θα παθω εγκεφαλικο ι καρδιακο ι και τα δυο??
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    kypros,larnaca
    Posts
    13

    θα παθω εγκεφαλικο ι καρδιακο ι και τα δυο??

    καταρχασ βιωνο αυτα τα σινεσθιματα εδω και ενα χρονο περιπου ποτε εντονα ποτε οχι, τραβιγματα στο στιθοσ τραβιγματα στιν κεφαλι στο αριστερο κοματι περισσοτερο οταν καθομαι δεν ξερω αν ειναι επιδει τεντονοντε η μυεισ μου αλλα το νιωθο επισισ στι δουλια νιοθω εντονα το σινεσθιμα τ ιπνου δεν ξερω αν ινε π κιμαμε λιγεσ ωρεσ γιατι πλεον εχω αρχιση να φοβαμε να κιμαμε μιποσ κ δεν με πιαση ο ιπνοσ κ σκεφτομαι διαφορα δεν 3ερς τι να κανω κ το χειροτερο οτι τα νιοθο καθε μερα εσασ σασ εχει σιμωι κατι τετιο η οντοσ θα παθω κατι

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Volos
    Posts
    219
    εγκεφαλικό θα πάθουμε εμείς με τέτοια ορθογραφία αυτο είναι το μόνο σίγουρο.Με τα πόδια το γραψες το κείμενο;

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    kypros,larnaca
    Posts
    13
    den ime sinithismesmon na grafo sta ellinika k etsi den edwsa simasia

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by kotsios View Post
    καταρχασ βιωνο αυτα τα σινεσθιματα εδω και ενα χρονο περιπου ποτε εντονα ποτε οχι, τραβιγματα στο στιθοσ τραβιγματα στιν κεφαλι στο αριστερο κοματι περισσοτερο οταν καθομαι δεν ξερω αν ειναι επιδει τεντονοντε η μυεισ μου αλλα το νιωθο επισισ στι δουλια νιοθω εντονα το σινεσθιμα τ ιπνου δεν ξερω αν ινε π κιμαμε λιγεσ ωρεσ γιατι πλεον εχω αρχιση να φοβαμε να κιμαμε μιποσ κ δεν με πιαση ο ιπνοσ κ σκεφτομαι διαφορα δεν 3ερς τι να κανω κ το χειροτερο οτι τα νιοθο καθε μερα εσασ σασ εχει σιμωι κατι τετιο η οντοσ θα παθω κατι
    Εξετασεις εχεις κανει;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by shifter View Post
    εγκεφαλικό θα πάθουμε εμείς με τέτοια ορθογραφία αυτο είναι το μόνο σίγουρο.Με τα πόδια το γραψες το κείμενο;
    Μαλλον αν βιωνες τα ιδια συμπτωματα δεν θα ειχες ιδιαιτερη διαθεση για χιουμορ.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Volos
    Posts
    219
    Οχι για πλάκα μπήκα εδω να κοροιδευω.Χεσε μας ρε συ

  7. #7
    Πήγες στο γιατρό? Αν όχι, να πας και γρήγορα. Η υγεία δεν είναι κάτι με το οποίο μπορείς να παίξεις. Πήγαινε για να νιώσεις και εσύ καλύτερα. Μην περιμένεις να συμβεί κάτι πρώτα. Προσωπική μου άποψη, μάλλον έχεις πολύ άγχος. Αν είναι μόνο ψυχολογικό όλο αυτό ή όχι θα στο πει ο γιατρός. Δεν υπάρχει όμως λόγος να κάθεσαι να τα σκέφτεσαι χωρίς να ρωτήσεις τον ειδικό. Υπάρχουν διάφοροι πόνοι που δημιουργούνται από διάφορες αιτίες όπως λόγω άγχους ή λόγω πραγματικού προβλήματος στα συγκεκριμένα όργανα που αναφέρεις, μπορεί να είναι κάποιος νευρόπονος ή κάτι απλά παρωδικό. Πήγαινε στο γιατρό και μην το αμελείς...

  8. #8
    Ποτε δεν εχω ακουσει ψυχωσεις με αρρωστιες τυπου φοβας θανατου απο πολυ χεσιμο, φοβος θανατου εαν μιλησει παντα ειναι εγκεφαλικο, καρδια καρκινο μικροβια κατι που να εχει πλακα το εχει παθει κανεις;

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    peiraias
    Posts
    259
    φιλε ξαναγραψε το λιγο,γιατι δεν βγαινει νοημα
    After the apocalypse they took your mind Abusing science deaf dumb and blind

  10. #10
    βασικα βαριομουν να γραψω και το εγραψα με ενα χερι τρωγοντας πινατς

    αναρωτιεμαι εαν ποτε ειχε κανεις μια φοβια για αρρωστιες που να ηταν περα απο τις συνηθισμενες φοβιες οπως εχει ο topic starter. πχ να φοβαται καποιος να μιλησει γιατι θα πεθανει η να φοβαται ξερω και εγω τους ηχους υψηλης συχνοτητας γιατι νομιζει οτι θα εκραγει το κεφαλι του

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    22
    εγω θα σου δωσω μια συμβουλη γιατι ολα αυτα που περιγραφεις τα εχω περασει κ αλλα πολα βεβαια!!θα πας σε γιατρο καρδιολογο θα κανεις ολες τις απαραιτητες εξετασεις κ γενικα οτι χρειαστει!!κανε κ αιματολογικες!!εχε υποψιν πως αν καπνιζεις(εγω καπνιζω) ειναι απολυτα φυσιολογικο να νιωθεις τσιμπιματα στο στηθος γιατι στους καπνιστες συστελονται πιο πολυ τα αιμιφορα αγγεια εξου κ οι πονοι-τσιμπιματα!!αν κ εφοσον οι εξετασεις βγουνε καλες που στο ευχομαι,το πιο πιθανο ειναι οτι ολα προερχονται απο αγχος κ επειδη φοβασαι οταν τα νιωθεις κ ειναι λογικο,τα επιδεινωνεις!!!στη δουλεια νυσταζεις γτ δεν κοιμασαι καλα τα βραδια,να τρως κατι γλυκο γτ η γλυκοζη δινει ενεργεια κ το βασικοτερο ολων,ηρεμησε!!!δε τα φανταζεσαι ολα αυτα,τα νιωθεις πραγματικα αλλα τα δημιουργεις ο ιδιος αρα μπορεις κ να τα σταματησεις (επαναλαμβανω αν κ εφοσον κανεις εξετασεις κ ολα βιολογικα ειναι σωστα)!!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    122
    αν ειναι απο αγχος,,οι γιατροι θα σου πουν "δεν εχεις τιποτα,ειναι απο αγχος" "μην αγχωνεσαι"

    δηλαδη το αγχος ειναι ενα τιποτα που μπορεις ετσι απλα να διωξεις?σ αυτη την περιπτωση νοιωθεις οτι δεν σε καταλαβαινει κανεις,,,,

    το αγχος θελει τον γιατρο του,οπως και καθε αλλη παθηση,,,

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    kypros,larnaca
    Posts
    13
    pedia euxaristo olous gia ta kala logia piga prin ligous mine se kardiologo m ekane iperixo kardias k itan ola fisiologia exto to oti ixa proptosi mitroidous p m ipe oti ine kati fisiologiko ekame k ematologikes e3etasis k ola mia xara perimenoume k en test p exoume gia na kanoume e3etasi gia thiroidi ke tha doume....ine poli diwskolo na zi kapios etsi idiaka tr teleuteos vouizoun ta autia m k ponokefalous sta aristera tis kefalis m i siagona m me ponaiii ilikrina prepei na vro mia lisi se ola auta den paei allo

Similar Threads

  1. Άρρωστο φοβίες / φοβία ότι θα παθω κάτι...
    By Cookie21 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 17
    Last Post: 23-02-2012, 02:36
  2. θα παθω υστερια
    By elirene in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 26-01-2012, 15:39
  3. τι αλλο θα παθω?
    By kako papaki in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 30-06-2011, 03:38
  4. εγκεφαλικο φοβια
    By predator in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 18
    Last Post: 20-02-2010, 17:24
  5. pc και εγκεφαλικο
    By Παστελι in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 47
    Last Post: 03-07-2009, 01:15

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •