Έφηβος χωρίς σχέσεις, τι γίνεται; - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 47
  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    8
    Αγαπητέ robin οπως ειπαν και τα παιδια ειναι απολύτως φυσιολογικο.. και εγω έφηβη είμαι και καταλαβαίνω την ανησυχία σου.. Ειδικά οταν βλέπεις τους συνομίλικους σ να εχουν σχέσεις και μάλιστα μερικές φορές και ολοκληρωμένες... Μην ανησυχείς για τίποτα.. οταν ειναι να έρθει θα έρθει... πολλά φιλιά...!

  2. #32
    Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    30
    Αγαπητέ robin έχουν δίκιο!!! Είμαι επισης 14 και εχτές έκανα έρωτα με την κοπέλα μου... Δεν αλλάζει τίποτα... Μόνο αυτό που νιώθεις εκεινη την στιγμή, τπτ αλλο!!!

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Ξερω ατομα που στα 14 τους ηταν nerd γυαλακηδες που παιζαν ολη μερα με το κομπιουτερ τους και οταν πατησαν στα 19-20 τους βγαινανε και ριχνανε κουκλαρες.


    Οπως επισης και το ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΝΤΙΘΕΤΟ

    ;)

  4. #34
    Originally posted by robin2
    Είναι παράξενο ένας έφηβος να μην έχει κάνει σχέσεις ενώ είναι 14 ετών; Μήπως αυτό σημαίνει κάτι για τη μελλοντική ερωτική ζωή;
    Η ερωτικη ζωη ενος ανθρωπου , χτυπαει την πορτα της συνειδησης μας μονη της....
    Δεν υπαρχει οριο ηλικιας αλλα οριο ωριμανσης απο ενα προηγουμενο σταδιο για μεταβαση σε ενα επομενο...
    Οταν νοιωσεις την αναγκη να ερχεται στο σωμα σου , ξερεις τι θα πρεπει να κανεις καταρχην για να απελευθερωθεις απο την πιεστικη αναγκη να επανελθεις στην προηγουμενη ηρεμη φαση...
    Εξαλλου ολοκαικατι θα συζητουν μεταξυ τους τα παιδια στο σχολειο ! Ετσι δεν ειναι?

  5. #35
    αυτό που θελω να σου πω ειναι να μην το σκεφτεσαι και νιωθεις αγχος.

    ασε ελευθερο το μυαλο σου και ολα θα ερθουν μονα τους.

    αλλωστε ειναι νωρις ακομα....

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    157
    ROBIN η κολητη μου ειναι 21 κ δεν εχει κανει ακομα σχεση..ποτε ουτε καν εχει φιλησει αντρα κ οχι επηδη εχει αυτη καποιο κουσουρι αντιθετωσ ειναι κουκλαρα κ πολυ καλο παιδι απλα οπωσ λεει ακομα δεν βρηκε αυτον που θα τησ κανει κλικ κ αυτοι π τησ εκαναν κλικ ηταν παντα δεσμευμενοι!!!εσυ εισαι ακομα 14 χρ κ εγω στην ηλικια σ ακομα δεν ειχα κανει σχεση μη σε προβληματιζει καθολου θα ερθει μια μερα οταν θα εισαι ετοιμοσ κι εσυ!!!!!

  7. #37
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    ξαναλεμε,
    ο ρομπιν ειναι φανταρος πια....


    :P

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    157
    αχ το 2005 ηταν τωρα το ειδα ελεοσ !!!!χαχαχαχαχα

  9. #39
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    19
    οταν κι αμα ερθει ποτε θα κανω σχεση ..

    δεν ξερω ειχαν κατσει περιπτωσεις αλλα το απεφευγα δεν ξερω δεν με ελκυε,φοβομουνα ξερω γω....

    ειμαι εφ\'ολης την εννοιας αγαμητος :P

    α προσφατα ισως ηθελα να κανω κατι αλλα αφου δεν εκατσε ουτε καν αρκετα στεναχωρηθηκα στα αρχιδιαα μου..

  10. #40
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Euboia
    Posts
    66
    Eγώ 21 είμαι και πριν ένα μήνα έκανα την πρώτη μου σχέση.. :P
    Στα 14 δε γνώριζα ότι υπάρχουν και άνθρωποι διαφορετικοί απο τα αγόρια
    ΧΑΧΑΧΑΧΑ πλάκα κάνω :P

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,139
    Originally posted by robin2
    Είναι παράξενο ένας έφηβος να μην έχει κάνει σχέσεις ενώ είναι 14 ετών; Μήπως αυτό σημαίνει κάτι για τη μελλοντική ερωτική ζωή;



    είναι απίστευτο, το lifestyle της καθοδηγητικής tv και των μέσων, σε τί προβληματισμούς έχει οδηγήσει τα παιδιά σήμερα.

    πού είναι οι αλάνες και τα ομαδικά παιχνίδια, πού είναι τα ζωντανά κόκκινα ιδρωκοπημένα πρόσωπα, πού είναι τα φιλαράκια κι οι καρπαζιές και τα χαζοφτιάχνουμε τα χαζοχαλάμε ?







    :(

  12. #42
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    8
    εισαι μικρουλης ακομα ολα θα ερθουν στην ωρα τους μην ανησυχεις !!:)

  13. #43
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    4
    file ti na s po? Ki egw mia apo ta idia.
    Last edited by thanosLA; 05-12-2010 at 21:26.

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,690
    παιδια ο θεματοθετησ ηταν 14 χρονων το 2005 τωρα ειναι 19 ειναι ενα ωραιοτατο πιπινακι ολο και κατι θα χει κανει ποιοσ το ξεθαψε αυτο????

  15. #45
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    8
    Eιμαι 17 και ουτε εγω εχω κανει σχεση ποτε μου. Πιστεψε με ολα τα αγορια που ξερω απο 16-19 ειναι αλλου γιαλου... :p
    Δεν παρασυρεσαι απο μοδες, φασωματα μην χεσω και λοιπες μπουρδες που ειναι μαστ να κανει καθε 14χρονο.

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •