τι είναι πάλι αυτό????
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    369

    τι είναι πάλι αυτό????

    όπως πολλοί εδώ μέσα γνωρίζεται χώρισα πριν από 1 μήνα κ τα συναισθήματα μου είναι ένα μπάχαλο....από τη μια θέλω σαν τρελή να είμαι με αυτόν τον άνθρωπο κ από την άλλη δεν θέλω να είμαι μαζί του γιατί το επάγγελμα του είναι άστα να πάνε.... βασανιζόμουν πολλές μέρες να τον πάρω να μην τον πάρω...οι γύρω μου καθώς κ ο ψυχολόγος μου είπαν πάρτον αν τον αγαπάς πάρτον κ ότι γίνει....με τα πολλά τον πήρα...του είπα ότι θέλω να πάμε για καφέ μέσα στην εβδομάδα...τον λόγο δεν τον είπα γιατί ούτε εγώ ξέρω ακόμα τι ακριβώς περιμένω από αυτήν την συνάντηση...από τη μια θέλω να προσπαθήσω να ξανα είμαστε μαζί μιας κ ο ουσιαστικός λόγος που χωρίσαμε ήταν η ρουτίνα κ από την άλλη θέλω απλά να μπει ένα τέλος σε αυτά που με βασανίζουν....αυτός φάνηκε να μην έχει πρόβλημα στο να πάμε γ αυτόν τον καφέ...έχουν περάσει 3 μέρες από τότε που έγινε αυτή η κουβέντα κ ακόμα περιμένω νέα του....το μόνο που έγινε κ με έκανε για μια ακόμα φορά να μην ξέρω τι να σκεφτώ είναι 3 τραγούδια που ανέβασε στο ίντερνετ με αφιερώσεις από πάνω....το ένα είναι το "αν μ αγαπάς"(αν μ αγαπάς θα περνάς το ίδιο δύσκολα με εμένα) με μια αφιέρωση από πάνω είμαι δίπλα σου....το άλλο είναι το "με εσενα πλάι μου μπορώ" του ρόκου με αφιέρωση από πάνω "μην το ξεχνας"...κ το τελευταίο "μην το πεις πουθενα" του στάθη δρογώση με αφιέρωση από πάνω "οταν γελώ δυνατά να ξέρεις μέσα μου κλαίω".....τι είναι όλα αυτά θέλει να μου πει κάτι???πάνε για μένα ή απλά υποψιάζεται τι θέλω να του πω κ προσπαθεί να με σταματήσει????αλλά αφού δεν έχει κάνει ακόμα την κίνηση να με πάρει να κανονίσουμε αυτό κ μόνο με σταματάει...έχει βέβαια περιθώριο μέχρι την κυριακη αλλά.....γιατί μου το κάνει αυτό????όλοι λένε πως είναι για μένα αλλά αν είναι έτσι γιατί δεν κάνει αυτή την τόσο απλή κίνηση????αφού ακόμα κ αν δεν θέλει να ρίξει τα μούτρα του την έχω κάνει εγώ την πρώτη κίνηση????

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    388
    συνήθως μας ελκύουν οι άνθρωποι που δεν δείχνουν ενδιαφέρον.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    ξαναριξτα μουτρα σου και ξανακανε την κινησσ.

Similar Threads

  1. τι ειναι αυτο παλι?
    By frozen_heart in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 6
    Last Post: 07-09-2012, 04:45
  2. δεν ξερω τι ειναι παλι αυτο!!!!!!
    By κριστι in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 01-08-2010, 17:45
  3. ??????τι ειναι αυτο?
    By maria... in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 9
    Last Post: 07-02-2009, 19:11
  4. Τι ειναι αυτο?
    By antonis23 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 02-11-2008, 01:51
  5. Τι ειναι αυτο?
    By mkf in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 17-01-2008, 00:10

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •