ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΛΕΟΣ!!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796

    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΛΕΟΣ!!!!

    Ρε παιδια ελεος με τα προσωπικα μηνυματα! Μονο γελια μ ρχονται!! Τι διαβαζω Θεε μ ειχα να μπω κοντα ενα μηνα στο φορουμ κ ανοιγω κ βλεπω απανωτα πμ με ο,τι του καπνισει του καθενος! Ελεος παιδια!
    Λοιπον για να ξεκαθαριζομαστε:
    1) Εχω γραψει χιλιες φορες το τι προβληματα αντιμετωπιζω κ τι αγωγη ακολουθω κ τι εχω ζησει κ περασει. Ειναι αδιανοητο να μ στελνετε πχ "Εσυ τι προβλημα αντιμετωπιζεις?" η "Εχεις καποια διατροφικη διαταραχη?" απο τη στιγμη που τα μισα θεματα στις διαταραχες προσληψης τροφης τα χω ανοιξει εγω κ μαλιστα γραφω τα ιδια κ τα ιδια! Ελεος! Τα χαπια μ ειναι τα εξης Abilify 15 mg, Zoloft 50 mg, Xanax 0,50 mg.
    2) ΔΕΝ ειμαι ψυχολογος κ απορω που σας κατεβαινει αυτο στο μυαλο. Την αποψη μ κ τις εμπειρεις μ γραφω, nothing more, nothing less. Ψυχολογος ειναι ο αντμιν, η μαρινα38, πετραν κ κανα δυο ακομη π δν θυμαμαι, στειλτε εκει. Αμα εχετε κανα παιδακι στο δημοτικο να του κανω ιδιαιτερα μαθηματα ναι, αλλα ψυχολογος ΔΕΝ ειμαι! Ελεος!
    3 ) ΕΠΙΣΗΣ (ολα αυτα π λεω τα χω λαβει) απο που κ ως που να ξερω να προτεινω ψυχολογο στην Πατρα για κυρια 62 χρονων?? Πειτε μ απο που θα επρεπε ΕΓΩ να ξερω! Πρωτον δν μενω Πατρα κ δευτερον κ να εμενα ΔΕΝ θα επαιρνα ποτε την ευθυνη, να γινει κατι λαθος κ να χω κ την ευθυνη? Πριτς δεν σφαξανε! ΓΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΟΥΣ ΤΟ ΛΕΩ Κ ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ (ΠΟΙΟΣ Μ ΑΚΟΥΕΙ ΒΕΒΑΙΑ) ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΕΣΤΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΜΙΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΛΟ! ΟΧΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΜΕΛΟΣ Π ΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΚΟΝΤΟ ΤΟΥ Κ ΤΟ ΜΑΚΡΥ ΤΟΥ Κ ΘΑ ΣΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΤΟΝ ΨΥΧΟΛΟΓΟ/ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΠΡΟΠΕΡΣΥ ΤΟΥ ΜΗΤΣΟΥ ΤΟΥ ΚΡΕΟΠΩΛΗ Η ΣΥΝΥΦΑΔΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΘΑΝΕ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΤΗΣ Κ ΕΠΑΘΕ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ Κ ΤΗΝ ΕΔΩΣΕ ΕΝΑ ΦΑΡΜΑΚΑΚΙ Κ "ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ". ΜΑ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ? ΕΛΕΟΣ!
    4) Τροπου εμετου ΔΕΝ δινω ουτε μεσω πμ ουτε δημοσια. Ο,τι εδωσα εδωσα οταν ημουν σε φαση εντονων βουλιμικων κ ψαχνομουν, τερμα. Οποιος προλαβε τον Κυριον ειδε, απο δω κ στο εξης κλεισαμε. Αμα εγω επαθα μια ασθενεια κ υποφερω δν μ φταινε να παιρνω κ αλλα παιδια στο λαιμο μου.
    5) ΟΥΤΕ σχετικα με drugs κ ετσι. (Ελαβα μηνυμα απο τυπακι "Που μπορω να βρω μπαφο καλο?") φιλε μ εμενα ρωτας που μπορεις να βρεις? βγες μια βολτα στη γειτονια σου ολο κ κατι θα γινει. Κ οκ πες οτι μια στο τοσο γουσταρω να πινω μονη μ η με το παρεακι μου, γιατι θα επρεπε να δωσω σε σενα? Το ιδιο με τον εμετο. Κ ασε π πλεον δν πινω καν.
    6) Φεισμπουκ μσν σκαιπ μαιπ κ λοιπα καραμαντζαλα ΔΕΝ εχω κ ΔΕΝ δινω. Οποιος θελει οτιδηποτε εδω περα δημοσια η με πμ. Ο,τι εχω να γραψω για να βοηθησω η να βοηθηθω το γραφω κ τερμα. Οποιος θελει να μιλησουμε/διαφωνησουμε / whatever, γι αυτο ειναι το φορουμ. Οκ?
    7) Κ τελος, πληροφοριες σχετικα με αλλους χρηστες απο ΠΟΥ κ ως ΠΟΥ να εχω? Που να ξερω εγω πχ γτ ο βινς δν γραφει πια κ αμα ειναι καλα κ αμα εχω νεα του? Ελυσα μηπως τα δικα μ κ εμεινε να λυσω κ τα του βινς?? Κ ακομη κ να ειχα πληροφοριες, καρφακι ΔΕΝ ειμαι για να δωσω παραεξω.

    Τα αυτονοητα ρε πουστη μου δλδ θελει πολυ νοημοσυνη ολα αυτα?
    Μιας κ το ανοιξα πειτε κ εσας τι σας εχουν στειλει γενικα απο ασχετα κ πραγματα π μολις τα ανοιξατε ειπατε "Omg" χωρις να κατονομασετε βεβαια να γελασουμε λιγο γτ δν τν παλευω. Α ξεχασα να σας πω κ για τα πεσιματα, απο ατομα απροσδιοριστου ηλικιας/ μαλακιας/ χωροχρονικης αισθησης του στυλ "πως εισαι εμφανισιακα/ να βρεθουμε κτλ" κ το αλλο "γραφεις ωραια φαινεσαι γλυκια κοπελα" κ μ ρχοταν να απαντησω "ναι ειμαι γλυκια κοπελα ο μπαμπας μ ηταν ζαχαροπλαστης κ ο πρωτος χαλβας π εφτιαξε ησουν εσυ"!! Ε μα ελεος δλδ ! Για γελια ειναι οχι για νευρα!!
    Αντε πειτε!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εγω σπανια λαμβανω u2u , και οταν λαμβανω ειναι σοβαρα. Δεν ξερω τι φταιει
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Εγω καποτε λαμβανα πολυ συχνα απο διαφορα μελη που δεν ειχαν πανω απο 2 ποστς και με ρωταγαν πως λεγομαι....

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    ρε συ εχω λαβει κ σοβαρα, καταλαβαινω τον τροπο π το θετεις, εχω λαβει του στυλ αμα ειμαι ψυχολογος κ αμα εχω να προτεινω ψυχολογο σε τετοιο σημειο! Απο που κ ως που θα επρεπε να ειμαι η με ποιο σκεπτικο θα εμπιστευοταν ο αλλος τον ψυχολογο η ψυχιατρο π εγω θα προτεινα επειδη σ αυτον πηγε μια θεια μ/γνωστη μ κτλ κτλ? Μιλαω κ με σοβαρα παιδια μιλαω κ με κοπελες με διατροφικη κ αλληλοβοηθιομαστε κ εχουμε σταθει η μια στην αλλη τωρα δν θα πω ονοματα, αλλα αν το θετεις με την εννοια οτι "ισως επειδη δν εισαι σοβαρο ατομο σ στελνουν τετοια" δν παιζει καν, ξερω αμα ειμαι σοβαρη η οχι, κ αλλωστε δν προσδιοριζεται απο αυτα , διοτι σημασια εχει αυτος π στελνει αμα ειναι σοβαρος η οχι, κ αλλωστε εχω γνωριστει κ κανονικα με παιδια απο δω εχω συναντηθει με ατομα κ μια χαρα μιλαμε αρα αν εννοεις αυτο δν στεκει χωρις παρεξηγηση
    Δεν τσαντιζομαι απλα τα διαβαζω κ μ ρχεται να σκασω στα γελια! Που να ξερω τι κανει ο βινς? Γκομενο τον εχω ? Ελεος!!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by betelgeuse View Post
    Εγω καποτε λαμβανα πολυ συχνα απο διαφορα μελη που δεν ειχαν πανω απο 2 ποστς και με ρωταγαν πως λεγομαι....
    Σιγα ρε συ αυτο δν ειναι τπτ! Εγω π εχω γραψει 1000 φορες το ονομα μου κ παλι με ρωτανε? Ειρηνη υμιν! τω κοσμω σου δωρισε! ειπαμε! Ελεος!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    18
    καλο θα ηταν να ενημερωνης τον διαχειριστη ωστε να παρει την απαραιτητη δραση οταν χρειαστει,οταν σε ενοχλει κατι να το λες.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    ρε δν με ενοχλει ιδιαιτερα, ισα ισα μ ρχεται να γελασω, απλα καποια πραγματα ειναι οντως πολυ αφελη, πχ να ζητανε ψυχολογους η τι κανει ο ταδε κτλ, που να ξερω τι κανει! πιο πολυ για χιουμοριστικους σκοπους το ανοιξα οχι οτι με πειραζει ιδιαιτερα!!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    χαχα ίσως εννοείς κι εμένα.. δεν ξέρω.. αλλά κάποια στιγμή σε ρώτησα κάτι.. που τώρα δεν θυμάμαι τι ακριβώς, κι αυτό γιατί το Ξωτικό δεν λάμβανε πμ κι έστειλα σε σένα. Άσχετο!!!!
    Άσε τη ζωή που κάνεις... και ψάξε για τη ζωή που χάνεις

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by μαρκελα View Post
    χαχα ίσως εννοείς κι εμένα.. δεν ξέρω.. αλλά κάποια στιγμή σε ρώτησα κάτι.. που τώρα δεν θυμάμαι τι ακριβώς, κι αυτό γιατί το Ξωτικό δεν λάμβανε πμ κι έστειλα σε σένα. Άσχετο!!!!
    χαχαχαχαχα δν το θυμαμαι!!! Μπορει κ να ναι ετσι!!
    Το 3 εχει πολυ πλακα σημερινο φρεσκο φρεσκο. Θα μ πεσει κ το λιγο μαλλι π εμεινε. Λολ
    Πες κι αλλα να γελασουμε!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    χαχαχαχαχα δν το θυμαμαι!!! Μπορει κ να ναι ετσι!!
    Το 3 εχει πολυ πλακα σημερινο φρεσκο φρεσκο. Θα μ πεσει κ το λιγο μαλλι π εμεινε. Λολ
    Πες κι αλλα να γελασουμε!
    χαχα άστα τι να σου πω τώρα ότι το πήρα προσωπικά και πληγώθηκα που δεν μου απάντησες;
    η αλήθεια είναι ότι αν θες να μάθεις κάτι ρώτα τον ίδιο.. όχι τους ενδιάμεσους.. καμιά φορά όμως τα πράγματα είναι πιο πολύπλοκα..
    Άσε τη ζωή που κάνεις... και ψάξε για τη ζωή που χάνεις

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by μαρκελα View Post
    χαχα άστα τι να σου πω τώρα ότι το πήρα προσωπικά και πληγώθηκα που δεν μου απάντησες;
    η αλήθεια είναι ότι αν θες να μάθεις κάτι ρώτα τον ίδιο.. όχι τους ενδιάμεσους.. καμιά φορά όμως τα πράγματα είναι πιο πολύπλοκα..
    Ρε δεν θυμαμαι σου λεω!!! Ε αμα εσυ τα παιρνεις προσωπικα αμα πχ ο αλλος δν σ απαντησει ε δεν φταιω εγω ρε συ μαρκελα! Μπορει να μην το ειδα, να μην προλαβα να απαντησω, να μην ηξερα, να ημουν σε κακη διαθεση, χιλια δυο! δεν σημαινει οτι εχω κατι μαζι σου! Αμαν ρε μαρκελα σε ειχα κ για εξυπνη! χιχιχιχι!!
    Τι εννοεις ειναι πιο πολυπλοκο?? Σορρυ αλλα θαρρεις κ ξερω τι κανω εγω στην τελικη, που να ξερω κ γιατι θα επρεπε να ξερω τι κανει ο ταδε?? Ε μαα δλδ!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Ρε δεν θυμαμαι σου λεω!!! Ε αμα εσυ τα παιρνεις προσωπικα αμα πχ ο αλλος δν σ απαντησει ε δεν φταιω εγω ρε συ μαρκελα! Μπορει να μην το ειδα, να μην προλαβα να απαντησω, να μην ηξερα, να ημουν σε κακη διαθεση, χιλια δυο! δεν σημαινει οτι εχω κατι μαζι σου! Αμαν ρε μαρκελα σε ειχα κ για εξυπνη! χιχιχιχι!!
    Τι εννοεις ειναι πιο πολυπλοκο?? Σορρυ αλλα θαρρεις κ ξερω τι κανω εγω στην τελικη, που να ξερω κ γιατι θα επρεπε να ξερω τι κανει ο ταδε?? Ε μαα δλδ!!
    Πλάκα κάνω βρε! Σιγά τώρα μη μένουμε σε τέτοια! Πολύπλοκο εννοώ, ότι τελικά αναγκάστηκα τότε να στείλω σε σένα, ενώ αρχικά έκανα προσπάθεια για να στείλω στο Ξωτικό, που κυρίως το αφορούσε..
    Άσε τη ζωή που κάνεις... και ψάξε για τη ζωή που χάνεις

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by μαρκελα View Post
    Πλάκα κάνω βρε! Σιγά τώρα μη μένουμε σε τέτοια! Πολύπλοκο εννοώ, ότι τελικά αναγκάστηκα τότε να στείλω σε σένα, ενώ αρχικά έκανα προσπάθεια για να στείλω στο Ξωτικό, που κυρίως το αφορούσε..
    Κι εγω κανω πλακα ρε συ καταλαβαινω το στυλ σου!!! Για πες λοιπον !! Κ γιατι εστειλες σε μενα?? Εεε?? Μπας κ ηθελες να μου την πεσεις??
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Κι εγω κανω πλακα ρε συ καταλαβαινω το στυλ σου!!! Για πες λοιπον !! Κ γιατι εστειλες σε μενα?? Εεε?? Μπας κ ηθελες να μου την πεσεις??
    χαχα μα σου είπα δεν θυμάμαι γιατί ακριβώς σου έστειλα εσένα.. λες;
    Άσε τη ζωή που κάνεις... και ψάξε για τη ζωή που χάνεις

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by μαρκελα View Post
    χαχα μα σου είπα δεν θυμάμαι γιατί ακριβώς σου έστειλα εσένα.. λες;
    Δυστυχως ατυχησες εχω αγορι αλλιως θα ζουσες αξεχαστες στιγμες !! (με καθε εννοια...)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. ελεος.
    By sunset in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 05-01-2012, 16:50
  2. ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ
    By lilium in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 18-09-2010, 11:55
  3. ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ
    By kyknos25 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 2
    Last Post: 17-06-2010, 10:03
  4. ΕΛΕΟΣ
    By emilydickinson in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 12
    Last Post: 26-08-2009, 19:36
  5. ελεός πια!!!
    By gerginio in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 25-02-2007, 13:11

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •