HELP!!!!Sas parakalo boithiste me.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 15 of 15
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    6

    Unhappy HELP!!!!Sas parakalo boithiste me.

    Paidia exo mia aporia........einai ena koritsi pou mou aresei poli kai ebala mia fili tis na tin rotisei gia emena kai tis eipe oti eimai poli kalo paidi,isixos,me megali kardia kai poli omorfos.......den deixnei omos tpt kai einai poli kleisti....ti na kano? Exo kai mia eleipsi autopepithesis.

  2. #2
    Να πας να της μιλήσεις στα ισα! Μετα απο 1 λεπτο θα σου φυγει ενα μεγάλο βαρος
    [URL="http://agxos.gr"]http://agxos.gr[/URL] - Τα πάντα για το άγχος και τη ψυχολογία.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,690
    Στα ίσα η φιλη της μπορεί κ να μην είπε τίποτα κ να σε δούλεψε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Αθήνα
    Posts
    415
    Quote Originally Posted by Jason_1998 View Post
    Paidia exo mia aporia........einai ena koritsi pou mou aresei poli kai ebala mia fili tis na tin rotisei gia emena kai tis eipe oti eimai poli kalo paidi,isixos,me megali kardia kai poli omorfos.......den deixnei omos tpt kai einai poli kleisti....ti na kano? Exo kai mia eleipsi autopepithesis.
    Κοίτα, μπορείς να κοιτάξεις για σημάδια. Γενικώς, φαίνεται άμα ένα κορίτσι σε γουστάρει ή όχι.
    Αν όμως δεν βγάζεις άκρη, τότε δεν έχεις παρά να την ρωτήσεις, ξέρεις αν θα ήθελε να πάτε
    μαζί πουθενά και τα λοιπά (δεν χρειάζεται να αρχίσεις τα "ω ιουλιέττα είμαι ο ρωμαίος" κτλ)

    Οπότε προχώρα. Στην χειρότερη θα δεις ότι σε βλέπει φιλικά.
    Στην καλύτερη θα σε γουστάρει. Δεν έχεις να χάσεις και τίποτα!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Αν κρινω απο το νικνειμ σ εισαι 14?? Παιξτε τον "πληροφοριοδοτη" πες στη φιλη-διαμεσολαβητρια οτι αισθανεσαι τα ιδια για την κοπελα π σ αρεσει κ θα τα μεταφερει don 't worry καν το κ αναλογως την εξελιξη ενημερωσε :p
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    6
    Exo paei na tis miliso gia asketa themata kai exo kai to anxos mou kai i sizitisi telionei grigora.

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    6
    Quote Originally Posted by Ξωτικό View Post
    ηλικια σου και της;;
    Triti gimnasiou eimaste kai oi 2.

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    6
    [QUOTE=masterridley;402667]Κοίτα, μπορείς να κοιτάξεις για σημάδια. Γενικώς, φαίνεται άμα ένα κορίτσι σε γουστάρει ή όχι.
    Αν όμως δεν βγάζεις άκρη, τότε δεν έχεις παρά να την ρωτήσεις, ξέρεις αν θα ήθελε να πάτε
    μαζί πουθενά και τα λοιπά (δεν χρειάζεται να αρχίσεις τα "ω ιουλιέττα είμαι ο ρωμαίος" κτλ)

    Οπότε προχώρα. Στην χειρότερη θα δεις ότι σε βλέπει φιλικά.
    Στην καλύτερη θα σε γουστάρει. Δεν έχεις να χάσεις και τίποτα![/QUOTE

    Einai poli kleisti kai ego episis.

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    6
    Exo kai perisotero anxos gt einai kai etsi dimofilis auti kai skeftomai sinexeia <<apokleiete na tis areso>> kai tetia kai peftei i autopepithesi mou

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,690
    Εγώ θα το ξαναπώ γτ εχω καθήκον μιας κ μένα κανένας δεν μου τα πε μάλλον σε δουλεύουνε εγώ τα είπα κ ησύχασα πεςτηνα στα ίσα τέλος
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8
    Το κλειστο ατομο δηλαδη η κοπελα θα δυσκολευτει να απαντησει ναι ,διοτι θα κανει μια νεα αλλαγη.Αν θες να την εχεις ειναι αναγκαιο να της δειχνεις τι νιωθεις συνεχως για να αρχισει και αυτη να κανει το ιδιο.Επιπλεον να την βοηθας στο να δειξει τι νιωθει και αυτη.Χρειαζεται ασφαλεια και για να γινει αυτο καλο θα ειναι να σαι καλος,σωστος,να δειχνεις την αγαπη σου με αγκαλιες ή να της μιλας πιο πολυ.Η κοπελα χρειαζεται εμπιστοσυνη και ασφαλεια.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Ρωτα την κατι για τα μαθηματα. Τοσα μαθηματα εχετε. Λιγα λιγα τη φορα, οχι με τα μουτρα.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    αθηνα
    Posts
    317
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Ρωτα την κατι για τα μαθηματα. Τοσα μαθηματα εχετε. Λιγα λιγα τη φορα, οχι με τα μουτρα.
    σωστο αυτο για τα μαθηματα.

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Athens, Greece
    Posts
    11
    Το σημαντικό είναι να της αρέσεις.Αφού της αρέσεις λοιπόν πήγαινε το λάου λάου το κορίτσι.Μίλα της μια για το μάθημα, μια για την ξενέρα του σχολείου και αμα πάρεις το θάρρος πρότεινε καμια βολτίτσα.Τα άλλα θα έρθουν μόνα τους.
    [URL="http://www.dreamweaver.gr"]web design[/URL] - [URL="http://www.dreamweaver.gr/προώθηση-ιστοσελίδων.php"]προώθηση ιστοσελίδων[/URL]

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Καλο ειναι οι μεγαλοι να μην απαντατε σε τετοια θεματα κ τα παρασερνετε τα παιδακια.. λοιπον εγω επειδη ειμαι κ κοντα στην ηλικια σου :p κ εχω κανει κ εγω τετοιες τσαχπινιες, σου λεω πως το κολπο με τα μαθηματα δεν πιανει, θα σε θεωρησει ξενερωτο κ σπασικλακι.. δεν λεω πως ειναι κακο να διαβαζεις, ισα ισα κ εγω παντα σκιζομουν, αλλα αμα περιμενεις να ριξεις με τα μαθηματα τη γκομενα το χασες το παιχνιδι.. Η καλυτερη συνταγη ειναι ενω θα βρισκεστε σε κοινη παρεα, πολλα ατομα δλδ, θα την ρωτησεις κατι γενικο κ αοριστο που να δειχνει ομως οτι ενδιαφερεσαι περισσοτερο για το ατομο της κ ετσι θα πιασετε συζητηση.. τα υπολοιπα ακολουθουν κτλ.. πχ (αυτο το χω κανει εγω σε αγορι γυμνασιο ημουν κ επιασε) βασικα το γραψα κ το σβησα καλυτερα να μην το πω γιατι θα με κοροιδευετε μετα, αμα θες θα σου το πω με πμ, παντως ειχε πιασει :p
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •