Άδικες επιθέσεις
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 53
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824

    Άδικες επιθέσεις

    παρακαλώ πολύ τη διαχείριση να κάνει κάτι εδώ μέσα για το χάος που επικρατεί και για τις άδικες επιθέσεις που δέχομαι.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    εγώ ξανατηλεφώνησα στο κέντρο ψυχικής υγειας σήμερα και μου είπαν πως η λίστα είναι πολύ μεγάλη και περιμένουν πολλοί....εγώ που θα απευθυνθώ αυτό το διάστημα; ε;
    που θέλουν να μου απαγορεύσουν κάτι κομπλεξικά μέλη να μην ποστάρω...να κοιτάξουν τι κάνουν αυτοί και να μην ανακατεύονται με τη ζωή μου

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    να μου δώσουν λεφτά τα μέλη που με βρίζουν να πάω σε γιατρό αφού δεν με θέλουν άλλο εδώ...

  4. #4
    Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    77
    Εμμανουέλα μάλλον έχεις παρεξηγήσει τον σκοπό του φόρουμ...

    Ο μοναδικός σκοπός του www.e-psychology.gr είναι να προσφέρει έναν χώρο όπου όλοι θα μπορούν να ανταλλάξουν ιδέες και εμπειρίες και να συζητήσουν θέματα της Ψυχικής Υγείας. Δεν μπορούμε και δεν πρόκειται να υποκαταστήσουμε τον θεραπευτή σας.

    Επίσης θα σε παρακαλέσω να μην ανοίγεις θέματα με ίδιο περιεχόμενο, ήδη είχες ανοίξει ένα θέμα κάνοντας υποδείξεις προς την διαχείριση.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    @@@@ έχει η διαχείρηση μου φαίνεται; (ρωτάω)...ντροπή σας να μην δίνετε βοήθεια σε ένα μέλος που δεν έχει βρίσει και προσβάλει ποτέ κανέναν και έχει δεχθεί επανειλημμένα βρισιές και προσβολές.

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    Quote Originally Posted by Idella View Post
    Εμμανουέλα μάλλον έχεις παρεξηγήσει τον σκοπό του φόρουμ...

    Ο μοναδικός σκοπός του www.e-psychology.gr είναι να προσφέρει έναν χώρο όπου όλοι θα μπορούν να ανταλλάξουν ιδέες και εμπειρίες και να συζητήσουν θέματα της Ψυχικής Υγείας. Δεν μπορούμε και δεν πρόκειται να υποκαταστήσουμε τον θεραπευτή σας.

    Επίσης θα σε παρακαλέσω να μην ανοίγεις θέματα με ίδιο περιεχόμενο, ήδη είχες ανοίξει ένα θέμα κάνοντας υποδείξεις προς την διαχείριση.
    κι εγω θα σας παρακαλούσα να διαγράψετε όλα τα μηνύματα και θέματα στα οποία με προσβάλουν, με ειρωνεύονται κ με βρίζουν

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    δεν έχει σκοπό να υποκαταστήσει την βοήθεια ενός ειδικού αλλά μπορεί να με βοηθήσει να μιλήσω για το θέμα π με απασχολεί και σχετίζεται με την ψυχική υγεία.

  8. #8
    Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    77
    Quote Originally Posted by Εμμανουέλα1 View Post
    @@@@ έχει η διαχείρηση μου φαίνεται; (ρωτάω)...ντροπή σας να μην δίνετε βοήθεια σε ένα μέλος που δεν έχει βρίσει και προσβάλει ποτέ κανέναν και έχει δεχθεί επανειλημμένα βρισιές και προσβολές.
    Αυτή είναι η δική σου οπτική, επέτρεψέ μου να έχω τη δική μου.
    Σε όποια περίπτωση θεωρώ ότι πρέπει να παρέμβω, το κάνω χωρίς να έχω καμία διάθεση να αδικήσω ή να ευνοήσω κάποιο μέλος.
    Οι όροι χρήσης ισχύουν για όλους.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    να κάνατε κάτι για μην με αναγκάζατε να ανοίξω καινούργιο θέμα...να λάβετε τις ευθύνες σας ως διαχειριστές ...δεν είναι δυνατόν να αφήνετε να μ κάνουν ψυχολογικό πόλεμο όταν το φόρουμ είναι για να βοηθάει και όχι για να καταστρέφει ψυχολογικά τα μέλη και αφού επιτίθεται ότι υπάρχουν κανονισμοι και όροι χρησης

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    Quote Originally Posted by Idella View Post
    Αυτή είναι η δική σου οπτική, επέτρεψέ μου να έχω τη δική μου.
    Σε όποια περίπτωση θεωρώ ότι πρέπει να παρέμβω, το κάνω χωρίς να έχω καμία διάθεση να αδικήσω ή να ευνοήσω κάποιο μέλος.
    Οι όροι χρήσης ισχύουν για όλους.
    για όλους τους άλλους εκτός από εμένα ε;...με έβρισαν πολλές φορές και το είδατε και δεν κάνατε τπτ...ντροπή.
    Αυτό δεν το βγάζω από το μυαλό μ υπάρχουν τα ποστ και εσείς δεν κάνατε τπτ και αντιθέτως αφήνετε τα μέλη να μ σκάβουν τον λάκο χωρίς να κάνετε τπτ

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    σωπα ρε παιδι μου ολοι θες να ασχολουνται μαζι σου πια..δε γινεται κανε κατι αλλο

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    Quote Originally Posted by kaity View Post
    σωπα ρε παιδι μου ολοι θες να ασχολουνται μαζι σου πια..δε γινεται κανε κατι αλλο
    να κανεις εσυ κάτι άλλο...εγώ έχω ανάγκη από βοήθεια και αντι από υποστηριξη λαμβάνω πόλεμο επειδή κάποιοι ειναι @@@νθρωποι

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    ότι εγώ υποφέρω και όλοι μπαίνουν να με πολεμάνε και δεν κάνετε τπτ το βλέπετε; ότι έχω την ανάγκη να μιλήσω με κάποιον γτ θα τρελαθώ από τη μοναξιά μου το ξέρετε;
    πώς τολμάτε να αφήνετε μέλη να θέλουν να μ στερήσουν ακόμα και αυτό;

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    ασε ρε..απο εδω μεσα?θα λαβεις υποστηριξη δηλαδη απο εδω?η μηπως θες να τραβας την προσοχη επειδη δεν εχεις κατι αλλο να κανεις?ε ψαξε τοτε απο εδω @@@ανθρωπους

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    824
    σας ζητώ να με βοηθήσετε...και αντί αυτού αφήνετε μέλη να συνεχίσουν την κομπλεξική τους επίθεση

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •