Απαράδεκτη καθυστέρηση!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 15 of 15
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    αθηνα
    Posts
    300

    Απαράδεκτη καθυστέρηση!

    Γιατί αργούν πάντα να μας απαντήσουν στα ιμέιλ μας; Εδώ και πολλές μέρες έχω στείλει ιμέιλ για να μου αλλάξουν το νικνειμ μου και ακόμα να λάβω απάντηση. Και παλιότερα που είχα στείλει ιμέιλ αργούσαν πάρα πολύ. Γιατί αργείτε τόσο πολύ; Είναι απαράδεκτη αυτή η καθυστέρηση! Και βλέπω από άλλα ποστ ότι αργείτε να απαντήσετε σε πολλούς.

  2. #2
    Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    77
    Καλησπέρα Στέφανε,
    δεν ξέρω τι έχει γίνει με το e-mail σου, αν θέλεις στείλε ένα προσωπικό μήνυμα στον admin (NikosD.) με το αίτημα σου.

  3. #3
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Στέφανε, το ότι υπάρχει η δυναότητα να αλλάξουμε ψευδώνυμο αν για κάποιο λόγο κριθεί σκόπιμο δεν είναι το ίδιο με το να ζητάς κάθε εβδομάδα και διαφορετικό ψευδώνυμο.

    Οι συνεχείς αλλαγές ψευδωνύμου μπερδεύουν και είναι σκόπιμο αυτή την επιλογή να την χρησιμοποιούμε με μέτρο.

    Επίσης το να δημιουργείς συνεχώς νέα προφίλ και μετά να αναρωτιέσαι για ποιο λόγο δεν μπορούν αυτά τα προφίλ να γράψουν στο φόρουμ, κι αυτό δεν είναι καλή ιδέα.

    Τέλος, το να ζητάς κάθε τόσο διαγραφή των θεμάτων σου, επίσης με κάνει να αναρωτιέμαι για ποιο λόγο τελικά συμμετέχεις σε αυτό το φόρουμ.
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    και εγώ σας έχω στείλει πμ....αλλά δεν βιάζομαι! περιμένω να μου απαντήσετε με την ησυχία σας...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Ρε απορω γιατι θελετε καθε 3 κ λιγο να αλλαζετε τα ψευδωνυμα σας? Εγω με τιποτα δεν το αλλαζω, ειναι τελειο, γαματο, μ αρεσει, ετσι με μαθαν, κ ευτυχως που οταν το διαλεξα κ το πληκρολογουσα δεν ηταν ηδη πιασμενο! Παντως εγω οσες φορες εστειλα στη διαχειριση η σε mods για οτιδηποτε, μου απανταγαν αμεσως! Κατευθειαν ομως! Τι να πω πια.... Καθενας με τον πονο του...
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Ρε απορω γιατι θελετε καθε 3 κ λιγο να αλλαζετε τα ψευδωνυμα σας? Εγω με τιποτα δεν το αλλαζω, ειναι τελειο, γαματο, μ αρεσει, ετσι με μαθαν, κ ευτυχως που οταν το διαλεξα κ το πληκρολογουσα δεν ηταν ηδη πιασμενο! Παντως εγω οσες φορες εστειλα στη διαχειριση η σε mods για οτιδηποτε, μου απανταγαν αμεσως! Κατευθειαν ομως! Τι να πω πια.... Καθενας με τον πονο του...
    εγω παλι δεν θελω να αλλαξω ψευδωνυμο επειδη δεν ειναι ωραιο,αλλα επειδη εχω το πραγματικο μου ονομα κι εχω την εντυπωση πως εχω εκτεθει σε δικα μου ατομα,καθως εδω εχω γραψει αρκετα απο τα προσωπικα μου,αν με καταλαβενετε
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    Quote Originally Posted by NikosD. View Post
    Στέφανε, το ότι υπάρχει η δυναότητα να αλλάξουμε ψευδώνυμο αν για κάποιο λόγο κριθεί σκόπιμο δεν είναι το ίδιο με το να ζητάς κάθε εβδομάδα και διαφορετικό ψευδώνυμο.

    Οι συνεχείς αλλαγές ψευδωνύμου μπερδεύουν και είναι σκόπιμο αυτή την επιλογή να την χρησιμοποιούμε με μέτρο.

    Επίσης το να δημιουργείς συνεχώς νέα προφίλ και μετά να αναρωτιέσαι για ποιο λόγο δεν μπορούν αυτά τα προφίλ να γράψουν στο φόρουμ, κι αυτό δεν είναι καλή ιδέα.

    Τέλος, το να ζητάς κάθε τόσο διαγραφή των θεμάτων σου, επίσης με κάνει να αναρωτιέμαι για ποιο λόγο τελικά συμμετέχεις σε αυτό το φόρουμ.
    νικο σου εχω στειλει πμ σε παρακαλω,δεν θελω να αλλαξω το ονομα μου για πλακα..αν θελεις να με κατατοπισεις σ'ευχαριστω εκ των προτερων..
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  8. #8
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    xrysaki, αν θέλεις ξανα στείλε μου γιατί δεν βρίσκω κάποιο δικό σου μήνυμα ή ακόμη καλύτερα στείλτο στο [email protected]

    Εμμανουέλα, τα είδα τα μηνύματα σου, το θέμα δεν είναι ποιον θα τιμωρήσουμε, το θέμα είναι να επανέλθει μια "φυσιολογική", ήρεμη ροή στις συζητήσεις.
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    Quote Originally Posted by NikosD. View Post
    xrysaki, αν θέλεις ξανα στείλε μου γιατί δεν βρίσκω κάποιο δικό σου μήνυμα ή ακόμη καλύτερα στείλτο στο [email protected]

    Εμμανουέλα, τα είδα τα μηνύματα σου, το θέμα δεν είναι ποιον θα τιμωρήσουμε, το θέμα είναι να επανέλθει μια "φυσιολογική", ήρεμη ροή στις συζητήσεις.
    ευχαριστω πολυ
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    δεν μπορω να καταλαβω τι κανω λαθος και στο τελος βγαζει ενα κουτι που γραφει σφαλμα και δεν μπορει να σταλει το μηνυμα εκει
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    Quote Originally Posted by NikosD. View Post
    xrysaki, αν θέλεις ξανα στείλε μου γιατί δεν βρίσκω κάποιο δικό σου μήνυμα ή ακόμη καλύτερα στείλτο στο [email protected]

    Εμμανουέλα, τα είδα τα μηνύματα σου, το θέμα δεν είναι ποιον θα τιμωρήσουμε, το θέμα είναι να επανέλθει μια "φυσιολογική", ήρεμη ροή στις συζητήσεις.
    Επομένως μπορούμε να βρίζουμε και να προσβάλλουμε όσο θέλουμε και να μην μας κάνετε τίποτα έτσι;
    Το θέμα είναι αυτό από ότι κατάλαβα....ο καθένας κάνει ότι του γουστάρει!

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    Λοιπόν θα μπουν τα πράγματα επιτέλους στην θέση τους; Γιατί αν είναι να κάνει ο καθένας ότι θέλει τότε και εγώ να ανοίξω ένα καινούργιο θέμα με προσβολές και βρισιές προς τα μέλη που έχω όρεξη να βρίσω....

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    αθηνα
    Posts
    300
    Θέλω να αλλάξω το νικνέιμ μου και υπόσχομαι πως αυτή θα είναι η τελευταία φορά.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    934
    νικο αγνοησε τα μηνυματα μου,εβγαλα ακρη με την σελιδα που μου εστειλες να απευθυνθω
    Να σκεφτεσαι γρηγορα μα να μιλας αργα...

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    αθηνα
    Posts
    300
    λοιπον;; περιμενω απαντηση.

Similar Threads

  1. Απαράδεκτη συμπεριφορά σε κεντρο ψυχ. Υγιεινης
    By melissa in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 16
    Last Post: 29-02-2016, 15:17
  2. Replies: 63
    Last Post: 11-12-2011, 23:56
  3. καθυστερηση..λογω αγχους???
    By ζωζα in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 26-09-2009, 00:09

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •