ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ 2 ,5 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΜΕ ΑΠΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΩ .
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 34
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    17

    ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ 2 ,5 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΜΕ ΑΠΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΩ .

    ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΕΙΜΑΙ 28 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ 2,5 ΧΡΟΝΙΑ , ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ. ΕΧΟΥΜΕ ΧΙΟΥΜΟΡ, ΠΕΡΝΑΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΑΖΙ,ΕΙΝΑΙ ΤΡΥΦΕΡΟΣ ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ..ΚΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΕΡΩΤΑ ΔΕΙΧΝΕΙ..ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ, ΜΕ ΣΚΕΠΑΖΕΙ, ΜΕ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ ΓΕΝΙΚΑ, ΠΕΡΝΑΜΕ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ. ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΟΥ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΑΣΧΗΜΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΙΑΚΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΛΟΓΩ ΕΛΕΙΨΗΣ ΠΑΤΕΡΑ ΚΑΘΩΣ ΕΚΑΝΕ ΑΛΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ. ΜΕ ΣΧΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΤΟΥ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΤΟΝ ΠΡΟΔΩΣΑΝ ΑΣΧΗΜΑ ΕΝΩ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΤΡΥΦΕΡΟΣ ΣΤΟΡΓΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ. ΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΛΟΙΠΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΜΗΝ ΤΟΥ ΞΑΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ... ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΑΥΤΗ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΛΥ ΖΗΛΙΑΡΗΣ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ ΤΥΠΟΥ ΝΤΥΣΙΜΟ ΚΛΠ. ΑΠΛΑ ΖΗΛΙΑΡΗΣ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΓΙΑ ΠΟΤΟ ΕΚ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ 1-2 ΦΙΛΕΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΞΕΡΩ..ΕΝ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΩ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΗΣ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑΣ....ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ...ΣΕ ΜΕΝΑ ΦΥΣΙΚΑ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΔΝ ΙΣΧΥΕΙ!!!!!

    ΚΑΙ ΤΩΡΑ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ... ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΕ ΜΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΦΙΛΩΝ. ΕΚΕΙ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ΑΝΟΙΓΟΝΤΑΣ ΤΟ ΤΣΑΝΤΑΚΙ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΘΗΚΑΚΙ, 1 ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ, ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ... ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΑΣΧΙΖΕ ΝΑ ΤΟ ΣΥΣΗΤΗΣΟΥΜΕ, ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ ΒΡΕΘΗΚΕ ΕΚΕΙ, "ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΙΣΩΣ ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΣΩ ΤΣΕΠΑΚΙ ΔΝ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΟΙΓΩ ΠΟΤΕ" ΙΣΧΥΡΙΣΤΗΚΕ ΑΥΤΟ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΠΩΣ"ΔΕΣ Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣ ΤΗ ΛΗΞΗ ΤΗΣ ΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΛΗΓΕΙ.. ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑΜΕ, " ΕΠΕΙΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΙΣ ΚΛΠ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΜΙΑ ΕΠΙΘΕΣΗ ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΤΑΩ ΚΑΙ ΝΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΓΙΑ ΑΝ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΦΟΥ ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΕΙΣ..ΚΑΙ ΕΝΩ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΑΞΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΔΝ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΥΑ , ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΡΕ ΣΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΤΑΩ ΑΝ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΕΛΗΣΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΤΣΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΝΑΙ ΤΟ ΚΡΑΤΑΩ ΜΗΠΩΣ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΤΙ.."
    ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΤΣΕΚΑΡΑ ΤΟ ΤΣΑΝΤΑΚΙ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ. ΟΤΑΝ ΠΡΟΧΤΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΟΤΙ ΠΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ, ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΛΛΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ ΕΡΩΤΑ. ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΩΣ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΜΕ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΝΑΖΙΑΡΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΥΦΟΣ. ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕ" ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ" ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΣΤΗΣΗΣ ΔΙΟΤΙ ΤΟΝ ΑΓΧΩΝΕΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙΑ...ΕΠΕΜΕΙΝΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΑΚΟΜΑ... ΑΡΝΙΟΤΑΝ ...

    ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΙΠΑ"ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΧΑΤΗΡΑΚΙ..." ΓΙΑΤΙ?" ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΤΑΞΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ..ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΚΑΙ ΚΑΘΩΣ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕ ΕΓΙΝΕ ΡΕΖΙΛΙ ΓΙΑΤΙ ΦΑΝΗΚΕ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΕΤΑΞΕ...ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ "ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΠΡΙΝ ΠΟΥ ΣΕ ΡΩΤΟΥΣΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΤΟ ΠΕΤΑΞΕΣ?"
    ΑΠΑΝΤΗΣΕ "ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΣΠΑΣΙΜΟ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΤΙΝΙΑ ΚΑΙ ΕΨΑΞΕΣ ΤΟ ΤΣΑΝΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΙΣ... ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΕΙΣ ΑΠΕΞΩ ΑΠΕΞΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΣ ΕΥΘΕΩΣ"

    ΔΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ.... HELP.... ΜΕ ΑΠΑΤΑ??? ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ? ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΨΩ? ΔΕΝ ΞΕΡΩ.... ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟΣΑ ΨΕΜΑΤΑ...ΚΑΙ ΙΣΧΥΡΙΖΕΤΑΙ ΠΩΣ ΑΝ ΠΟΤΕ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΑΠΛΑ ΘΑ ΜΕ ΧΩΡΙΖΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ...

    ΒΟΗΘΗΣΤΕ ...ΕΙΜΑΙ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ....
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    αθηνα
    Posts
    317
    ολα θα μπορουσαν να ναι ετσι η και αλλιως δε ξερεις εαν οντως σε απατα.μπορει απλα οντως να το πεταξε,παντως κακως που δε χρησιμοποιειτε προφυλαξη.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    αθηνα
    Posts
    317
    το καθε νομισμα φιλη μου εχει 2 οψεις,παρακολουθησε τον να βεβαιωθεις.γυναικα ειμαι και σε καταλαβαινω

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Σε αυτά τα πράγματα όσο σκαλίζεις βρίσκεις. Μια ερώτηση να σε κάνω, πως καταφέρνετε τόσα χρόνια χωρίς σκουφάκι?
    Θα μπορούσες να το χειριστείς πιο έξυπνα πάντως.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    βικυ ολοι οι αντρεσ εχουν ενα προφυλακτικο στο πορτοφολι δεν ειναι δυνατον να μην το ξερεισ αυτο 28 χρονων κοπελα οποτε βγαινει το λογικο συμπερασμα οτι μασ δουλευεισ κ μεισ πρεπει να σ πουμε οχι ειναι πολυ καλο το παιδι κ σε θελει κ συ θεσ να το ακουσεισ ε λοιπον εγω θα σ πω το αλλο σταματα να τον δουλευεισ κ να εισαι ο εαυτοσ σου οταν εισαι μαζι του κ κοψε τα χαζα τα ναζια κ τισ βλακειεσ ενασ αντρασ στα 30 συνηθωσ εχει φαει δουλεμα με το κιλο οποτε δεν θελει αλλη μια να τον δουλευει καλυτερα καθεται κ μονοσ του ετσι για να ξερεισ κ τον πονο του τριανταρη
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by Ξωτικό View Post
    πιστεψε τον καλε τον ανθρωπο. κι εγω τα εκανα κατι τετοια. Μη ρωτησεις τον λογο, ειμαι απλα ζαβο και ανασφαλες ξωτικο...
    kκαι γιαιτ το εκανες?

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    17
    τι πως τα κατεφερνουμε? πως θα μπορουσα να το χειριστω?

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    17
    [QUOTE=Danay1997;408117]ολα θα μπορουσαν να ναι ετσι η και αλλιως δε ξερεις εαν οντως σε απατα.μπορει απλα οντως να το πεταξε,παντως κακως που δε χρησιμοποιειτε

    σιγουρα...χρησιμοποιει με αλλες μαλλον οταν ειναι.... χαχαχα

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Εννοω για το αγχος μηπως γινεις μανουλα.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    226
    Quote Originally Posted by Ξωτικό View Post
    αν ημουν εγω που ειμαι ζαβο, θα σε κερατωνα ετσι γιατι μου τα επρηξες οτι το κανω. Αντιδραστηρας ειναι το ξερω, κουσουρι.
    χαχαχαχα Πόσο αληθινό :)

  11. #11
    Βίκυ, διαβαζοντας προσεκτικα την εξήγηση που σου έδωσε, αυτη δεν ειναι καθόλου παράλογη, πάντα μέχρις αποδείξεως του αντιθετου. Κι από τη στιγμη που δεν εχεις καμιά ένδειξη για το αντίθετο μην κανεις πράγματα που χαλάνε τη σχέση. Σε τετοιες περιπτωσεις αμα μας μπει η ιδεα όσες εξηγησεις και να μας δωσει ο άλλος πάντα τις βλεπουμε με καχυποψία ότι τις λεει για να αποκρύψει και για να στρεψει το βλεμμα μας αλλού. Οσο λογικες και αληθινες κι αν ειναι τις βλέπουμε σαν δικαιολογίες για κατι που μας μπηκε η ιδεα πως εγινε.
    Αλήθεια τα προφυλακτικά πόση διάρκεια ζωης έχουνε?
    γιάννης

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Mαλλον εισαι ανασφαλης.
    Τα προφυλακτικα εχουν διαρκεια ζωης γυρω στα 5 χρονια , αρα οντως αποκλειεται να το ειχε αγορασει προσφατα.
    Ασχετο , αλλα και εγω εχω προφυλακτικα παρολο που δεν χρησιμοποιουμε τους τελευταιους μηνες, ειναι παντα χρησιμα ( πχ καθεται στραβη με τα αντισυλληπτικα , σου ζηταει κανενας φιλος κλπ).

  13. #13
    Κάπως έτσι την πάτησα και εγώ μια φορά... χαχαχαχαχα

    Είχα πολύυυ καιρό να δω την κοπέλα μου και σε κάποια φάση οδηγούσε οπότε με βάζει να ανοίξω την τσάντα της να ψάξω κάτι... πάνω στο ψάξιμο βρίσκω ένα μικρό κομματάκι κομμένο από τη συσκευασία του προφυλακτικού (την γωνία για την ακρίβεια - έχει σημασία η λεπτομέρεια). Της λέω "ώπα.. τι είναι αυτό??" Μου λέει "δεν ξέρω δεν έχω ιδέα.. μάλλον δικό μας θα είναι" ... "Και πως βρέθηκε εδώ? άνοιξα το προφυλακτικό και πέταξα το κομματάκι στην τσάντα? Δεν μου ακούγεται πολύ valid το σενάριο..." Μου λέει "τι να σου πω.. δεν έχω ιδέα πως μπορεί να βρέθηκε εκεί... είναι σίγουρα δικό μας αφού δε έχω κάνει κάτι άλλο. μάλλον εσύ θα το πέταξες κατά λάθος στην τσάντα σε κάποια φάση που ήταν κοντά η τσάντα και ανοιχτή... για να δεις ότι είναι από μας, δες ότι είναι η γωνία της συσκευασίας... μόνο εσύ τα ανοίγεις έτσι ενώ συνήθως ο κόσμος τα ανοίγει από άκρη σε άκρη.."

    Δεν ξέρω τι να υποθέσω αλλά έχω σταματήσει να σκέφτομαι πολύ.. με πιάνει καμιά φορά αλλά δεν πρόκειται ποτέ να μάθεις τι έγινε πραγματικά οπότε.... ξέρω δεν σε βοηθάω και πολύ... αλλά Cheers

  14. #14
    Πάντως αυτος/η που κανει τετοια ξερει και τους τροπους να καλύπτεται. Εχω ενα φίλο που τις εχει καταχωρημενες στο κινητό της δουλειας, το οποίο δεν κινει ποτε υποψια, και παει στην γκομενα σε χρόνο που η γυναικα του ξέρει ότι ειναι στη δουλεια του ή στο χόμπι του. Δεν ξερω αν βοηθαει το παραδειγμα. Κι ενδειξεις να εχουμε, απλά γινομαστε πλεον καχύποπτοι και πιο προσεκτικοι αλλά δεν ειναι δεδομενο ότι παιζει κατι άλλο, μεχρι καποτε να κανει το μεγαλο λάθος ή να ναι πλεον κρυος κι απομακρος/η.
    tingerbell, προφανως βλεποντας σε της εμεινε από συνηθειο ο συγκεκριμενος τροπος να ανοιγει τη συσκευασία, εκτος κι αν εισαι βεβαιος ότι ουδεποτε εβαλες απόκομμα εκει. Και πάλι για ενδειξεις μιλαμε όπως σου επεξηγω.
    γιάννης

  15. #15
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Πάντως αυτος/η που κανει τετοια ξερει και τους τροπους να καλύπτεται. Εχω ενα φίλο που τις εχει καταχωρημενες στο κινητό της δουλειας, το οποίο δεν κινει ποτε υποψια, και παει στην γκομενα σε χρόνο που η γυναικα του ξέρει ότι ειναι στη δουλεια του ή στο χόμπι του. Δεν ξερω αν βοηθαει το παραδειγμα. Κι ενδειξεις να εχουμε, απλά γινομαστε πλεον καχύποπτοι και πιο προσεκτικοι αλλά δεν ειναι δεδομενο ότι παιζει κατι άλλο, μεχρι καποτε να κανει το μεγαλο λάθος ή να ναι πλεον κρυος κι απομακρος/η.
    tingerbell, προφανως βλεποντας σε της εμεινε από συνηθειο ο συγκεκριμενος τροπος να ανοιγει τη συσκευασία, εκτος κι αν εισαι βεβαιος ότι ουδεποτε εβαλες απόκομμα εκει. Και πάλι για ενδειξεις μιλαμε όπως σου επεξηγω.
    Οι ενδείξεις εννοείς ότι δείχνουν ότι κάτι έκανε??Να το έβαλα απο μόνος μου, όχι δεν αποτελεί πιθανότητα. Να έπεσε μέσα από μόνο του μου φαίνεται αστρονομική πιθανότητα... χρειάζεται να ειναι κοντα η τσάντα, να ειναι ανοιχτή και να πέσει μέσα το κομματάκι???? Κουλό δεν ειναι ?? Σημειώνω ότι είχαμε πολύυυυ καιρό να βρεθούμε... η συμπεριφορά της βέβαια δεν μου έδειξε κάτι... παρα μόνο αυτή η ένδειξη

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Με απατα? Βοηθήστε με να καταλάβω γιατι θα παλαβώσω!!
    By i am here in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 60
    Last Post: 24-02-2012, 03:51
  2. ΑΦΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ,ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΩ?
    By poulim in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 30-08-2011, 19:34
  3. Όταν η κοπέλα των ονείρων σου, χωρίζει απο 7 χρόνια σχέση...
    By just.steve in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 03-10-2010, 15:06
  4. Ερωτικη σχεση με διαφορα 10 χρονια ?
    By Fjorde in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 115
    Last Post: 03-03-2009, 23:16
  5. Η ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ, ΓΑΜΟ & ΠΑΙΔΙ
    By Marnek in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 28-07-2008, 01:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •