σχέσεις
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4

Thread: σχέσεις

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326

    σχέσεις

    προσφάτως κατέληξα στο συμπέρασμα ότι οι μόνες σχέσεις που δε με πληγώνουν είναι αυτές που δεν υπάρχουν.με τον ΖΙου-Τσι-Χου για παράδειγμα στο Θιβέτ.σήμερα αναθεώρησα.και αυτές πληγώνουν..ειδικά οι σχέσεις εμ το άλλο φύλο έτσι?οι ομόφυλες σχέσεις επηρεάζουν σε διαφορετικά επίπεδα και πιο έμμεσα.είμαι η μοναδική?είμαι η μειοψηφία?είμαι η πλειοψηφία?τι στο καλό είμαι?ευαισθητη και ακοινώνητη?καλά μη κοινωνική είμαι σίγουρα.σκέφτομουν σοβαρά το ενδεχόμενο του μοναστηριού χτες,(μετά απόο μια σφαλιάρα), αλλά αναθεώρησα καθώς θυμήθηκα ότι τις λειτουργίες τις τελούνε αντρες.:P ωχ εντάξει κάνω χιούμορ, δεν είναι και τοσο τραγικα τα πράγματα. αλλά εχω ένα γιατι. γιατι γιατι γιατι.ουπς, τρία ήταν!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    177
    Γιατί τι?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    376
    Blessed is the one who expects nothing for he shall never be dissapointed. Alexander Pope (νομίζω) ή κατά το ελληνικό Ευτυχής όποιος δεν περιμένει τίποτα γιατί ποτέ δεν θα απογοητευτεί.(μεταφραση δική μου)

    Cursed is the one who expects nothing for he shall never find Ιthaka. ΔΙΚΟ ΜΟΥ (σίγουρα) ή κατα το ελληνικό Καταραμένος όποιος δεν περιμένει τίποτα γιατί ποτέ δεν θα βρεί την Ιθάκη.(και η Ιθάκη αξίζει να την βρείς μόνο αν ταξιδέψεις ονειροπωλόντας την στη διάρκεια του ταξιδού)

    Διάλεξε και πάρε

    ΥΓ (Ψιλο) άσχετο? Μπορεί.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Όποιος δεν επιθυμεί δεν πονά...Όποιος δεν τολμά δεν χάνει τίποτα αλλά δεν κερδίζει και τίποτα...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •