ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 42
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Εμμανουέλα1 View Post
    Βλέπω πετύχατε τον σκοπό σας....αντι να με πολεμας βρες κατι καλύτερο να κάνεις
    Για το καλο σου κ την προστασια σου το λεω αλλα μαλλον δν εχεις αρκετο νιονιο να καταλαβεις.. Εχεις εκτεθει εχεις γινει ρεζιλι.. Φυγε μονη σ κανε αποχη για ενα διαστημα, αλλα επειδη το ατομο ντεεεν καταλαβαινει, προτεινα μηπως μπορει η διαχειριση να σε βοηθησει.
    Κ σε πληροφορω οτι κανω πολλα καλυτερα π δεν κανεις εσυ. Εχω σχεση, φιλους, τελειωσα την εξεταστικη σημερα, εχω δωσει 8 μαθηματα, ειμαι 2 μερες αυπνη, τακτοποιησα κατι εκκρεμοτητες κ μπηκα να ανταλλαξω καμια κουβεντα με καναν ανθρωπο κ επεφτα στις χαζομαρες σου. Αληθεια πουλακι μ εξεταστικη εσεις δν εχετε? Ειπαμε εισαι σε σχολη, ε?? Μμμμμ....
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    Quote Originally Posted by LIA1975 View Post
    χαιρομαι ιδιαιτερα που πλεον μπορω να διαβασω μονο απ τα μελη που μ ενδιαφερουν και κανεναν αλλο.ευτυχως υπαρχει το block.ρε παιδια ειναι κατι αντιστοιχο μ ενα παρτυ.πας και δε σ ενδιαφερει καποιος που σε πρηζει.απλα φευγεις.δεν εισαι υποχρεωμενος να τον ακους.ετσι κ εδω
    ακριβώς πολύ καλά κάνεις...συμφωνώ απόλυτα....γτ άλλοι να ανοίγουν θέματα και να με βρίζουν και να μπαίνουν στο θέμα μ και να με ειρωνεύονται; ας κάνουν αυτό. υπάρχει λύση

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Για το καλο σου κ την προστασια σου το λεω αλλα μαλλον δν εχεις αρκετο νιονιο να καταλαβεις.. Εχεις εκτεθει εχεις γινει ρεζιλι.. Φυγε μονη σ κανε αποχη για ενα διαστημα, αλλα επειδη το ατομο ντεεεν καταλαβαινει, προτεινα μηπως μπορει η διαχειριση να σε βοηθησει.
    Κ σε πληροφορω οτι κανω πολλα καλυτερα π δεν κανεις εσυ. Εχω σχεση, φιλους, τελειωσα την εξεταστικη σημερα, εχω δωσει 8 μαθηματα, ειμαι 2 μερες αυπνη, τακτοποιησα κατι εκκρεμοτητες κ μπηκα να ανταλλαξω καμια κουβεντα με καναν ανθρωπο κ επεφτα στις χαζομαρες σου. Αληθεια πουλακι μ εξεταστικη εσεις δν εχετε? Ειπαμε εισαι σε σχολη, ε?? Μμμμμ....
    καταληψη εχουμε ....αλλά εσύ στον κόσμο σ

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    και εγώ πέφτω στις βλακείες τις δικες σ όχι εσύ.
    και από π και ως που εκτέθηκα...με ξέρει κανείς; βάλε το μυαλό σου να δουλέψει και άσε τις ειρωνείες...

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Raffaella View Post
    Lacrymosa, τι λες για αυτο που γραφω πιο πανω;
    Για αυτο π γραφεις παραπανω, εχω να σου πω οτι ετσι δν τον βοηθας! ισα ισα συντηρεις κ επιδεινωνεις την κατασταση του! Πρεπει να απεχει ενα διαστημα να ηρεμησει! Κ αμα δν μπορει η δεν θελει μονος του, να επεμβαινει η διαχειριση με προσωρινο μπαν. Σκοπος δλδ να ειναι η ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΤΟΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΕΚΘΕΣΗ ΤΟΥ. Ποσο πιο απλα να το πω?
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Εμμανουέλα1 View Post
    καταληψη εχουμε ....αλλά εσύ στον κόσμο σ
    Κ γιατι πουλακι μ δεν πας στις καταληψεις να συμμετεχεις? εστω κ αν δν συμφωνεις με την ιδεολογια.. εμεις στο πρωτο ετος περασαμε αξεχαστες φασεις με τα παιδια στις καταληψεις..
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Για αυτο π γραφεις παραπανω, εχω να σου πω οτι ετσι δν τον βοηθας! ισα ισα συντηρεις κ επιδεινωνεις την κατασταση του! Πρεπει να απεχει ενα διαστημα να ηρεμησει! Κ αμα δν μπορει η δεν θελει μονος του, να επεμβαινει η διαχειριση με προσωρινο μπαν. Σκοπος δλδ να ειναι η ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΤΟΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΕΚΘΕΣΗ ΤΟΥ. Ποσο πιο απλα να το πω?
    ποια εκθεση; 'οτι θες λες γτ δεν εχεις τι να κανεις....με ξέρει κανεις;

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    και βέβαια γλυκια μ εισαι μια χαρά...αλλιώς θα είχες να ασχοληθεις με κάτι σοβαροτερο απο το να με πολεμας.
    και εγώ αν ήμουν μια χαρά θα το έπαιζα ξυπνια και θα ειρωνευομουν τα άτομα που έχουν ανάγκη για βοηθεια.....πλάκα κάνω εγώ ποτε δεν θα το έκανα

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Τελευταια ερωτηση κρισεως προς αντμιν κ μοντς κ εχω ειλικρινα σιχαθει.. θες να ανοιξεις σοβαρο θεμα να κανεις συζητηση κ αντε να μην πω....
    Η ερωτηση :
    Οταν καποιος εκτιθεται για διαφορους λογους (πχ ιδιορρυθμος τροπος γραφης κ σκεψης, προκλητικος, μεθυσμενος, μαστουρωμενος κ 1002 αλλοι παραγοντες τι ειναι ΚΑΛΥΤΕΡΟ?
    1) ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΣΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΠΛΑΚΑ ΕΦΟΣΟΝ ΑΥΤΟΣ ΔΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ??

    Η

    2) ΝΑ ΤΟΝ "ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΟΥΜΕ" ΚΑΤΑ ΜΙΑ ΕΝΝΟΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΕΚΤΙΘΕΤΑΙ, ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΟΡΟΥΜ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ Κ ΝΟΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ?

    ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.. ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΥΧΑΘΗΚΑ.. ΟΠΩΣ Κ ΠΟΛΛΟΙ ΑΝ ΟΧΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Τελευταια ερωτηση κρισεως προς αντμιν κ μοντς κ εχω ειλικρινα σιχαθει.. θες να ανοιξεις σοβαρο θεμα να κανεις συζητηση κ αντε να μην πω....
    Η ερωτηση :
    Οταν καποιος εκτιθεται για διαφορους λογους (πχ ιδιορρυθμος τροπος γραφης κ σκεψης, προκλητικος, μεθυσμενος, μαστουρωμενος κ 1002 αλλοι παραγοντες τι ειναι ΚΑΛΥΤΕΡΟ?
    1) ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΣΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΠΛΑΚΑ ΕΦΟΣΟΝ ΑΥΤΟΣ ΔΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ??

    Η

    2) ΝΑ ΤΟΝ "ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΟΥΜΕ" ΚΑΤΑ ΜΙΑ ΕΝΝΟΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΕΚΤΙΘΕΤΑΙ, ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΟΡΟΥΜ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ Κ ΝΟΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ?

    ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.. ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΥΧΑΘΗΚΑ.. ΟΠΩΣ Κ ΠΟΛΛΟΙ ΑΝ ΟΧΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...
    αφήνετε τον κάθε άσχετο εδώ μέσα να λέει ότι του κατέβει από το κεφάλι...ντροπή σας.
    να μου δώσετε εσείς λεφτά για ψυχανάλυση και μετά ας μην με αφήνετε να ποσταρω

  11. #26
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    έχω και εγώ μία πρόταση! άνθρωποι που ανοίγουν τέτοιου είδους θέματα σαν και αυτό να διαγράφονται οριστικά από το φόρουμ.
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση όρων χρήσης

  12. #27
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    Quote Originally Posted by Εμμανουέλα1 View Post
    έχω και εγώ μία πρόταση! άνθρωποι που ανοίγουν τέτοιου είδους θέματα σαν και αυτό να διαγράφονται οριστικά από το φόρουμ.
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση όρων χρήσης
    μπα εδώ βρήκατε να πάρετε θέση ε;...τόσες φορές με έβρισαν και δεν κάνατε τπτ...αισχος. όμοιοι είστε προφανώς

  13. #28
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    περιμενω την διαγραφη μ .....τελεια θα μπω με ολοκαινουργιο προφιλ

  14. #29
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    χαχαχαχαχα

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    εμμανουελα με το ψευτικο ονομα σου μου την εχεις δωσει στα νευρα τελειως

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Πρόταση γάμου...
    By marilaw in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 10-11-2011, 23:31
  2. Προταση
    By cod in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 2
    Last Post: 29-07-2011, 04:05
  3. Πρόταση
    By John11 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 15
    Last Post: 08-07-2010, 19:51
  4. προταση
    By ekimi in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 29-01-2010, 20:21
  5. ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΚΑΦΕ
    By XRISTOS2612 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 10-11-2009, 12:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •