Βοήθεια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14

Thread: Βοήθεια

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    875

    Βοήθεια

    Το πρωί πήγε η αδερφή μου η Σ να σκουπίσει και ήθελα να πάρω εγώ τη σκούπα, δεν μου την έδωσε ύστερα μου είπε η μάνα μου να πάρω τη σκούπα και να σκουπίσω εγώ αφού πρώτα μάλλον τα κανόνισαν. Όταν σκούπιζα κάποια στιγμή είπα στην Σ μάλλον πρέπει να σου πούνε για να μου το δώσεις. Μετά επειδή έχει τα γενέθλια της λέει στη μάνα μου στεναχωριέμαι που δεν μου λένε χρόνια πολλά ούτε ξαδέρφια ούτε αδέρφια. Ύστερα την είπα χρόνια πολλά αλλά δεν απάντησε. Αργότερα το βράδυ είπε ψυθιριστά ότι την ενόχλησα το πρωί και λέει η μάνα μου με ένα τρόπο άντε ρε όλη μέρα κάθετε και παίζει με το τηλέφωνο με αν σε ξανάενοχλήσει να την πεις. Ύστερα από λίγο γελούσαν και είπε η μάνα μου δύνατα για πλάκα να σας πάρει ο διάβολος όλους εδώ μέσα βαρέθηκα τη ζωή μου και λέει η Σ έτσι μπράβο. Επίσης μετά είπε η Σ ότι τόσα χρόνια έχουμε φασαρίες δεν μπορώ άλλο και η μάνα μου είπε αφού είναι τούβλα. Αισθάνθηκα να με πονάει η καρδιά και έτρεμαν τα πόδια μου. Εγώ κάνω πράγματα στο σπίτι δεν κάθομαι όλη την ώρα.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    875
    Την ρωτάει ο πατέρας μου τη μάνα μου γιατί είναι όλο στεναχωρημένη και λέει γιατί είναι ανόητη. Σκέφτομαι την αυτοκτονία δεν ξέρω τι να κάνω δεν ξέρω από που να πιαστώ

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Αφου ηθελε να σκουπισει η αδερφη σου εσυ γτ επεμεινεις? Ας την αφηνες να σκουπισει αυτη, γλυτωνεις κ τη δουλεια.
    Η μανα σου παντως φταιει γτ σου χει παρει τον αερα και σε υποτιμαει.
    Ισως γι αυτο δε τα καταφερνεις κ με τον τυπου που τραβιοσαστε.
    Δε κοιτας να περασεις σε καμμια σχολη να φυγεις απ το τρελαδικο?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    875
    Ήθελα να κάνω κάτι κι εγώ απλά μόνο της είπα να μου το δώσει και μόλις την είπε η μάνα μου μόνο τότε μου το έδωσε δηλαδή έπρεπε να την πουν εγώ αισθάνομαι ότι προσβάλομαι ας μη μου το έδινε όταν την είπε κι επιπλέον λέει συνέχεια ότι κάθομαι και σήμερα λέει ότι είμαστε άχρηστοι εγώ και ο πατέρας μου αυτοί μαλωναν για δικα τους πράγματα και ύστερα μπλέκει εμένα. Δεν μπορώ να φύγω με τον τρόπο αυτό γιατί βρίσκομαι σε φάση που ψάχνω δουλειά και φυσικά δεν βρίσκω. Σε σχολή δεν πέρασα έχει και 5 χρόνια που τελείωσα

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Εγω παντως οταν ειδα τη φωτο που μου εστειλες, ειδα μια πολυ ομορφη γυναικα αλλα φαινεσαι και στη φυσιογνωμια οτι εισαι ατομο που σου χουν παρει τον αερα, καπου σου λειπει μια δυναμικοτητα, πιστη σε σενα, καπως ετσι. Και μου φαινεσαι κ καλοπροαιρετη, ατομο που δε συμπαθει τις εντασεις και τους τσακωμους. Αυτο βεβαια επειδη μεγαλωσες στο περιβαλλον αυτο που μεγαλωσες. Η αδερφη σου απ οτι καταλαβαινω σε υποτιμα κ σενα και υπακουει στη μανα σου, καπου δε σε σεβεται οπως θα πρεπε. Θεωρω οτι ή πρεπει να φυγεις απ το χωρο αυτο ή να γινεις αναισθητη, διπλωματισα και να μη βαζεις σημασια, αν και ειναι δυσκολο αυτο.
    Στη θεση σου θα περνουσα σε μια σχολη να φυγω απο κει, αλλα ειναι δυσκολο να διαβασεις τωρα γτ φανταζομαι δεν υπαρχει ησυχια εκει. Για την ακριβεια θα σου προτεινα να περασεις σε στρατιωτικη σχολη, με ενα 16 περνας, ή σε κάποια αλλη σχολη κ μπορεις να μεινεις σε εστια ή σε καποιο αλλο ατομο αν υπαρχει. Δε μπορω να σκεφτω κατι αλλο. Κ προσεχε μη πας κ παντρευτεις κανενα μαλακοπιτουρα για να ξεφυγεις και την πληρωνεις μια ζωη μετα.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    875
    Μεγάλωσα σ'ένα περιβάλλον που υπήρχαν φωνές όσο αντιδράω τόσο χειρότερα τώρα αυτό δεν υπάρχει τόσο πολύ γιατί οι παππούδες έχουν πεθάνει. Σε στρατιωτική σχολή θα έδινα εχω όμως σκολίωση. Δεν είναι το διάβασμα το θέμα τα βολεύω αν βρω ευκαιρία απλά είμαι 25 χρόνων. Πάντως γι'αυτό κρατήθηκα από αυτόν που εχω κι έχει το δικαίωμα να έρχετε να κάνουμε σεξ με τον τρόπο που θέλει και να εξαφανίζεται. Δεν ξέρω άλλο τι να κάνω; από που να πιαστώ;

  7. #7
    τι εννοείς από που να πιαστείς??????????
    είσαι 25 χρονών και μιλάς για ανθρώπους γύρω σου που σε προσβάλλουν
    εσύ τους το επιτρέπεις
    κανένας δε θα αλλάξει αν δεν αλλάξεις πρώτα εσύ
    προφανώς τους βολεύεις με τη συμπεριφορά σου
    και μίλησες για κάποιον τύπο που σε μεταχειρίζεται σαν βόθρο
    αφού κάθεσαι γιατί να μην το κάνει?
    χαζός είναι?
    ξύπνα

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    875
    Ξέρω ότι φταίω εγώ γιατί το επιτρέπω απλά δεν πιστεύω στον εαυτό μου για να ξέρω ότι οι αντιδράσεις μου σε κάθε περίπτωση θα είναι σωστές

  9. #9
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Εγω παντως οταν ειδα τη φωτο που μου εστειλες,
    Θέλω κι εγώ να δω φώτο. Θέλω να ξέρω την φυσιογνωμία εκείνου με τον οποίο συζητώ.
    Εξάλλου για τον ίδιο λόγο ανάρτησα δικές μου φώτο στο ιντερνέτ, για να ξέρουν όσοι
    συζητούν μαζί μου ποιός είμαι και πως είμαι φυσιογνωμικά. Όποιος δώσει το όνομα μου
    στην αναζήτηση της google θα με βρει.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    875
    Και σήμερα είπε ψυθιριστα στην αδερφή μου αν σε ξανάενοχλήσει να μου πεις και αν είναι να σηκωθεί να φύγει να πάει στον γκόμενο της. Πάντως εγώ ακόμα και στο φιλο μου δεν βρίσκω τι να πω για μένα είναι πολλά και παρά πολύ μπερδεμένα

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    875
    Πήγε η αδερφή μου για τα δόντια της σε άλλη πόλη την έπαιρνε τηλέφωνο η μάνα μου από του πατέρα μου αλλά δεν το σήκωνε και λέει ο πατέρας μου ότι αν έπαιρνε αυτή θα το σήκωνε και το είπε στην αδερφή μου όταν ήρθε σπίτι και λέει ότι είναι χαζός κι αμέσως ανακατεψε εμένα η μάνα μου και είπε η άλλη που κάθετε μέσα όλη μέρα και ψυθηριζαν

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Εγω παντως οταν ειδα τη φωτο που μου εστειλες, ειδα μια πολυ ομορφη γυναικα αλλα φαινεσαι και στη φυσιογνωμια οτι εισαι ατομο που σου χουν παρει τον αερα, καπου σου λειπει μια δυναμικοτητα, πιστη σε σενα, καπως ετσι.


    Quote Originally Posted by Γιώργος Πολίδης View Post
    Θέλω κι εγώ να δω φώτο. Θέλω να ξέρω την φυσιογνωμία εκείνου με τον οποίο συζητώ.
    Εξάλλου για τον ίδιο λόγο ανάρτησα δικές μου φώτο στο ιντερνέτ, για να ξέρουν όσοι
    συζητούν μαζί μου ποιός είμαι και πως είμαι φυσιογνωμικά. Όποιος δώσει το όνομα μου
    στην αναζήτηση της google θα με βρει.
    Κερασι και Γιωργο δεν χρειαζεται και πολυ μυαλο οτι για να καταλαβετε οτι η Νικη ειναι ενα μπερδεμενο ατομο με πολλα προβληματα και οτι χρειαζεται βοηθεια.

    Αν ειστε μαγκες πηγαινετε αλλου να βρειτε γκομενες και μην εκμεταλλευεστε ευαλωτα ατομα.
    Ή στην τελικη βαρεστε μια μαλακια να σας φυγει .


    Nικη κακως εστειλες φωτογραφιες σου. Δεν ξερεις ποιος μπορει να κρυβεται πισω απο το πληκτρολογιο και τι μπορει να θελει.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    875
    Απλά σε κάποιο θέμα λεγαν ότι είμαι τρόλ

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Και τι με αυτο?
    Kαι εγω σε εχω χαρακτηρισει τρολ παλιοτερα , αλλα δεν ζητησα φωτογραφιες σου.

    Νικη να εισαι λιγο προσεκτικη σε τετοια θεματα.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •