ερωτευμένος με κοπέλα κολλητου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2

    Unhappy ερωτευμένος με κοπέλα κολλητου

    γεια σας. ειμαι 20 χρονων. εκανα σεξ πρωτη φορα στα 15 μου σε οικο ανοχης. απο τοτε εχω κανει ελαχιστα πραγματα με τις γυναικες επειδη ...δε γνωριζω βασικα. εχω να κανω σεξ με λιγα λογια 5 χρονια. ετυχε να ερωτευθω εδω και περιπου ενα μηνα την κοπελα του κολλητου μου. δε μπορω ομως για κανεναν λογο να του το πω γιατι δεν θελω να χαλασω την σχεση που εχει με την κοπελα του και με μενα.. να βαλω μια παρενθεση και να πω οτι καπνιζω χορτο 4 χρονια και 3 χρονια ασταματητα...εχω καει πιστευω πολυ ασχημα και εχω σοβαρο προβλημα με τις γυναικες...ερωτευομαι λαθος γυναικα καθε φορα και δε μπορω καν να της το πω και στην τελικη δεν ασχολουμαι μαυτες αλλα αυτο μου εχει φερει ψυχολογικα διοτι δεν εχω εμπειριες με γυναικες και αισθανομαι τερμα παρθενος οσο αναφορα το σεξ...πω πω τα χω μπερδεψει..συγγνωμη αν δε τα λεω καλα αλλα δεν εχω τελιωσει και το λυκειο.. οτι συμβουλη εχετε για την ζωη μου θα την εκτιμισω... ευχαριστω.

  2. #2
    Το χορτο δε θα σου λυσει το προβλημα με τις γυναικες, ουτε κανενα αλλο προβλημα στη ζωη σου. Το μονο που σου προσφερει ειναι μια φυγη τυπου να ξεχνιεσαι απ αυτα που σε απασχολουν, κατα τα λοιπα τα αποτελεσμα του στην υγεια του θα τα διαπιστωσεις μετα, αρχικα θα ναι συχνο αισθημα κόπωσης, αδυναμίας, μικροτερων αντοχων και δεν ξερω τι επεται μετα....
    Την εμπειρια με τις κοπελες θα την αποκτησεις μεσα απο τη συναναστροφη με τις κοπελες.
    Γι αυτο με την κοπελα του φιλου σου, αν και δεν πιστευω να κανεις το φαουλ να την πλησιασεις και να κανεις κουβεντα μαζι της ή να της δωσεις να καταλάβει πως νοιωθεις, κάλύτερα ξεκοψε κάπως απο κοντα τους, απλά για να μη ζηλευεις, να μη νοιωθεις ασχημα και να λυπασαι που αυτος εχει τετοια κοπελα και εσυ δεν, και γι ανα σου φυγει σιγα σιγα το αισθημα ερωτα γι αυτην. Και συναμα σαν στοχος (μαζι με τα αλλα που σου ειπα) να βρεις κοπελα, ει δυνατον στο ιδιο επιεπδο με του φιλου σου, γιατι αν τη δικη σου θα τη βρισκεις κατωτερη της πάλι θα νοιωθεις το ίδιο.
    Κι ενας αλλος στοχος, τελειωσε το λυκειο, δε γινεται αλλιως, μετα θα ναι πιο δυσκολο να τα καταφερεις.
    γιάννης

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Το χορτο δε θα σου λυσει το προβλημα με τις γυναικες, ουτε κανενα αλλο προβλημα στη ζωη σου. Το μονο που σου προσφερει ειναι μια φυγη τυπου να ξεχνιεσαι απ αυτα που σε απασχολουν, κατα τα λοιπα τα αποτελεσμα του στην υγεια του θα τα διαπιστωσεις μετα, αρχικα θα ναι συχνο αισθημα κόπωσης, αδυναμίας, μικροτερων αντοχων και δεν ξερω τι επεται μετα....
    Την εμπειρια με τις κοπελες θα την αποκτησεις μεσα απο τη συναναστροφη με τις κοπελες.
    Γι αυτο με την κοπελα του φιλου σου, αν και δεν πιστευω να κανεις το φαουλ να την πλησιασεις και να κανεις κουβεντα μαζι της ή να της δωσεις να καταλάβει πως νοιωθεις, κάλύτερα ξεκοψε κάπως απο κοντα τους, απλά για να μη ζηλευεις, να μη νοιωθεις ασχημα και να λυπασαι που αυτος εχει τετοια κοπελα και εσυ δεν, και γι ανα σου φυγει σιγα σιγα το αισθημα ερωτα γι αυτην. Και συναμα σαν στοχος (μαζι με τα αλλα που σου ειπα) να βρεις κοπελα, ει δυνατον στο ιδιο επιεπδο με του φιλου σου, γιατι αν τη δικη σου θα τη βρισκεις κατωτερη της πάλι θα νοιωθεις το ίδιο.
    Κι ενας αλλος στοχος, τελειωσε το λυκειο, δε γινεται αλλιως, μετα θα ναι πιο δυσκολο να τα καταφερεις.
    Γιαννη ευχαριστω για τις συμβουλες σου, ειναι καλες. Αλλα ξερω τι θα γινει στην τελικη, θα την χωρισει ο φιλος μου και δε θα μπορω ουτε παλι να της μιλισω γιατι θα ειμαι σκαλωμενος. Εχει γινει αρκετες φορες και μετα σιγα σιγα την ξεχνω την κοπελα και δεν ειμαι πια ερωτευμενος... αλλα μεχρι να γινουν ολα αυτα τα σκινικα, εγω βασανιζομαι και τρελενομαι. Μπορεις να βοηθησεις για το θεμα αυτο? Τι να κανω καλυτερα?

  4. #4
    Σκαλωμενος, εννοεις ντρεπεσαι, μπλοκαρεις να της μιλησεις?
    Πόσο σιγουρος εισαι ότι θα τη χωρισει ο φιλος σου?
    γιάννης

Similar Threads

  1. Ειμαι ερωτευμενος με την κολλητη μου
    By argieole in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 18
    Last Post: 20-07-2014, 15:50
  2. ειμαι ερωτευμενος αλλα....
    By ws edw in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 07-11-2012, 00:48
  3. ερωτευμενος με τη φιλη μου
    By kathisterix(diplo-profil) in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 20-03-2012, 05:26
  4. Ειμαι ερωτευμενος με τη φιλη μου
    By kathisterix(diplo-profil) in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 17-10-2011, 23:14
  5. ερωτευμενος με τον εαυτο του
    By elena_ch in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 08-08-2011, 14:00

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •