ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΝΕΔΕΙΞΗ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΕ ΑΠΑΤΑ? ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ 'Η ΚΑΚΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    17

    ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΝΔΕΙΞΗ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΕ ΑΠΑΤΑ? ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ 'Η ΚΑΚΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ?

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ... ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΣΗΜΕΡΑ...
    ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ 2,5 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ..ΔΝ ΜΕΝΕΤΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΜΑΖΙ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ 5 ΦΟΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ, ΕΧΕΤΕ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΜΕ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΟΥ ΚΑΙ ΣΑΣ ΒΡΙΣΚΕΙ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣ ..ΕΡΧΟΜΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΘΕΣΩ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΕΡΩΤΗΜΑ...

    ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΣΕ ΕΧΕΙ ΑΠΑΤΗΣΕΙ (ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ONE NIGHT STAND) ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΟΥ ΜΕΤΑ?
    ΔΗΛΆΔΗ.. ΤΙ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΣΤΟΙΧΕΙΟ?

    Α) ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΡΥΦΕΡΟΣ ΚΑΙ ΑΓΑΠΟΥΛΗΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΟΥ? (ΤΥΠΟΥ: ΝΑ ΚΟΥΡΝΙΑΖΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΣΤΕ? ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΔΕΥΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΥΦΕΡΟΣ,ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟΣ).

    Β) ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΝΟΥΣΙΕΣ ?
    (ΤΥΠΟΥ: ΡΩΤΑΣ ΕΣΥ " ΠΕΡΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΥΡΝΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΣ" ΚΑΙ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΑΣΤΟ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ. ΚΑΙ ΛΕΣ : "ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΜΑΚΡΑ Η ΝΥΧΤΑ?" ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΤΣΑΚΩΜΟΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΕΛΕΓΧΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΑΠΝΕΕΙΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ... Ο ΚΑΚΟΣ ΧΑΜΟΣ...ΧΩΡΙΣ ΑΙΤΙΑ...) ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΟΥΤΕ ΕΜΑΘΕΣ ΠΟΤΕ ΤΙ ΩΡΑ ΓΥΡΙΣΕ, ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΠΟΥ ΠΗΓΕ...

    ΣΑΣ ΕΡΩΤΩ ΛΟΙΠΟΝ... ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ? ΕΝΩ Ο ΙΔΙΟΣ ΟΤΑΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΒΓΩ ΚΑΝΕΙ ΘΕΜΑ..ΚΑΙ ΑΝΑΚΡΙΣΗ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ ΕΝΩ ΕΚΕΙΝΟΣ ΟΧΙ? ΜΗΠΩΣ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΡΥΨΕΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΝΙΩΘΕΙΟ ΑΜΗΧΑΝΑ?

    ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΑΠΑΤΗΣ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ? ΤΑ ΝΕΥΡΑ? 'Η ΟΙ ΓΛΥΚΕΣ ΩΣ ΤΥΨΕΙΣ???

    ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΕΡΔΕΜΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΨΥΧΟΣΥΝΘΕΣΗ ΜΟΥ...

    ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ :)

    Υ.Γ (ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΖΗΛΙΑΡΗΣ -ΚΤΗΤΙΚΟΣ-ΥΠΕΡΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟΣ-ΑΝΑΣΦΑΛΗΣ ΑΠΟ ΠΡΩΗΝ ΣΧΕΣΕΙΣ ΤΟΥ ΑΚΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙ ΑΣΦΑΛΗΣ( ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΟ ΔΙΝΩ )ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙΠΟΛΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΞΟΔΟΥ ΠΑΡΑΜΟΝΩ ΜΕ ΟΣΟΥΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΥΣΚΟΛΑ.
    ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΠΟΤΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΡΕΧΩ ΤΗΝ ΣΤΟΡΓΗ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΠΟΥ ΑΝΑΖΗΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ) ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ..


    ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΖΩΔΙΑ??? ΕΓΩ ΚΑΡΚΙΝΟΣ,ΑΥΤΟΣ ΑΙΓΟΚΑΙΡΩΣ

  2. #2
    Προσωπικά, δεν πιστεύω στα ζώδια.

    Από εκεί και πέρα, θεωρώ πώς δεν υπάρχουν κανόνες σε αυτά. Μπορεί κάποιοι να είναι μέσα στις γλύκες και άλλοι μέσα στον εκνευρισμό. Καθένας αντιδρά διαφορετικά.
    Σχετικά με τα παραδείγματα που έγραφες, τα νεύρα θα έλεγα ότι δεν ήταν καλό. Αλλά αυτό δε σημαίνει ότι είναι και ένδειξη απάτης. Μπορεί να προβληματίζεται από κάτι άλλο.

    Πάντως έχει πλάκα γιατί και η δική μου σύντροφος αν καμιά φορά της κάνω παραπάνω γλύκες, με κοιτάζει με καχυποψία και με ρωτάει 'κάτι έχεις κάνει εσύ...'. Και βέβαια καμία σχέση...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    κατσε ρε ξωτικο αυτα ειναι που λεει η βικυ ξερουμε τι κανει κι αυτη αφου τησ αρεσει ετσι πιεστικα εσενα τι σε νοιαζει;;;;
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    17
    Κοιτα γενικα καπου με γοητευει το θεμα αυτης της ζηλειας του. Γενικα ειμαι ατομο που δεν πολυβγαινω εξ'επιλογης. ξωτικο: θα μπορουσα να παω σοβαρα μαζι του,γιατι εχει πολλα αλλα καλα στοιχεια τα οποια θεωρω πως πρεπει να εχει ενας πατερας και συζυγος, περα απο αυτα για τα οποια αγχωνομαι...τα οποια μπορει να ειναι και ολη μου η ανασφαλεια και να ειναι και εσφαλμενο συναισθημα και να μην εχει κανει και τπτ, και απλα να βγαινει ηρεμα και καλα, αλλωστε και αυτος πιστευει οτι παιζει εμενα το ματι μου οταν βγαινω και στην ουσια πραγματικα ουτε καν παρατηρω ποιοι ειναι διπλα μου...!!!
    βασικα πιστευω οτι φταιει ο συγκεκριμενος φιλος του που ολο τον ξεσηκωνει για εξοδους και δεν καταλαβαινει οτι εχει και μια σχεση(κατι που δν εχει ο φιλος του εδω και 2 χρονια)... να παλι εχθες τον πηρα 11:20 το βραδυ ενω ειμασταν μαζι στο σπιτι να πανε ταχα σε ενα μαγαζι λεει για δουλεια και να πιουν εκει και ενα ποτο.

    Γενικα το αγορι μου εχει ενα θεμα...δεν θελει να απομακρυνθει απο τους φιλους του και ετσι οποτε του το προτεινουν βγαινει ( 1φορα τη βδομαδα και οχι παντα...)για να μην ξενερωσουν και καποια στιγμη τον φτυσουν...

Similar Threads

  1. Ο ΚΑΛΟΣ Ο ΚΑΚΟΣ ΚΑΙ Ο ΑΣΧΗΜΟΣ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 28
    Last Post: 27-03-2011, 16:33
  2. Είναι κακός ο στιγματισμός;
    By whitecandle in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 16
    Last Post: 02-06-2010, 17:21
  3. Ο κόσμος είναι κακός
    By Oneiroplasmenos in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 21
    Last Post: 30-03-2010, 12:30
  4. Replies: 54
    Last Post: 26-01-2010, 20:45
  5. ποια ειναι τα σημαδια που εκπεμπει καποιος οταν ειναι ερωτευμενος;
    By Μαντω in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 33
    Last Post: 04-03-2008, 11:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •