Άγχος και γαστρεντερολογικά προβλήματα - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 17 of 17
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    milos
    Posts
    241
    δαφνουλα γεια.δυστηχως το αγχος χτυπαει αμεσως στο στομαχι και στα εντερα.εγω δυστηχως εχω παρομοιω προβλημα και οταν το επαθα νομιζα οτι ειχα μεγαλο προβλημα και ετρεχα στα νοσοκομεια.βασικα μπορει να σου εχει δημιουργησει προβλημα δυσανεξιας οπως προανεφεραν καποια ατομα παραπανω τα οποια συνηθως ειναι η λακτοζη και ολα τα λαχανικα και πολλα φρουτα.η δικη μου διαγνωση ηταν σπαστικη κολλιτιδα και με ενα σιροπι η ενα χαπι οχι αγχους αλλα για το φαγητο λιγο πριν φας κατι απο αυτα που προανεφερα ειμαι ηδη πολυ καλυτερα.επισης τα οσπρια αντενδεικνυται σε τετοιες καταστασεις.καλα αποτελεσματα

  2. #17
    Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    48
    καλησπερα .διαβασα το προβλημα σου και ειδα οτι καπου σχετιζεται και με το δικο μου.Εχω και εγω προβλημα με το εντερο και το στομαχι.. μην σου πω γενικος με ολα τα οργανα στην κοιλιακη χωρα .ξεκινησε πρωτα με το εντερο κ μετα ολα τα αλλα.ΟΙ πονοι δεν ΑΝΕΧΟΝΤΑΙ ειδικα στισ αρχες που δεν πιστευα με τιποτα οτι μπορει να ειναι το αγχος .ουτε φυσικα ακομα το πιστευω εντελος αλλα προσπαθω.εχω παει σε πολλουσ γαστρεντερολογους κ οι περισοοτεροι μου λενε για ευερεθιστο εντερο κ σοματοποιηση του αγχους..αυτο που θα ηθελα να σε συμβουλεψω οπως σου λενε και τα παιδια πηγαινε σε εναν γιατρο καλο και οχι σε πολλους διοτι εβαλαν και αυτοι το χερακι τουσ να παθω καταθλιψη και να πιστευω οτι εχω σοβαρη ασθενεια στο εντερο.δυστυχος καπιοι γιατροι βρισκουν ανθρωπους σαν εμας να εκμεταλευτουν οικονομικα .

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •