ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ Κ ΝΑ ΤΟΝ ΣΗΚΩΣΕΙ ΤΟΝ Μ****Α
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 18
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796

    ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ Κ ΝΑ ΤΟΝ ΣΗΚΩΣΕΙ ΤΟΝ Μ****Α

    Γεια αρχικα ηθελα να γραψω στον τιτλο του θρεντ "θελω να του σπασω τα μουτρα του παπαρα" αλλα μετα ειπα να το κανω πιο light κ να το γραψω με πιο ευγενικο τροπο οπως κ στη λεξη εβαλα αστερακια σε περιπτωση που καποιος πχ σοκαριστει η πουν οτι το κανω για να τραβω προσοχη η μπορει να μας διαβαζουν κ μικρα παιδακια κ αυτο που λεμε "δασκαλε που διδασκες κ λογο δεν εκρατεις" κ ταιριαζει επακριβως!!!!

    Καταρχην κατι ασχετο δεν ξερω τι με εχει πιασει αλλα ολη μερα γυρναω απο το ενα καφε στο αλλο, απο τη μια παρεα στην αλλη, εξοδους κτλ, σε σπιτια φιλων μαζευομαστε κτλ, κ δεν μπορω ρε πουστη μ να συγκεντρωθω στην πτυχιακη κ να κατσω να διαβασω! Δεν ξερω γτ συμβαινει αυτο αλλα το μυαλο μ ολο στο εξω ειναι κ οχι να πιασω κανα βιβλιο! Κ οσο βλεπω την αλλη να γινεται πιο ανταγωνιστικη, τοσο τσαντιζομαι τεσπα το θεμα ειναι το αγορι μου κ στην τελικη ας παρει κ 10 η ηλιθια δεν με νοιαζει ας παρει κ υποτροφια χεστηκα να την παρει κ να την βαλει στον κωλο της κ εγω τα 2 πρωτα χρονια ειχα παρει γτ ειχα πολυ υψηλη βαθμολογια μετα με τα γνωστα προβληματα δυσκολευομουν με τη σχολη κ τα μαθηματα τι να κανω δλδ να παω να φουνταρω, τεσπα με αυτην απλα δεν ασχολουμαι το θεμα εκλεισε, το θεμα ειναι ο αλλος

    Εχει εδω κ 2 βδομαδες που εκδηλωνει ζηλια κ κτητικοτητα κ χειριστικοτητα (εγω θα το λεγα απλα μαλακυνση εγκεφαλου αλλα τεσπα) κ προσπαθει να μ επιβληθει κ να μ λεει τι θα κανω με ποιον θα βγαινω κτλ. Μ λεει για την πρωην του οτι ηταν "sexy και αγριο θυληκο" ενω εγω "ειμαι φρικιο" ε πανε στην πρωην σου τοτε τι καθεσαι με το φρικιο εκτος κ αν εισαι μαζοχας!!!

    Καποια πραγματα επισης στο σεξ εγω δεν τα δεχομαι κ δεν ειναι στις αρχες μ να τα κανω, κ αλλωστε αυτο λεγεται σεξουαλικη ελευθερια, να μπορεις να εκφραζεσαι οπως θελεις στο σεξ κ να κανεις Ο,ΤΙ θες ΑΡΚΕΙ πανω κ πρωτα απ ολα να συμφωνει και ο αλλος. Αυτο π λεει "Στο σεξ ολα επιτρεπονται αρκει να συμφωνουν και οι δυο" το υποστηριζω ακραδαντα. Κ αρχιζει ναι αλλα η πρωην μ αυτο της αρεσε, κ τι με νοιαζει εμενα ρε φιλε? Πανε στην πρωην σου κ σε αυτες π το δεχονται. Εγω δεν το δεχομαι ΤΕΛΟΣ. Δεν ειμαι ουτε πρωην σου, ουτε μανα σου, ουτε αδελφη σου, για να ειμαι υποχρεωμενη να σε ανεχομαι.

    Τις προαλλες το Σαββατο κανονιζαμε με τις φιλες μ για κλαμπακι το βραδυ κατα τις 11 κ μ λεει "Τι θα πας να κανεις στα κλαμπ, δεν τα βαριεσαι συνεχεια? Εγω θα ηθελα να μεινουμε μαζι σπιτι η να κανονισουμε κατι μαζι" τον απανταω "Τυπους σαν εσενα βρισκω πολλους, σε ξερω κατι μηνες, τις ΦΙΛΕΣ μου ομως τις ξερω 5 χρονια κ εχουμε περασει κ γαματες αλλα κ δυσκολες καταστασεις κ εχουμε αλληλοβοηθηθει κ στη σχολη, κ στην τελικη δικαιωμα μ να βγαινω με οποια παρεα γουσταρω! Αμα εσυ εχεις θεμα εμπιστοσυνης λυσε το με τον εαυτο σου" Μ απαντησε οτι ειμαι εγωιστρια κ μονο η παρτη μ με νοιαζει κ τετοια κ τον λεω "οκ, οτι πεις". Φυσικα εγω και βγηκα κ ντυθηκα οπως ηθελα κ με τα κοριτσια περασαμε γαματα κ σε καποια φαση μαλιστα τον στελνω μηνυμα "Ειμαστε στο ***** κλαμπ, καθομαστε στο ταδε σημειο, αμα θες ελα, τα κοριτσια δεν εχουν προβλημα να ρθεις" Τρελη καζουρα μιλαμε τελικα δεν ηρθε.

    Τωρα κανονιζουμε με τα κοριτσια για τα Χριστουγεννα να παμε Κωνσταντινουπολη γτ δεν εχει παει καμια μας κ κανονιζουμε με πρακτορεια κ ετσι κ απο οσους εχω ακουσει κ πηγαν ειναι καταπληκτικη πολη ΑΞΙΖΕΙ να πας κ αρχισε τις ζηλιες κ τις μικροτητες οτι δεν τον αγαπαω κτλ. Προς το παρον ενιωσα ασχημα, αλλα το οτι θελω να εχω κ αλλη ζωη περα απο σενα δεν σημαινει οτι δεν σ αγαπαω!!! Κ τον ειπα αμα θελει να ρθει κ αυτος αλλα ειναι κομπλεξικος ο τυπος απ ο,τι καταλαβα θελει την κοπελα του να την εχει σηκω σηκω κατσε κατσε. Μαλλον επεσε σε λαθος ατομο.

    Το αποκορυφωμα? Το αγορι που ειναι στην ομαδα μ στην πρακτικη (αυτος ο κοιμισμενος π σας ελεγα π πατουσε μονο στις εξεταστικες) θελει να δει φωτο του να δει πως ειναι! Μιλαμε για τρελο σημειο ζηλιας/μαλακιας να το πω? Να δει δλδ αμα ειναι πιο ωραιος κτλ ? Τον ειπα δεν μπορω να σου δειξω φωτο χωρις την αδεια του κ δεν το εχω το παιδι αλλωστε, κ στην τελικη τι σε επιασε με το παιδι? Τον λεω αμα θες ελα στον Πυργο (σχολη δλδ απλα επειδη ειναι σε μορφη πυργου) αμα τον πετυχω απο μακρια θα στον δειξω. Μ λεει οχι αστο. ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΘΕΕ ΜΟΥ!!

    Συμπερασμα : Ορισμενοι αντρες νομιζουν οτι η κοπελα ειναι σκυλι κ οτι μπορουν να το εκπαιδευσουν να τους κανει ολα τα χατηρια. Αγορακια αν θελετε αυτο, παρτε ενα σκυλι καλυτερα η πηγαινετε να τα κανετε εκει που σας περναει. Αλλιως θα τρωτε σουτο απο αυτες που δεν τα ανεχονται αυτα τα χειριστικα. Υποχειρια δεν ειμαστε κανενος.

    Κ κατι παρομοιο π θυμηθηκα, πριν χρονια ειχαμε αναλαβει μια εργασια με τιτλο "αντοχη κτιριων στη μηχανικη καταπονηση" τις ομαδες τις ορισε ο καθηγητης κ ημουν εγω κ αλλα 3 αγορια. Μολις ητανε να συνατηθουμε εντοπισα γελακια κ τη φραση "τι θα ξερει τωρα αυτη η ασχετη" τεσπα δεν εδωσα σημασια κ πηγα με ολη την καλη διαθεση στην ομαδα γτ ειμαι υπερανω σε τετοια. Αρχικα ενιωθα λιγο αβολα αλλα μετα μια χαρα. Σε καποια επομενη συναντηση σε καποια φαση πεταξα μια ιδεα πανω στην εργασια κ ο ενας απο τους αλλους μ λεει "Εσυ εισαι κοριτσι, σκασε κ σουζα". Ακριβως οπως σας το γραφω. Εκεινη τη στιγμη παιδια τα ειδα ολα κ γυριζω κ τον απανταω "Σκασε κ σουζα να πας να πεις στη μανα σ κ στην αδερφη σ". Δεν μιλησε μετα απο αυτο κ μετα για 1-2 λεπτα ολη η ομαδα ειχε παγωσει. Κ λεω εγω "Που ειχαμε μεινει? Α, ναι η οροφοσκεπη πρεπει να τοποθετηθει ετσι κτλ κτλ". Μετα απο καμια βδομαδα μ ζητησε συγγνωμη. Τον απαντησα ξερα "δεν πειραζει".

    Αυτα ειπα πολλα κ σας ζαλισα το ξερω. περιμενω τις αποψεις σας. σχολια. τι να κανω whatever.
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  2. #2
    Ντο επίκες νέτσι ;;;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Γιώργος Πολίδης View Post
    Ντο επίκες νέτσι ;;;
    Οεο?? What does that mean?? Αμα θες μ εξηγας γτ βαριεμαι τωρα να κανω google translation
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Τι σου ζηταει στο σεξ που δε θες ενω η πρωην του ειναι σαινι? Tωρα προεκυψε? Αφου φανταζομαι εισαστε καιρο μαζι. Και γενικα οι ζηλειες, τωρα τις θυμηθηκε?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Τι σου ζηταει στο σεξ που δε θες ενω η πρωην του ειναι σαινι?
    Ε κερασι τωρα δεν μπορω να γραψω τετοια πραγματα δημοσιως e-psychology ειμαστε οχι e-sexology.!! Αν κ δεν νομιζω οτι εχει σημασια τοσο το ΤΙ ζηταει, οσο ο γενικοτερος τροπος του κτλ..
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    οδός φαντασία
    Posts
    1,199
    ναι ομως η ζηλεια δηλώνει κ ενδιαφέρων...κοιτα αν ομως το ενδιαφερων κατανταει αρρωστημένη ζήλεια τοτε λακρυ μου πες του γκουτμπαι κ ξεκίνα φροντιστήριο εντατικό για τουρκικα....βεβαια μπορει κ να του περασει..μηπως σαγαπαει το χρυσουλακι μου παρα πολυ??κων/πολη ε!!!αχ ενα απο τα ονειρα μου...
    Η νίκη επί των παθών μας συνιστά την πρώτη κ ουσιαστικότερη νίκη -Βίκτωρ Ουγκώ

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Nαι εσυ που βριζεις σαν νταλικιερης τωρα σε πιασανε οι ντροπες! :p
    Στειλε μου σε πμ. Καλα τωρα το θυμηθηκε? Τοσα χρονια τα χετε. Δεν εισαστε χτεσινοι. Σε ρωταω να μαθαινω κ ιδεες. Μπορει ο τυπος να σκεφτηκε κατι καλο. Μηπως μπακ ντορ? bdsm? κατι αλλο? Εσυ γτ δε θελεις? Τι σου παει στραβα?
    Το ιδιο για τη ζηλεια. Δηλ τωρα τον επιασε? Κατι δε κολλαει ρε λακρυ. Τα παραλες νομιζω.
    Last edited by kerasi; 29-11-2012 at 02:42.

  8. #8
    Με το αγορι σου γιατι δεν τα βρίσκεται κάπου στη.... μέση, λιγο υποχωρηση ο ενας λίγο ο άλλος?
    ... κατα τα λοιπα, μαθε το μυαλο σου μην βασανίζεται με τοσα πολλά, καποια προσπέρνα τα ως ασημαντα επειδη στο βαθμο που θα μπορουσαν να επηρεαζαν τη ζωη σου ειναι όντως ασημαντα. κατα τα λοιπα κανενα σοβαρο πρόβλημα ........ μια χαρα εισαι, πολλοί θα σε ζήλευαν μ όλα αυτα που κάνεις
    :)
    γιάννης

  9. #9
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Οεο?? What does that mean?? Αμα θες μ εξηγας γτ βαριεμαι τωρα να κανω google translation
    Νέτσι, ποντιακά εν αβούτα, κι γρικάς;;;

    (πόντια είπες πως είσαι, ποντιακά είναι αυτά) :):):)

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Nαι εσυ που βριζεις σαν νταλικιερης τωρα σε πιασανε οι ντροπες! :p
    Στειλε μου σε πμ. Καλα τωρα το θυμηθηκε? Τοσα χρονια τα χετε. Δεν εισαστε χτεσινοι. Σε ρωταω να μαθαινω κ ιδεες. Μπορει ο τυπος να σκεφτηκε κατι καλο. Μηπως μπακ ντορ? bdsm? κατι αλλο? Εσυ γτ δε θελεις? Τι σου παει στραβα?
    Το ιδιο για τη ζηλεια. Δηλ τωρα τον επιασε? Κατι δε κολλαει ρε λακρυ. Τα παραλες νομιζω.
    Κερασι πληζ κ η πλακα εχει τα ορια της. Δεν ειμαι καλα το τελευταιο διαστημα οποτε καποια πραγματα με σοβαροτητα. Σε εκτιμω κ σου το ξεκαθαριζω με ειλικρινεια.
    Πρωτον δεν τα χουμε χρονια, μαλλον εννοεις τον πρωην μ π τα χαμε 3 χρονια κ χωρισαμε περσυ απο δικη μ μαλακια μη μου το θυμιζεις γτ θα βαλω τα κλαματα τωρα. με αυτονα τα εχω 2μιση μηνες.
    Το οτι βριζω σαν νταλικιερης δεν νομιζω οτι με χαρακτηριζει σαν προσωπικοτητα. Ναι θα βρισω αλλα υπο ορισμενες συνθηκες. Ελεος πια με τις σοβαροφανειες κ τα καλουπια. Ναι κ τι εγινε δλδ? Δεν σημαινει οτι επειδη καποιες φορες βριζω οτι θα βριζω πχ τους μαθητες μ αργοτερα (αν ποτε δουλεψω), η οτι βριζω τα ανηψακια μ, η οποιον τυχαιο βρεθει στο δρομο μ. Κ νομιζω το 18,5 που εβγαλα πανελληνιες κ τις υψηλες βαθμολογιες των 2 πρωτων χρονων στη σχολη δεν τα πηρα γραφοντας βρισιες στις εξετασεις, προφανως εγραφα αλλα πραγματα. Νομιζω το θεμα αυτο ξεκαθαριστηκε κ παει προς πολλους αποδεκτες επειδη κ παλιοτερα μ ειχε πει δεν θυμαμαι ποιος/ποια κατι παρομοιο. Αυτη ειμαι, ειλικρινης, αυθεντικη κ αυθορμητη, αγαπαω τα παιδακια γι αυτο κ διαλεξα το συγκεκριμενο επαγγελμα, εχω ασχοληθει με εθελοντικα προγραμματα με παιδακια με ειδικες εκπαιδευτικες δυνατοτητες κτλ, αγαπαω τα ζωακια κ πολλα αλλα. Ποτε δεν το παιξα κυριλε κ δηθεν κ σοβαροφανης, κ ο,τι αισθανομαι το γραφω κ το λεω ευθεως. Αυτη ειμαι κ τελος.
    Επισης η σεξουαλικη μ ζωη δεν μονιζω οτι αφορα το φορουμ κ το τι μ ζητησε. Δεν ειναι να γελαμε με την εννοια "Back door? Or bondage?" or whatever με την εννοια να σπασουμε πλακα. Σημασια δεν εχει το ΤΙ ζητησε, αλλα οτι επιμενει να κανουμε κατι το οποιο εγω δεν συμφωνω κ το γιατι δεν συμφωνω ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΜΟΥ αλλα αυτος δεν καταλαβαινει.
    Δεν τα παραλεω καθολου προσπαθει να μ επιβληθει ενω εγω θελω να βγαινω με τις φιλες μ κ οτι κ καλα επειδη δεν καθομαι μεσα μαζι του δεν τον αγαπαω.
    Κ να χωρισουμε σκασιλα μ στην τελικη θαρρεις κ ολα τα ειχα λυμενα κ ο γκομενος με μαρανε.
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Γιώργος Πολίδης View Post
    Νέτσι, ποντιακά εν αβούτα, κι γρικάς;;;

    (πόντια είπες πως είσαι, ποντιακά είναι αυτά) :):):)
    Ναι ειμαι Ποντια κ τιμη μ κ καμαρι μ για την καταγωγη μ κ δεν ντρεπομαι να το πω κ αν το λες με την εννοια οτι κ καλα Ποντιος=χαζος κ οτι ετσι δηθεν θα με προσβαλλεις ΝΟΜΙΖΕΙΣ φιλε μ, η μιση Ελλαδα Ποντιοι ειναι.
    Επισης ξερω καποιες λεξεις κ τα καταλαβαινω, δεν τα μιλαω καθημερινα, ουτε ζω εκει, ελεος!!
    Κ τι σχεση εχει ο Ποντος τωρα με το θεμα μ?? Εχεις να μ πεις κατι ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ?? Το θεμα μ ειναι τι κανω με τον μαλακα, οχι ποσο καλα ξερω να μιλαω ποντιακα, ελεος με τον καθε απαλευτο εδω μεσα...
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by ΗΛΙΑΝΝΑ View Post
    ναι ομως η ζηλεια δηλώνει κ ενδιαφέρων...κοιτα αν ομως το ενδιαφερων κατανταει αρρωστημένη ζήλεια τοτε λακρυ μου πες του γκουτμπαι κ ξεκίνα φροντιστήριο εντατικό για τουρκικα....βεβαια μπορει κ να του περασει..μηπως σαγαπαει το χρυσουλακι μου παρα πολυ??κων/πολη ε!!!αχ ενα απο τα ονειρα μου...
    Κι εμενα κ μακαρι να τα καταφερουμε να παμε!! Το πιθανοτερο να τον χωρισω κ δεν θα με νοιαξει κιολας, σορρυ αλλα δεν μπορει να με νοιαξει οταν εισπραττω τετοια συμεπριφορα κ το παιδι ντεεεν καταλαβαινει....
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Με το αγορι σου γιατι δεν τα βρίσκεται κάπου στη.... μέση, λιγο υποχωρηση ο ενας λίγο ο άλλος?
    ... κατα τα λοιπα, μαθε το μυαλο σου μην βασανίζεται με τοσα πολλά, καποια προσπέρνα τα ως ασημαντα επειδη στο βαθμο που θα μπορουσαν να επηρεαζαν τη ζωη σου ειναι όντως ασημαντα. κατα τα λοιπα κανενα σοβαρο πρόβλημα ........ μια χαρα εισαι, πολλοί θα σε ζήλευαν μ όλα αυτα που κάνεις
    :)
    Ηδη με ζηλευουν διοτι παρα τα προβληματα που αντιμετωπιζω τα οποια ξερετε ποια ειναι κ ποσο δυσκολο ειναι για μενα παρ ολα αυτα ποτε δεν τα παρατησα (ακομα) κ αμα με δεις στο δρομο δεν θα σου παει καν το μυαλο οτι εχω ολα αυτα.. ποτε δεν αφεθηκα, ποτε δεν εβαλα τα προβληματα μ αλλοθι, εκανα λαθη κ το ξερω αλλα μολις τα αντιληφθηκα επανηλθα, παρατησα καποια πραγματα κ επεστρεψα, δεν ξερω ποσο ακομα θα αντεξω, αλλα θα το παλευω μεχρι τελικης πτωσεως π λενε, δεν τα καταθετω ετσι απλα τα οπλα εγω.. Μολων λαβε αλλα εγω δεν τα παραδιδω...
    Σε ευχαριστω για την απαντηση σου ναι δικιο εχεις σιγα μν ασχολουμαι με τον καθε ασημαντο κ του δινω κ αξια κ πολυ ασχοληθηκα! Θενκς!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  14. #14
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Ναι ειμαι Ποντια κ τιμη μ κ καμαρι μ για την καταγωγη μ κ δεν ντρεπομαι να το πω κ αν το λες με την εννοια οτι κ καλα Ποντιος=χαζος κ οτι ετσι δηθεν θα με προσβαλλεις ΝΟΜΙΖΕΙΣ φιλε μ, η μιση Ελλαδα Ποντιοι ειναι.
    Επισης ξερω καποιες λεξεις κ τα καταλαβαινω, δεν τα μιλαω καθημερινα, ουτε ζω εκει, ελεος!!
    Κ τι σχεση εχει ο Ποντος τωρα με το θεμα μ?? Εχεις να μ πεις κατι ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ?? Το θεμα μ ειναι τι κανω με τον μαλακα, οχι ποσο καλα ξερω να μιλαω ποντιακα, ελεος με τον καθε απαλευτο εδω μεσα...
    Βρε κουτούλι μην αρπάζεσαι... Ίδια ράτσα είμαστε... Και ποιός, που και πότε άφησε να εννοηθεί ότι Πόντιος=χαζός;;; Πρώτη φορά το ακούω αυτό...


    ΥΓ. Με τον μαλάκα δεν ξέρω τι να κάνεις... Πάντως το καλύτερο είναι να ερωτευτείς κάποιον... :)

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Σωστα τωρα το προσεξα τεμετερον κ εσυ, γι αυτο κ δεν μπορουμε τοσην ωρα να συννενοηθουμε!!! χαχαχαχα πλακιτσα :)
    Θα βρω καποια στιγμη που θα παει...
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Εχει παρει κανεις minitran ?
    By Night in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 7
    Last Post: 24-10-2014, 19:14
  2. KEPPRA- TO XEI ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??
    By Lacrymosa in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 4
    Last Post: 13-06-2011, 23:56
  3. CYMBALTA έχει πάρει κανείς?
    By Φένια in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 21-02-2011, 15:54
  4. Εχει παρει κανεις dumyrox 100 ?
    By kosto30 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 30
    Last Post: 30-01-2010, 10:33
  5. Dumyrox.To χετε παρει?
    By afrula in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 11-01-2010, 02:18

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •