γιατι μανα ειναι μονο μια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1

    γιατι μανα ειναι μονο μια

    γεια σε ολους!δεν εχασα κανεναν,απλα θελω να εκφρασω ποσο πολυ αγαπαω την μανουλα μου..κ ποσο πολυ ποναω γ αυτην...εχασε τους γονεις της πριν γεννηθω,την κολλητη της,και δν μιλιουνται με την θεια της γιατι μας 'προδωσε' οικογενειακως..τουλαχιστον εχει τον αδερφο της..δν μπορω να καταλαβω γιατι να ποναει τοσο η μαμα μου..ο καλυτερος ανθρωπος του κοσμου..αν ποναει ποναω κ εγω..ποναει η καρδια μου..παντα της χαμογελαω κ την κανω να γελαει γιατι το αξιζει.η μαμα μου ειναι η καλυτερη του κοσμου..την αγαπαω πιο πολυ απο τον καθενα..εκανε τα παντα για μενα..μανουλα μου ελπιζω να με αφησεις πολυ αργα γιατι εισαι ολη μου η ζωη..και το αξιζεις να ζησεις πολλα πολλα πολλα χρονια ακομη..και χαρουμενα..γιατι εισαι ο καλυτερος ανθρωπος του κοσμου...ΣΑΓΑΠΑΩ...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    νεα μακρη
    Posts
    194
    τι γλυκοοοοοοοοοοοοοο να την αγαπας την μαμα σου ευχομαι να ζησει πολλα χρονια ακομα!!!!

  3. #3
    makedreams

    γιατι μανα ειναι μονο μια
    γεια σε ολους!δεν εχασα κανεναν,απλα θελω να εκφρασω ποσο πολυ αγαπαω την μανουλα μου..κ ποσο πολυ ποναω γ αυτην...εχασε τους γονεις της πριν γεννηθω,την κολλητη της,και δν μιλιουνται με την θεια της γιατι μας 'προδωσε' οικογενειακως..τουλαχιστον εχει τον αδερφο της..δν μπορω να καταλαβω γιατι να ποναει τοσο η μαμα μου..ο καλυτερος ανθρωπος του κοσμου..αν ποναει ποναω κ εγω..ποναει η καρδια μου..παντα της χαμογελαω κ την κανω να γελαει γιατι το αξιζει.η μαμα μου ειναι η καλυτερη του κοσμου..την αγαπαω πιο πολυ απο τον καθενα..εκανε τα παντα για μενα..μανουλα μου ελπιζω να με αφησεις πολυ αργα γιατι εισαι ολη μου η ζωη..και το αξιζεις να ζησεις πολλα πολλα πολλα χρονια ακομη..και χαρουμενα..γιατι εισαι ο καλυτερος ανθρωπος του κοσμου...ΣΑΓΑΠΑΩ...

    Χαίρομαι πολύ για σένα πραγματικά και ελπίζω να συνεχίσεις να την αγαπάς και να της το δείχνεις κάθε μέρα.. Να είσαι πάντα δίπλα της και σου εύχομαι να την έχεις για πολλά πολλά χρόνια ακόμα..

    Αγγελικούλα μου, εμείς που δεν την έχουμε τη μάμα μας τι να ευχηθούμε;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Με συγκινησε το μηνυμα σου.. μπραβο ρε συ π αναγνωριζεις κ ξερεις να εκτιμας!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    κοιτα εσυ τι θα κανεισ κι αστη μανα σου οτι εκανε εκανε ξερει αυτη ποσο χρονων εισαι;

  6. #6
    Quote Originally Posted by aggelikoula89 View Post
    τι γλυκοοοοοοοοοοοοοο να την αγαπας την μαμα σου ευχομαι να ζησει πολλα χρονια ακομα!!!!
    ευχαριστω πρ πολυ)

  7. #7
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Με συγκινησε το μηνυμα σου.. μπραβο ρε συ π αναγνωριζεις κ ξερεις να εκτιμας!
    να σαι καλα!ειναι κτ π πρεπει να τ κνμ ολοι!

  8. #8
    Quote Originally Posted by elis View Post
    κοιτα εσυ τι θα κανεισ κι αστη μανα σου οτι εκανε εκανε ξερει αυτη ποσο χρονων εισαι;
    17 ειμαι..

  9. #9
    Quote Originally Posted by virg View Post
    Χαίρομαι πολύ για σένα πραγματικά και ελπίζω να συνεχίσεις να την αγαπάς και να της το δείχνεις κάθε μέρα.. Να είσαι πάντα δίπλα της και σου εύχομαι να την έχεις για πολλά πολλά χρόνια ακόμα..
    να σαι καλα σ ευχομαι οτι καλυτερο

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    κοιτα να μην κανεισ μαλακιεσ κ να τη στεναχωρεισ κ ασε τα γλυκολογα

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    159
    ειναι πολυ γλυκο! και γω καθημερινα ευχαριστω τον Θεο για την μαμα και για τον μπαμπα που μου εδωσε! Τους σεβομαι, τους αγαπω και τους εκτιμω βαθυτατα!

  12. #12
    Quote Originally Posted by edim View Post
    ειναι πολυ γλυκο! και γω καθημερινα ευχαριστω τον Θεο για την μαμα και για τον μπαμπα που μου εδωσε! Τους σεβομαι, τους αγαπω και τους εκτιμω βαθυτατα!
    ακριβως!ειναι πλ ωραιο συναισθημα αυτο!αμα κοιταξουμε γυρω μας,ειμαστε πλ τυχεροι

  13. #13
    Quote Originally Posted by elis View Post
    κοιτα να μην κανεισ μαλακιεσ κ να τη στεναχωρεισ κ ασε τα γλυκολογα
    διακρινω μια οχι καλη διαθεση δυστυχως....

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    κανε ονειρα κι οχι μαλακιεσ φιλικα

Similar Threads

  1. ΜΟΝΟ ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΘΕΝΗΣ ΜΠΟΡΕΙ...
    By Krine in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 22
    Last Post: 10-07-2012, 08:45
  2. Το μόνο που απέμεινε είναι να αυτοκτονήσω
    By Apelpismenos1982 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 29-02-2012, 11:45
  3. Replies: 3
    Last Post: 05-01-2011, 19:51
  4. το μονο που με λυτρωνει πλεον ειναι ο θανατος
    By Bibo in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 16
    Last Post: 03-09-2010, 00:26
  5. Όταν το μονο οπλο που διαθετεις είναι η morfosis
    By VinceX in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 30-03-2010, 19:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •