τι λετε?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4

Thread: τι λετε?

  1. #1

    τι λετε?

    γεια σας παιδια θα ηθελα να μιλησουμε για ενα προβλημα που με βασανιζει εδω και αρκετουσ μηνες. για να ξεκινησω θα σας πω οτι σε μια φαση ειμουν πολυ ανχωμενος λογο οικονομικου προβληματος, με την σχολη δεν τα πηγενα καλα δεν ειχα παρεες και η κοπελα μου με πιεζε σε αυτο το θεμα με τις παρεες και ετσι με εκανε να νιωθω πιο αχριστος οχι οτι μου το ελεγε καταμουτρα αλλα ενιωθα οτι βαριοτανε και οτι δεν περνουσε καλα και οτι ειθελε να κανει και αλλα πραγματα! τοτε ξεκηνησαν ολα οτι εχω καπιο προβλημα για να μν τα πηγενω καλα στην σχολη και να μν εχω φιλουσ και αρχησα να πιστευω οτι ειμαι τρελος και χιλιες δθο αλλες ασθενιες και οτι δεν συμπεριφερομαι σωστα μεχρι που το ειπα και στουσ δικουσ μου και μου ειπαν οτι δεν εχω κατι και εγω δεν τουσ πιστευα γτ νομιζα οτι δεν θα μου λεγανε οτι εχω κατι για να μην με στεναχωρησουνε αλλα μεσα μου παντα πιστευα οτι ειναι υπερερβολικο ολο αυτο αλλα δεν μπορουσα να το ξεχασω. υπηρχε μια φαση που δεν ειθελα να βγενω απο το σπιτι ουτε να μιλαω στην κοπελα μ ουτε τπτ (με επερνε τηλ και τσατιζομουνα). μια μερα εδω με τα παιδια καναμε χορτο και εκει που καθομουνα με επιασε αυτο οτι ειμαι ενας αχριστος και οτι δεν θελουν να με κανουν παρεα και οτι με κοροιδευανε μπροστα στα μουτρα μου χωρισ να το καταλαβενω, αυτη η βραδια περασε δυσκολα αλλα περασε... για να μην τα πολυλογο πηγα σε ψυχολογο η οποια μου ελεγε συνεχεια οτι δεν εχω τπτ και με εκανε να νιωσω καπωσ καλητερα, οσο περνουσε ο καιροσ γινομουνα ολο και πιο δυνατος και αρχισα να τα βλεπω ολα με αλλο ματι να διασκεδαζω πιο πολυ να βγενω να κανω συνεχεια κατι διαφορετικο και να προσπαθω να γνωριζω καινουργια ατομα κατι που ηταν δυσκολο για μενα γτ ειμαι πολυ κλειστος χαρακτηρας αλλα μου εμεινε κατι : οταν βλεπω εναν τρελο η οποιον διποτε που εχει καπιο προβλημα σκεφτομαι και λεω μηπωσ το εχω κανει και εγω αυτο μηπωσ το κανω και δεν το καταλαβενω και με κοροιδευουν και μενα ετσι χωρισ να το καταλαβω η μιλανε πισω απο την πλατη μ? και με τρομοκρατη πολυ αυτο! η αληθεια ειναι οτι ολο αυτο που περασα με εκανε να καταλαβω καλητερα τον εαυτο μου και πιο συγουρο! μηπως ειναι καπιου ειδουσ ψυχωση αυτο ρε παιδια?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Αμα περνάς καλά εσυ τι σε νοιάζει τι λένε οι άλλοι με αυτα που καταλαβαίνεις είσαι χαρούμενος τέλος δεν έχει παρακάτω

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    192
    αυτο με το αν ειμαι τρελλος και δεν το ξερω το σκεφτομαι και εγω μερικες φορες.οι τρελλοι ξερουν πως ειναι τρελλοι?οχι..αυτο σκεφτομαι και βασανιζομαι κι εγω.βλεπω γνωστους να μιλανε και νομιζω οτι με κουτσομπολευουν η οτι γελανε μαζι μου επειδη δεν ειπα αυτο που θελω στην συζητηση που ειχα πιο πριν με αυτους και φανηκα γελοιος.

  4. #4
    elis apla thelw na kserw ti skeftetai o kathenas gia mena kai an einai lathos na to diorthwsw oxi na sunexisw na to exw kai na me koroideuoun!
    mrbubbles esena pws mporwoun na se koroidepsoun afou den exeis pei kan tpt? ti mporoun na diabasoun thn skepsh sou??

Similar Threads

  1. Πως να λετε οχι!
    By Boltseed in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 20
    Last Post: 09-11-2011, 14:07
  2. Τι λέτε εσείς;
    By asteraki in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 47
    Last Post: 10-11-2007, 20:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •