Οπως ειπαν καποιοι πιο πανω,δεν υπαρχει μαγικη συνταγη για το αδυνατισμα.Μια ειναι η λυση,προσεκτικη διατροφη και γυμναστικη,χωρις ενα απο τα 2 δεν χανεις βαρος.Εγω μεχρι τα 17 ημουν υπερβαρος,οχι σε σημειο που δημιουργουσε προβλημα υγειας,αλλα σιγουρα ειχα παραπανω κιλα.Μεσα σε 1 μηνα αποφασισα οτι θα το αλλαξω.Σταματησα να τρωω απεξω,σταματησα να τρωω γλυκα,σταματησα να τρωω νευρικα.Ξεκινησα γυμναστικη,εκανα τρεξιμο 5 φορες την εβδομαδα,σε συνδιασμο με βαρη.Απο εκει που ημουν παχυς με μαγουλα,εγινα λεπτος,γυμνασμενος με μπρατσα.Εχασα 10 κιλα το πρωτο μηνα.Απο 100 επεσα τελικα στα 78 μεσα σε 5 μηνες.Τωρα εχω παρει καποιο βαρος,αλλα φυσικα ειναι σταθερο και δεν εχω σκαμπανευασματα.Η δικια μου συμβουλη ειναι μια.Με το να κλαιγεσαι,να στεναχωριεσαι,αν μελαγχολεις,δεν προκειται να χασεις βαρος.Κανε τα 2 βασικα,βελτιωσε την διατροφη σου κανε γυμναστικη και θα αδυνατισεις.Οποιος θελει να χασει βαρος,το καταφερνει.

υσ:Ασανσερ,λεωφορεια για αποστασεις μικροτερες της 1 ωρας με τα ποδια,πρεπει να κοπουν.