δημιουργούνται και δω αντιπαραθέσεις;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    12

    δημιουργούνται και δω αντιπαραθέσεις;

    Ειλικρινά, θα ήθελα με όλη την πίστη μου σε αυτό το site, να αποδείξει πως δεν είναι επικριτικό, διαγράφοντας κάποια μέλη τα οποία λένε ανοησίες και υποτιμούν την νοημοσύνη ή και την ανθρώπινη φύση (και άλλα, πιο σημαντικά). Anyway, το λιγότερο που μπορούν να κάνουν, είναι να διαγράψουνε αυτά τα μηνύματα τα οποία πάλι προβλήματα δημιουργούν, και στα πολλά, να αρχίζουν να τρώνε ban. Αυτά προς την ώρα. Και ο λόγος είναι ότι σεβόμαστε την ψυχή του άλλου/των άλλων και εδώ ήρθαμε να λύσουμε προβλήματα,, όχι να ρίχνουμε λάδι στη φωτιά.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    εχεις δει πολλους psycho μαζι κ να μη γινονται αντιπαραθεσεις?
    η διαφορα μας ειναι η αλλξλοκατανοηση ως συμπασχοντες κι οτι δεν κραταμε κακια
    φανταζεσαι να γινετα ban σε ατομα που εχουν ψυχολογικα??????θα πανε στην καλη την πτερυγα με τη μια
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    milos
    Posts
    241
    ναι ιντερ καλα τα λες αλλωστε τα προβληματα που δημιουργουνταν δημιουργοντουσαν απο καποια ατομα τα οποια πλεον δεν πολυμπαινουν.και να ξερεις οτι μπορει παντα καποιος να ξεσπαει αλλα παντα τα βρισκουμε μεταξυ μας αλλωστε ολοι για καλο μπηκαμε εδω μονο για κακο δεν μπηκαμε για να χειροτερεψουμε τα πραγματα.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Αντιπαραθεσεις εδω?Σπανια
    Τουλαχιστον σε συγκριση με αλλα forum με αλλη θεματολογια και της ιδιας επισκεψιμοτητας.
    Και μαλιστα για forum χωρις στην ουσια moderators μιας και ο dodoni κραταει μια ανεκτικη σταση...και κατα τη γνωμη μου καλα κανει.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    καλα κανει αφου δεν στεκουμε κ πολυ καλα...εμενα αν με εβαζε πχ χ θα αρχισαν οι κρισεις απορριψης....
    κι αλλωστε η ουσια ειναι οτι εχουμε αλληλοκατανοηση...κατι που με τους εξω δεν παιζει
    ολοι δικαιολογουμε αφου ξερουμε τι εστΙ ΕΧΩ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    332
    οι αντιπαραθέσεις είναι συχνές αφού πίσω από την ασφάλεια του υπολογιστή και με την χαζομάρα συν τα ψυχολογικά που δέρνουν μερικούς δημιουργείται ένα εκρηκτικό μείγμα!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Μου φαινεται μονοι σας βγαζεται τα ματια σας...το οτι εχεις ψυχολογικα δεν σημαινει οτι πεφτεις σε αντιπαραθεσεις.
    Δηλαδη σε αλλα forum που δημιουργουνται αντιπαραθεσεις τι θα πειτε εχει ψυχολογικα?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    για αυτο δεν μπενουμε σε αλλα foroum
    θα υπερασπιζομαι παντα την αλληλοκατανοηση ομοιοπαθων!
    σε κανονικο ασυλο να δεις τι γινεται....αφου στα ψυχολογικα ειναι και ο μη ελεγχος του θυμου ,η ευθυξια,και η παρορμητικοτητα!
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ναι αλλα ως πιο παλιος του forum μπορω να σε διαβεβαιωσω οτι οι αντιπαρθεσεις εδω ειναι μηδαμινες και εχω εμπειρια μεγαλη απο forum.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    332
    Σε άλλα φόρουμς οι αντιπαραθέσεις γίνονται όταν διαφωνούν σε κάποιο θέμα...εδώ τελευταία πέφτουν μπηχτές για να γίνει μπάχαλο το φόρουμ...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ναι αρχιζουν διαφωνοντας σε ενα θεμα και αρχιζουν να βριζουν ο ενας τον αλλο το λεγομενο flame των forum και τα κανουν ολα μπαχαλο
    Βασικα το flame αρχιζει και χωρις να διαφωνουν...ετσι γιατι του καπνισε καποιου
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    332
    πάντως συμφωνείς ότι δεν είναι καλό...και γι¨αυτό υπάρχουν και τα π.μ...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Σιγουρα δεν ειναι καλο σε ενα τετοιο site....Παντως σε αλλα site ειναι τοσο συχνο το φαινομενο που λεμε πφφφφφ ενα ακομα thread με flame και το προσπερνας...εδω ειναι καπως σαν χωριο...γινεται ενα flame μια στις τοσες και εχουμε και το συζηταμε για μηνες.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    κηπ το ξεχναμε το προσπερναμε γιατι ο σκοπος ειναι η αλληλοστηριξη, να πεις ρε αδερφε καπου που να σε καταλαβαινουν...η Adzik ειχε πει οτι εδω ειναι ασυλο και ειναι δυαδικτιου μεν ,ασυλο δε
    δεν εχω μπει σε αλλα φορουμ ποτε ξερω οτι δεν κολλαω...δεν χωραω..εδω αυτο το φορουμ μου χει σωσωει την ζωη στην κυριολεξια,με εβγαλε απο την μοναξια..ειδα οτι παλευουν κι αλλοι..
    κ με ατομο που εχω βριστει τα λεμε μια χαρα τωρα κ ειναι πολυ συγκινητικο...]
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •