Κόστος - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 68

Thread: Κόστος

  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Ναυσιπλοία
    Posts
    395
    Εγώ πληρώνω τριανταπέντε ευρώ την συνεδρία, η ψυχολόγος μου είναι πολύ καλή, εξαίρετη θα έλεγα. Το Ινστιτούτο που παω το έχει δημιουργήσει ένας ψυχίατρος που είναι και επίτιμος καθηγητής του πανεπιστημίου Ιωαννίνων. Νομίζω πως είναι μη κερδοσκοπικός οργανισμός αλλά σε αυτό επιφυλάσσομαι. Μπορώ να το ψάξω αν θέλει κάποιος.

    Θα το σύστηνα ανεπιφύλακτα στον οποιονδήποτε. Απο τις πληροφορίες που έχω συλλέξει απο την ιστοσελίδα τους, βλέπω οτί όλοι οι συνεργάτες τους είναι καταρτισμένοι.

    υ.γ. εκδίδουν αποδείξεις κανονικά

  2. #32
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    29
    και που ειναι αυτος ο ψυχολογος existir?
    σιγουρα αθηνα... η θεσ/νικη....

    εμεις εδω στο τερμα θεου δεν εχουμε στον ηλιο μοιρα μου φαινεται....για μια συνεδρια εγω που με διαβαζεις, διανυω 75+75=150/km εβδομαδιαιως για να μου δειχνει πως να αναπνεω ταχα μου ταχα μου σωστα....κ αλλα τετοια \"γαλλικα\"..

    ασ οψεται η αναγκη...παντως κατι πρεπει να γινει κ με αυτη την ριμαδα την επαρχια που φυτοζωει κ δεν εχει επιλογες κ μετρο συγκρισης.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Ναυσιπλοία
    Posts
    395
    Αθήνα είναι καλέ μου άνθρωπε, και μάλιστα πέντε λεπτά απο το σπίτι μου. Μιλάμε για ανέλπιστη τύχη.

    Που μένεις;

    Και τι είναι αυτά τα γαλλικά που λες που σου κάνει; Τι σημαίνει οτί σου δείχνει να αναπνέεις; Μήπως ως τεχνική χαλάρωσης; Δεν είναι κακό αυτό. Κατά τα άλλα πως τα πάτε;

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Ναυσιπλοία
    Posts
    395
    Originally posted by interappted
    να δουμε που θα το πανε ρε συ....
    120 ευρω νου λεει ο δικος μου τη βδομαδα
    δηλ 120*4=480 αν μπορω ακομα να υπολογισω σωστα
    το νοικι των ψυχολογικων μου...
    Ρε Ιντερ τώρα το πρόσεξα: πληρώνεις 480 ευρώ το μήνα; Κατάλαβα καλά;

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by LOSTRE
    ουτε αποδείξεις κόβουν ,ούτε τίποτα!!!!ΜΑΥΡΑ ΛΕΦΤΑ!!!αυτοί βγάζουν μαύρα λεφτα και εμας μαυρίζει η ψυχή μας!!!!
    Σε έναν κερατά είχα παέι για να με γρ\'αψει ένα αγχολυτικό και με πήρε κανονική επίσκεψη...!!!!Ουτε απόδειξεη...τους ζητας και σε κοιτανε λες και εισαι εξωγηινος...αστα να πανε...Δεν φοβουνται τιποτα?Η εφορια δεν κανει ελεγχους?Τ α πηρα τώρα!!!χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!! !!!Κάνουν λειτούργημα!!!!παπαριές!!!Επ� �γγελμα κερδοφόρο είναι...Ξέρετε κανέναν γιατρό να μένει στις Δυτικές συνοικίες?Όλοι Πανόραμα και Καλαμαριά!!!!!!
    Με έκανες και γέλασα...Μαύρο είναι και παράνομο ότι συνταγογραφούν χάπια για ηρωινομανείς...Απαγορεύετα� �...

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by gramle
    Εγω να μην σας πω καλυτερα τι επαθα γιατι εκνευριζομαι πολυ οταν το σκεφτομαι! ξεκινησαμε σε μια παιδοψυχιατρο τον γιο μας, 7 ετων, και ενω μας πηρε 400 ευρω, 80 την φορα, και ειδε το παιδι μονο μια φορα την τελευταια, μας ειπε πως διστυχως δεν μπορει να το αναλαβει γιατι την πιεζει ο χρονος.....
    Τι να πω? αν αυτο ειναι λειτουργημα τοτε η κερδοσκοπια ποια ειναι?
    Καλά αυτό είναι για άλλα όνειρα.Μανίτσα πες μας τι πίνεις;;;Καλά θα είχα ρίξει πολύ συχτίρι.Θα έβγαζα και το απωθημένο μου ένα πράμα.....Να δεις πως με λίγο βρίσιμο δια τηλεφώνου θα ηρεμούσα ψυχικά....

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by Existir
    Εγώ πληρώνω τριανταπέντε ευρώ την συνεδρία, η ψυχολόγος μου είναι πολύ καλή, εξαίρετη θα έλεγα. Το Ινστιτούτο που παω το έχει δημιουργήσει ένας ψυχίατρος που είναι και επίτιμος καθηγητής του πανεπιστημίου Ιωαννίνων. Νομίζω πως είναι μη κερδοσκοπικός οργανισμός αλλά σε αυτό επιφυλάσσομαι. Μπορώ να το ψάξω αν θέλει κάποιος.

    Θα το σύστηνα ανεπιφύλακτα στον οποιονδήποτε. Απο τις πληροφορίες που έχω συλλέξει απο την ιστοσελίδα τους, βλέπω οτί όλοι οι συνεργάτες τους είναι καταρτισμένοι.

    υ.γ. εκδίδουν αποδείξεις κανονικά
    Παιδιά τώρα που είπατε για ινστιτούτα και εγκυρότητα είδατε Αποδείξεις την Τετάρτη που πέρασε και μια Συρίγου-Συρίγκου δεν θυμάμαι,που έχει πάρει θέση σε Γκίνες ως η πιο υπέρβαρη μάνα που δημιούργησε Σύλλογο Νοσογόνου Παχυσαρκίας για να τα παίρνει από γιατρούς και πελάτες μπας και μπορέσει να πάρει το αίμα της πίσω για τα λεφτά που της πήραν τότε στις εγχειρήσεις;;;;;Τι να πω;;;Με εξόργιζε από τη μία αλλά απ\'την άλλη την λυπόμουν..Ετσι πως μιλούσε θα της έριχνα ένα Φτου...
    Σκέψου..Την τσάκισαν όπως είπε στα άδικα χειρουργία.Μάλλον άφησε να εννοηθεί την εκμεταλλεύτηκαν και είπε πια να τους εκμεταλλευτεί αυτή..Από ποιούς τα έπαιρνε αλλά και ποιούς αισθανόταν ότι χειριζόταν πια;Τους γιατρούς..Αυτοί ήταν του χεριού της πια όπως κάποτε ήταν αυτή για αυτούς...Θέλει ψυχανάλυση το ζήτημα.Με εντυπωσίασε το σκηνικό όπως εκτυλίχθηκε στην εκπομπή Ευαγγελάτου και δεν ξέρω την τροπή της υπόθεσης.Όποιος έχει νέα ας με ενημερώσει.

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    existir ο γιατρος μου επιμενει για 2 την βδομαδα αλλα η τσεπη μου αδυνατει οποτε δινω 240 κ σε καθε συνεδρεια ακουω οτι πρεπει να γινουν 2 τη βδομαδα..480 δλδ!ειναι νοικι η δεν ειναι ?
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    332
    Πηγαίνουν μερικοι ναρκωμανείς και ζητάνε από τους ψυχιατρους να τους γράφουν υπνωτικά και αγχολυτικά και τα βόδια τους τα γράφουν....

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Ναυσιπλοία
    Posts
    395
    Τόσα όσα πληρώνω εγώ για την δόση μου! (όχι την ενδοφλέβια, για το κεραμύδι μου):P

    Εγώ και 280 να μου ζήταγαν, δεν τα χω να τα δώσω.

    Με συγχωρείτε, απο που παίρνετε επιδότηση και μπορείτε και πληρώνετε τόσα λεφτά σε γιατρούς; Εγώ τα 140 του μήνα τα έχω φυλαγμένα απο το Δώρο των Χριστουγέννων! \'Ηρθε ο Αη Βασίλης και μου πε: \"δε μου φαίνεσαι καλά, πρέπει να δεις κάποιον!\"

    χι χι
    :P

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by LOSTRE
    Πηγαίνουν μερικοι ναρκωμανείς και ζητάνε από τους ψυχιατρους να τους γράφουν υπνωτικά και αγχολυτικά και τα βόδια τους τα γράφουν....
    Δεν είναι βόδια και καλοκάγαθοι.Είναι ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ.(Σιγά ρε Ευαγγελάτε...)
    Παιδιά σόρυ αλλά δεν είναι οκ....Βρε γιατροί,βρε αγόρια-κορίτσια καλά δεν δίνουμε Βουλμπεγκάλ τρία ανά δύο μέρες...σε κάθε συνταγή...

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    αμ δεν τα βρισκουμε existir μου...240 το μηνα κ θελει κ θελει κι αλλα 240 μπας κι ερθω παραπανω στα ισα μου!ε,οχι δεν τα περνω αυτα τα 480 να κανω κανα ταξιδι να δεις πως θα στρωσω??240 θελω δεν θελω τα δινω..κ θα τα δινω μια ζωη
    την καντεμια μου κ το μεταιχμιο μου μεσα!τωρα θα παω συνεδρεια...νομιζω οτι θα κανω μπαμ!!
    κ θα τον δω σε κατασταση ηρεμη κ θα κανω πιο πολυ μπαμ,κ θα πληρωσω κι εκει....θα ξεφυγω παλι..
    κνσ κατεστραμενο!
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Ναυσιπλοία
    Posts
    395
    Άμα μου πείτε και που τα βρίσκετε τόσα λεφτά για γιατρούς, θα σας είμαι αιώνια υπόχρεη. :cool:

    Εγώ πάντως άμα πλήρωνα τόσα λεφτά σε γιατρούς, μετά θα ήθελα άλλον γιατρό να με συνεφέρει.:D

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    376
    Κόβεις το τσιγάρο.................................... .................................................. ................3*7=21 Ευρώπουλα
    Μετακομίζεις στην επαρχία όπου οι γιατροί παίρνουν λιγότερα.................................. ...............20€
    Ανακαλύπτεις την αξία της γυμναστικής με ποδήλατο και κόβεις βενζίνες.................................1 5€
    Μαθαίνεις την αξία της υγειηνής διατροφής στο παιδί σου (βλ περίπτερο κομένο) ........................10€
    Ξεκολλάς όλα τα αυτοκόλλητα από fast food από το ασσανσερ.................................. ............. 10€
    Φυτεύεις γλάστρες με ντοματιές, πιπεριές, κλπ ζαρζαβάτια και μαλώνεις με το μανάβη ..................5€


    Σε ειδικές περιπτώσεςι υπάρχει και πιο απλή λύση
    Βρίσκεις γκόμενο, τον κάνεις να αισθάνεται αφεντικό, του φορτώνεις όλα τα άλλα έξοδα , βρίσκεις το γιατρό που πάντα ήθελες και σου φαινόταν ακριβός και χαίρεσαι πλέον να του δίνεις τα διπλά από ότι έδινες.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Ναυσιπλοία
    Posts
    395
    Έχω ένα πρόβλημα: δεν μπορώ να κάνω κανέναν να αισθάνεται αφεντικό, ούτε το αφεντικό μου το ίδιο.

    Χμμμ.... Θα το κουβεντιάσω με τον γιατρό μου.:P

    Άρα στον ίδιο παρονομαστή καταλήγουμε αξιότιμε σύζυγε.

    Οι προτάσεις σου ας συνοψιστούν σε \"Υγιεινή διαΣτροφή\".
    :P:P:P

    Άσε που οικονομικά τα έκανες θάλασσα γιατί η οικονομική σου θεωρία μόνο 80 ευρώ γλιτώνει.

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •