σχιζοφρενεια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    388

    σχιζοφρενεια

    μια φορα μου αρεσε πολυ μια κοπελα και οταν βγηκα μαζι της μου επιασε το χερι. απο τοτε δεν την ξαναπηρα τηλεφωνο. ειναι πιστευω ενα δειγμα της ανθρωπινης τρελας και το παθαινει πολυς κοσμος. παλαιοτερα μιοοα κοπελα ειχε πρηξει τους φιλους μου σε εκεινη τη παρεα και οταν πηγα να της μιλησω να δειξω ενδιαφερον επαψε να ενδιαφερεται και εκανε σαν να μην υπαρχω μετα. ολα αυτα με κανουν να αναρρωτιεμαι αν ενδιαφερομαστε για οποιονδηποτε αλλο εκτος απο τον εαυτο μας. απο μ ια ηλικια και μετα αρχισα να πηγαινω και στα μπουρδελα. μικρος δεν μπορουσα ημουν πολυ σεμνος και λιγο παλαβουτσικος αλλοι με συμπαθουσαν αλλοι με αντιπαθουσαν. τωρα πλεον ειμαι τον περισσοτερο χρονο μονος. τις προαλλες εδειχνα το πεος μου στο σκαιπ σε μια κοπελα που εκανα σεξ πριν απο μερικους μηνες και της αρεσε η ζωηροτητα μου αλλα εγω βαριεμαι τη ζωη μου και τους βλεπω ολους να εχουν γινει μηχανες σχεδον με προγραμα στο κεφαλι τους συγκεκριμενο. μια μηχανικη ανθρωποτητα. πολλες φορες κατανοω γιατι αυτοκτονει ο κοσμος δεν υπαρχει κανενα απολυτως νοημα περα οταν δεν εχεις να περιμενεις κατι. απορω ολοι αυτοι εδω και ειδικα οι κοπελες που εχουν φιλο ολοι αυτοι με το που βρισκουν κοπελα αποκτανε αορατη λειτουργια. μια κοπελα εγραφε καπου ο πρωην μου με κολησε ερπη αφου μου εσκισε την κολαρα πρωτα και η ζωη μου ειναι απαισια απο τοτε. πρωτα της εσκισε την κολαρα και μετα εγινε ο πιο απαισιος ανθρωπος στον κοσμο. ολα αυτα τα ωραια λογια τελειωνουν καποτε οπως θαρρω και το ανοητο ανθρωπινο παιχνιδι χωρις νοημα το "εδειξε ενδιαφερον εφυγα".

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    192
    αυτο το κειμενο πρεπει να μπει σε περιοδικο..εδω παει χαμενο και ειναι κριμα!

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    388
    δεν ξερω αν με κοροιδευεις αλλα ουτε καν τονους δεν εχω βαλει. πανω στο θεμα τι εχεις να πεις; ποσο συχνο ειναι να δειχνουμε ενδιαφερον και να τρωμε απορριψη η και να το κανουμε εμεις; εγω υποθετω πολυ πιο συχνο απο το να συμβει κατι ερωτικο.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    192
    ποιοι τονοι και ποιες τελειες μου λες?αυτα ειναι ασημαντα στο ταλεντο που εχεις!οσο για το θεμα μπορει να βαζουμε το εγω μας και να ζηταμε απλως μια βεβαιωση οτι αρεσουμε.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    Συμφωνω κι εγω για το ταλεντο του sball.....εξαιρετικο,πυκνο ,δυνατο γραψιμο.....ειναι φορες που χωρις να υπερβαλλω...νομιζω πως διαβαζω αποσπασματα απο ενα καλο λογοτεχνικο βιβλιο.....
    ο καθενας για τον εαυτο του..κι ο θεος εναντιον ολων

Similar Threads

  1. Σχιζοφρένεια και leponex
    By krama30 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 4
    Last Post: 15-10-2013, 16:39
  2. Σχιζοφρενεια και μαριχουανα
    By πανος12345 in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 1
    Last Post: 04-09-2009, 00:50
  3. κατάθλιψη ή σχιζοφρένεια;
    By evath in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 3
    Last Post: 18-05-2009, 13:18
  4. σχιζοφρενεια ή ιδεοληψια
    By AWE in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 12-12-2008, 12:59
  5. Σχιζοφρένεια & Κάπνισμα
    By vince in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 20
    Last Post: 23-09-2008, 01:44

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •