Η καταδίκη του να είσαι ψυχασθενής - Page 12
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 12 of 17 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 166 to 180 of 246
  1. #166
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Μπα μπα...Προτιμώ μια νιρβάνα από σύνδρομο Ζηνοκάτι......Μια διπλωματικότις..Η Ζήνα έβλεπε εχθρό και της γυάλιζε το μάτι και μας τάραζε στην ιαχή.....και το δρεπάνι...

  2. #167
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    189
    Originally posted by kassi_21
    Μπα μπα...Προτιμώ μια νιρβάνα από σύνδρομο Ζηνοκάτι......Μια διπλωματικότις..Η Ζήνα έβλεπε εχθρό και της γυάλιζε το μάτι και μας τάραζε στην ιαχή.....και το δρεπάνι...
    Αρε και να\'χα τα νιάτα σου. Θα καταντήσω σαν το ραμολί σε λίγο κι εγώ και δεν θα με σώζει ούτε η Ζίνα μετά. Ανέφερες ΕΧΘΡΟ, κι αυτό είναι που κάνει τη διαφορά. Τους εχθρούς μήπως τους δημιουργούμε εμείς ; Η Ζίνα από άμυνα μόνο έκανε ντου. (by the way έχεις ακούσει το καινούριο τραγούδι από τα παρατράγουδα της Ανίτας Πάνια ; Λέγεται \"Ντου από παντού\"). Ε λοιπόν η συμβουλή μου είναι για να μην δέχεσαι ντου από παντού να μην ξεκινάς εσύ πρώτη γενικευμένο ντου. Μόνο
    όταν κινδυνεύεις πραγματικά. Το ένστικτο της αυτοσυντήρησης διδάσκει η Ζίνα. Δεν είναι επιθετική, είναι δυναμική και δυνατή.

  3. #168
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Πολύ σωστός...Πράγματι πολύ.....Λίγη διορατικότητα και διπλωματία σε βγάζουν από τα δύσκολα..Α και λίγο να είσαι χοντρόπετσος.....Βοηθάει......� �του από παντού.....Καλό έτσι;Α ρε Ανίτα...Ο ψυχίατρός μου την είχε βγάλει διαταραγμένη του ελέους......με βλέπω με καμιά μήνυση..από τον Καρβέλα!!!!

  4. #169
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Μωρέ πια νιάτα;;;Η εμπειρία είναι που σε ανάγει σε σούπερ αντιραμολί!!!!!!Το βλέπω να σε τρέχουν στην κηδεία του by the way!!!!

  5. #170
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Πάντως για να μιλήσουμε και λίγο σοβαρά δεν νομίζω ότι υπάρχει ψυχιατρικός όρος Σύνδρομο Ζήνας...Ποιός το ανακάλυψε;;;Να πάρουμε όλους τους πρωταγωνιστές ταινιών να δημιουργήσουμε σύνδρομα......Φοβικό σύνδρομο Scary movie 4.....
    Οπότε δεν νομίζω πως το ραμολί είναι και τόσο ραμολί που δεν τα ξέρει όλα αυτά αλλά πιο επαγγελματίας και δεν ασχολείται με αυτά!!!

  6. #171
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    Originally posted by Mοναξιά
    Originally posted by kassi_21
    Μπα μπα...Προτιμώ μια νιρβάνα από σύνδρομο Ζηνοκάτι......Μια διπλωματικότις..Η Ζήνα έβλεπε εχθρό και της γυάλιζε το μάτι και μας τάραζε στην ιαχή.....και το δρεπάνι...
    Αρε και να\'χα τα νιάτα σου. Θα καταντήσω σαν το ραμολί σε λίγο κι εγώ και δεν θα με σώζει ούτε η Ζίνα μετά. Ανέφερες ΕΧΘΡΟ, κι αυτό είναι που κάνει τη διαφορά. Τους εχθρούς μήπως τους δημιουργούμε εμείς ; Η Ζίνα από άμυνα μόνο έκανε ντου. (by the way έχεις ακούσει το καινούριο τραγούδι από τα παρατράγουδα της Ανίτας Πάνια ; Λέγεται \"Ντου από παντού\"). Ε λοιπόν η συμβουλή μου είναι για να μην δέχεσαι ντου από παντού να μην ξεκινάς εσύ πρώτη γενικευμένο ντου. Μόνο
    όταν κινδυνεύεις πραγματικά. Το ένστικτο της αυτοσυντήρησης διδάσκει η Ζίνα. Δεν είναι επιθετική, είναι δυναμική και δυνατή.
    το ντου απο παντου μου το χει αφιερωσει ο γιος μου ρε παιδια
    καθομουν μια μερα κατι ειχα παλι κ ελεγα..ελεγα..κ λεει ο γιος μου \"ντου απο παντου....\"
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  7. #172
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    189
    Originally posted by kassi_21
    Πάντως για να μιλήσουμε και λίγο σοβαρά δεν νομίζω ότι υπάρχει ψυχιατρικός όρος Σύνδρομο Ζήνας...Ποιός το ανακάλυψε;;;Να πάρουμε όλους τους πρωταγωνιστές ταινιών να δημιουργήσουμε σύνδρομα......Φοβικό σύνδρομο Scary movie 4.....
    Οπότε δεν νομίζω πως το ραμολί είναι και τόσο ραμολί που δεν τα ξέρει όλα αυτά αλλά πιο επαγγελματίας και δεν ασχολείται με αυτά!!!
    Nα σας σοκάρω λίγο ; http://www.whoosh.org/issue14/deyneka.html
    Υπάρχουν πολλά σύνδρομα, άλλα κατασκευάζονται κι άλλα όχι. Είναι κάπως σαν τις θρησκείες. Ξέρεις ότι υπάρχει μια φυλή στην Αφρική που ακόμα δεν ξέρει τι είναι το αεροπλάνο και έχει τη θρησκεία του φτερωτού δράκου (του αεροπλάνου) ; Μιλάω σοβαρότατα αγαπητή μου φίλη. Επιμένω ότι κάθε διαταραχή ή διαφορετικότητα νοείται ως υπαρκτή και βάσιμη μόνο μέσα σε συγκεκριμένα κοινωνικά και πολιτιστικά πλαίσια.

  8. #173
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    συμφωνω απολυτα
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  9. #174
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,416
    Originally posted by interappted
    το ντου απο παντου μου το χει αφιερωσει ο γιος μου ρε παιδια
    καθομουν μια μερα κατι ειχα παλι κ ελεγα..ελεγα..κ λεει ο γιος μου \"ντου απο παντου....\"
    Σε αποστόμωσε ο μικρός!

  10. #175
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    ολο αυτο κανει
    με αφηνει μλκ συνεχεια
    ευτχως δεν πηρε τα χαζοευαισθητα μου αλλα μονο το τσαμπουκα
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  11. #176
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Originally posted by Mοναξιά
    Originally posted by kassi_21
    Πάντως για να μιλήσουμε και λίγο σοβαρά δεν νομίζω ότι υπάρχει ψυχιατρικός όρος Σύνδρομο Ζήνας...Ποιός το ανακάλυψε;;;Να πάρουμε όλους τους πρωταγωνιστές ταινιών να δημιουργήσουμε σύνδρομα......Φοβικό σύνδρομο Scary movie 4.....
    Οπότε δεν νομίζω πως το ραμολί είναι και τόσο ραμολί που δεν τα ξέρει όλα αυτά αλλά πιο επαγγελματίας και δεν ασχολείται με αυτά!!!
    Nα σας σοκάρω λίγο ; http://www.whoosh.org/issue14/deyneka.html
    Υπάρχουν πολλά σύνδρομα, άλλα κατασκευάζονται κι άλλα όχι. Είναι κάπως σαν τις θρησκείες. Ξέρεις ότι υπάρχει μια φυλή στην Αφρική που ακόμα δεν ξέρει τι είναι το αεροπλάνο και έχει τη θρησκεία του φτερωτού δράκου (του αεροπλάνου) ; Μιλάω σοβαρότατα αγαπητή μου φίλη. Επιμένω ότι κάθε διαταραχή ή διαφορετικότητα νοείται ως υπαρκτή και βάσιμη μόνο μέσα σε συγκεκριμένα κοινωνικά και πολιτιστικά πλαίσια.

    Ε ας πάρουμε όμως αυτά που κατασκευάστηκαν με λίγο κόπο και έρευνα για να αισθανόμαστε πιο σίγουροι για την θεραπεία τους...Σύνδρομο Ζήνα;Δηλαδή;Φοράς τα δερμάτινα της Ζήνας,παίρνεις και το δρεπάνι και σκοτώνεσαι με όλους;;;

  12. #177
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Θέλοντας πάντα να κάνω λίγη πλάκα μιας και μου βγαίνει από φυσικού.....Πώς θεραπεύεις το σύνδρομο Ζήνας;;;Με έναν Τζόξερ;;

  13. #178
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Α πάντως δεν είδα πουθενά για σύνδρομο Ζήνα..Κατάλαβα ότι η Ζήνα συσχετίζεται με τον μαζοχισμό.....σε αυτό τον άρθρο!

  14. #179
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    168
    Περιγράφουν με μια φράση κάποια πράγματα.Σαν να λέμε το φαινόμενο του ανάπτηρα..κάτι παρόμοιο ειναι και αυτά.

  15. #180
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Λοιπόν...Εγώ θέλω το σύνδρομο του Μπιλ Γκέιτζ......έτσι θα τα λύσω όλα!!!

Page 12 of 17 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •