Άδικες επιθέσεις - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 53
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Idella; 20-10-2012 at 02:24.

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση όρων χρήσης
    Last edited by Idella; 20-10-2012 at 02:22.

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    Quote Originally Posted by kaity View Post
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση όρων χρήσης
    Last edited by Idella; 20-10-2012 at 02:23.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    128
    ημαρτον δηλαδη επιτελους σταματα ..τωρα σοβαρα εχεις φτασει τελειως πατο με το να βριζεις ετσι ...κριμαα

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    αλλοι ειναι ζωα και αλλοι κοτες..οχι μη μας απειλεις αλλο σταματα..δεν το αντεχω..μη μπεις με αλλο προφιλ..

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    Quote Originally Posted by Εμμανουέλα1 View Post
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση όρων χρήσης
    τιμη μου ..να σαι καλα
    Last edited by Idella; 20-10-2012 at 02:24.

  7. #37
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    Quote Originally Posted by agnwstos View Post
    ημαρτον δηλαδη επιτελους σταματα ..τωρα σοβαρα εχεις φτασει τελειως πατο με το να βριζεις ετσι ...κριμαα
    οταν με εβρισαν τοσοι δεν ειπες τπτ...κριμα για σενα. και αν θελω θα μπω απο χιλια προφιλ...αλλωστε ότι θελει κανει ο καθενας εδω μεσα

  8. #38
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    ο κάθε παλιάνθρωπος μπαινει και μου κάνει σκατα την ψυχολογια...δεν φταιω εγω για τα κομπλεξ σας. φτανει πια

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    οχι κοπελα μου ποτε δε φταις εσυ!!οι αλλοι φταινε

  10. #40
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    να ειστε εσεις μονοι και να τον παθαιτε ααυτο πν εχω....αυτο μονο για να καταλάβετε τι σκατα είστε.

  11. #41
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    Quote Originally Posted by kaity View Post
    οχι κοπελα μου ποτε δε φταις εσυ!!οι αλλοι φταινε
    ναι φταιω επειδη το καθε ζωο που δεν σέβεται τπτ μπαίνει και κάνει ότι τ γουσταρει....σωστο πολυ σωστο

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    128
    ναι κοπελα μου εγω δεν ειδα κανεναν να σε βριζει μονη σου προκαλεις το χω ξανα πει ....αν οντως αυτα που λες τα εννοεις τοτε πραγματικα πρεπει να κανεις μια ενδοσκοπηση με τον εαυτο σου αν παλι κανεις πλακα ε ενταξει ισως αυτο που κανεις το θεωρεις ως ενα τροπο διασκεδασης ....τωρα με αυτο που κανεις συγνωμη κιολας εχεις καταντησει να γινεσαι το τσιρκο του φορουμ και στο λεω καλοπροαιρετα γιατι με αυτο τον τροπο δεν κερδιζεις τιποτα ...εδω μπαινουμε λεμε το προβλημα μας τα αλλα μελη μας παραθετουν τις αποψεις τους και μεις τις φιλτραρουμε και κραταμε οσα μπορουν να μας βοηθησουν δεν λεμε ξανα κ ξανα το ιδιο προβλημα απορριπτοντας διαφορες λυσεις που μας προτεινουν...ολοι εχουμε καποια θεματα που ενδεχομενως ακομα δεν τα εχουμε ξεπερασει ωστοσο δεν γραφουμε το ιδιο κ το ιδιο καθε λεπτο...ωραια εγω παραδεχομαι οτι εχω καποια κομπλεξ εσυ ως εμμανουελα το παραδεχεσαι εχε τουλαχιστον καποια αυτογνωσεια δεν ειναι κακο ...καλο ειναι να μην ριχνουμε μεριδιο ευθυνης μονο στους αλλους εχουμε κ μεις καποιο μεριδιο για τις πραξεις μας κ τα λεγομενα μας

  13. #43
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    να μου βρειτε τωρα δωρεαν ψυχιατρο και ψυχολογο για το κακο που μου κανατε καθαρματα

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση όρων χρήσης

  15. #45
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    Quote Originally Posted by agnwstos View Post
    ναι κοπελα μου εγω δεν ειδα κανεναν να σε βριζει μονη σου προκαλεις το χω ξανα πει ....αν οντως αυτα που λες τα εννοεις τοτε πραγματικα πρεπει να κανεις μια ενδοσκοπηση με τον εαυτο σου αν παλι κανεις πλακα ε ενταξει ισως αυτο που κανεις το θεωρεις ως ενα τροπο διασκεδασης ....τωρα με αυτο που κανεις συγνωμη κιολας εχεις καταντησει να γινεσαι το τσιρκο του φορουμ και στο λεω καλοπροαιρετα γιατι με αυτο τον τροπο δεν κερδιζεις τιποτα ...εδω μπαινουμε λεμε το προβλημα μας τα αλλα μελη μας παραθετουν τις αποψεις τους και μεις τις φιλτραρουμε και κραταμε οσα μπορουν να μας βοηθησουν δεν λεμε ξανα κ ξανα το ιδιο προβλημα απορριπτοντας διαφορες λυσεις που μας προτεινουν...ολοι εχουμε καποια θεματα που ενδεχομενως ακομα δεν τα εχουμε ξεπερασει ωστοσο δεν γραφουμε το ιδιο κ το ιδιο καθε λεπτο...
    με εχουν χιλιοβρισει και προσβαλει ανθρωπε μ ....τι δεν καταλαβαινεις επιτελους;

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •