ασχετο θεμα-εκλογες στο...site!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    Athens
    Posts
    516

    ασχετο θεμα-εκλογες στο...site!

    ....ποιο ειναι το πρωτο κομμα εδω στο σαιτ;λοιπον,εγω ψηφιζω οικολογους πρασινους!ψηφοι 1 αλλος;χαχα

  2. #2
    Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    38
    εγω φοβος

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    376
    Το παραβάν που είναι?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    Athens
    Posts
    516
    ....θελει παραβαν λετε;εγω λεω καλυτερα στο φρι!ο φοβος εχει μεγαλο συνδυασμο;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    376
    ο φόβος τα φυλάει τα έρμα.......
    ο φόβος είναι αυτός που σε κάνει να θές παραβάν...
    ο φόβος κερδίζει στις εκλογές.....
    ο φόβος όμως φοβάται να ομολογήσει ότι τελικά πάντα χάνει τους πιστούς του
    ΥΓ γειά σου ρε psych πάλι έγραψες

  6. #6
    Member
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    82
    ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ Η ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    υπαρχει κανενα κομμα που να νοιαζεται παραπανω για τους ψυχικα ασθενεις?θα ψηφισω μονο αν ακουσω αυτη την υποσχεση!
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  8. #8
    Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    38
    husband σε παω με χιλια εγαρψες παλι.εισαι ατομαρααααααααααααααααααα ααααααααααααααααααααααααα ααααααααααααααααααααααααα ααααααααααααααααααααααααα ααααα

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    376
    Originally posted by interappted
    υπαρχει κανενα κομμα που να νοιαζεται παραπανω για τους ψυχικα ασθενεις?θα ψηφισω μονο αν ακουσω αυτη την υποσχεση!
    Από υποσχέσεις...να φάνε και οι κότες και οι κόκορες και όλα τα πτηνά της γής. Από πράξεις άμα δεις τότε να πιστέψεις. Ο Θωμάς μπορεί να μην έκανε καλά που δεν πίστευε αλλά κανένας Χριστός δεν έχει εμφανιστεί τελευταία στην πολιτική να τον πιστέψουμε και εμείς έτσι α\'βλεπεί.

    ΥΓ στήβεν σε ευχαριστώ πολύ ρε παληκάρι μου αλλά να ξέρεις δεν ξεχνώ όταν κάποιος με υποσχεθεί κάτι. Και εσύ με υποσχέθηκες ότι θα δεις τι θα κάνεις με γιατρό.....

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    Athens
    Posts
    516
    .....κονδυλια για την ψυχικη υγεια βλεπετε εσεις;ακομα και τα συνεδρια εχουν σπονσορες τις φαρμακευτικες εταιριες για να πεισουν τον καθε ψυχιατρο για το ποσο....σταθεροποιει τη διαθεση το καθε σκευασμα!ορισμενα απο αυτα απλως σταθεροποιουν τις περιουσιες των συναλλασσομενων,τι να λεμε τωρα!...που λες husband γραφουν οι αναρχικοι στους τοιχους\'\'οποιος φοβαται πεφτει κ κοιμαται\'\' Ελα ομως που φοβουνται πολλοι,οποτε....Interappted αμα περιμενεις απο υποσχεσεις....Αυτα τα κεντρα ψυχικης υγειας ανα νομο που θα ειχαν και υπηρεσιες ψυχοθεραπειας ανευ οικονομικης συμμετοχης ,μηπως τα εχει δει κανενας;

  11. #11
    Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    38
    οσο για τον αν φοβασαι η οχι.εχει γυνει καθημερινοτητα μας αλλα μονο μικρος βαθμος φοβιας θα ελεγα.κοιταχται να φερω ενα παραδηγμα.της προαλες πρωχοραγα μονος μου στο δρομο και σε μια στιγμη βλεπω ενα λυκοσκυλο να τρεχει μανιακος καταπανω μου .τα επαιξα...........δεν ειμουν ετοιμος για αυτο ηταν τελοιως ξαφνικο.εκεινη τη στιγμη οπως ερχοταν το μονο που εκανα ηταν να γυρησω το κεφλι μου μονο προς αλλη κατευθηνση και καθως ετρεχε το σκυλι στματαει σε αποστει αναπνοεις.φαντστηται μονο με τη ταχυτητα ετρεχε.θελω να καταηξω ειναι στο (οποιος φοβαται πευτει και κοιμαται) οτι δεν ειναι ετσι οπλως μεσα στην καθημερινοτητα μας ο υπερβοληκος φοβος δεν ειναι.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Σκέψεις..Με αγαπούν πολύ.Αν έκαναν κόμμα θα τις ψήφιζα σίγουρα.Τώρα για πραγματική πολιτική ε,χμμμμ δεν θα απαντήσω φοβάμαι.....Μοναδες ψυχικές υγείας;;;Νομίζω υπάρχουν αλλά από γιατροί πάει της κάθε καρυδιάς καρύδι....και θέλω κάποιος από εδώ μέσα να δουλεύει σε τέτοια μονάδα να δω τι θα πω μετά...ΧΑΧΑ>>>>>
    Οι ιατρικοί επισκέπτες δεν πλασσάρουν μόνο σε ψυχιάτρους πλασσάρουν παντού....Θα γράφετε μόνο το δικό μας φάρμακο όχι ακριβώς γιατί είναι καλύτερο αλλά γιατί το HOME CINEMA που θα σας φέρουμε θα είναι καλύτερο από τον Projector της άλλης εταιρείας...Και τα δωράκια αλλάζουν χρώμα και μορφή ανάλογα τον ΠΕΛΑΤΗ.Στη γυναίκα πάμε ένα πανάκριβο άρωμα,την κρέμα για ρυτίδες LA PRAIRIE μόνο 200€ η συσκευασία των 50ml και τέτοια......

  13. #13
    Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    38
    ειναι μια αποψη.εγω θα (ψιφηζα πανικος στα υψη)

  14. #14
    Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    38
    αφροδιτη πολυ σωστα μιλας

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    Athens
    Posts
    516
    ....ελα ομως που θα παρουν την πλειοψηφια παλι!

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •