Ερώτηση προς διαχειρ. γτ κλείδωσε το θέμα των trolls
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16
  1. #1
    Banned
    Join Date
    May 2011
    Posts
    619

    Ερώτηση προς διαχειρ. γτ κλείδωσε το θέμα των trolls

    Θα μπορούσα να μάθω κύριε NikosD για ποιο λόγο κλείδωσες το νήμα που άνοιξα για τα ψεύδη του μέλους Δημήτριος, τα οποία ποτέ δεν απαντήθηκαν και δεν συζητήθηκαν σοβαρά, αλλά μόνο άλλα trolls άρχισαν δήθεν να "προσβάλλουν", ρίχνοντας ουσιαστικά στάχτη στα μάτια του κοινού, που διαβάζει το φόρουμ σου και φέρνει λεφτά από τις διαφημίσεις σε αυτό σε σένα;

    Ποιος ακριβώς είναι ο κανόνας του φόρουμ που παραβιάστηκε από τα γραφόμενά μου και δεν παραβιάστηκε από το ψεύτικο μέλος που παίρνει μια φανταστική και αδύνατο να υπάρξει δόση των 22,5 mg abilify, παραπλανώντας και τα υπόλοιπα μέλη, παρουσιάζοντας ψευδή ταυτότητα και στοιχεία και κυριολεκτικά προτείνοντας αγωγή, τη δική του, παρουσιάζοντάς τη, κάτι που ρητά απαγορέυεται από τους κανόνες του φόρουμ σου;

    Ευχαριστώ και καλό σου βράδυ.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    May 2011
    Posts
    619
    Το μήνυμα αυτό έχει σταλεί και ως προσωπικό μήνυμα στον διαχειριστή NikosD, αλλά ήθελα να το διαβάσουν και άλλοι και να μάθω τη γνώμη τους.

  3. #3
    ελαφι νομιζω οτι εχεις χασει την μπαλα

  4. #4
    Banned
    Join Date
    May 2011
    Posts
    619
    Δημήτρη εξακολουθείς, ως troll, να λες τα δικά σου που νομίζεις ότι είναι προσβολές προς εμένα και να αγνοείς/παρα-πλανείς το κοινό από τα βασικά ερωτήματα.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    δε ξερω για ποιες διαφημισεις μιλας, εχω το adblock plus και δεν εμφανιζει τπτ ουτε πανω ουτε δεξια. αυτο που ξερω ειναι οτι οι χαρακτηρισμοι εδω μεσα δινονται πολυ ευκολα, ειδικα η λεξη τρολλ τελευταια καταντησε καραμελα. μπηκε προχτες η Εμμανουελα πχ να πει τον πονο της, δεν εβγαινε ακρη λογο ηλικιας και φταναν 50 σελιδες τα θεματα της, και χαρακτηριστηκε τρολλ. ετσι χαρακτηριζεις και τον Δημητρη τωρα, ενω ο ανθρωπος μπορει απλα να εκανε λαθος. το γεγονος οτι δε συμφωνουμε ή δε συμπαθουμε καποιον χρηστη, δε σημαινει αυτοματα οτι ειναι τρολλ. πισω απ'το καθε ψευδωνυμο παραμενει ενας ανθρωπος, ο οποιος μπορει να μην εχει διαθεση την ωρα που ποσταρει, μπορει να ειναι με το οποιοδηποτε προβλημα, δε ξερουμε σε τι συνθηκες βρισκεται, και το να τον κρινουμε αρνητικα διαβαζωντας μια συζητηση μονο, ειναι λαθος.

  6. #6
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    δε ξερω για ποιες διαφημισεις μιλας, εχω το adblock plus και δεν εμφανιζει τπτ ουτε πανω ουτε δεξια. αυτο που ξερω ειναι οτι οι χαρακτηρισμοι εδω μεσα δινονται πολυ ευκολα, ειδικα η λεξη τρολλ τελευταια καταντησε καραμελα. μπηκε προχτες η Εμμανουελα πχ να πει τον πονο της, δεν εβγαινε ακρη λογο ηλικιας και φταναν 50 σελιδες τα θεματα της, και χαρακτηριστηκε τρολλ. ετσι χαρακτηριζεις και τον Δημητρη τωρα, ενω ο ανθρωπος μπορει απλα να εκανε λαθος. το γεγονος οτι δε συμφωνουμε ή δε συμπαθουμε καποιον χρηστη, δε σημαινει αυτοματα οτι ειναι τρολλ. πισω απ'το καθε ψευδωνυμο παραμενει ενας ανθρωπος, ο οποιος μπορει να μην εχει διαθεση την ωρα που ποσταρει, μπορει να ειναι με το οποιοδηποτε προβλημα, δε ξερουμε σε τι συνθηκες βρισκεται, και το να τον κρινουμε αρνητικα διαβαζωντας μια συζητηση μονο, ειναι λαθος.
    να σαι καλα φιλε

  7. #7
    Quote Originally Posted by elafi View Post
    Δημήτρη εξακολουθείς, ως troll, να λες τα δικά σου που νομίζεις ότι είναι προσβολές προς εμένα και να αγνοείς/παρα-πλανείς το κοινό από τα βασικά ερωτήματα.
    troll ξερεις τι σημαινει αυτος που μπαινει στο ιντερνετ με σκοπο να βρισει,εγω ομως μιλαω με το γαντι θα δεις αν ξεκολησεις

  8. #8
    Quote Originally Posted by elafi View Post
    Θα μπορούσα να μάθω κύριε NikosD για ποιο λόγο κλείδωσες το νήμα που άνοιξα για τα ψεύδη του μέλους Δημήτριος, τα οποία ποτέ δεν απαντήθηκαν και δεν συζητήθηκαν σοβαρά, αλλά μόνο άλλα trolls άρχισαν δήθεν να "προσβάλλουν", ρίχνοντας ουσιαστικά στάχτη στα μάτια του κοινού, που διαβάζει το φόρουμ σου και φέρνει λεφτά από τις διαφημίσεις σε αυτό σε σένα;

    Ποιος ακριβώς είναι ο κανόνας του φόρουμ που παραβιάστηκε από τα γραφόμενά μου και δεν παραβιάστηκε από το ψεύτικο μέλος που παίρνει μια φανταστική και αδύνατο να υπάρξει δόση των 22,5 mg abilify, παραπλανώντας και τα υπόλοιπα μέλη, παρουσιάζοντας ψευδή ταυτότητα και στοιχεία και κυριολεκτικά προτείνοντας αγωγή, τη δική του, παρουσιάζοντάς τη, κάτι που ρητά απαγορέυεται από τους κανόνες του φόρουμ σου;

    Ευχαριστώ και καλό σου βράδυ.
    ελαφι ειναι η τελευταια φορα πιστευω που ασχολουμε με σενα.ειχα το δικαιωμα να παιρνω τα 3/4 απο αυτο που ελεγε ο γιατρος(τωρα το παιρνω ολοκληρο) και το εγραψα αυτο εδω και αν ειναι να απολογηθω σε καποιον ειναι το πολυ πολυ ο προσωπικος μου γιατρος.οσο για σενα παραδεξουτο οτι το κολημα σου δεν ειναι τι παιρνω εγω απο χαπια αλλα το χαζο που επαναλαμβανεις οτι δεν κοβονται στη μεση η ξερω γω τι.για αυτο σε κοψαν οι ανθρωποι.τρολλ μεχρι στιγμης αποδεικνυεσαι πραγματικα εσυ και οχι εγω.εγω τα φαρμακα μου τα παιρνω και αυτο προτεινω συνεχως το προτεινα και σε σενα και τσατιστικες.αλλοι δεν τα παιρνουν κακως...ΜΕΧΡΙ στιγμης με συμπαθεια Δημητρης
    Last edited by ΔΗΜΗΤΡΗΣ17817; 24-10-2012 at 02:28.

  9. #9
    Quote Originally Posted by elafi View Post
    Θα μπορούσα να μάθω κύριε NikosD για ποιο λόγο κλείδωσες το νήμα που άνοιξα για τα ψεύδη του μέλους Δημήτριος, τα οποία ποτέ δεν απαντήθηκαν και δεν συζητήθηκαν σοβαρά, αλλά μόνο άλλα trolls άρχισαν δήθεν να "προσβάλλουν", ρίχνοντας ουσιαστικά στάχτη στα μάτια του κοινού, που διαβάζει το φόρουμ σου και φέρνει λεφτά από τις διαφημίσεις σε αυτό σε σένα;

    Ποιος ακριβώς είναι ο κανόνας του φόρουμ που παραβιάστηκε από τα γραφόμενά μου και δεν παραβιάστηκε από το ψεύτικο μέλος που παίρνει μια φανταστική και αδύνατο να υπάρξει δόση των 22,5 mg abilify, παραπλανώντας και τα υπόλοιπα μέλη, παρουσιάζοντας ψευδή ταυτότητα και στοιχεία και κυριολεκτικά προτείνοντας αγωγή, τη δική του, παρουσιάζοντάς τη, κάτι που ρητά απαγορέυεται από τους κανόνες του φόρουμ σου;

    Ευχαριστώ και καλό σου βράδυ.
    και εμπαση περιπτωσι εσυ ξεσκιστικες να γραφεις κατα των φαρμακων και γιατρων και μου τι λες εμενα που εγραψα οτι παιρνω τα 3/4 απο αυτο που λεει ο γιατρος.που οφειλεται η υποκρισια σου?καληνυχτα

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ποια βασικα ερωτηματα εαν τεμαχιζεται ενα φαρμακο στο 1/2 , 1/3 1/4 κλπ? Λες και ειναι απο τιτανιο λολ και θες και φωτο. Εδω εχουμε ενα παραδειγμα ισχυρογνωμοσυνης....αποκλει εται να κανω λαθος και τα συναφη.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Πλανήτης happy
    Posts
    93
    Κατα τη γνωμη μου καλα εκανε και εκλεισε οπως και καλα θα κανει και θα αποσυρθει.
    Και διαφημισεις, ουτε εγω βλεπω.
    Adblock Plus σε Firefox και Funboy's Adblock List σε Internet Explorer...

  12. #12
    σαφως ειναι το πιο χαζο θεμα που εχω διαβασει στο φορουμ και ναι για διαφημισεις ουτε λογος

  13. #13
    Banned
    Join Date
    May 2011
    Posts
    619
    Ναι ναι είναι χαζό κλπ. για αυτό και κάθεσαι και τσαμπουνάς παραμύθια εδώ μέσα τόσο καιρό και έχεις ανοίξει 500 θέματα και μας πουλάς ότι παίρνεις ένα μέρος από ένα χάπι που δε μοιράζεται και δε διαιρείται, υπονοώντας ότι δεν το έχεις δει ποτέ. Και φυσικά για αυτό δεν τολμάς να πεις τίποτα ούτε να το αντικρούσεις αλλα τσαμπουνάς παραμύθια των 1000+1 νυχτών από την Αραβία, δείχνοντας και εμμέσως πλην σαφώς, όπως προείπα, τον δρόμο στη διπλή χρήση χαπιού των 15 και ένεσης των 7,5 σε όποιον βρίσκεται εδώ μέσα και ξέρει τι διαβάζει ή λαλώντας ό,τι τα στόματα "γιατρών" που ρώτησες σου είπαν.

    Θέλω φωτογραφία του "τιτάνιου" χαπιού σπασμένου σε μέρη, άμεσα και ασκαρδαμυκτί. Αν δεν έχετε, σκάστε επιτέλους.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Πλανήτης happy
    Posts
    93
    Ειπαμε, ο τζαμπας πεθανε!
    Να πας να πληρωσεις 126 ευρα και να τα αγορασεις για να δεις αμα τεμαχιζονται!
    Μετα τραβα και video και βαλ'το και στο youtube αμα γουσταρεις!

    ΥΓ: Και αυτο το θεμα για καδο παει...

  15. #15
    Banned
    Join Date
    May 2011
    Posts
    619
    Γλυκέ μου Άγγελε, είσαι και κρυφός διαχειριστής ή τους ρυθμίζεις μυστικά και ξέρεις από πριν πότε και ποιο θέμα θα κλείσει, χωρίς μάλιστα να φαίνεται κανένας λόγος για να κλείσει και χωρίς να παραβιάζει κανονισμούς του φόρουμ;

    Και αν τα έχω αυτά τα χάπια, τα έχω δει και τα χρησιμοποιώ και ξέρω, εσύ τι θα πεις, μικρό γλυκό μου ασήμαντο troll; Τόση ώρα λες να μιλάω χωρίς λόγο, έτσι απλά να μου'ρθε και να λέω ότι το abilify ΔΕΝ τεμαχίζεται, όπως κάνατε εσείς εδώ, που χωρίς να το δείτε ποτέ λέτε ότι το τεμαχίσατε; Εμμέσως δείχνοντας και τον δρόμο για τη διπλή χρήση χαπιού-ένεσης, που θα έφτανε τα mg στην ποσότητα που ΙΣΧΥΡΙΖΕΤΑΙ ο Δημήτριος ότι έλαβε;

    Αν δεν μπορείτε να ανεβάσετε φωτογραφία, αν δε θέλετε και αν δε γίνεται, και αν το μόνο που σας μένει είναι να "κλειδώνετε" και να "εξαφανίζετε" νήματα, συνεχίστε, αλλά κανείς δεν ξέρει πού, πώς και ως πού καταγράφηκε ήδη αυτό το μήνυμα. Το μήνυμα αυτό, (αστυνόμε Σαϊνη-:P:P) ΔΕΝ θα αυτοκαταστραφεί σε 5 δευτερόλεπτα, κάνοντας τον αρχηγό σου φωτεινή λαμπάδα μέσα στο χρηματοκιβώτιο του μυαλού του όπου κρύβεται (:P-ελπίζω να καταλάβατε ότι κάνω χιούμορ-χιούμορ, γιατί έχω παρατηρήσει μια ισχυρή απουσία του σε αυτό το φόρουμ..:) ).

    Ευχαριστώ.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Άγχος, ερώτηση προς ομοιοπαθείς
    By Tasos75 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 16-03-2012, 19:09
  2. ερωτηση προς γυναικες ανω των 18
    By Oneiroplasmenos in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 10
    Last Post: 16-11-2010, 17:28
  3. Τί θέμα??
    By GreenPeyote in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 109
    Last Post: 08-10-2008, 03:27
  4. Replies: 4
    Last Post: 20-02-2008, 09:09

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •