οι άντρες θέλουν τις άσχημες
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 47 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 704
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824

    οι άντρες θέλουν τις άσχημες

    Οι άντρες γουστάρουν τις άσχημες δεν εξηγείται αλλιώς.
    Η εμφάνιση δεν τους αρέσει, το χιούμορ δεν τους αρέσει, η εξυπνάδα δεν τους αρέσει, η μόρφωση δεν τους αρέσει.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    Οι γυναικες θελουν τους κοντους, παχουλους με το 'κωλοφτιαγμενο' αυτοκινητο με τερμα τα ηχεια να παιζουν TUS, να πατανε κορνα σε οποια γκομενα περναει,η τυπακια που εχουν παρει κρεατινες να 'πρηστουν' να γινουν σαν ντουλαπες κ μετα λενε 'παω 4 χρονια γυμναστηριο' κλπ κλπ.


    Ισχυει...οσο ισχυει κ αυτο που εγραψες.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    και μετά λένε ότι η εμφάνιση μετράει για την πρώτη προσέγγιση και ότι στη συνέχεια της γνωριμίας μετράει ο χαρακτήρας.....μπούρδες.
    Εμένα δεν με πλησιάζει ποτέ κανείς...όχι να φτάσει στο σημείο να μάθει πράγματα για τον χαρακτήρα μου. Απλά δεν πλησιάζει ποτέ κανείς.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    το ασχημο, οπως και το ομορφο, ειναι υποκειμενικο. εγω πχ γουσταρω κοντες και γεματουλες (οχι υπερβαρες αλλα να εχουν καμπυλες και πιασιματα). καποια που δεν αρεσει σε μενα, μπορει να αρεσει στον Alucard (κι οποιον αλλον). τα κριτηρια αυτα διαφερουν στον καθενα. απο κει και περα σαφως δινω σημασια και σε αλλα πραγματα, οπως το χιουμορ και το να με κανει να νιωθω ανετα (και γι'αυτο μπορει να πει κανεις χρειαζεται εξυπναδα). σε γενικες γραμμες ομως, πιστευω οι αντρες θελουν καποια που να ειναι λιγο παρακατω απ'αυτους, κατι που εδω στο ελλαδισταν δυσκολα συμβαινει, αφου οι γυναικες εχουν πολυ περισσοτερες επιλογες και για δουλεια και για οτιδηποτε αλλο. φταιει καθαρα η φτωχεια που μας εχει καταστρεψει κι ο καπιταλισμος, αφου μια ομορφη εμφανιση θεωρειται επιπλεον προσον (βιτρινα), κατι που εσεις κι απ'τη φυση σας εχετε ετοιμη, ενω οι αντρες πρεπει να χτισουν (λιωνοντας στα γυμναστηρια και τις διατροφες).

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    ναι καλά όλες μου οι φίλες μες στην γκρίνια είναι και μου σπάνε τα νεύρα και η μια ειδικά τρελαίνει κόσμο με την γκρίνια της και δεν έχει κάνει μία μόνο σχέση αλλά δύο.

  6. #6
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by Ξωτικό View Post
    οι αντρες γουσταρουν γυναικες που εκπεμπουν ερωτισμο και δεν εκπεμπουν σκατοψυχιαση-γκρινια . Ω πωςναονειρευτωωωωωωωωωω,ω, ωωωωωω,ω.
    Τωρα παει...Γιατι μας το εκανες αυτο??Θα μας πεθανει..!!

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    το ασχημο, οπως και το ομορφο, ειναι υποκειμενικο. εγω πχ γουσταρω κοντες και γεματουλες (οχι υπερβαρες αλλα να εχουν καμπυλες και πιασιματα). καποια που δεν αρεσει σε μενα, μπορει να αρεσει στον Alucard (κι οποιον αλλον). τα κριτηρια αυτα διαφερουν στον καθενα. απο κει και περα σαφως δινω σημασια και σε αλλα πραγματα, οπως το χιουμορ και το να με κανει να νιωθω ανετα (και γι'αυτο μπορει να πει κανεις χρειαζεται εξυπναδα). σε γενικες γραμμες ομως, πιστευω οι αντρες θελουν καποια που να ειναι λιγο παρακατω απ'αυτους, κατι που εδω στο ελλαδισταν δυσκολα συμβαινει, αφου οι γυναικες εχουν πολυ περισσοτερες επιλογες και για δουλεια και για οτιδηποτε αλλο. φταιει καθαρα η φτωχεια που μας εχει καταστρεψει κι ο καπιταλισμος, αφου μια ομορφη εμφανιση θεωρειται επιπλεον προσον (βιτρινα), κατι που εσεις κι απ'τη φυση σας εχετε ετοιμη, ενω οι αντρες πρεπει να χτισουν (λιωνοντας στα γυμναστηρια και τις διατροφες).
    Γεια σου κενό. Ναι συμφωνώ πως υπάρχει το υποκειμενικό στοιχείο. Εγώ λεφτά δεν έχω αλλά από άποψη σπουδών μια χαρά τα πάω αλλά δεν νομίζω πως συγκινείται κανείς με αυτό.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by Ξωτικό View Post
    καλιε γιατι; αποψη λεω γιατι στην αρχη ειχα τη ιδια πεποιθηση με τη θεματοθετρια αλλα μετα με τα χρονια και τη γεροντικη σοφια, ειδα την αληθεια.
    Αφου η θεματοθετρια δεν παιρνει απο λογια..Και Σουαχιλι να της μιλησεις δεν...!Ω μανα μου..Και πατερα μου!

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Αφου η θεματοθετρια δεν παιρνει απο λογια..Και Σουαχιλι να της μιλησεις δεν...!Ω μανα μου..Και πατερα μου!
    ε να βρω και εγώ κάτι για να καταλάβω....μόνο από την θεωρία πως θα καταλάβω;;;;;

  10. #10
    .............άντε πάλι................:Ρ

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by Εμμανουέλα1 View Post
    ε να βρω και εγώ κάτι για να καταλάβω....μόνο από την θεωρία πως θα καταλάβω;;;;;
    Απλά δεν γίνεται, γιατί το εκβιάζεις και γίνεσαι πιεστική! Και μετά συνεχώς κάνεις μια αναπαραγωγή της μιζέριας!
    Κι ως γνωστόν είναι κι απωθητική για τους άλλους στη πραγματική ζωή βρε συ!
    Ο τίτλος σου σ' αυτό το θέμα δείχνει ότι είσαι κι απόλυτη και πράγματι για ένα θέμα, που είναι υποκειμενικό! Κι όταν ρε συ ζοριστείς λες άσχετα..
    Αντί να ψαχτείς πάνω σ' αυτό που σου λέει ο άλλος και να δεις τον λάθος τρόπο της σκέψης σου είσαι ό,τι νάναι!
    Άσε τη ζωή που κάνεις... και ψάξε για τη ζωή που χάνεις

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    Quote Originally Posted by μαρκελα View Post
    Απλά δεν γίνεται, γιατί το εκβιάζεις και γίνεσαι πιεστική! Και μετά συνεχώς κάνεις μια αναπαραγωγή της μιζέριας!
    Κι ως γνωστόν είναι κι απωθητική για τους άλλους στη πραγματική ζωή βρε συ!
    Ο τίτλος σου σ' αυτό το θέμα δείχνει ότι είσαι κι απόλυτη και πράγματι για ένα θέμα, που είναι υποκειμενικό! Κι όταν ρε συ ζοριστείς λες άσχετα..
    Αντί να ψαχτείς πάνω σ' αυτό που σου λέει ο άλλος και να δεις τον λάθος τρόπο της σκέψης σου είσαι ό,τι νάναι!
    δεν συμφωνώ σε τπτ από όσα είπες. Πρώτον γτ δεν μπορείς να τα τεκμηριώσεις εφόσον δεν με έχεις δει και δεν με ξέρεις από κοντά και δεύτερον γτ δεν είμαι καθόλου ότι να ναι...την απάντηση είδες σε ποιον την έδωσα και τι μου είπε; Γιατί αν είδες θα κατάλαβες ότι δεν είχε καμία απολύτως βάση και δεν έδινε τροφή για σκέψη.

  13. #13
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Kαι ο Ασκητης να σου απαντουσε θα τον εκανες να καταπιει τα πτυχια του..Δυστυχως Εμμανουελα!

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Kαι ο Ασκητης να σου απαντουσε θα τον εκανες να καταπιει τα πτυχια του..Δυστυχως Εμμανουελα!
    χαχαχαχαχαχα :)

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by Εμμανουέλα1 View Post
    δεν συμφωνώ σε τπτ από όσα είπες. Πρώτον γτ δεν μπορείς να τα τεκμηριώσεις εφόσον δεν με έχεις δει και δεν με ξέρεις από κοντά και δεύτερον γτ δεν είμαι καθόλου ότι να ναι...την απάντηση είδες σε ποιον την έδωσα και τι μου είπε; Γιατί αν είδες θα κατάλαβες ότι δεν είχε καμία απολύτως βάση και δεν έδινε τροφή για σκέψη.
    και βέβαια απόψεις τεκμηριώνουμε πάνω σ' όσα γράφεις! τί δεν καταλαβαίνεις; δεν έχει σημασία σε ποιόν έδωσες απάντηση.. αυτά ήθελα να στα γράψω
    από την πρώτη στιγμή που άνοιξες αυτό το θέμα! Σχεδόν καθόλου δεν επεξεργάζεσαι τα όσα σου λέει ο άλλος! Αυτό χρειάζεται να το ψάξεις..

    ,
    Άσε τη ζωή που κάνεις... και ψάξε για τη ζωή που χάνεις

Page 1 of 47 12311 ... LastLast

Similar Threads

  1. ασχημες σκεψεις με την αδερφη μου
    By chris athens in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 54
    Last Post: 22-01-2021, 03:10
  2. ΙΔΨ ΜΕΣΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΑΣΧΗΜΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ -PLEASE HELP!!
    By mariak19 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 21-10-2011, 08:32
  3. Το ..θέλουν oi γυναικες όσο και οι άντρες; Το θέλουν περισσότερο; για διαβαστε...
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 12-09-2011, 19:01
  4. ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ!!!
    By astrid in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 52
    Last Post: 04-09-2009, 18:44
  5. Αναλογικά άσχημες ψυχώσεις ενός ψηφιακού κόσμου
    By alavastros in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 6
    Last Post: 05-10-2004, 19:30

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •