Παράξενες συνήθειες
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 42
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    226

    Παράξενες συνήθειες

    ή και.. "παράξενες" συνήθειες. Που σημαίνει πως μόνο για τους άλλους είναι παράξενες, όχι και για εμάς τους ίδιους χεχε

    Ξεκινάω με μια δική μου συνήθεια. Μόλις ξυπνήσω, το πρώτο πράγμα που θα κάνω είναι να σηκωθώ όρθια και να φορέσω τις κάλτσες μου :D

    Επίσης και μια άλλη που μου ήρθε, είναι πως όταν διαβάζω ή ξεφυλλίζω τέλος πάντων κανένα περιοδικό, αρχίζω πάντα απο την τελευταία σελίδα.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    226
    Αααα θα ήθελα να βρίσκομαι όλη μέρα μέσα σε ένα βιβλιοπωλείο.. Μου αρέσει κι εμένα πολύ αυτό! Για το τελευταίο, δεν έχω σχόλιο λολ! Μου ήρθε να κάνω μια ερώτηση, αλλα δεν θα την κάνω :Χ

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    226
    Όχι αυτόοοοο!! Αλλα τώρα που το φαντάζομαι.. κακακακκακαα θα ήθελα να σε βλεπα να το κάνεις !!

    Άλλο μου ήρθε στο μυαλό.. Αν στα "ξένα" περιλαμβάνονται και τα "εκτός Ελλάδος" αχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    226
    Θυμήθηκα και κάτι άλλο, τώρα που βλέπω το κρεβάτι μου. Όλη τη μέρα είναι ξέστρωτο αλλα λίγο πριν κοιμηθώ θα το στρώσω, διαφορετικά δεν μπορώ να κοιμηθώ. Τι ανωμαλία κι αυτή!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    226
    Quote Originally Posted by Ξωτικό View Post
    xixixixi! χαμεεεεεεεεεενο πτηνο...μπεκατσα επρεπε να ησουν οχι κυκνος. :P
    Προτιμώ να κάνω την πάπια! Πα πα πα.. χχοχχοχοχιχιχιχα!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    226
    Quote Originally Posted by Ξωτικό View Post
    εγω το στρωνω με το που σηκωθω, με τσιμπλες ακομα ναι ναι.
    Όοοοχι μην το κάνεις! Έτσι δεν πεθαίνουν τα ακάρεα αλλα πολλαπλασιάζονται και θα σε φάαααανε! Άφηνέ το ξέστρωτο καμιά ώρα ...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    swan...κι εγώ ξεκινάω από την τελευταία σελίδα σε όλα τα έντυπα εκτός από τα λογοτεχνικά βιβλία φυσικά που δε θέλω να ξέρω το τέλος από την αρχή!
    επίσης...τρελαίνομαι να χώνω τα χέρια μου μέσα στα όσπρια..
    http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...wxaVa4t9EZXpCA

    να έχω μπροστά σακιά γεμάτα όσπρια ή αλεύρια και να χώνω τις χερούκλες μου..ντισκάστινγκ το ξέρω αλλά μ'αρέσει!

    Επίσης σνιφάρισμα φρεσκοπλυμένων σεντονιών :-)
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    226
    Με το που ξυπνάς, τα κάνεις όλα αυτά;; Φαντάζομαι θα κουτουλάς απο δω κι απο κεί, θα τυφλώνεσαι απο τον ήλιο αλλα το τίναγμα, τίναγμα! Πες μου οτι φοράς και γυαλιά ηλίου ΛΟΟΟΟΟΛ!!! Ξωτικοτυφλομυγίτσα χιχιχοχι

    Όταν ξαπλώνω για να κοιμηθώ, αποφεύγω να κοιτάω το πάτωμα.. Ένα σκουπιδάκι αν δω, ακόμα και μισοκοιμισμένη αν είμαι θα πρέπει να σηκωθώ να το πετάξω. Αλλιώς θα το σκέφτομαι συνέχεια, θα μου γίνει εφιάλτης :-P

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    226
    Quote Originally Posted by void View Post
    swan...κι εγώ ξεκινάω από την τελευταία σελίδα σε όλα τα έντυπα εκτός από τα λογοτεχνικά βιβλία φυσικά που δε θέλω να ξέρω το τέλος από την αρχή!
    επίσης...τρελαίνομαι να χώνω τα χέρια μου μέσα στα όσπρια..
    http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...wxaVa4t9EZXpCA

    να έχω μπροστά σακιά γεμάτα όσπρια ή αλεύρια και να χώνω τις χερούκλες μου..ντισκάστινγκ το ξέρω αλλά μ'αρέσει!

    Επίσης σνιφάρισμα φρεσκοπλυμένων σεντονιών :-)
    Δηλαδή βοιντ να υποθέσω στο σπίτι σου έχεις κανα δυο σακιά έτσι για να "τη βρίσκεις" που και που ή όταν το έχεις πολύ ανάγκη παίρνεις τους δρόμους; χαχαχαχαχχαχαα! Αχ δεν μπορώ, μου φάνηκε τόσο αστείο! Επειδή φαντάζομαι να έχεις μια έκφραση ικανοποίησης στο πρόσωπό σου χαχαχαχαχαα! Μην μου δίνεις σημασία, φτιάχνω σενάρια μόνη μου και γελάω, να μπει κι αυτό στη λίστα :)

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    226
    Παρακολουθώ τα κλεμμένα όνειρα :(

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    Quote Originally Posted by vlack_swan View Post
    Δηλαδή βοιντ να υποθέσω στο σπίτι σου έχεις κανα δυο σακιά έτσι για να "τη βρίσκεις" που και που ή όταν το έχεις πολύ ανάγκη παίρνεις τους δρόμους; χαχαχαχαχχαχαα! Αχ δεν μπορώ, μου φάνηκε τόσο αστείο! Επειδή φαντάζομαι να έχεις μια έκφραση ικανοποίησης στο πρόσωπό σου χαχαχαχαχαα! Μην μου δίνεις σημασία, φτιάχνω σενάρια μόνη μου και γελάω, να μπει κι αυτό στη λίστα :)
    χαχαχαχαχ...άντε βρε!
    είναι πολύ ωραία αίσθηση πάντως, δοκίμασέ το μια μέρα και θα με θυμηθείς! και με το ρύζι είναι πολύ ωραίο και με το αλεύρι που είναι μαλακούλι :-ρρ
    Άλλη παραξενιά: δεν μπορώ να βλέπω τρίχες κολλημένες σε παλτό..την τελευταία φορά ήμουν στο λεωφορείο και μιλούσα στο τηλ και ασυναίσθητα άρχισα να βγάζω τις τρίχες από το παλτό μιας κοπέλας...περιττό να σου πω τι βλέμμα φονικό μου έριξε!!!
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    Quote Originally Posted by Ξωτικό View Post
    καταντια...εγω το κανω αυτο στο σακι με τις σκυλοκροκετες...το ομολογω..
    χεχεχεχ...να και κάποιος που με νιώθει!
    και με το καναβούρι του καναρινιού είναι ωραίο :-))))
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    226
    Quote Originally Posted by void View Post
    χαχαχαχαχ...άντε βρε!
    είναι πολύ ωραία αίσθηση πάντως, δοκίμασέ το μια μέρα και θα με θυμηθείς! και με το ρύζι είναι πολύ ωραίο και με το αλεύρι που είναι μαλακούλι :-ρρ
    Άλλη παραξενιά: δεν μπορώ να βλέπω τρίχες κολλημένες σε παλτό..την τελευταία φορά ήμουν στο λεωφορείο και μιλούσα στο τηλ και ασυναίσθητα άρχισα να βγάζω τις τρίχες από το παλτό μιας κοπέλας...περιττό να σου πω τι βλέμμα φονικό μου έριξε!!!
    χαχαχαχαχα Την επόμενη φορά να κρατάς σελοτέιπ να τις τραβήξεις τσακ τσακ, ούτε γάτα ούτε ζημιά! ::DD:D:DD

    Θα το δοκιμάσω με το ρύζι που το έχω σε αφθονία. Ζήλια σου, ζήλια σου θα το κάνω τώρα κακακκακαα!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    Quote Originally Posted by void View Post
    χεχεχεχ...να και κάποιος που με νιώθει!
    και με το καναβούρι του καναρινιού είναι ωραίο :-))))
    xaxaxa!! τελικα δεν ειναι και τοσο περιεργη συνηθεια απ οτι βλεπω

    εγω δουλευα σε ενα βιολογικο ,και τα ειχαμε ολα αυτα τα σακια Οποτε φαντασου την χαρα την δικια μου !! ( αγχολυτικο,μεχρι και το καπνισμα ειχα ελλατωσει) Αλλα το βλεμμα του εργοδοτη μου ηταν καπως , που με εχανε που με εβρισκε να τα "τακτοποιω" φυσικα χαχαχα!!
    Το πρώτο σου χρέος πλαταίνοντας το εγώ σου είναι, στην αστραπόχρονη τούτη στιγμή που περπατάς στη γης, να μπορέσεις να ζήσεις την απέραντη πορεία, την ορατή και την αόρατη του εαυτού σου.
    ΚΑΖΑNΤΖΑΚΗΣ

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    Quote Originally Posted by vlack_swan View Post
    χαχαχαχαχα Την επόμενη φορά να κρατάς σελοτέιπ να τις τραβήξεις τσακ τσακ, ούτε γάτα ούτε ζημιά! ::DD:D:DD

    ή θα έχω μαζί μου αυτό το ειδικό που ξεχνουδιάζει..

    Θα το δοκιμάσω με το ρύζι που το έχω σε αφθονία. Ζήλια σου, ζήλια σου θα το κάνω τώρα κακακκακαα!
    καλά εσύ γιατί έχεις το ρύζι σε αφθονία;;; ρυζοπαραγωγός είσαι;;
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. "Λίγο ακόμα και θα συνηθίσω, τις παλιές συνήθειες θα σβήσω....."
    By ΕΡΗ_1982 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 08-06-2012, 19:14
  2. Παραξενες ιστοριες!
    By Boltseed in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 29-12-2010, 11:37
  3. Παράξενες εμμονές
    By Panos3082 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 28-05-2009, 00:01
  4. Κακες Συνηθειες
    By dean in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 15
    Last Post: 29-10-2008, 20:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •