skepseis... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24

Thread: skepseis...

  1. #16
    Quote Originally Posted by Ξωτικό View Post
    εγω; 28767645653423 χωρις τα καλοκαιρια. χαχα! ειμαι εντος των οριων σου αλλα εγω δεν θελω γερο, θελω νιατο . επισης , ειμαι καμικαζι παλιοφατσα μορτικο αλανι με τακουνι.
    Υγ :εγω εχω εναν Πατερα τον Θεο και εναν τον σαρκικο μου . τελος.

    ΥΓ επισης δεν βγαινει μαθηματικα να ειναι 2000 και πλεον ετη...ε; η εχω ξεχασει τα ματεματικ μου;
    Στάσου βρε Ξωτικούλι μου... Δηλαδή το νιάτο τι περισσότερα θα μπορέσει να σου προσφέρει από εμένα;;; Εκτός αν είναι ματσό... Γιατί είσαι προκαταλημένη;;; Εγώ τι πειράζει που είμαι γέρος και δεν με προτιμάς;;; Λιγότερο θα σε αγαπάω από το νιάτο ή λιγότερο θα σε φροντίζω;;; Προτίμησέ με, άστο το νιάτο, εμένα βάλε στη ζωή σου... Έλα και δεν προλαβαίνουμε, γέρος άνθρωπος σήμερα είμαι αύριο δεν είμαι... Έλα σου λέω... Αριστερά εκεί που είναι το Nick-name από κάτω υπάρχει η διεύθυνση μου... Γράψε μου ένα γράμμα με ευχές για τα χριστούγεννα που έρχονται...

  2. #17
    Quote Originally Posted by Ξωτικό View Post
    ειχα σχεση με ανρδα 11 ετη μεγαλυτερο μου, θενξ δεν θα παρω ξανα. Αλλη για τη βαρκα σαααααααααας;
    υγ το νιατο προσφερει αυτο ακριβως που ψαχνεις, νιατα, φρεσκαδα. ολοι το θελουμε, τι νομιζεις; ε; μοναχοφαη σε κοβω...
    Φροχε Βαηναχτεν
    Χεχεχε... Μπορεί να είμαι γέρος Ξωτικούλα μου γλυκιά μα έχω και τα νειάτα εν ενεργεία μέσα μου και πάνω μου, έχω και την φρεσκάδα τους...
    Δεν ξέρεις ποιός είμαι για αυτό με απορρίπτεις αν όμως με γνώριζες θα με ερωτευόσουν σίγουρα... Κι ας είμαι ένας φτωχός, ασχημάσημος και μόνος γερούλάκος...

  3. #18
    Quote Originally Posted by Ξωτικό View Post
    δεν μπορεις να συναγωνιστεις τον ερωτα της ζωης μου πιστεψε με ουτε στα πιο τρελ ασου εφιαλτικα ονειρα γλυκε μου γεροντα του Γερμαναρα. Αλλα ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ οτι αυτο που ψαχνεις, θα το βρεις , εδω, εκει, παραδιπλα... το κατεχεις το σπορ, ατιΜουτσκο!
    Δεν ψάχνω Ξωτικούλα μου τίποτε. Είμαι από τους άντρες που βολεύονταν πάντοτε από τα φλερτ των γυναικών. Σπάνια έγινα κυνηγός. Σπάνια, πολύ σπάνια, έψαξα.

    Καταλαβού;;;

    Κι ας είμαι ένας φτωχός, ασχημάσημος και μόνος γερουλάκος...

  4. #19
    Quote Originally Posted by Ξωτικό View Post
    μη μου πεις οτι σε λεν και Βασιλακη, θα τρελαθωωωωωωω.
    εγω δυστυχως σε ξεβολεψα αλλα ξερεις εσυ, μη μασας.
    γκεγκε; (ετσι το λεμε εμεις τα αλανια)
    Εγώ που είμαι από εκείνους που σπούδασαν στην Ανωτάτη Πεζοδρομιακή Σχολή του Πανεπιστημίου της Ζωής
    και συχνάζουν στα λιμάνια αλλά και στα καθώς πρέπει σαλόνια, σου λέω πως περνάς τόσο αδιάφορη και απαρατήρητη,
    που σίγουρα δεν είσαι γνήσιο, αλλά απομίμηση αλάνι.

  5. #20
    Quote Originally Posted by Ξωτικό View Post
    ω θεοι του Ολυμπου, με ειπε αδιαφορη...
    κλαψτε μαναδες τα ορφανα, ορη τις πεδιαδες...χαχα! καληνυχτα αγαπητε κυριε Πολιδη που εισαι αφθεντικ ματσο ναουμ βαρυμαγκας πτωχος και ασχημασημος πλην τιμιος γεροντακος που ανοιγει τις αγκαλιες του και χαιδευει απαλα απαλα τα μαλλακια πονεμενων νεαρων γυναικειων ψυχων ....

    μισο...καπου, καπου επεσε...
    α να το , ενα δακρυ μου.
    Όχι δεν είμαι γεροντάκος, γερουλάκος είμαι... Κλάψε και για εμένα, λόγω της γερουλακινής μου ηλικίας δεν τρέχουν πια δάκρυα από τα μάτια μου, και τη στιγμή αυτή τα έχω ανάγκη...

    Καλό σου βράδυ Ξυτικούλα μου...

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    αφρο, την απαντηση θα στη δωσει ο τζονυ ντεμπ.

    http://excellentquotations.com/Image...ohnny-Depp.jpg

    Kαι παω στοιχημα οτι ο δευτερος ειναι ''κακο'' παιδι.....
    Αρε τζονυ, καλα τα λες μου φαινεται...
    Παντως αφρο θεωρω οτι δεν πρεπει να αισθανεσαι ασχημα με την εννοια του ανηθικου ας πουμε ή του παρανομου, επειδη ηρθες πιο κοντα με αλλον ενω εισαι σε σχεση. Οτι εισαι σε σχεση δε σημαινει οτι υπογραφεις συμβολαιο πως δε θα νιωσεις ερωτικα για αλλον μεχρι να πεθανεις κ θα σε ριξουν στην πυρα, ειδικα οταν η υπαρχουσα σχεση εχει φθαρει. Πιθανολογω οτι με το καλο παιδι εισαστε μαζι χρονια, πιθανως να εχετε κανει κ συγκατοικηση ανα διαστηματα, οτι εισασταν μαζι σε καταστασεις σημαντικες, ευχαριστες κ δυσαρεστες. Ξερεις οτι παρολο που δε νιωθεις αυτη τη λαχταρα, αυτο το ανεβαστικο ουαου συναισθημα, ειναι καποιος εκει που σ αγαπαει, που σε εχει στηριξει και θα σε στηριζει, που μιλατε καθημερινα κλπ. Ειναι δηλ κατι σαν ενα συναισθηματικο σιγουρακι και ειναι ρισκο να σκεφτεις αν θα βρεθει αλλος να σε αγαπησει τοσο κ φτου κι απ την αρχη. Οι λογοι της φθορας μενει σε σενα να τους αναδειξεις. Δε λες αλλωστε παραπανω στοιχεια για τη σχεση. Ισως η περιγραφη μου να ειναι εκτος θεματος τελειως, αν ομως πεφτω μεσα, οφειλω να δεχτω οτι ειναι δυσκολη η θεση σου. Το ιδανικο ειναι να συνυπαρχουν ολα. 2 συμβουλες, μη φανερωσεις οτι νταραβεριζεσαι με αλλον στον τωρινο γτ θα γινει χαμος και μονο αν εμπιστευτεις αριστα τον νεο να αφησεις τον παλιο. Προβλεπω επισης οτι ο νυν αν του πεις κατι για χωρισμου θα σε εκβιασει συναισθηματικα και θα θυμωσει. Θεωρω βεβαια οτι για να αποδιδουμε τα του καισαρως τω καισαρι, θα πρεπε να χεις χωρισει το καλο παιδι πριν ερθεις κοντα με τον αλλο. Και φυσικα προσεξε μηπως ο αλλος ανηκει στην κατηγορια των ''εξαφανισμενων'', γιου νοου, σναιπερ σκουλ.
    Last edited by kerasi; 27-11-2012 at 05:12.

  7. #22
    Quote Originally Posted by αφροδίτη24 View Post
    Kαλησπερα, ειναι η πρωτη μου φορα σε forum και δεν ξερω και πολλα πραγματα για εδω..τελσπα θα ηθελα να συζητησω κατι..με απασχολει εδω και καιρο ενα θεμα...θελω να μαθω πως καταλαβαινεις οτι καποιοσ ειναι ο ανθρωπος σου...οποιοι τον εχουν βρει θελω να μου απαντησουν...πως καταληξατε σε αυτον? δεν τσακωνεστε ποτΕ? δεν κανει πραγματα που δεν σας αρεσουν? και γενικα τι ειναι αυτο που σας κανει να μην ξανα σκεφτειτε κανεναν αλλον εκτος απο αυτον..

    ευχαριστω πολυ.. :-)

    Νομίζω ότι απλά το καταλαβαίνεις. Δεν θέλει σκέψη... θα νοιώσεις ένα πράμα να θες να επικοινωνείς ολη την ώρα μαζί του, να νιώθεις άνετα, να νιώθεις οτι ένας συμπληρώνει τον άλλον... απλα το καταλαβαίνεις...

  8. #23
    δεν ειμαστε καιρο μαζι μονο 2 μηνες...δειχνει πως μπορει να με αγαπησει..ο αλλος ναι ισως να ναι ΄΄κακο΄΄ παιδι και εχουμε συζητησει πως ισως καποια στιγμη να ειμαστε και μαζι αλλα επειτα απο καιρο αφου γνωριστουμε..πιστευω πως ενα λαθος που κανω ειναι οτι κανω απ την πρωτη μερα σχεση αλλα το κανω επειδη φοβαμαι πως θα με ΄΄χρησιμοποιοιησουν για λιγο ΄΄και μετα τελος για αυτο θελω να ξερω απο την πρωτη στιγμη οτι θα εχω σχεση..δεν μαρεσουν οι περιστασιακες σχεσεις..και δεν θελω παλι να πληγωθω γιατι εχω περασει δυσκολες καταστασεις..νοιωθω πολυ μπερδεμενη και αναποφασιστη αλλα και φοβισμενη..
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    αφρο, την απαντηση θα στη δωσει ο τζονυ ντεμπ.

    http://excellentquotations.com/Image...ohnny-Depp.jpg

    Kαι παω στοιχημα οτι ο δευτερος ειναι ''κακο'' παιδι.....
    Αρε τζονυ, καλα τα λες μου φαινεται...
    Παντως αφρο θεωρω οτι δεν πρεπει να αισθανεσαι ασχημα με την εννοια του ανηθικου ας πουμε ή του παρανομου, επειδη ηρθες πιο κοντα με αλλον ενω εισαι σε σχεση. Οτι εισαι σε σχεση δε σημαινει οτι υπογραφεις συμβολαιο πως δε θα νιωσεις ερωτικα για αλλον μεχρι να πεθανεις κ θα σε ριξουν στην πυρα, ειδικα οταν η υπαρχουσα σχεση εχει φθαρει. Πιθανολογω οτι με το καλο παιδι εισαστε μαζι χρονια, πιθανως να εχετε κανει κ συγκατοικηση ανα διαστηματα, οτι εισασταν μαζι σε καταστασεις σημαντικες, ευχαριστες κ δυσαρεστες. Ξερεις οτι παρολο που δε νιωθεις αυτη τη λαχταρα, αυτο το ανεβαστικο ουαου συναισθημα, ειναι καποιος εκει που σ αγαπαει, που σε εχει στηριξει και θα σε στηριζει, που μιλατε καθημερινα κλπ. Ειναι δηλ κατι σαν ενα συναισθηματικο σιγουρακι και ειναι ρισκο να σκεφτεις αν θα βρεθει αλλος να σε αγαπησει τοσο κ φτου κι απ την αρχη. Οι λογοι της φθορας μενει σε σενα να τους αναδειξεις. Δε λες αλλωστε παραπανω στοιχεια για τη σχεση. Ισως η περιγραφη μου να ειναι εκτος θεματος τελειως, αν ομως πεφτω μεσα, οφειλω να δεχτω οτι ειναι δυσκολη η θεση σου. Το ιδανικο ειναι να συνυπαρχουν ολα. 2 συμβουλες, μη φανερωσεις οτι νταραβεριζεσαι με αλλον στον τωρινο γτ θα γινει χαμος και μονο αν εμπιστευτεις αριστα τον νεο να αφησεις τον παλιο. Προβλεπω επισης οτι ο νυν αν του πεις κατι για χωρισμου θα σε εκβιασει συναισθηματικα και θα θυμωσει. Θεωρω βεβαια οτι για να αποδιδουμε τα του καισαρως τω καισαρι, θα πρεπε να χεις χωρισει το καλο παιδι πριν ερθεις κοντα με τον αλλο. Και φυσικα προσεξε μηπως ο αλλος ανηκει στην κατηγορια των ''εξαφανισμενων'', γιου νοου, σναιπερ σκουλ.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by αφροδίτη24 View Post
    δεν εχουμε τσακωθει..ειναι πολυ ηρεμος, με νοιαζετε πολυ, ειναι καλο παιδι, λογικος, αλλα δεν ξερω δεν ειμαι σιγουρη αν τον θελω πολυ.. μου αρεσειι κ ενα αλλο παιδι αρκετο καιρο πριν..κ τις προαλες βρεθηκαμε λιγο πιο κοντα με αυτον.. ηταν λαθος μου ναι...αλλα για να συμβει κατι τετοιο σιγουρα το παιδι που ειμαι μαζι του δεν ειναι ο ανθρωπος μου η εγω δεν αφηνομαι για να γινει ο ανθρωπος μου?
    Όταν οι πρώτες κουβέντες μας για κάποιον είναι οι παραπάνω, τότε δεν μιλάμε για έρωτα. Μιλάμε για "καλή περίπτωση" που θα έλεγε κι η θεία μας. Πόσο μάλλον, όταν ταυτόχρονα μας αρέσουν κι άλλοι.
    Όταν εμφανιστεί αυτός που θα σε συγκλονίσει, πίστεψέ με, δεν θα έχεις τέτοιες απορίες.
    Τώρα, για το αν ήταν ή δεν ήταν κάποιος ο άνθρωπός μας (αν υπάρχει κάτι τέτοιο, που προσωπικά πολύ αμφιβάλλω), αυτό μάλλον στο τέλος της ζωής μας θα μπορούσαμε να το πούμε με σιγουριά.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •