καλησπερα!

ως επακολουθο της ασχημης και αλλοπροσαλης καταστασης που βιωνω τις τελευταιες εβδομαδες σημερα νιωθω σε εξαρση καποια συμπτωματα που με ανησυχουν ιδιαιτερα. απο το πρωι που ξυπνησα σημερα νιωθω πολυ εντονη δυσφορια, πολυ ασχημη διαθεση (οτι θα συμβει κτ κακο), πολυ εντονο αγχος,μια απαισιοδοξια για τα παντα,εναν κυκλο σκεψεων αλλοπροσαλο (υπαρξιακες αμφιβολιες,τρελες σκεψεις), αισθημα οτι τρελαινομαι, οτι χανω το μυαλο μου κ την συνειδηση μου, αισθανομαι καπως παραξενα με τον εαυτο μου κ με το περιβαλλον μου σαν να αλλοιωνεται η πραγματικοτητα.
επισης δεν μπορω να συγκεντρωθω σε κατι εξ ολοκληρου, νιωθω αναγκασμενος να κανω τις δραστηριοτητες που εκανα κ παλαιοτερα, φοβαμαι οτι χανω την μνημη μου και την υποσταση μου ως ανθρωπος και οτι δεν θα μπορω να αναγνωριζω κανεναν κ τπτ και φοβαμαι οτι θα πεσω σε αδρανεια η σε κωμα κ δεν θα μπορω να μιλησω και να εκφραστω.επισης νιωθω το μυαλο μου καρφωμενο σε συνεχεις σκεψεις κ αισθηματα ασχημα κ οτι δεν μπορω να δραπετευσω απο αυτο.αισθανομαι καπως παραξενα και με τον εαυτο μου κ με το περιβαλλον μου.νιωθω ωρες ωρες καπως... αποξενος απο μενα (εχω νιωσει οταν μιλαω σε καποιον οτι δεν μιλαω εγω κ οτι παρακολουθω την συζητηση σαν 3ος) και μια μονιμη αισθηση οτι τρελαινομαι κ οτι ειμαι αποκομμενος απτην πραγματικοτητα κ την ροη των πραγματων κ οτι θα αρχισω να κανω χαζα πραγματα που δεν θα εχω επιγνωση τους.σωματικα νιωθω εξαντλημενος κ κουρασμενος κ ταυτοχρονα σε μεγαλη ανησυχια κ εγρηγορση, εχω πονους στο στηθος κ μουδιασμα, μυρμηγκιασματα στο κεφαλι κ το νιωθω πολυ βαρυ κ το μυαλο μου ειναι συνεχεια σε θολουρα κ μπερδεμα.νιωθω πολυ παραξενα... με συγχωρειτε για το...χωρις ανασα κειμενο απλα ηθελα καπου να τα πω για να ξελαφρωσω καπως...