Petition: Close Guantanamo Prison
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    334

    Petition: Close Guantanamo Prison

    http://www.avaaz.org/en/close_guantanamo/

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    και θα στενοχωρεθεί πολύ, που θα μαζευτούνε πολλές υπογραφές, μα πάρα πολύ. ίσα που θα μπει εδώ να μας πει τον πόνο του και να ζητήσει συμπαράσταση. δάσκαλε εσύ θα φταις.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Σιγά μην βάλω το ονοματάκι μου και να το χώσω στα μούτρα του Μπους.Μπους είναι αυτός...Να μπω εγώ στην μαύρη για μερικούς prisoners...Να μην κάνανε εγκλήματα.Οι φυλακές τους μάραναν...Τα μούτρα τους τα είδαν;Παιδιά πέρα της πλάκας θα ήθελα να υπογράψω αλλά αυτή η επώνυμη καταγγελία με κωλύει.Ζητάνε λέει και κινητό.Τς!Τς!Η πλάκα είναι που γράφει Ελέγξτε παρακάτω να δείτε πως τα πάει η χώρα σας και σε εμάς δεν υπάρχει ούτε ένα άσπρο σηματάκι.Μέχρι και η Τουρκία βρε ευαισθητοποιήθηκε......Α,ρε Αλκατράζ!Σου\'ρχομαι...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    334
    πρεπι να πας τον κερσορα λιγο πανο στο χαρτι για να τυβρις (ο κιπισ μπορι να ξερι γιατι). πχ εχουν ιππογραψι 424 ατομα απο τιν ελλαδα, 620 απο πορτογαλια, 40 απο βουλγαρια

    το τιλεφονο ινε προαιρετικο.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    248
    Originally posted by kassi_21
    Σιγά μην βάλω το ονοματάκι μου και να το χώσω στα μούτρα του Μπους.Μπους είναι αυτός...Να μπω εγώ στην μαύρη για μερικούς prisoners...Να μην κάνανε εγκλήματα.Οι φυλακές τους μάραναν...Τα μούτρα τους τα είδαν;Παιδιά πέρα της πλάκας θα ήθελα να υπογράψω αλλά αυτή η επώνυμη καταγγελία με κωλύει.Ζητάνε λέει και κινητό.Τς!Τς!Η πλάκα είναι που γράφει Ελέγξτε παρακάτω να δείτε πως τα πάει η χώρα σας και σε εμάς δεν υπάρχει ούτε ένα άσπρο σηματάκι.Μέχρι και η Τουρκία βρε ευαισθητοποιήθηκε......Α,ρε Αλκατράζ!Σου\'ρχομαι...
    ελα ρε, σιγα! ουτε το μικρο ονομα δε μου ζητησε. εβαλα το επιθετο σκετο και μαζι μου θα μπει στο ματι του μπους κι η μαμα κι η αδεφρη μου (τουλαχιστον):

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Ναυσιπλοία
    Posts
    395
    Να υπογράψουμε. Γιατί όχι;

    Αρκεί να είμαστε και με τους διπλανούς μας εντάξει και όχι μόνο να υπογράφουμε αιτήματα, να τρέχουμε στους συνδικαλισμούς και στα συλλαλητήρια, κι ύστερα να \"δαγκώνουμε\" τους διπλανούς μας κι ύστερα να λέμε πως είμαστε ανθρωπιστές...

    Σόρρυ γκάις, είχα μια σκέψη....

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Χμμμ,εγώ πάντως φοβάμαι...να βάλω το όνομά μου....τηλέφωνο;;;;Αχαχαχαχα.� �ς γελάσω..

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    334
    Originally posted by kassi_21
    Χμμμ,εγώ πάντως φοβάμαι...να βάλω το όνομά μου....
    καλα, θες να το βαλω εγω;

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Χμμ,τ\'ονοματάκι το ξεύρουμε το επώνυμο αμφιβάλλω οπότε στράφη η δήλωση..Αφού σε λέω φοβάμαι,άντε να με πείσεις..Δεν ξέρω αν ο φόβος έχει να κάνει με καμιά από τις διαταραχούλες μου αλλά φοβάμαι κι αυτό αρκεί..Εντάξει;;;;;;Και όχι τίποτα άλλο,θα ήθελα πράγματι να συνείσφερα όχι μόνο σε αυτό αλλά και σε άλλες εκστρατείες..Σκατά επαναστάτρια είμαι...Λοιπόν θα το σκεφτώ....Εμένα με είχανε μάθει ότι μπαίνεις στη μαύρη λίστα και φακελλώνεσαι για το κόμμα που ψηφίζεις,στον Μπους δε θα φοβηθώ;;;;;
    Μπορώ να κάνω ανώνυμη καταγγελία;;;Ξέρεις ΟΝΟΜΑ:Ανώνυμη,ΕΠΩΝΥΜΟ:Ανων� �μοπούλου τηλ:xxx-xxxxxxxxxxxx e-mail:[email protected]να βάλουμε και ένα διεθνές σύμβολο!!!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    Athens
    Posts
    516
    kassi ερχεται η cia με κουκουλες,προσεχε μη σε μεταφερουν εκει για διακοπες!χαχα

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Shame on you!!!!Έτσι πως μου το γράφεις τρομάζω.....Κουκούλες είχε η Κουκλουξκλαν...Ξαναήρθαν στη μόδα;Πώς πάει τελικά ρε Κανένα;Την κλείσανε την φυλακή;Εδώ λέμε ότι δεν φτάνουν οι φυλακές με τόσους εγκληματίες και θέλουνε να κλείσουνε ένα ΑΣΥΛΟ κοινωνικής επανένταξης,ηθικής αναμόρφωσης;Ε,όχι....Φαντάσο υ πόσο πιο χάλια θα είναι από τις άλλες φυλακές για να θέλουν να την κλείσουν...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •