Πόσο ομοφυλόφιλοι είμαστε;;; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    12
    Quote Originally Posted by nflu View Post
    ουτε εμενα μου χει συμβει να θελησω ποτε να φιλησω τα ζουμερα χειλακια μιας κοπελιας :)ωραια τα λεει η κατυ περυ....αλλα δεν ισχυει για ολους....
    απλα μου ειναι αδυνατον να δω ερωτικα μια γυναικα ...οσο ζουμερα χειλακια κι απαλο δερμα και να χει....και η αληθεια ειναι οτι αν σε ελκυει το αρσενικο στοιχειο...πως να την βρεις με ζουμερα χειλακια χαχαχαχ


    οκ...απο κει και περα....ο καθενας οπως νιωθει και οπως γουσταρει....ολα φυσιολογικα τα βρισκω....και στρειτ και μπαι και γκει....αρκει να υπαρχει σεβασμος στον εαυτο μας και τα θελω μας και στους αλλους ανθρωπους.... για μενα αυτο ειναι το μονο σημαντικο... :)

    και εδω σε θέλω κάβουρα!!! αν τα θέλεις και τα 2;;; γιατι νιωθω ελξη και για αντρες και για γυναικες. Απλα το σεξ με γυναικα με τρελενει εξ ισου παρα πολυ!!!!

  2. #17
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    12
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Κοίτα τα κοριτσάκια μ φαίνεται είναι μέσα τους πιο μπερδεμένα από τα αγοράκια κ είναι πιο εύκολα αποδεκτό από την κοινωνία οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα στα αγοράκια είναι το ζόρι η σεξουαλικότητα είναι ένστικτο οπότε δεν είναι ούτε ψυχολογικό ούτε εγκεφαλικό ούτε τίποτα μην αγχώνεσαι κανε ότι θες
    Σ ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια. Ναι είναι λογικο, παντα εμεις η γυναικες ειμαστε μπερδεμενες, εστω και λιγο , αλλα παντα θα πεσει πολυ σκεψη και συναισθημα. Μη το λες , οσο ειναι για τα κοριτσια αλλο τοσο ειναι και για τα αγορια... ξερεις τι εχει τραβιξει εμενα ο κολυτος μου;;;; αυτο π ειπες με τη σεξουαλικοτητα ναι νομιζω κ εγω ειναι εντστικτο, ετσι θελω να ελπιζω δλδ...!! παντως δεν παει τιποτα στραβα, τουλαχιστο στη ζωη μου και στην οικογενεια μου, απλα για εμενα ειναι ενα κρυφο χαρτι γιατι θα χασουν ολοι πασα ιδεα εαν μαθουν ολα αυτα που νιωθω.....

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    Quote Originally Posted by Carino View Post
    και εδω σε θέλω κάβουρα!!! αν τα θέλεις και τα 2;;; γιατι νιωθω ελξη και για αντρες και για γυναικες. Απλα το σεξ με γυναικα με τρελενει εξ ισου παρα πολυ!!!!
    εε...τοτε θεωρησε τον εαυτο σου τυχερο!!!! εχεις πολυ περισσοτερες επιλογες και πιθανοτητες να βρεις το αλλο σου μισο...που μπορει να ειναι ειτε αντρας ειτε γυναικα :)
    ο καθενας για τον εαυτο του..κι ο θεος εναντιον ολων

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    12
    Quote Originally Posted by nflu View Post
    εε...τοτε θεωρησε τον εαυτο σου τυχερο!!!! εχεις πολυ περισσοτερες επιλογες και πιθανοτητες να βρεις το αλλο σου μισο...που μπορει να ειναι ειτε αντρας ειτε γυναικα :)
    +φωνω. Αν και να σ πω κατι , και με ανδρα που εχω σχεση , το αλατοπιπερακι μου το θελω οπως και να το κανεις...! γινεται τωρα στο ψητο να βαλεις αλατι και να μη βαλεις ετσι και λιγο πιπερακι να νοστιμισει;;;! απλα ηθικα δεν νιωθω καλα μ αυτο.. κ οτι εχω κανει το εκανα στο παρελθον... το θεμα ειναι... οτι εχω ευκαιριες ενω ειμαι σε σχεση να κανω και με γυναικα... εγω δεν νιωθω καλα.... (σας μπερδεψα πριν με τον φιλο) ο κολυτος μ ειναι γκει , ο φιλος μου ειναι στρετ (του ειχα μιλησει για τη λεσβιακη μου εμπειρια απλα τοτε θεωρουσα οτι αυτο το σταδιο ελειξε για εμενα, κ εκεινος πιστευει οτι ηταν νεανικες βλακειες) απλα επειδη αυτα τα περιστατικα εγιναν προσφατα... να μου τη πεσει δηλαδη εν ωρα εργασιας μια συναδεφος , να φιλιθουμε αλλα την επομενη εγω να δωσω ακυρο επειδη δεν ενιωθα καλα (και παρα ολα αυτα ειμαστε παρα πολυ καλες φιλες , βεβαια πιστω οτι θελει ακομα... εγω ομως δυσταζω.... ) θα προτιμουσα δλδ να χωριζα και μετα να εκανα κατι μαζι της... απλα το αγορι μου το αγαπαω... και φυσικα δεν μπορω να το κοριδευω... ετσι καταπιεζομαι εισ διπλουν! στο παρελθον ειχα παει μονο με 2 κοπελες ολο κ ολο .... (πριν τη σχεση μου δλδ)

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    12
    συγνωμη για τις κακογραμμενες απαντησεις ειμαι νεα στο φορουμ και δεν γνωριζω που πανε τα 4 και τα 5 και τα 6 .... γ αυτο αν δεν καταλαβαινετε κατι ρωτατε

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΚΟΜΑ :(
    Posts
    1,616
    ............
    Last edited by soft; 12-12-2012 at 02:14.
    Το πρώτο σου χρέος πλαταίνοντας το εγώ σου είναι, στην αστραπόχρονη τούτη στιγμή που περπατάς στη γης, να μπορέσεις να ζήσεις την απέραντη πορεία, την ορατή και την αόρατη του εαυτού σου.
    ΚΑΖΑNΤΖΑΚΗΣ

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,844
    σχολιαζοντας τον τιτλο, δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να ειμαστε κατι "ολοι μαζι"! οπως υπαρχουν ανθρωποι που προτιμουν το ιδιο φυλο η και τα δυο, υπαρχουν και ανθρωποι που προτιμουν το αλλο φυλο. πρεπει ντε και καλα να τα γουσταρουμε ολοι, ολα? αφηστε ολα τα λελουδια ν ανθισουν :)

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. ομοφυλόφιλοι με το άλλο φύλο?
    By neofermeni in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 30
    Last Post: 05-05-2018, 08:13
  2. Υπάρχουν στο φόρουμ ομοφυλόφιλοι/λες? Ας ερθουν μοιραστουν την εμπειρια τους.
    By jimmaster in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 10-12-2012, 15:26
  3. δεν ημουν ετσι... ποσο λυπαμαι.. ποσο φοβαμαι... Ποσο...
    By darsel in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 38
    Last Post: 28-08-2012, 22:57
  4. κατά πόσο είμαστε φιλικοί προς νέα μέλη...
    By arktos in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 44
    Last Post: 29-05-2010, 16:02
  5. τι κανω αφου μετα απο 3 χρονια καταλαβα ποσο την πληγωσα και ποσο μου λειπει?
    By harrisxr650 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 01-01-2008, 06:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •