 24-09-2011, 16:59
  3. Διαγραφή/ Απενεργοποιηση λογαριασμου
    By Betty- in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 4
    Last Post: 12-03-2011, 23:32
  4. ΔΙΑΓΡΑΦΗ
    By αλίκη! in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 1
    Last Post: 07-01-2011, 13:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •